ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: ייאוש 811 צפיות

ייאוש לפני 4 שנים, 10 חודשים #116951

נשוי כבר כמעט שנה, אברך בישיבה גבוהה, שנים ניסיתי להפסיק עם המראות האסורים ושאר הנפילות, לא התקרבתי אפילו, כשהתחתנתי התחילו ההצלחות, לאט לאט הנפילות התמעטו והתרחקו בזמן אחת מהשנייה, עכשיו אני מרגיש שברוך ד', הפעם אני מתנקה.
באמת אני מחזיק כבר שבוע+, ולמרות שזאת לא התקופה הכי ארוכה שלי, הפעם זה בלי שום מראות אסורים.
הבעיה היא שעברתי את הכמה ימים שממש צריך להחזיק בשיניים כדי לא ליפול, ועכשיו זה התחלף פשוט בעצבות וחוסר חשק, אשתי עוד כמה ימים טובלת ופעם ראשונה שאני לא מחכה לזה.
מוזר לי שדווקא בתוך כל הנפילות היה לי חשק גדול אל אישתי, ופתאום עכשיו, כשלכאורה החשק לי שמור רק אליה, הוא פשוט נעלם והתחלף בייאוש ועצבות.
אני חייב עצות,תודה מראש

תגובה: ייאוש לפני 4 שנים, 10 חודשים #116952

• מודרני-שנלחם
  • חבר חדש
  • נלחם בכל הכוח ולא נוטש את המערכה!
שלום אחי!
אני גם חדש פה אבל פחות חדש בנישואים... חזק והתחזק!
לדעתי זה מאוד משתנה מאדם לאדם והמצב הזה של חוסר חשק למין מותר יכול להיות מורכב מהמון דברים שונים. לא כל כך פירטת את ההרגשה של חוסר החשק הזה, האם זה מורכב גם מלחץ?
אני יכול לספר על עצמי שעד לפני תקופה לא ארוכה הייתי מאוד לחוץ לפני לילות טבילה. הדבר הזה בכלל לא דומה לאוננות, שהיא פורקן מיני קל זמין בלתי מחייב ולא דורשת ממך שום מאמץ או הישג כלשהו. הפורקן המיני שמגיע מביאה של מצווה עלול להיבלע בתוך המון התרגשות, ציפיות מלחיצות ודרישות שאני דורש מעצמי או אשתי מצפה ממני לאותו ליל טבילה.
כל זה יכול לגרום שהגוף לא יתאווה לאותה ביאה שגוררת איתה הרבה לחץ (אולי מודחק) ואפילו אולי יפתח דחייה ורתיעה ממה שצפוי.
האם אתה מזדהה במשהו עם מה שתיארתי? האם החשק לאוננות עוד קיים או שגם הוא נעלם? בחן את עצמך - נניח שבנס פתאום אשתך ברגע זה טהורה ואין ליל טבילה עם כל העסק מסביב - יש לך חשק למין איתה "רק בשביל עצמך" או לא?

תגובה: ייאוש לפני 4 שנים, 10 חודשים #116953

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

לעניות דעתי יש שהרבה אמת במה שכתב מודרני.
לדעתי אבל לא כדאי לך לחשוב הרבה על זה (האם יש חשק או שאין חשק) כמה שפחות תעשה מזה עסק ותזרום כך יותר החשק יחזור.
אל תשכח שאתה בהתחלה גם בנישואים וגם בניקיון, אז תתן לזמן לעשות את שלו בסייעתא דשמיא והכל יבוא על מקומו בשלום !
אמן !

תגובה: ייאוש לפני 4 שנים, 10 חודשים #116959

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי

אני מאחל לך את מה שאני מצאתי כאן. 

זה אפשרי להגיע לחופש מהתאווה. זה אפשרי לא להיות בדיכאון בשביל זה. 

תמשיך לשתף אותנו.

יום שפוי ונקי.

תגובה: ייאוש לפני 4 שנים, 10 חודשים #116962

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהבים אותך אחי.

הדיכאון הוא מהדברים הצפויים שיכולים להופיע בתחילת תהליך ההתנקות.
לגבי החשק לאשה, יתכן שעד עכשיו חשקת בה כצעצוע מין שלך. ואולי תצטרך עוד לעבור תהליך ניכר כדי להתחיל לאהוב אותה, זה כבר משהו אחר לגמרי.
שולח חיבוק חם. מוזמן להתכתב עמי גם באישי.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן