ברוכים הבאים, אורח

בדרך ל-90 יום, יומן מסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בדרך ל-90 יום, יומן מסע 2234 צפיות

בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 2 חודשים #115998

היום הנקי השלישי מאחוריי, קשה לומר שההרגשה משתפרת, על אף כי ללא ספק אני מלא ביותר אנרגיה פיזית. 
מה שבטוח באופן מוחלט הוא שקהות החושים הרגשית, נעלמה, ובמקום, צצו רגשות שהתנוונו בתקופת אי הניקיון, כמו עצב, ריקנות, בדידות...שדחקו הצידה תחושות של כעס, נקמה ותחושת חוסר רצון לחיים עצמם. 
אני עובד קשה על קבלה עצמית ואהבה עצמית..גם בנוגע למחשבות שצצות בלי לדפוק בדלת, וגם על רגשות שאני חש...מקבל באהבה ועוטף בחלוק עם לבבות. 
אני אמשיך לעדכן, ומקווה שהיומן יעניק לי ולאחרים תובנות כלים ומעקב. 

המסע שלי מתחיל. היום, אני מרגיש מצויין.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 2 חודשים #116265

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. תמשיך לעדכן אותנו. 

יום שפוי ונקי.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116317

אחרי 20 ימים נקיים בתכלית הנקיות, ומצב רוח מדהים בכל התקופה הזו- מעדתי. 
התחושה של אחרי פשוט מגעילה, אבל יותר מזה, פתאום הרגיש לי שאני לא עצמי, פתאום הרגיש לי שמי שמנהל את העניינים עכשיו זה מישהו אחר שהשתלט על הגוף שלי, מסיק מסקנות שגויות, מנסה להרוס את כל מה שבניתי במשך תקופת הנקיות.

אז עצרתי, נכון, אני לא נקי היום. אבל אני לא מתחיל מ-0, יש לי הרבה עבר של התמודדות מאחוריי, ומשם אני ממשיך. ולא מסע ל-90, מסע לחיים, והחיים לא מתחילים ונגמרים ביום או יומיים ולא מסתכמים במעידה אחת.

אני יודע איך אני מרגיש כשאני נקי, ואני יודע איך זה מרגיש כשאני לא. 
אני יודע שאני לא הבחור שאני אחרי השימוש, אלא הבחור הנקי משימוש. 
אני יודע שבעזרת הקדוש ברוך הוא אני אצא מזה. אני פשוט יודע! אני בטוח בזה. ולא משנה מה, אני אצליח. 
נכון אני לא יכול לנצח את היצר, אבל אני יכול לא להיכנס איתו למריבות. לא פוגם בעיניים, לא נכנס למקומות חשוכים. פשוט ממשיך....אז מבחינתי אני עדיין נקי, כי שם הלב שלי נמצא. פשוט ככה, הלב שלי נמצא בנקיות וככה אני. 

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116334

• Yk1
  • חבר קבוע

בהצלחה!
אני היום נקי 12 ימים ברוך השם, ומזדהה לחלוטין עם כל מילה שכתבת על הנקיון האישי והגילוי הפנימי שיש בימי הנקיות.

בהצלחה!

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116335

אז אני יכול לכתוב שהיה לי יום נקי תודה לאל, ואסירות תודה, וחוסר אונים, והכל יהיה נכון. היה לי יום נקי תודה לאל ואני באמת חסר אונים. 
אבל...
הדבר החשוב שלמדתי ביומיים האחרונים הוא לקחת אחריות, זו אחת המשמעויות של להיות גבר, זו אחת המשמעויות גם של להיות נקי.
אם אני מתלבט בין לקנות שמפו בריח קוקוס לבין שמפו בריח משמש ואבחר במשמש אני צריך לקבל את העובדה שאחרי שאחפוף בו את השיער, ריח של קוקוס לא יהיה לי. 
ככה גם בניקיון...יש מולי תאווה, מראה ש"קשה" להתעלם ממנו?אם אני בוחר להזיז את הראש הצידה, יהיו לזה השלכות, ויתרתי על מבט, והרווחתי הרגשה טובה ושפויה ואם בחרתי להסתכל, הרווחתי את התאווה וויתרתי על שפיות...עכשיו אני אומר לעצמי, "תהיה מספיק גבר כדי לעמוד מאחורי הבחירות שלך!", "תבחן את ההפסד לעומת הרווח, וכשתבחר, תהיה שלם עם הבחירה שלך, אבל גם עם ההשלכות שלה!"....נפלתי? אני אהיה מספיק גבר כדי להתמודד עם ההרגשה הרעה שאחרי, כמו שאני מתמודד עם ריח משמש בשיער...ולא משנה מה, אני אוהב את עצמי, ומחבק את הבחירות שלי בדיאבד...היום הבחירות שלי היו מעולות, בעזרת האל, לילה טוב!

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116337

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

לYK1
כל הכבוך על ה 12 ימים נקיים אני רואה שהנס מלווה אותך יום יום אשרך, תמשיך ככה איתנו.

לאיןאני
אני לא יודע אם כדאי לקבל את הנפילות כדבר טוב. יהי רצון שתצליח לשמוח תמיד רק בוויתורים ובשפיות.

אוהב אתכם.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116338

אני רק אומר שאם אתה קונה תפוח במקום תפוז, אתה לא בוכה בגלל זה. אתה אוכל את התפוח, ובפעם הבאה, מאוד נזהר לקנות תפוזים..

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116343

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים אחי 
בהצלחה

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116351

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

הי איןאני. תודה על השיתוף. אבל מה לעשות שאני לא יודע לעמוד מאחורי ההחלטות שלי בנושא התאווה. 
בכל הנושאים בעולמים שרציתי ושאפתי, שלטתי. חוץ מבתאווה שלא שלטתי. 

מאחל לך להיות נקי.
מאחל לעצמי לעמוד מול הבחירה שלי לעשות כל מה שנדרש כדי שהכוח העליון שלי יוכל להשאיר אותי נקי. 

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116366

אם אין אני לי, מי לי...זה מה שאני רוצה לקחת מהיום. 
נכון, אנחנו אחראים על החיים של עצמנו, ואם לא אנחנו לעצמנו אז אף אחד (כמובן שמי שעוזר לעצמו מצווה לאחרים לעזור לו גם). 
אבל אם אין אני לי מי לי, דווקא בשלמות עם האני שלי, אני עושה כל כך הרבה כדי לתפוס את החיים האלו בשתי הידיים, אני זה שלא מוותר, אני זה שנופל וקם, שמוותר על תאוות רגעיות, כדי לזכות לנקיות של היום, אם אני לא אטפח לעצמי על השכם ואגיד לעצמי שאני אוהב את עצמי, אז זה לא משנה לי מה כולם יגידו..."מי לי?" אני אוכל סרטים שאף אחד לא אוהב אותי עד שאשאל את עצמי "מי לי". 
אז רק להיום וכל יום אני אוהב את עצמי, אני אוהב את התהליך שאני עובר אני לוקח אחריות על ההחלטות שלי, ועל ההשלכות שלהן. עוד יום נקי שאני לא סופר אלא נהנה ממנו. לילה טוב.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116396

אחרי שבעה ימי ניקיון...נפלתי. 
אז הגעתי לעוד מסקנה מדהימה...אני מכור, אני חסר אונים אל מול התאווה, ואני אוהב את זה! אני חי חיים נהדרים, ועצם זה שאני מכור רק נותנת לי עוצמה בעצם ההתגברות שלי...כל יום שעובר אני חזק יותר, וכשאני נופל זה רע, אבל זה מה שקיבלתי מבורא עולם, התמכרות, איתה אני חי, וכשאני חי אני על גג העולם, ואיתה אני מת...אז הבחירה בידיים שלי, אבל ללא ספק אסירות תודה על כל יום על כל דקה, וכן, אולי ישמע מוזר, אבל גם על הנפילות, כי בלעדיהן אי אפשר לספור ימים נקיים או להבין את המשמעות של יום נקי.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116398

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אחי היקר, תאמין בחייך!
כמו שקיבלתי צבע שיער מסויים, וגובה מסויים, כך גם קיבלתי שותף רוחני לחיים.
השאלה בסוף תהיה מה אנחנו עושים עם כח החיים הזה שקיבלנו. תאמין בחייך.
הצלחת שבוע אחד עכשיו, פעם הבאה תצליח שבועיים. קצת מאמץ וזה אפשרי.
אל תיאבק ישר בתאווה אלא תחפש מה עוזר לך לעקוף את הבורות. גם אני ממליץ לראות את האסטרטגיה של "סטאר" שיש בפורטיפיי. עשוי לעזור.

בהצלחה אח יקר, אתה גיבור ואתה יכול,
האתגר הזה הוא טירונות. קשה אבל אפשרי. זה לא נהיה קל אלא זה אנחנו שמתחזקים. חייל, לוחם, גיבור, אתה מסוגל לזה!! נמצאים כאן כדי לתמוך, תבוא הרבה כדי לשתף. אפילו כל יום לכתוב משפט, או אפילו כמה פעמים ביום. WannaStop

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116401

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
הנה הבנת שאתה לא יכול לבד,
עכשיו הגיע הזמן להיצמד לחבר מהתכנית ולהתמקד ביום הנקי,
המון הצלחה,
חיבוק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116408

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
איןאני כתב on 10 פבר' 2019 23:51:

אחרי שבעה ימי ניקיון...נפלתי. 
אז הגעתי לעוד מסקנה מדהימה...אני מכור, אני חסר אונים אל מול התאווה, ואני אוהב את זה! אני חי חיים נהדרים, ועצם זה שאני מכור רק נותנת לי עוצמה בעצם ההתגברות שלי...כל יום שעובר אני חזק יותר, וכשאני נופל זה רע, אבל זה מה שקיבלתי מבורא עולם, התמכרות, איתה אני חי, וכשאני חי אני על גג העולם, ואיתה אני מת...אז הבחירה בידיים שלי, אבל ללא ספק אסירות תודה על כל יום על כל דקה, וכן, אולי ישמע מוזר, אבל גם על הנפילות, כי בלעדיהן אי אפשר לספור ימים נקיים או להבין את המשמעות של יום נקי.

חבר יקר. 
אתה מבלבל כמה מושגים. 
אם אני חסר אונים מול התאווה, אז גם עוד 1000 שנים, לא יהיה לי כוח מול התאווה. 
כל יום שאני מודה בחוסר אונים ומוכן לעשות את הפעולות שהרופא שלי אומר לי לעשות, יש לי סיכוי לא לפעול לאותו יום על התאווה. 
ככה זה אני. אם אתה כמוני, אתה מוזמן לעשות את מה שאני עשיתי. 

בהחלמה.

תגובה: בדרך ל-90 יום, יומן מסע לפני 5 שנים, 1 חודש #116414

עד כמה קלישאתי שזה יהיה, אני לא כמו אף אחד, כל אחד הוא מיוחד וכל אחד הוא עולם ומלואו.
האם הבנתי שאני לא יכול לבד, אני חולק על הקביעה הזו, אנחנו חייבים אחד את השני, אבל ההתמודדות שלי עם עצמי זה הדבר הכי חשוב.
ולפני שמעבירים ביקורת על מה הבנתי ולא הבנתי בהחלמה...זו לא המטרה שלכם ללמד אלא לתמוך, כולכם עושים זאת נהדר! תמשיכו ככה, תהיו מאושרים שאתם כאן, תאהבו את עצמכם! אני אוהב! 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן