ברוכים הבאים, אורח

חייב לשתף בלבטים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב לשתף בלבטים 1180 צפיות

חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115809

• מוזס7
  • חבר ותיק

טוב אז בכמה ימים האחרונים נורא קשה לי, אני 27 יום בלי ולא רע לי, אבל אני מנסה כל הזמן לברוח מהמחשבות ומהדמיון ואין יותר קשה מזה. 
אני טיפוס נורא חולמני והדמיון שלי יכול להגיע רחוק, בכל תחום שהוא, מה שגורם לי בימים האחרונים לחשוב יתר על המידה על הסרטונים והתמונות, על כל מה שקשור לנושא ומשתדל לברוח, להעסיק את עצמי, ואז אני מרגיש במלחמה תמידית כזאת שמחר אותן מחשבות יחזרו ואני אצטרך לברוח, ואז מגיעים הלבטים, ההצטדקות שאולי היה עדיף ליפול ולשחרר את עצמי מהמחשבות האלה, אבל אני יודע שזה הונאה עצמית ובגלל זה אני לא עושה את זה, בגלל זה שמתי גדרות, בגלל זה אני אומר תודה כל לילה על עוד יום, על הרצף ימים הזה שמשרה בי תקווה. 
אבל בתוך הראש אין גדרות. 
וככה אני במלחמה יום יומית. 

תגובה: חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115813

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי 
לפי מה שמספרים כאן חברים ותיקים כאשר צועדים רק בהתחלה מרגישים את הלחץ התמידי הזה אבל לאחר מכן מרגישים שחרור.
זה לא אומר שמפסיקים לעבוד אלא שהלחץ של נפילה ומחשבות יורד מאד !
הלוואי עלינו אח יקר !
אוהבים אותך !

תגובה: חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115818

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מוזס. 
נזכור שרק להיום נתמקד בפעולות , כל מה שלא קשור להיום שחרר ואל תחשוב על כך .
בהצלחה בהמשך

תגובה: חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115822

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
מוזס7 כתב on 25 דצמ' 2018 12:12:

טוב אז בכמה ימים האחרונים נורא קשה לי, אני 27 יום בלי ולא רע לי, אבל אני מנסה כל הזמן לברוח מהמחשבות ומהדמיון ואין יותר קשה מזה. 
אני טיפוס נורא חולמני והדמיון שלי יכול להגיע רחוק, בכל תחום שהוא, מה שגורם לי בימים האחרונים לחשוב יתר על המידה על הסרטונים והתמונות, על כל מה שקשור לנושא ומשתדל לברוח, להעסיק את עצמי, ואז אני מרגיש במלחמה תמידית כזאת שמחר אותן מחשבות יחזרו ואני אצטרך לברוח, ואז מגיעים הלבטים, ההצטדקות שאולי היה עדיף ליפול ולשחרר את עצמי מהמחשבות האלה, אבל אני יודע שזה הונאה עצמית ובגלל זה אני לא עושה את זה, בגלל זה שמתי גדרות, בגלל זה אני אומר תודה כל לילה על עוד יום, על הרצף ימים הזה שמשרה בי תקווה. 
אבל בתוך הראש אין גדרות. 
וככה אני במלחמה יום יומית.

אאחי, אני סוגר 17 יום כבר והיום היה לי קשה בטירוף, להחזיק חזק את הידיים וכל פעם לנסות ולהעלות במחשבה דברים גבוהים כדי לא להיעצר להתדרדר..
אני מנסה הפעם לא להילחם בעצמי, אני מפסיק לשקר לעצמי שאני לא רוצה ושזה לא אני וכו׳. אני רוצה מאוד, אבל אסור לי .אני אלרגי וזה ממש דיני נפשות.
אמרו חז"ל על איסורים ש"לא יאמר אדם ׳אי אפשי לאכול חזיר׳ וכדומה אלא אפשי ואפשי אבל מה אעשה וציווני בוראי" - אני רוצה אבל אני יודע שזה רע. תמיד שמעתי מהצד שלהבדיל (או לא) אדם עם נטיות הפוכות הוא באמת מסכן וזה הניסיון שלו, הקב"ה ציווה עליו לא לממש את דחפיו וזה לכל החיים. הקב"ה ציווה עליו להתגבר. לחיות עם מבנה נפשי מסויים ואעפכ לשמור על עצמו. גם אני ככה, עם אלרגיה, עם מבנה נפשי גרוע, ולכן באמת אני רוצה, אין בי רצון אחד ולעומתו רצון אמיתי. אני לא חי ככה ולא מרגיש ככה.
אפשי ואפשי אבל מה אעשה וכך ציווה לי בוראי.
אני מחפש כל הזמן עצות, ולהיות במודעות, ולנשום.
אם יש לך עצות בשבילי או רעיונות איך להמשיך בעז"ה עוד יום אחד נקי אשמח מאוד. אני רוצה להגיע ליום 18 שפוי ונקי. כל רגע ורגע אני מרגיש שאני חוזר בתשובה, טיפה אחר טיפה, ובקושי.. אבל מתקדם.. אלוהי, עשה שאצליח! תן בליבי הכנעה וענווה. יחד שמך בעולמך! קדושה, קדושה אני מבקש!

תגובה: חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115823

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם אתה מרגיש שאתה חוזר בתשובה זה מצויין זה מראה על הכנעה אמיתית !
ה' יהיה איתך !
בהצלחה רבה ותודה על השיתופים המחזקים !
לילה טוב נקי !

תגובה: חייב לשתף בלבטים לפני 5 שנים, 3 חודשים #115842

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

באופן כללי, אם אני עובד נכון, האובססיות אמורות לפחות ככל שהזמן עובר, לעומת אם לא עובדים נכון או שמנסים להפעיל שריר, האובססיות אמורות להתגבר ככל שעובר הזמן. 
בהחלמה לכולנו. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן