ברוכים הבאים, אורח

90 יום בשביל מה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 90 יום בשביל מה? 940 צפיות

90 יום בשביל מה? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115661

• Adler2345
  • רצף ניקיון נוכחי: 70 ימים
  • חבר חדש

שבוע טוב לכולם! 
אני בדרך ל90 יום ללא הוצאת זרע לבטלה שרדתי והצלחתי עד עכשיו 70 יום.. 
אני לא יודע אם להתגאות בתוצאה הזו, כיוון שבמהלך ה70 ימים היו ל ניסיונות גדולים והסתכלתי בהרבה דברים לא צנועים וכמעט נכשלתי אבל ברגע האחרון תמיד נסוגתי, מה לעשות? אולי אני יותר מדי ביקרותי עם עצמי אבל למרות ההישג אני הרבה מאוכזב.
נ.ב.
רציתי לתת טיפ לכל המתמודדים שמאוד עזר לי לא ליפול הרבה פעמים, תמצאו נקודה אחרת גשמית שאתם יותר מדי חומריים בה למשל אוכל ותצמצמו משהו בו- את הכמות, את הזמן שאתם אוכלים, זה מאוד עוזר.

תגובה: 90 יום בשביל מה? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115662

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף ובהצלחה !
איך נראה לך שהטיפ הזה עובד ? איך הרגשת שזה מה שריסן אותך ? מעניין אותי להבין !
תודה רבה !

תגובה: 90 יום בשביל מה? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115663

• Adler2345
  • רצף ניקיון נוכחי: 70 ימים
  • חבר חדש

אני אישית לומד באיזה מקום ושמתי לב שתמיד שאני מגיע לזמן של האוכל אני מאוד רוצה לאכול וייעשה כל מה שאני יכול כדי ללהתחיל לאכול הכי מהר, החלטתי שאני כל פעם לפני האוכל מתככב ומתחיל לאכול אחרי כולם .פשוט החומר באופן טבעי מוריד מהמעמד שלו וזה משפיע גם באופן ישיר על הניסיונות שיש פה לכולם- ע"י בניית סחיטת סיפוקים באוכל זה משפיע גם לתחומים אחרים.

תגובה: 90 יום בשביל מה? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115664

שבוע טוב, אח יקר! 

אני גם מסכים שימים שבהם הייתי "יבש" אך לא מפוכח - לא ממש שווים בתחושה שלי. הרי לא באתי כדי להפסיק לאונן, זה רק הסימפטום. באתי כדי להפסיק לסבול. אז אם אני לא מאונן אך סובל - מה הרווחנו? 

מזדהה גם עם הנקודה שאיפוק בתחומים נוספים משפיע. נראה לי שבסופו של דבר הנקודה היא שהתאווה היא מצב רוח של לקחת, וההחלמה היא קודם כל לקבל שאני לא מוכרח לקחת. וביתר עומק - טוב לי לתת. 

בהצלחה רבה בדרך! מאחל לך (ולי, ולכולנו) מפוכחות וטוב!

אוהב מאוד 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: 90 יום בשביל מה? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115665

ואם כבר מדברים על אוכל, אשתף בכנות שאני מרגיש רע (עוד לא כאב בטן, יותר כאב נפש) שאכלתי יותר מדאי סתם בשבת. אחרי שהייתי שבע, ויותר מזה, כבר אפילו לא טעים. בעיקר כי היה, אז חבל. כבר יודע שקולה לא באמת טעימה לי, היא בעיקר עושה לי שיהוקים... אבל אם קנו משהו כזה יקר - איך אפסיד? ואם קנו פיצה במוצ"ש, אז מה שעד שהיא הגיעה (באיחור של שעה) כבר אכלתי והתמלאתי - אבל זה פיצה! איך לא אוכל לפחות שתי משולשים? למרות שכבר במשולש הראשון הבנתי שהיא לא טעימה מי יודע מה... ואחרי זה, רק עוגיה אחת, כי יש...

אמנם זו לא התאווה, אבל בעומק יש קשר... 

אוהב אתכם חברים! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

• עמוד: