ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46777 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 7 חודשים #139202

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה  ידידי !!

הנפילה הזאת היתה אחרי 26 ימים נקיים בנס עצום.

שבת הייתי נקי ברוך השם והנה היום קמתי עם רצון להישאר נקי ואמנם לא היה לי זמן בבוקר לפעולות ושוב פעם נפלתי בשוטטויות שאני בכלל לא מצליח להבין משום מה אני עושה את זה נגר רצוני.

מתחנן להשם שיעזור לי סוף סוף לעלות על דרך.

צריך אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 7 חודשים #139246

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים !

ברוך השם יום כיפור עבר מצויין.

בדרך כלל אחרי יום כיפור אני מחזיק כמה ימים עד שאני מתחיל לטמא את העיניים.

היום הייתי צריך לקחת את הילד ליד מקום מסוכן בשבילי. שמתי משקפיים בכיס. בתוך תוכי ידעתי שהטוב ביותר הוא להשאיר אותם בבית לגמרי כמו שהייתי עושה בתחילת הדרך בעצת הספונסר.

והנה הגיע הזמן בו לא הצלחתי לוותר ואחרי ששמתי משקפיים בשביל לבדוק דברים שלא קשורים לתאווה נשארתי עם המשקפיים. עשיתי הרבה סיבובים מיותרים של שוטטות. אם הייתי הולך למקום הזה רק בשביל לשוטט זה היה מאה אחוז נפילה. אבל הפעם זה לא מה שקרה.

אחרי הצהריים המחלה מנסה לשכנע אותי לחזור לשם... אבל אני מתחנן לך אבא שתרחם עלי ותעזור לי לוותר על שגעונות אלו.

לדעתי נגדיר את זה כמעידה ושימוש, לא כאיפוס.

אני כבר יודע שביום ראשון אצטרך לחזור למקום ההוא. בינתיים אני לא רואה איך אצליח לוותר על המשקפיים אבל אני אמשיך להתחנן לאבא אוהב שיעזור לי להפנים כמה אני חסר אונים וכמה אין לי שום אפשרות לצאת למקומות כאלה עם משקפיים.

רק להיום 5 ימים ברוך השם.

שבת שלום חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 7 חודשים #139249

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

צדיק!! 
הנפילות דידך אפילו לא מעידות דידן...

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 7 חודשים #139267

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אוהב אותכם !

צודק עשר שמעון. אבל השורש הוא אותו שורש והסבל אותו סבל, זה רק מתבטא באופנים אחרים !

אסירות תודה שהיום עשיתי השתדלות בשביל לקבוע תור במקום אחר מאיפה שהייתי אמור ללכת ושהוא מסוכן בעבורי. אסירות תודה ענקית על זה לא מובן מאיליו.

אני עכשיו לבד בבית וקצת משתעמם אבל אין לי רצון עז להשתמש וזה לא מובן מאיליו בכלל.

ביום הכיפורים הייתי גם חזן וגם דרשתי, הגבאי אמר לי כמה שכולם ממש ממש נהנו מהדרשה שלי, ומיד הראש שלי התחיל לעשות דיוקים טפשיים, כנראה שהם לא נהנו מהחזנות וכו', ואני יודע שזה בכלל לא נכון, הם ממש נהנו גם מהתפילות.

הראש ממשיך לשגע אותי האם הוא באמת ישלם טוב על התפילות או שלא, ואני שוכח שבכל אבל הכל הוא מאיתו יתברך. אם אני צריך כבר לעשות השתדלות זה בתפילה, בבקשה מאבא אוהב שייתן כמה שהוא יודע שאני צריך לקבל.

אוהב וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 7 חודשים #139289

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

שמח לבשר על עוד יום נקי ומפוכח. יום שהייתי המון זמן בחוץ וויתרתי המון על תאווה והייתי בנתינה.

סוף הימים של הקיץ הם ימים בהם המחלה מנסה בדרך כלל לבלבל אותי ולמכור לי שאם לא עכשיו אימתי ? מתי שכל הבנות יהיו עם מעילים ? אבל אסירות תודה שהיום לא הייתי שם.

מתפלל ומתחנן לסיים את היום הזה בנקיות וכמו כן לעבר את החג בחיבור אמיתי עם ה' יתברך.

אוהב וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים, 6 חודשים #139435

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

היה לי יום מאד קשה, הרבה דברים שלא הסתדרו איך שרציתי, וכו'.

הוכרחתי להיות הרבה זמן בחוץ, והייתי חייב את המשקפיים, ולא ויתרתי בכלל בכלל על התאווה, נגיד אפילו ששוטטתי המון ומבחינתי זו מעידה מאד מאד קשה, שאם זה יחזור על עצמו מחר ומרתיים זה בטח ייחשב לנפילה. פשוט זה לא שיצאתי בשביל תאווה, יצאתי לצורך ותוך כדי נגררתי אחרי התאווה.

אני לא עשיתי היום כמעט פעולות, ואני מרגיש לא מחובר, קשה קשה התקופות האלה של בין הזמנים...

מתחנן להשם להצליח לוותר על התאווה מחר. 

אמן ואמן !

אוהב וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 שנים #142190

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

וואוו יותר מ6 חודשים שלא שיתפתי... השם ירחם עלי. באסירות תודה עם הכל אני נקי ברוך השם.

הנס הגדול קורה בימים האחרונים שהימים חמים ואני יודע שיש פריצות בחוץ ועם הכל בנס עצום ובלי מלחמות אני זוכה לא לצאת לשוטטויות. וזה נס עצום. 

איזו שמחה להיכנס לחג הפסח נקי ברוך השם...

כולי תפילה שגם בימי חול המועד עם כל היציאה מהשגרה, הילדים בבית, הטיולים עם בני המשפחה, השרב שיהיה, אזכה לוותר בשמחה, בהתלהבות, עם המון רגשי רוממות ושמחה.

אוהב אותכם וצריך אתכם!!

פסח כשר ושמח לכולם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 12 חודשים #142334

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אני חוזר לשתף ברוך השם באסירות תודה.

ימות הקיץ התחילו ממש טוב והייתי כל יום מתרכז רק על היון והיה ממש מצויין.

עד שהתחילו ימי החופש והייתי צריך לצאת לטיולים עם המשפחה והמצב נהייה לא פשוט בכלל. מעידות אחרי מעידות, קושי עצום לוותר על תאווה, מבטים, כל מיני נסיונות קשים.

זה המשיך בימים האחרונים.

אני זוכר לאחרונה שקראתי את הספר של אלן קאר על איך להפסיק לעשן ויישמתי את זה בנוגע לתאווה וזה ממש נתן לי תקופה מאד ארוכה של מפוכחות גדולה.... עד ששכחתי את השיטה ושכחתי ליישם את זה במסירות.

ביומיים האחרונים אני שוב קראתי את זה ויצאתי עכשיו מרגע זה עם החלטה כפי שהוא אומר שמה שאני מוותר על התאווה לתמיד. כל פעם רק להיום, אבל לא מתוך תחושה של פספוס אלא מתוך תחושה של שמחה וגדלות, של להציל את החיים שלי ולהפסיק לגרום לעצמי הרס עצמי.

אני כולי תפילה שרק להיום יהיה סייעתא דשמיא.

אמן ואמן !

תודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 11 חודשים #142583

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

באתי לשתף היום על 20 יום ממש טובים בלי פעולות תאווה ועם המון ויתורים ועשייה טובה.

אתמול הייתי חייב ליסוע למקום מסוכן ממש בשבילי והכפייתיות למרות הכל מכרה לי שאני במקומות כאלה חייב להשתמש. שמתי משקפיים בכיס ופתחתי מעגל... עד שראיתי טריגר מההכי רצינים שלי ונשברתי חבשתי את המשקפיים והתחלתי מסע שוטטות.

אני מסתכל על זה כעל שימוש ומעידה קשה מאד, אבל לא רוצה לאפס את הספירה של המבטים כי בסך הכל זה לא נפילה ממש, לא יצאתי לשם בשביל זה, גם הייתי חייב לקחת את המשקפיים שלי איתי לאותו מקום.

ואמנם קבעתי לעצמי שאם בימים הקרובים אני יוצא לשוטטויות בלי אונס גמור כמו אתמול זה ייחשב לנפילה בקשר לספירה במבטים.

אוהב אותכם וחייב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142770

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים !!

בעצת הספונסר היקר שלי אני אנסה בעזרת ה' יתברך לחזור ולשתף כמו שהייתי עושה כשהתחלתי את המשא, אם אפשר כל יום (זה אני מוסיף ).

ימים האחרונים היו ממש קשים לי, קריזים של תאווה אדירים !! ימים שלא ראיתי איך להינצל משוטטויות, וגם כשנצלתי היה עם מלא קושי וסבל. בסוף נאלצתי לאפס את הספירה של המבטים...

היום שוב מלא קשיים. באסירות תודה פתחתי מעגלים לשעה אחת וזה עזר כל הבוקר הקשבתי למסרים, ועשיתי גם צעד 4 ו5 ו6 ו7 עם הספונסר...

באסירות תודה אחרי השיחה עם הספונסר הקריז עבר לבינתיים... לפחות הוא דעך... וזה כבר טוב.

אני חשבתי שזה לא יעזור אבל הוא כל כך הקשיב לי, נתן לי להתפלל בפניו להקב"ה וגם הוא התפלל לה' בנוכחותי... מה שהוא נפלא קרה.

תודה רבה לו ובעיקר לאבא היקר !!!!

מתפלל לנכונות לשתף פה יותר בעזהי"ת, אבל בלי כפייתיות.

אשמח לקרוא את התגובות שלכם אם תוכלו בבקשה. תודה רבה !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142776

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך קדושת.
ווכיף לראותך שוב כאן, כנראה זה מדבק חחח
אוהבים אותך ובהצלחה במשך היום.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142778

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

שלום רב,

מאוד מתרשם מהכנות שלך שלך והעבודה הרצינית שלך צעדים וכד' אני עדיין לא הצלחתי לעשות עבודה עם הצעדים ולפעול כמו שצריך,

וכל הכבוד לספונסר שלך 

אוהב אותך 

חבר להחלמה 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142796

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !!

אוהב וצריך אותכם !!

היום חזרו האובססיות קצת על אף שבבוקר הייתי בלי מחשבות אובססיביות.

אני מתפלל לשפיות ולרוגע. מתחנן לוותר היום על התאווה. בבקשה השם יתברך !

תודה רבה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142799

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף
 מתפלל שנוכל מחר למחוא לך  על ההצלחה להיות בשפיות עוד יום 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142800

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]הכוחות ששאבת אתמול , והפעולות שעשית , יתנו לך כוח לוותר גם היום
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות