ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46673 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127608

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אהובים !!

השבת עברה בנקיות מוחלטת ברוך השם מצד המבטים ופעולות תאווה.

אבל בראש הן בהקיץ הן בחלום כל הזמן עם מחשבות על אותה שהניקה את הילד ועל אפשרות לחפש עוד כאלה ובאיזה מקומות אוכל למצוא כאלה וכו'.

היתה לי כמעט הרגשה שאופי ההתמכרות השתנה ושעכשיו מה שמעניין אותי זה נשים שמניקות ברשות הרבים. אני ממש חסר אונים מוחלט !!

המחלה אומרת לי מאד חזק שכדאי לי לאפס, וליהנות עוד כמה ימים מחיפושים כאלה ימים שלמים וכו'. התפללתי חזק להשם מאד חזק...

אני ממש לא רואה את עצמי שורד עוד יום חם רגוע !!

אני חייב נס. אתה אבא יקר שעשית איתי נסים עצומים 675 יום, תעשה איתי עוד נס אחד בבקשה ותחזיר אותי לשפיות. מבטיח לך אבא יקר, בלי עזרתך וישועתך אין לי סיכוי לשרוד את הגל העצום הזה !!

בא לי לבכות... אין לי כח !! אין לי הרבה תקווה !! מרגיש שאני בהתחלה ממש ככה !! עם אותם דחפים עצומים שהיו לי לפני שנתיים לפני שהגעתי לתכנית ולפני שהתחלתי לקחת כדורים...

חייב עידוד חברים אהובים !!

יש לי 2 ספונסיים יקרים שצריכים אותי... אם אני מאפס זה חב לאחריני... אבל אני אנוס... מה אעשה ??

אוהב וחייב אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127611

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמו שכתבתי לך במקום אחר, המעידות שלך הם לימוד בשבילי,
יש סיפור חסידי שפעם אחרי שרבי אלימלך מליזענסק חזר ממנהג אמירת תשליך, קפץ אחריו למים תלמידו החוזה מלובלין באומרו 'אני רוצה לתפוס קצת את העברות של רבנו',
כמובן שאני לא החוזה וגם אתה לא רבי אלימלך, 
אבל המעידות שלך עם כל הבושה שמתלווה וכל הכאב, הם לימוד בשבילי ובטוח שבשביל עוד אחרים איך למעוד, 
למעוד עם כאב, למעוד ולדווח תוך כדי, להתפלל לרצות וכו' וכו' ,
וע'י זה המעידה שלך הופכת ללימוד בשביל שכמוני...
מקווה לשמוע דברים טובים ממך רבנו

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127616

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!

נראה לי שכדאי להתמקד ולהבין שאתה בשביל עצמך לא רוצה את התאווה ולא בשביל הספונסיים עם זאת שאני מאוד מזדהה שאחרי שנפלתי היה לי מאוד כואב בתחושב שאיכזבתי ועזבתי ספונסיים שקיבלו ממני עזרה.
עוזר לי הרבה לשתף בדיוק את זה הרבה עם חברים, איך אני חווה את זה וכמה ולמה אני לא רוצה את זה וזה לא שפוי.

אני מזדהה וחווה לאחרונה את הפחד שהתאווה תחזור עם התחושה והתשוקה החזקה וכמה שאני חסר אונים מול זה.
הספונסר שלי אמר שאם זה עוזר לי לחזק את צעד 1 זה טוב אבל אם זה פוגע לי בצעד 3 (קבלה של מציאות אלוקים ולמסור לו את החיים) אז זה כבר לא טוב.

אוהבים והמון בהצלחה ושיחרור.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127628

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה שקמתי בזמן היום.

קמתי עם מלא מלא אובססיות, רצון עז להשתמש. עשיתי הרבה פעולות, אסירויות תודה, שיחות עם חברים.

הגיע הזמן שהרגשתי כפשוטו שאו שאני יוצא לשוטטות או שאני מת... ואתם מבינים שפיקוח נפש דוחה את הכל ... 

אז הלכתי למקום של שוטטויות נשארתי שמה כחצי שעה וחזרתי די מהר באסירו תודה.

דיברתי עם הספונסר שאמר לי :

1- פעם הבאה שאני מרגיש שאני הולך למות... ופיקוח נפש... אני חייב קודם שאני יוצא לשוחח איתו... שיחת טלפון...
2- ברור שאני עכשיו בקריז מטורף מכיוון שהיו 3 ימים של טירוף הדעת בסוף שבוע שעבר והרעל עוד לא יצא.
3- בימים הבאים אני חייב לתפוס בשיניים, ולסבול את הקושי של ההימנעות, ולהגביר פעולות ומעגלים.

אני מתחנן אילך השם, רצונך יעשה ולא רצוני, שתעזור לי להישאר נקי רק להיום ובלי מלחמות ואובססיות !!! בנוגע לספירה העיקרית של ה675 יום, הספונסר אמר שנדבר על זה עוד כמה ימים !!

צריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127630

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

רוצה לשתף על עוד מעידה.

חיפשתי במחשב (עם פלאקי כך שאין תמונות) איפה יש חוף של נודיסטים בארץ (במקרה וארצה להסתכל).
חיפשתי איזה 5 דקות וסגרתי את זה.

איזה חוסר שפיות.

פותח מעגל איתכם שעד 11 בערב בעזרת השם אני לא פועל על תאווה בעזרת השם יתברך. אמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127632

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים רבנו
מחכים לשמוע ממך

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127669

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

שלום חברים !

אסירות תודה על יום שקמתי בזמן והייתי בנתינה. קמתי עדיין עם הרצון להשתמש מהימים האחרונים... אבל איך שהוא... עם הרבה פעולות ותפילות מעומק הלב, השם הציל אותי והוציא אותי מהאובססיה, כך שעל אף שהייתי הרבה זמן בחוץ היום ועל אף שהיה מאד חם, ועל אף שהייתי ברכבת וכו' הכל עבר בנקיות מוחלטת עם משקפיים בכיס.

אני ממש ממש אסיר תודה כי זה נס שאחרי כאלה ימים קשים ומטורפים כמו שלא נראה לי שהיו מתחילת ההחלמה שחזרתי סוף סוף לשפיות.

מתחנן לעוד יום אחד נקי ושפוי.

תודה רבה חברים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127836

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

שלום חברים !

אסירות תודה על עוד יום מלא בלימוד תורה ועשייה טובה !

אסירות תודה שקמתי גם היום בזמן !

אסירות תודה שלא היה תאווה כלל לא אובססיות ולא פעולות תאווה אלא הכל עבר חלק גם ברכבת שהייתי צריך להיות וגם באוטובוס.

מתפלל לעוד יום כזה שפוי מאד !!

תודה רבה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127839

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

רציתי לשתף שנודע לי אתמול שבדירה שממול החלון שלי ממש קרוב, השכנים הדתיים עזבו את הדירה ועכשיו הגיעו במקומם 2 בנות חילוניות לגמרי.

לאלה שלא הבינו זה אומר להישאר מול החלון שעות על גבי שעות בשביל לזכות לראות את הזמן בו הם מורידות בגדים וכו'.

בשנייה הראשונה התמלאתי בפחד, וזעקתי להשם שאני חסר אונים מול זה, ומול בדיקות האם סוגרות תריסים או שלא וכו'.

אבל באסירות תודה אחרי פחות מדקה אמרתי לעצמי אז מה אם הם מורידות בגדים ? מה יש בזה ? מה קשור אלי ? מה השקר הזה שלראות בנות ערומות יתן לי סיפוק, שמחה שלווה ?

בקיצור... השפיות חזרה.

רציתי גם להודות להשם על זה... שלא היו אובססיות במקום הזה, גם לבקש על להבא... וגם לחשוף את הרצון הזה להסתכל משם כדי להשתחרר מהשיגעון הזה.

אוהב אותכם !!

תודה שאתם איתי בדרך !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127902

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על עוד ימים ממש נקיים ושפויים מלאים בטוב !

חיבור עם השם, ויתור מוחלט בלי מלחמה עם הבנה שאין לתאווה מה שהוא ריאלי להציע לי.

מתחנן לשפיות עוד יום אחד !

תודה רבה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127914

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

אסירות תודה על עוד יום נקי ברוך השם !

לא מובן מאיליו, סדנת צעדים נפלאה בערב. ושיעור תורה.

תודה לך אבא יקר !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127922

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'י!! שיהיה המון בהצלחה בהמשך! כל הכבוד על הפעולות ועל הימים המחוברים.

אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127941

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על עוד יום נקי לחלוטין. לא למדתי מספיק, לא אהבתי את עצמי מספיק וכו'.

אבל כמו שאומרים בתכנית "אני לא מספיק" זה בא מאגו. 

אז אני כן מספיק. עשיתי את כל מה שביכולתי, ואוהבים אותי, ואני גם אוהב את עצמי. 

מתפלל להתחיל ללמוד לאהוב את עצמי !

אמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127954

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים, אחים, ידידים !!

רציתי בערב ראש השנה הזה לעשות סיכום כללי של כל השנה וזה עצמו אסירות תודה ענקית.

1- מבחינת התאווה השנה היה הרבה הרבה יותר קל מאשר שנה שעברה, בלי לדבר כמובן על השנים שהייתי בשימוש. אמנם היו מעידות לא קלות אבל הרבה יותר שפיות נקיות, הרבה פחות מעידות, הרבה פחות אובססיות ומלחמות.

2- מבחינת פיתוח הקשר עם השם, הרבה הרבה התקדמות ובפרט בחודשיים האחרונים.

3- מצד קימה בבוקר כבר מעל 30 ימים רצופים שאני קם בזמן, בניסים גדולים ועצומים. ומעיר את הבנים לישיבה וחוסך מאשתי העייפה מאמצים לקום יותר מוקדם.

4- מבחינת המסירה והקבלה, צעד 3, עם שנת הקורונה וכל הבלגנים שהיו מסביב במישור המשפחתי וכו', היה בזה הצלחה אדירה לשמור על שפיות ולעשות את רצון השם.

5- מבחינת קבלה עצמית, למדתי הרבה יותר לאהוב את עצמי בזכות התכנית הספונסר, שיטת המראה של לואיז הי וכו'.

6- מבחינת התאווה ב12 יום האחרונים שאני ברוך השם לא רק נקי אלא גם מאד שפוי ומפוכח. ומה שנתן לי דחיפה חזקה הוא הספר של אלן קאר על הפסקה מעישון, ועשיתי את זה גם על תאווה. וכמובן שחוץ מזה בזמן האחרון, אני מאד מגביר את הפעולות, ואת כתיבת אסירויות תודה וכו'.

7- הפסקתי כבר כמה חודשים עם טאבק הרחה.

היום הלכתי עם הילדים לבקר את ההורים שהם לא יכולים להיות איתנו בראש השנה בגלל הסגר. זה ממש לא מובן מאיליו להשקיע בערב ראש השנה כמה שעות בשביל לראות אותם איזה חצי שעה, זה לא מתאים למי שהייתי פעם.

אסירות תודה שהיום עשיתי את זה ובשמחה !!!
לא הלקיתי את עצמי על זה שלא מספיק למדתי וכדו'.

מאד מאד אסיר תודה להיכנס לראש השנה בנקיות, עם כמעט שנתיים נקיות, ועם 12 ימים נקיים ממבטים. היום הייתי באוטובוס, היתה איזה אשה שככל הנראה הניקה את בנה, ולא שמתי את המשקפיים כדי לבדוק, לא הסתכלתי בכיוון שלה... פשוט נס !!!

שנזכה כולנו לשנה טובה ומבורכת, שפויה, מחוברת להקב"ה.

אמן ואמן !!!

תודה לכל החברים ולספונסר המדהים ולספונסיים המדהימים !

פותח איתכם מעגל ענק עד סוף ראש השנה...

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127983

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה ענקית על עוד יום נקי לגמרי כמעט ברוך השם. (איזה מבטים על אשה אחת שידעתי שככל הנראה לא אגיע למשהוא מסוכן) חוץ מזה לא היו מבטים ולא אובססיות.

מתחנן לעוד יום נקי.

אצלי 10 ימי תשובה היו בשימוש ימים מאד קשים, וכמובן מלווים בהמון הלקאה עצמית וכו'.

רק להיום המצב הוא שונה לחלוטין לחלוטין. תודה רבה אבא יקר !!

זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן