ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46660 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118328

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

היום עוד הפעם נפילה מבחינת המבטים !!

מה שהצליח אתמול לא הצליח היום !

בקיצור הבוקר השקעתי מאד בתכנית, שיתוף בבוקר, כתיבה ירידה על הברכיים והתחלתי ללמוד.

משום מה ב10 בבוקר הגיע גל של אובססיה אדיר שמאד רצה להוביל אותי לשוטטות. התחננתי להשם מכל הלב, שיתפתי על זה בקבוצה של הבוקר, ולא נרגע !

אני יודע שחלק מהבעיה הוא שאני לומד בבוקר בלי חברותא, ועוד שהחומר שאני לומד בימים אלו קשה במיוחד ולא הכי מרתק אותי.

הרב קו עדיין לא עבד, ואשתי אמרה לי בבוקר שלא טוב שלא יהיה לי רק קו וכו'.

בקיצור יצאתי בלי משקפיים על הדשא במקום ריק דיברתי עם ה', התחננתי בכיתי, אפילו ישנתי שם קצת, שיתפתי חברים ולא עבר.

בשעה 12 וחצי האובססיה לא הותירא לי ברירה והכריחה אותי לצאת לכיוון תחנה המרכזית לעשות רב קו, ואחרי זה ללכת למקום שיש פרימות כדי להיכנס לחנות מחשבים להתחיל לברר איזה מחשב חדש לקנות כי הישן לא עובד כבר... וכמובן שיצאתי עם משקפיים, וכמובן שהיו המון מבטים, וכמובן שלא שאלתי את הספונסר לפני היציאה כי ידעתי כבר מה התשובה שלו !!!

בקבוצה של הצהריים תוך כדי שימוש עליתי ושיתפתי והתחננתי שה' יעזור לי להפסיק את הסיבובים וללכת מיד לכיוון הבית מדרש. שזה פחות או יותר מה שעשיתי.

דיברתי עם חבר יקר וותיק שאמר לי שזה ידוע שבימים שלפני ראש השנה וכו', זה ימים מועדים לפורענות מבחינת התאווה.

עוד הוא הוסיף שיש מחקרים שנעשו שהקריזים הכי מטורפים שיש עוד יותר מהימים הראשונים של הגמילה, זה הימים שלפני סוף השנה הראשונה וזה מתמשך עד הימים של שנה וחצי ניקיון, ואז בדרך כלל הקריזים הגדולים האלה עוברים.

בערב הייתי צריך לצאת לקניות עם הבת, שמתי את המשקפיים בתיק, פתחתי מעגל ובאסירות תודה נשארתי נקי לגמרי.

אני מתחנן לה' שיהיה לי כח לוותר הערב על תאווה, ושמחר יהיה יום רגוע בעזרת השם. כבר קבעתי חברותא למחר בבוקר כדי לא ללמוד לבד, עד השעה 11.

אוהב אותכם מאד !!!  

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118330

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאחל לך המון טוב. 
תודה על השיתופים.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118339

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

באסירות תודה שהערב כל זמן שהייותי בחוץ הייתי בלי משקפיים וויתרתי על מבטים לגמרי !

וכן לא הייתה אובססיה כמעט על הסתכלות מהחלון !

מתפלל שמחר יהיה לנו יום נקי ושפוי !

תודה רבה רבה !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118344

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים ואהובים !

אסירות תודה על יום נקי ושפוי נקי ממבטים לגמרי (זה היום השני לספירה על המבטים).

היום למדתי עם חברותא בבוקר, האובססיה באה ממש לא בחוזק מידי פעם וה' עזר לי לוותר עליה.

היום השקעתי המון זמן בתכנית, קריאה בספר הלבן, ושמיעת המסרים של ג'ו ושרלי.

אוהב אותכם מאד, ואסיר תודה מאד מאד לאבא היקר על זה שהאובססיה נרגעה היום, לא מובן מאיליו כלל !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118345

• aviyodea
  • דירוג זהב

שימחת אותי
שבורא עולם ימשיך לעזור לכולנו!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118350

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים !

אסירות תודה על יום נקי לגמרי ממבטים ! זה היום ה2. והיום ה331 משוטטויות ומציצנות וכו'.

הלכתי לקניות עם הבן שלי, פתחתי מעגל, ונשארתי נקי. היו ויתורים גדולים ברוך השם !

הקבלה שלי לראש השנה הזה הוא בס"ד להתחזק בצעדים, בפעולות למען לחזק את הקשר שלי עם הקב"ה, לחזק את צעד 3 ואת צעד 11, ואת כל מה שיידרש בעזהי"ת ובהוראת הספונסר !

פותח מעגל איתכם בבקשה על למוצ"ש !

לפני שנכנסתי להחלמה הייתי גם בשבת הולך למרחק של 30 דקות מהבית כדי להגיע למקומות שיש פריצות ולשוטט.

שנה שעברה בשבת של סוכות יצאתי למשא שוטטות באזור הכותל המערבי !

באסירות תודה שכבר 331 יום שבשבת אני לא יוצא לשוטטויות, ואמנם אני רוצה לוותר על משקפיים ברחוב, לוותר על להתקרב למקומות מסוכנים קצת כמו גני ילדים שיש שם המון נשים וכו'.

אוהב אתכם מאד !!!

שבת שלום ושנה טובה לכולנו !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118352

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

באסירות תודה אני סוגר מעגל נקי !

עם ויתורים !

נקי לגמרי ממבטים 3 ימים כבר לא ברור מאיליו כלל וכלל !

תודה רבה שאתם איתי !!

שבוע טוב לכולם וכתיבה וחתימה טובה !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118355

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים !

אני מתרגש מזה שהשנה זה יהיה הראש השנה הראשון שלי בהחלמה בסייעתא דשמיא ! וזה מאד משמח אותי !

היום הייתי נקי גם ממבטים באסירות תודה, והיו ויתורים ברוך השם !

ימים עדיין מאד חמים, במקומות ציבוריים יש המון המון מה לשוטט, וברוך השם, אני כבר לא שם ! לא היו מלחמות, הכל בסדר גמור ברוך השם !

אני מתפלל לראש השנה מחובר וטוב, מלא ברוממות, בכניעה, בנתינה עם המשפחה. 

אני זוכר שנה שעברה כשיצאתי מהבית כנסת בראש השנה הייתה בחוץ אחת לבושה באופן ממש חשוף, והלכתי אחריה כמה שניות, וזה ממש הרג אותי ...

מקווה שהשנה ה' יגזור על כולנו שנה טובה ומתוקה מלאה בהחלמה ובסיפוק רוחני אדיר !!

אני מבקש לפתוח איתכם מעגל ענק ענק עד למוצאי ראש השנה ! להישאר תמיד בחוץ בלי משקפיים, לוותר על בדיקות מהחלון שממול השכנה וכו' וכו'.

אוהב אותכם מאד !!!
יש לי המון הכרת הטוב לספונסר היקר, ולכל החברים הנפלאים !!
וכמובן לבורא עולם !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118358

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

גמר חתימה טובים חברים יקרים !

סוגר מעגל נקי, ברוך השם.

היה ראש השנה מיוחד, מלא בהתלהבות.

התפללתי על כל חברי התכנית בכלל ועל אלה שאני מכיר את שמם או את הכינוי בפרט.

אפילו שהתקיעות שתקעתי אתמול בבית הכנסת לא היו הכי מוצלחות (טובות אבל קצת פחות מתמיד) קבלתי עדות שאחד אמר אחרי שיצאתי שהוא לא שמע אף פעם בחיים שלו כאלה תקיעות טובות, ושהם ממש נכנסו ללבו. אז אמרו לו איפה היית שנה שעברה ? זה אותו בעל תוקע שתוקע כאן כבר כמה שנים !!

הוא אמר לא יודע השנה הרגשתי משהוא מיוחד !!

אולי תקיעות בהחלמה זה לא אותו דבר כמו תקיעות במחלה, לא יודע ...

אוהב אותכם מאד מאד ומאחל לכולנו שנה טובה ומפוכחת קרובים מאד לרבונו של עולם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118363

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי ! ! ! 

אולי אם היית הבעל תוקע אצלנו הייתי מצליח להתחבר לתפילה יותר

אשרייך שהצלחת להישאר נקי וזכית לסיעתא דשמיא ! מאחל לך עוד שנים רבות של נקיות והתרחקות מהתאווה חבר יקר שלי

תודה רבה על התפילות !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118371

• aviyodea
  • דירוג זהב

גיבור יקר,

אני קורא כל מילה שלך..

שמח על ההצלחות וההתקדמות, הוא לא שמע אותך תוקע בשנה שעברה,
ההחלמה עושה אותנו אדם אחר

הצלחה רבה..

אשתף אותך שלפני שקראתי את ההודעות אמרתי לעצמי 'מעניין מה שלומו של קדושת לא שמעתי ממנו הרבה זמן..'

אוהב אותך אחי

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118372

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

היום היה יום טוב ברוך השם. בלי הרבה תאווה בהתחלה.

בערב כשהייתי במחשב פתאום הרשת האלחוטית של השכנים היא היחידה שהיתה זמינה מאיפה שהייתי, אז נכנסתי דרכה לאינטרנט בלי הרבה חשש כי אני יודע שיש לי במחשב תוכנה של אתרוג שלא מאפשרת בשום אופן להגיע לדברים אסורים גם מהרשת של מישהוא אחר. 

והנה פתאום אני רואה שהיו טוב פתוח עם כל המשתמע מכאן.

אני רושם איזה מילה שהיא לא כ"כ קשורה לפורנו וכו' אבל שאני יודע שאם זה ייפתח אוכל לראות נשים ממש חשופות. אוי ואבוי. רק לוחץ והוידאו מתחילה לפעול.

שלחתי בדחיפות הודעה לספונסר שאני חסר אונים, פתחתי איתו מעגל, התפללתי ותוך כדי התקשרתי לאינטרנט רימון כדי שיסדרו לי את זה !!

ההוא לא הצליח והייתי חייב לצאת דחוף !!

כשאני יוצא אני רואה שהדלת של השכנים פתוח, אפשר להסתכל על הבת של השכנה וכו', אבל בנס ויתרתי על זה. ממש בנס.

כשחזרתי הביתה הדסר בראשון שעשיתי הוא להתקשר שוב לרימון, תוך כדח שאני מתקשר אני מנסה לבדוק אם הרשת הזו עדיין זמינה, והיצר בער שעד שהוא יענה אלגום קצת, ובאסירות תודה ויתרתי על זה, ונציג מאד נחמד פתר את הבעייה.

תאמינו לי, נסיונות כאלו, רק בעשרת ימי תשובה יכולים להיות !
והסייעתא דשמיא שזכיתי, ממש הצלה של 10 ימי תשובה. 

יש לי עוד איזה צעד 4 שרציתי לשתף אותכם, אבל אני לא רוצה יותר מדי להאריך, אז מחר בעזרת השם אשתף עליו.

אוהב אותכם מאד, ומתחנן להשם שיתן לי ולכם 10 ימי תשובה מלאים בנקיות ובשמחה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118388

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על יום נקי ושפוי, עם הרבה לימוד תורה, ובלי תאווה !

יוצא עוד מעט לספורט, מודה מאד להשם על הניסים שעושה איתי !!!

תאמינו לי חברים שאצלי, יום בעשרת ימי תשובה בלי קריז, בלי שימוש, בלי אובססיה, זה ממש נס !

לא יאומן כי יסופר !!

גם שנה שעברה שלא הכרתי עדיין את התכנית, והייתי עמוק עמוק במחלה, על אף שהיו תקופות די קצרות שהייתי מצליח להתאפק, ב10 ימי תשובה, תמיד תמיד היו שימושים.

במקום ללכת לסליחות הייתי יוצא ב 12 בלילה לשוטט במקומות חשוכים שהסיכויים לראות משהוא קלושים מאד !

זה היה המחלה !

השנה אני זוכה לחיות את התקופה הזאת בהחלמה (אם אפשר לקרוא לתקופה של פחות משנה בשם החלמה, אישית אני חושב שכן, ואומר את זה בשיא הענווה. איזה הבדלים עצומים בין שנה שעברה להשנה).

תודה לכם חברים אהובים !

אוהב אותכם מאד מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118395

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

באסירות תודה עוד יום נקי בלי תאווה כמעט. לא מובן בכלל ב10 ימי תשובה בפרט !

הייתי צריך לצאת לחנות עם הבן שלי. פתחתי מעגל, השארתי את המשקפיים בבית. בחנות הגיעה אחת לא לבושה טוב, ויתרתי בהתחלה ואחרי 2 דקות שהיא עמדה לידי עשיתי בדיקה קטנה.

באסירות תודה שלא היה לי משקפיים, ובאסירות תודה שאופן הלבוש שלה לא היה טריגר אדיר בשבילי.

חוץ מזה הכל בסדר. כשיצאתי מהבית שוב פעם הדלת של השכנים היה פתוח וויתרתי על בדיקה על הבת שלהם, לא מובן מאיליו !

בבוקר אשתי מאד כעסה עלי שלא בצדק (לדעתי), מסרתי את זה להשם, אמרתי לו שאני חסר אונים מול זה ושאני לא רוצה לירצות בדבר כזה אלא לעמוד על שלי, ובאסירות תודה אחרי שעה היא התנצלה על הכעס שלה.

אסירות תודה על צעד 4 שעשיתי אתמול עם חבר טוב שלי שאינו מהתכנית אבל מכיר היטב את כל זה. נמשך שעתיים והיה מאד מחבר ומעניין.

פותח תעגל איתכם עד מוצ"ש בבקשה.

אוהב אותכם וצריל אותכם.

שבת שלום ! גמר חתימה טובה !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118396

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים !

אסירות תודה להקב"ה על עוד יום נקי בהחלמה ! לא מובן מאיליו ! 339 ימים נקיים, ו 10 ימים נקיים ממבטים. נס !!!

שמח לסגור את המעגל נקי כמעט לגמרי !

למה כמעט ? כי בדרך חזור מהבית כנסת והייתי בלי משקפיים ניגשה אלי בחורה לא לבושה הכי טוב ושאלה אותי איפה רחוב פלוני. וחשבתי שזה פה אבל לא הייתי בטוח אז שמתי משקפיים רגע כדי לבדוק את שם הרחוב והתחננתי להשם באותו רגע לא ללגום, ועם הכל לגמתי 2 שניות. ומיד הורדתי שוב משקפיים.

הגשם היום הזכיר לי שהתקופה החמה והקשה מתחילה להיות מאחורינו, אבל כמו שאני יודע גם בימים לא הכי חמים המחלה יכולה להוביל אותי לשוטטות, וקל וחומר למציצנות מהחלונות וכדו'.

אובה אותכם מאד !

זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן