ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46699 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118230

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם צדיקים !

כן כפי שזכינו לדבר היום בטלפון אנחנו ממש זהים בצורת האובססיה והשימוש !!!

אני רוצה לשתף שהיום היה יום טוב, נקי ממבטים גם כן ברוך השם לא מובן מאיליו !

בבוקר התחילו קצת אובססיות על אש נמוכה. אותם אובססיות רצו שאצא להסתכל ולא נורא אם אאפס את הספירה על מבטים העיקר לא ליפול בשוטטות וכדו'. פתחתי מעגל ובאסירות תודה נרגע.

בצהריים באחד השיתופים המחלימים, הבנתי מתוך דבריו של החבר שכיום (כנראה לפי המודה של הקיץ הזה) אם אסע לתל אביב והמחוז אוכל לראות מאות בחורות לבושות באופן שמדליק לי את המחלה ושאין כמעט כאלא בעיר בה אני גר, ושבעבר הייתי משוטט עשרות שעות בשביל לראות בסך הכל אחת או 2 כאלה.

זה קצת הדליק לי את האובססיה שכדאי לי ללכת לאותם המקומות, זה פשוט שווה לי, אפילו אם זה על חשבון נפילה. כמובן שמיד שיתפתי את הספונסר ועוד חברים והעניין נרגע, מקווה שגם לטווח ארוך.

כשיצאתי בערב מהבית, אני רואה את השכנה הזקנה עולה במדרגות ולידה הבת שלה שהגיעה ישר מארצות הברית לימים נוראים. הבת חילוניה לבושה באופן מחריד ביותר.

ושוב המחלה על אש נמוכה אומרת לי : אם בחוץ היא ככה לבושה, בבית איך יהיה ? היא עכשיו תהיה כאן כמה ימים טובים ! תמצא את ההזדמנות להציץ מהחלון, אולי תראה אותה כשהיא לא לבושה וכו' וכו' אתם בטח מכירים !

אסירות תודה שבינתיים התאווה הזאת על אש נמוכה. אם זה היה קורה שנה שעברה עכשיו הייתי במרפסת מול החלון מחכה ועוד מחכה עד ש.... 

אני מבקש מאבא בנוכחותכם את הכח להמשיך לוותר על כל זה ועל המבטים, ושהכל יהיה ברחמים מרובים בלי מלחמות ובלי אובססיות !

תודה רבה שאתם איתי בדרך !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118247

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 
מאחל לנו להישאר בדרך עוד יום 1. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118254

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים !

היום היה לי מאד קשה !

דיברתי עם החבר של אתמול, והוא שוב פעם אמר לי : תשמע מה שמדליק אותך זה לא נמצא רק במקומות ספציפיים, גם בבני ברק יש כאלה ... גם בירושלים יש כל מיני מקומות שיש כאלה מראות בשפע !!

זה שוב פעם הדליק לי את האובססיה בטירוף. האובססיה אמרה לי : חבל לפספס לך תחפש את אותם המקומות ותהנה בשפע ! לך לכמה בדיקות לבדוק אם באמת המודה השתנתה ואם באמת עכשיו אפשר לראות המון בנות לבושות כמו שאתה אוהב ונדלק !

שיתפתי כמה חברים על החוסר אונים. תוך כדי הלימוד אני כל כמה דקות חשבתי על זה ששווה לאפס על מבטים את ה17 יום, העיקר ליהנות מדבר ששנה שעבר היה נדיר לראות וכו' וכו'.

בדרך הביתה היו כמה מבטים בלי משקפיים, ואפילו שהמשקפיים היו בתוך התיק ויתרתי על זה. אסירות תודה שלא היה שם טריגר מאד מפתה, וזהו, בנס הגעתי הביתה בלי לפעול כמעט על חיפושים, לא עשיתי שום אירוך דרך למען בדיקות וכדו'.

מתחנן לה' שהקריז הזה יעבור בשלום, ושאזכה להישאר נקי היום רק להיום !

פותח איתכם מעגל על יום השבת, להוריד משקפיים בחוץ, ולהשתדל לוותר על מבטים לגמרי !

תודה רבה לכם ושבת שלום !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118260

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

כנראה שהקב"ה מחכה לתפילה שלי יותר בהכנעה ועם יותר הרגשה של חוסר אונים !

פשוט האובססיה עם הבת של השכנים תופסת מקום גדול בראש שלי, וקשה לי מאד לוותר על הבדיקה מהחלון לראות אם יש משהוא לראות או לא.

אני באסירות תודה בינתיים הצלחתי בנס לוותר על בדיקות אלה, אבל זה לא קל. אני בקריז !!

כל הזמן המחלה מוכרת לי שאני חייב לבדוק, ושהיא כאן רק לכמה ימים, ושבטח בתוך הבית היא מסתובבת זמן ארוך בלי בגדים, ושההזדמנות הזאת לא תקרה עוד, ושהיא בטח ישנה בסלון (כי יש להם שמה רק סלון וחדר) ואם כן יש לי ראייה ישירה מהחלון על הסלון שלהם וכו' וכו'.

ואני חלש מאד מאד ! 
בנס עדיין לא עשיתי בדיקות.
מנסה להתרכז ברק להיום כי אם לא זה ענק עלי !!!!!

אני יודע שאם אעשה בדיקות ואווכח שיש מה לראות, אז אני כבר אהיה אבוד, בדרך מאד מהירה לנפילה. אצלי להיות מול חלון כמה שעות בשביל לחכות שהשכנה תוריד בגדים... זה נחשב לנפילה מ 2  הספירות שלי... וגם אם לא אפול, זה יהיה מלחמה חזקה שאחרי הלגימה.

הרבה יותר קל לא לבדוק מאשר להתאפק אחרי בדיקות...

השם, תעזור לי !!! זה כבר יותר משנה (לפני עוד שנכנסתי לתכנית) שלא ישבתי מול אותו החלון באובססיביות, לא רוצה לחזור לזה בשום אופן !!

רצונך יעשה !!

בינתיים פתחתי מעגל עד לשעה 10, אסגור אותו עוד כמה דקות נקי, ואפתח מעגל חדש עד השעה 11.

אוהב אתכם !

שבוע טוב לכולנו !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118263

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

צר לי לבשר שכשחזרתי הביתה מאוחר וראיתי מבחוץ שאצל השכנים האור מכובה והבנתי שאם כן אין מה לראות לא הצלחתי להתאפק מלעשות איזה בדיקה קטנה על מצב התריסים.

באסירות תודה גדולה מאד לאבא היקר התריסים של 2 החלונות היו סגורים לגמרי !

שזה אומר שיהיה לי בעזרת השם יותר קל בימים הבאים לוותר על בדיקות כי אני כבר מבין שכנראה הם סוגרים את התריסים כשהם הולכים להיות לא צנועים !

וזה היה אחרי מעידה בנושא המבטים כשחזרתי מאוחר מהסליחות !

מתפלל לא להלקות את עצמי ולקבל כח מאבא שמחר הקריז יירגע !

תירגעו, המצב באלול שנה שעבר היה בלי שום השוואה שעות של שוטטויות מטורפות אפילו בשעות של הסליחות !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תודה רבה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118264

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך קדושת , מתפלל בשבילך שתקבל כוח רק להיום לויתור .
אתה עושה שביל בהחלמה וכל יום שעובר אתה מעמיק אותו. 
ככל שתוותר יותר השביל יהפוך לדרך המלך .

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118266

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

קדושת היקר !! אוהבים אותך המון ! אני נהנה לקרוא את כל השיתופים שלך ! עברתי אחד אחד וקראתי הכל.

אני מצטער שהשיתופים שלי גורמים לך לאובססיה לעלות... אני מבטיח לא לפרט בפעם הבאה שום דבר שיכול לגרום לך לאובססיה - אני מבין עכשיו טוב יותר את האובססיה שלך ואיך להימנע מלגרום לך להיכנס אליה.

חייב להודות שאתה גורם לי לרצות לבוא לשבת איתך במרפסת ולהסתכל על בת השכנים הזאת חחח לשם האובססיה שלי לוקחת אותי שתבין

אבל זה אנחנו .. חולים.. והאובססיה שם ואנחנו צריכים ללמוד איך להתנהל מולה.

כל הכבוד לך על המאמץ שאתה עושה! אני מקנא בך! אתה לא רק מנסה אתה גם מצליח ואתה דמות בשבילי ואני לומד ממך המון.

תודה רבה על השיתופים! מקווה שנמשיך לדבר בטלפון אפילו שאני גורם לאובססיה שלך להתחיל.

אגב, אני פשוט חולה במצב אנוש, אז כל בחורה שנייה ברחוב נראית לי כמו דוגמנית ומושא תאווה... סביר להניח שהמצב הוא שלא באמת משהו השתנה מלפני שנה שהיית מסתובב... מסתבר שהכל נשאר אותו דבר זה פשוט הראש החולה שלי שאחרי 39 יום ללא שימוש רואה כל דבר כבר בלי פרופורציות...

איך הולך המשפט הזה? "כל קוץ במדבר הוא פרח" 

אז במקומך לא הייתי מתלהב יותר מידי רוב הסיכויים שאתה לא "מפסיד" שום דבר... זה רק בראש שלי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118278

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

תודה לך מתרפא היקר !

אל תדאג, שום דבר לא קורה בחינם בעולמו של אלוקים ! אני הייתי כנראה צריך לשמוע את השיתוף שלך !

היום קדושת כבר לא נקי ממבטים ! היתה נפילה בנושא המבטים, וכמעט נפילה גם מהספירה הראשונה של ה327 ימים !

כבר כמה ימים שהאובססיה מאד מאד חזקה, פשוט מאד חזקה !!

אני ממשיך את הפעולות שלי אבל משום מה בימים האחרונים צירוף של כמה גורמים עשו שהאובססיה התחזקה !

היום בבוקר דחיתי את התאווה שמאד רצתה שאשוטט וכו', אבל בשעה אחת, כשהבנתי שיש למחשב שלי בעיה רצינית, והייתי צריך ללכת לחנות לתקן אותו, משום מה המחלה אמרה לי ללכת לחנות שנמצאת במקום שיש שם הרבה פריצות. כי שמה יש פחות תור ועוד כל מיני תירוצים !

ידעתי שהכוונה שלי היא ללכת לתקן את המחשב אבל לא פחות גם ללכת להסתכל. ידעתי שאני הולך לאפס את הספירה על מבטים, וזה מה שקרה. 

בדרך הלוך היו אירוכי דרך, וגם בחזור שהם בבחינת מעידה קשה גם מהספירה הראשונה, כי זה שוטטויות אמנם לא מאד ארוכות אבל גם לא מאד קצרות. אם אחזור על זה גם מחר או מחרתיים חס ושלום חס ושלום זה בודאי ייקרא נפילה ! 

אני מתחנן לה' ללילה נקי שפוי מחובר, בלי בדיקות על התריסים של השכנה וכו'.

אני מרגע זה ממשיך עם כל הכניעה ובקשת רחמים ספירה על מבטים. חוץ מהימים האחרונים, לא היו לי ימים שלווים וחופשיים כמו אותם הימים שהייתי נקי גם ממבטים. 19 ימים, לא מובן מאיליו כלל וכלל !

אני לא מתייאש מזה, כי אני יודע שיש לי אבא שיכול גם את זה לעשות !!!

אבא תתן לי חופש בבקשה, ותעזור לי לעבור גם את הגלים הנוראיים כמו ההוא שהיה לי היום. אמן !

רצונך יעשה ולא רצוני !!!

אוהב אותכם מאד מאד וחייב אותכם !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118279

• aviyodea
  • דירוג זהב

קדושת הצדיק,
כאב לי לשמוע, אבל חשוב לי שתדע שאני מעריך את כל הטיפוס הענק שלך.
אני מעריך את כל הרצון של להילחם בכל הכוח, ועל ההצלחה שלך בלאסוף ימים נקיים ממבטים.
זה פשוט מדהים לראות את זה!!!

את תוותר, אחי היקר, כמו שבורא כל העולמים עזר לך עד 19 הוא יעזור לך עוד הרבה הרבה ימים נקיים שלווים.

מאחל לך המון הצלחה, אתה נותן לי הרבה כוחות בדרך שלך..

הלוואי ורצונך יהיה רצונו!!
שרצון כלונו יהיה רצונו

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118281

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך אבי יודע היקר !

פחדתי כשאתה אמרת שכמה ימים לא נשמע ממך כאן בפורום !

עשיתי צעד 4 על הפחד הזה , לא אני צוחק ! אבל אני מאד שמח שאתה איתנו כאן ואיתי פה בפרט !

הערב, איזה אובססיה קשה עם הרצון העצום ללכת להסתכל על השכנה ! אחרי כל הנפילה של היום, והמעידה, ועוד שראיתי אותה אותה למטה מהבנין לבושה באופן ממש מפתה וכו' וכו'.

בכיתי לאבא יקר, פתחתי מעגל, אמרתי לחברים שרק אם יקרה נס אשאר נקי, כל כך גדולה היתה האובססיה !

כתבתי לחברים בהודעה שהמחלה אומרת לי שחבל לפספס, עוד מעט אותה בחורה תיסע שוב לחו"ל, ושאם לא אסתכל היום גם מחר וגם מחרתיים האובססיה תמשיך להרוג אותי ! ושאני יודע שזה שקר וכזב, ואם היום אוותר מחר יהיה יותר קל בעזרת השם ועוד יומיים עוד יותר.

המחלה רוצה להרוג אותי כמה ימים לפני ראש השנה. התגברות היצר ממש !  אני ממש הרגשתי הערב קושי כמו בתחילת הדרך !!

באסירות תודה לאבא יקר סגרתי מעגל נקי, ועכשיו אני הולך לישון, עייף מאד מהיום הקשה שעבר, לא מצליח להתרכז בלימוד מרוב האובססיה על השכנה וכו', מקווה שמחר אקום מוקדם לסליחות ושיהיה לי אחרי זה כח ללמוד תורה !

מחר יום שני, יום שהוא תמיד קשה מבחינת התאווה. אשתדל לעשות את שלי בשביל להישאר נקי גם ממבטים, ומקווה שה' יעשה לי ניסים ונפלאות !!  אשתף אותכם בעזרת השם !

תודה על הכל !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118294

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

היום בבוקר עדיין הקריז היה מאד חזק !

נסעתי ברכבת עם משקפיים בתיק, ובאסירות תודה לא שמתי אותם עלי על אף (מתאים הביטוי הזה) שמאד רציתי.

עשיתי קצת בדיקות בלי משקפיים.

במשך היום פחות או יותר אותו דבר. הכל בלי משקפיים עם פעולות ועם קצת בדיקות.

בערב הייתי צריך לעבור ליד מקום שבו בעבר הייתי המון משתמש בשוטטויות. שלחתי הודעה לספונסר לפתיחת מעגל. הוא אמר לי " תשמע אם אתה הולך לשם עם כוונה למעוד, תיסע במונית ".

בהלוך נסעתי עם רכבת משקפיים בתיק, ועם קצת בדיקות וטלפונים. כשהגעתי למקום, וידעתי שאחרי 40 דקות ביציאה יהיה לי עוד דרך של 20 דקות במקומות מסוכנים, התחננתי להשם שכשאני אצא כבר יהיה לי נכונות אמיתית לוותר, ושאם אני ארגיש שאין לי נכונות מוחלטת, שהשם יתן לי את הכח לעלות במונית.

באסירות תודה יצאתי משם עם המון רצון לוותר, בלי אובססיות חזקות, שיתפתי חברים בדרך לשם, והגעתי נקי לחלוטין בלי שום בחינה של מבט.

כשהגעתי יותר מאוחר הביתה האובססיה להסתכל מהחלון נעלמה כמעט לחלוטין.

שמח מאד שהשם עזר לי בכל היום הזה שיכל מאד בקלות להיגרר לעוד נפילה על מבטים !

תודה לכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118295

• aviyodea
  • דירוג זהב

תודה קדושת!!
תודה על השיתופים שלך, על הפעולות שלך, זה ממש יפה לראות איך תעשה הכל כדי להצליח!!

חבל שאני לא יכול לתאר לך במילים כמה כוח אתה נותן לי בכל שיתוף..

אוהב אותך אחי היקר!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118304

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אבי יודע היקר !

האי יכולת שלך לבטא במילים ... זה הביטוי ההכי גדול למה שרצית לבטא !

ממש תודה רבה לך שאתה איתי בדרך !!!!

היום בבוקר היה הכל מצויין ברוך השם !

פתאום בשעה 12 בערך התקף ענק ומיידי של המחלה בלי הסבר רציונלי לזה, הייתי באמצע ללמוד. 

אתמול הרב קו שלי הפסיק לעבוד, והמחלה רצתה עם כל הכח לשכנע אותי שזהוא זה, אני חייב היום ללכת לתחנה המרכזית כדי לעשות רק קו חדש וכמובן אם אני כבר הולך זה עם משקפיים וההמשך ידוע לכולם !

מיד התקשרתי לחברים ושיתפתי אפילו שאני ממש לא חשבתי שזה יעזור, גל תאווה מדי חזק !!!

התחלי העניין קצת להירגע, התקשרתי לספונסר שאמר לי " לא, אל תלך היום, זה לא דחוף לך הרב קו להיום וכו' ".

אמרתי לו שאני מקווה שאני אצליח לוותר.

הוא אומר לי מה זאת אומרת אתה מקווה ? פשוט היום אין לך סיבה ללכת לשם, אז אל תלך !

ניסיתי להסביר לו שהשכל שלי יודע שאין לי סיבה אבל פשוט המחלה דורשת היום תאווה.

הוא אמר לי " תגיד לתאווה שאני אמרתי שאין לך סיבה היום ללכת לשם. ואם היא מאד רוצה, אל תוותר לה, תחזיק חזק בשיניים וכו', קשה כמה שיהיה, העיקר אל תלך ! ".

אמרתי לו שאם כן אני מכרוז מחלמה נגד התאווה והתכנית אומרת שאין מלחמות.

הוא אמר לי, תשמע אתה ברוך השם כבר לא נלחם בדרך כלל, אז אם מידי פעם אתה צריך להילחם, לא נורא ! הרי עדיף להילחם מאשר להשתמש !!.

באסירות תודה בזכות הספונסר, החברים, המעגלים ובעיקר הנסים שה' עושה איתי, הצלחתי להישאר נקי.

היום נשארנו בקבוצה הטלפונית של הצהריים מ1 וחצי עד 3 ועשרה, היה מאד מעניין.

אחרי זה חזרתי ללימוד, ובשש חזרתי הביתה עם משקפיים בתיק ונקיון מוחלט, 0 מבטים ברוך השם !!!

כבר יומיים נקי ממבטים באסירות תודה !!!

עוד הפעם נוכחתי לראות שמה שהמחלה מוכרת שלא ארגיש שחרור כל עוד לא אשתמש, זה שקר וכזב !! הרגשות האלה שקריים ! אם אני אשתמש לא יהיה לסבל סוף ! אבל אם אני מוותר, הכל מסתדר בעזרת אבא אוהב !!!

אוהב אותכם מאד !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118306

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

רציתי רק לשתף באסירות תודה שרק הרגע שמתי לב שמשך כל הערב לא בא לי אפילו פעם אחת המחשבה ללכת למרפסת להסתכל על הבת של השכנה !

זה לא שחשבתי ולא פעלתי על זה אלא פשוט המחשבה לא באה !

אסירות תודה גדולה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118310

• aviyodea
  • דירוג זהב
אני שמח שהמצב הולך ומשתפר.

המשך כך!!!

תמיד איתך
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן