ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46708 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117575

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

ברוך השם יום נקי !

עוד אחד !

בבקר הייתי קצת מנוהל מדבר שלא קשור לתאווה ועשיתי צעד 3 ושחררתי ומסרתי את זה להשם יתברך !

אחר הצהריים כשחזרתי הבייתה פתחתי מעגל שאני לא שם משקפיים, וברוך השם עמדתי במשימה על אף שהיו כמה מבטים קטנים בלי משקפיים.

מתחנן לה' על עוד יום נקי ומפוכח ומחובר !!

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117581

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים גם אותך , כל הכבוד על כל הויתורים .

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117583

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

זה זכות שבי לקבל תגובה חמה ממך ! אוהב אותך מאד !

היום למדתי בבקר עם חיבור מאד גדול לה' ופתאום התחילו לי אובססיות במחשבה ללכת להשתמש.

מיד פתחתי מעגל שאני לא יוצא מהבית מדרש עד לשעה 1, וכל כמה דקות המחשבות האלו חזרו והתפללתי והתחננתי לה' שישחרר אותי מזה !

ב1 יצאתי ושיתפתי כמה חברים וזה שחרר אותי מאד !

אחד החברים אמר לי שידוע בתכנית שהאובססיה באה או כשמרגישים רע או כשמרגישים מדאי טוב, ולא מצליחים להכיל את ההרגשה הזו המרוממת.

בקבוצת הצהריים כמה ותיקים אמרו שהם גם חווים את זה ! ושלא שחס ושלום צריך לא להתרגש אלא שצריך לעשות יותר פעולות הכנעה כשמרגישים את זה. אדם מחלים לפי דבריו מתחיל עם הזמן לדעת מתי הוא נמצא בסכנה ומתי הוא פחות בסכנה.

באסירות תודה הלימוד אחר הצהריים היה בלי שום אובססיה לא מובן מאיליו בכלל !

כשחזרתי מהבית מדרש לבית פתחתי מעגל שאני לא אחבוש משקפיים, ובאמת לא חבשתי אותם, אבל בכנות היו מבטים. 

בערב הייתי אמור כמו כל יום שני לעבור דרך מקום מאד מסוכן לי, והייתי בדילמה. ליסוע לשם עם מונית וכך אני חוסך את ההתמודדות או אדרבה ליסוע ברכבת ולפתוח מעגלים...

ידעתי אבל שבזמן של קריז, מסוכן מאד להתחיל ליסוע ברכבת כי יתכן שמהר מאד אתחיל להוציא את המשקפיים מהכיס ואלגום !

בחסד ה', הוצאתי מהמחשב דרך איך להגיע לשם ברגל בלי לעבור במקומות מסוכנים. לא מובן מאיליו הלכתי בדרך הזאת ועם הכל היו המום המון ויתורים שאני אפילו לא מסוגל להאמין שהצלחתי לוותר.

זה לא אני, זה הקב"ה.

תורה רבה הקב"ה על הכל, ושאני יכול ללכת לישון עם הרגשה מצויינת ומאוממת של נקיות ושפיות !

מחר בעזרת השם, יישאר לי רק 100 יום כדי לעשות ציון דרך של שנה. השם יעזור כל יום להיום !

תודה לכם חברים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117588

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

חסר אונים מול התאווה !

בבקר נכנסתי למחשב כדי לעשות כמה דברים ופתאום אני רואה שיש תמונות, מה שלא אמור להיות מכיון שיש לי אינטרנט אתרוג.

באתי לבדוק אם הסינון עובד וכתבתי מילים מסויימות שהייתי כותב בעבר בשהייתי משתמש, ונוכחתי לראות שהסינון חצי עובד חצי לא, וראיתי שאפשר להגיע לוידאו שהם בשבילי חוסר אונים מוחלט !!!!!!

הדלקתי את הוידאו בשביל לראות מה יש לראות שמה אבל לא הסתכלתי רק רציתי לבדוק שזה באמת יכול להיות תאווה מעניינית.

אני יודע שבדיקות כאלה מאד מסוכנות, מה שכן, הוא שמיד מיד התקשרתי לאתרוג עשיו אני נמצא איתם בטלפון ומבקש מיד שיתקנו את זה !

הנה העניין תוקן !!! אוף !!! ברוך השם !!

תודה לה' על הוויתור כי סרטונים כאלו היו אמורים לי להישאר כל הבקר מול המחשב וזה היה נקרא נפילה מכיון שזה לא רק קצת תאווה, זה תאווה אמיתית, ממש עריות !!

עוד נס !!!

תודה לכם חברים !!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי Kdouchat.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117590

איך קורה הנס הזה!

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117596

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים נפלאים !

תודה רבה בס"ד על המחיאות כפיים הסוערות, הם כמובן מכוונות לבורא עולם !

אני למדתי טוב בבוקר אבל היו אובססיות ופתחתי מעגל ואסירות תודה דלא יצאתי כלל בחוץ כל הבוקר ולא היו שום מבטים וכו'.

אחרי צהריים למדתי גם מצויין בלי אובססיות.

בערב כשחזרתי הביתה הייתי מאד מחובר וכו' ועם הכל, כשהתקרבתי למכולת התחלתי להסתכל ושמתי אפילו משקפיים כדי ללגום ואחרי זה עשיתי אפילו אירוך דרך של כמה דקות עם המשקפיים בשביל ללגום !

שיתפתי את הספונסר ועוד חברים, וכשיצאתי לקניות בערב, המחלה רצתה לשכנע אותי לצאת עם משקפיים בתוך הכיס כדי שאוכל לשים אותם בשעת הצורך, אסירות תודה ששיתפתי את הספונסר והחלטתי להשאיר את המשקפיים בבית, ובאסירות תודה נשארתי נקי כל הדרך !

אחרי התייעצות עם בספונסר ואחרי שסיפרתי לו שאני לא כ"כ מבין מה קורה לי כשאני חוזר בערב, זה הרי אותו דרך כמו בהלוך, ואין שמה כ"כ הרבה פריצות, ובבוקר אין לי שום בעיה כמעט. אז לא יודע מה בערב.

ואז החלטתי שממחר אני בלי נדר לא יוצא מהבית מדרש בלי לדבר עם לפחות חבר אחד עדיף שני חברים, ולעשות איתו מעגל.

דהיינו לעשות קצת יותר עסק ולתת קצת יותר חשיבות לדרך חזור הזו, ולהבין שלעבור את זה בנקיות זה חלק מההחלמה שלי.

בלי נדר אשתדל כל ערב בשיתוך היומי שלי באתר לעדכן שאכן לא יצאתי בלי לשתף חבר לפחות.

תודה שאתם איתי ובשורות טובות לכולנו !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117601

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

היום היה יום מאד קשה מבחינת התאווה. אחת הבעיות אני חושב היא שבבוקר אני לומד לבד בלי חברותא וכשאני לבד יש יותר מקום למחשבות אובססיביות מאשר כשאני לומד עם חברותא.

ולכן הצהריים שאני לומד עם חברותא הרבה הרבה יותר קל לי ... 

מחשבות אובססביות כל כמה דקות והתחננתי לה', ופתחתי מעגל, וכו'...

היה לי מחשבה כזאת המוכרה למכורים שזה לא ירגע כל עוד לא אשתמש...

היה לי גם הרגשה שיש לי בכיה עם הבתכנית כי הניצחון אמור להיות גובר והולך והנה לפני כמה שבועות היו ימים שלמים בלי תאווה, ועכשיו כמעט כל יום יש לי תאווה, אבל הבנתי שזה לא נכון, כי עכשיו אני בזמן של קריז, ואין הכי נמי שכשהקריז יעבור יהיו לי שוב בעזרת השם ימים בלי אובססיה. אמן !!

על כל פנים בנס החזקתי מעמד כל היום עם המון מעגלים ושיתופים.

כמו שהתחייבתי לפני שיצאתי מהבית מדרש והייתי אמור לצאת עם ביתי לקניות, התקשרתי לספונסר וגם לחבר תכנית, מסרתי חוסר אונים, התפללתי לה' בנוכחותם להגיע לבית נקי, שמתי את המשקפיים בתוך התיק שלי....

והגעתי נקי לחלוטין לבית !!

מתפלל לגמור את היום בנקיות ומתחנן שמחר יהיה לי יותר קל ! אמן ואמן !

תודה לך ה' יתברך !!
תודה לכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117611

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה על יום נקי לחלוטין בלי מעידות כלל וכלל !

היה קשה לקראת סוף הבוקר ועשיתי הרבה פעולות והשם ריחם עלי !

כמו שהתחייבתי, עשיתי טלפון לפני שיצאתי מהבית מדרש בערב לקראת החזרה לבית, וברוך השם נשארתי נקי !

אוהב אתכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117619

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים

אוהבים אותך קדושת,
שאלוקים ימשיך להנחותך בדרך 
ושהנס הזה ימשך גם היום
אמן
מוטי

חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117624

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה מוטי !

תודה לך על ההנחיה בקבוצה של הצהריים ! זכות לשמוע מהניסיון הרבה שלך מעורב עם יראת שמיים טהורה !

רציתי להודות על עוד יום של נס ! לא יצאתי לשטטות... לא היו לי מחשבות ללכת לשוטט... הרגשתי די משוחרר ברוך השם !

כשיצאתי לקניות עם הילדים לא עשיתי את השטות של שבוע שעבר אלא השארתי משקפיים בבית, ולפני יציאתי מהבית התקשרתי לשני חברים ולספונסר בשביל למסור להם חוסר אונים ולהתפלל לה' בנוכחותם שה' יהיה איתי בדרך הזאת !

ה' היה איתי, והיו ויתורים ואני מאד שמח להיכנס לשבת בס"ד נקי ומפוכח !

רציתי ברשותכם לפתוח מעגל ענק עד למוצאי שבת ש:

1 כל פעם שאני יוצא בשבת החוצה אני שם את המשקפיים בכיס.
2 לא מתקרב לגינות שיש בהם כמובן נשים עם הילדים שלהם.
3 משתדל לקום בנץ בשבת, ואם לא קמתי בנץ, לפחות להגיע בזמן למנין.

רציתי גם למסור חוסר אונים מול עניין אחד. כל יום ששי בלילה אני נרדם מיד עם סוף הסעודה בלי לעזור לאשתי כל כך לפנות וכו', וזה מאד קשה לה, בלי לדבר על קיום מצוות עונה במצב הזה !

רוצה לבקש מה' יתברך שיתן לי כח הערב שלא יהיה ככה, ורציתי לכלול את זה במעגל.

אובה אותכם וצרים אותכם.

שבת שלום ומבורך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117630

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים נפלאים !

סוגר מעגל נקי ברוך השם !

היו הרבה ויתורים ושבת מאד מפוכחת !

אוהב אתכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117636

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לה' על עוד יום נקי ומחובר !

הייתי לקראת הערב חסר אונים מול ההתנהגות של הבן שלי, שיתפתי חבר והתייעצתי איתו, מסרתי את זה לה', ונגמר די טוב עם שיחה איתו די טובה !

בדרך חזור מהבית מדרש ידעתי שאני חסר אונים מנוהל מההתנהגות של הבן ורצון להסתכל, לפני שיצאתי כמו שהתחייבתי כאן שיתפתי 2 חברים ופתחתי מעגל, ובחסד עליון נשארתי נקי בלי מבטים כלל !

הנס מתמשך !!

ובעזרת אבא אוהב הוא יתמשך כל היום להיום !

אוהב אותכם מאד מאד חברים יקרים !

שמח להיות חבר שלכם, זה זכות גדולה !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117657

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתופים. 
מאחל לך המון המון טוב. 

שיהיה לכולנו עוד יום 1 שפוי ונקי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117672

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך נתן על התגובות החמות, אוהב אותך !

אסירות תודה על עוד יום נקי ומפוכח !

הבוקר היו קצת אובססיות, אבל שיתפתי חברים וה' עזר לי לוותר.

רציתי להבהיר נקודה. כאן בתכנית החברים משתמשים במשפט : מתפלל לה' שיתן לי את הנכונות לוותר. רציתי להבהיר שני יש לי את הנכונות לוותר רק שאין לי את הכח לוותר. פשוט הוויתור בשעת מעשה הוא דבר בלתי אפשרי. לכן אני מבקש מאבא אוהב לא רק את הנכונות לוותר אלא גם את הכח לוותר.

לפני שיצאתי מהבית מדרש בערב פתחתי מעגל עם חבר יקר, מסרתי לו חוסר אונים ושיתפתי חבר אחר בטלפון שהיום חגג את היום ה60 לנקיונו והיה שיחה מאד מחברת.

מתפלל ומתחנן מה' שיסכים לתת לי מתנה עצומה : עוד יום אחד של נקיות, ובלי מלחמות, ובלי מעידות. אמן ואמן !

אוהב אתכם וצריך אותכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117679

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על עוד יום נקי בחסד אלוקים.

היו הרבה ויתורים.

הולך לצאת עכשיו עם אשתי, אמור לעשות איתה צעד 9, מתחנן לה' שיהיה איתי בדרך וישמור אותי ממבטים ושיהיה איתי בצע 9 ושאשתי תשתף פעולה באופן הטוב ביותר.

רצונו יעשה ולא רצוני.

מתפלל לשפיות ומקווה שהצעד הזה ישחרר אותי הרבה.

אמן ואמן.

זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן