ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46508 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117015

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !
אני נמצא על סף הקריסה חס ושלום !
היום התהלכתי עם המחשבה שאין לי כבר כח ללחום. כזו מחשבה שהנפילה הולכת לקרות אני לא יודע בדיוק מתי ! כזאת הרגשה שאני רק שורד עוד יום ועוד יום.
אני הייתי רוצה להרגיש משוחרר ובלי מלחמות כלל וכלל ! לדעת שהבעיה נפטרה וזהו זה ! אבל זה חלום וזה לא רצון השם !
השם עשה איתי ניסים משך ה200 יום האלה ואני משוכנע שהוא מסכים לעזור לי הלאה.
נכנסתי לרכבת עם משקפיים בכיס ומכיון שלא היה לי נכונות לוותר, מיד עם כניסתי לרכבת חבשתי את המשקפיים והתחלתי להסתכל בכל מקום אפשרי.
אחרי זה זה המשיך באוטובוס.
אני ידעתי שזה יכול להוביל אותי לנפילה אבל ברוך השם שיתפתי את הספונסר ונעצר.
כשיצאתי מהפגישה לא קראתי למונית כי רציתי לתת לעצמי את האופציה להשתמש באוטובוס ורכבת, אבל הבנתי שאני בסכנה אז הרמתי טלפון לחבר ידיד טוב מהתכנית והוא חיזק אותי.
פתחנו מעגל ונשארתי מאד נקי עד שהגעתי הביתה ברוך השם.

מחר הוא יום שאני אמור להיום הרבה זמן בחוץ. אם אני אמשיך במעידות כמו היום הסוף לא יהיה טוב...

אני מבקש עם כל ההכנעה מאבא יקר שיעזור לי לקום מחר עם נכונות לוותר לא משנה מה שיהיה ברגשות שלי ואני אחכה בעזרת השם שהקריז יעבור בשלום בעזרת השם.

תודה שאתם איתי בדרך חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117020

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם !
היום קמתי עם חיבור, התפללתי חזק לשפיות, כתבתי והכל...
כשעליתי לרכבת התחילה האובססיה לשגע אותי ולשכנע אותי שהיום אין מצב, חם, וחייב להסתכל...
ובכן חבשתי את המשקפיים והתחלתי ללגום.
כשיצאתי משם עוד פעם יצאתי עם משקפיים והמשכתי ללגום. העדפתי להגיע ליעד ברגל יותר מאשר בטוטובוס כי ידעתי שיהיה לי יותר זמן והזדמנויות ללגום ככה.
והנה קרה נס ראשון :
חבר שלי מתקשר אלי ומודיע לי שהוא נמצא בדיוק ברחוב בו אני נמצא ושהוא אמור להגיע לבנק.
אינסטינק ראשון שלי. תן לו ללכת לבנק לבד ככשה אני יכול להמשיך ללגום. 
אבל ידעתי בתוך תוכי שלהמשיך לפעול על תאווה יוביל אותי בהכרח להתרסקות. מה עשיתי ?

התחלתי לספר לו כמה אני חוסר אונים וכמה אין לי כבר כח לתכנית וכו' והלכתי איתו לכיוון הבנק (עם משקפיים ולגימות) והלכנו ביחד עד ליעד.

מבחינתי זה וויתור מצידי מה שהלכתי איתו, וזה ממש נס שהקב"ה נתן לי את הכח לוותר.

הוא מאד חיזק אותי בחשיבות של הרק להיום ! וזה נתן לי שחרור עצום !

חשוב לציין שהוא מכיר אותי מצויין ומכיר את כל ההתמודדויות שלי, והוא מכיר ממני את התכנית, אבל הוא עצמו ברוך השם לא מכור בכלל !

אחר כך שיתפתי את הספונסר היקר שהוסיף לחזק אותי.

בערב הייתי חייב לעבור פעמיים במקומות מאד מסוכנים לי ! כי שם בעבר היה עיקר השימוש ! פתחתי מעגלים, הורדתי משקפיים, שוחחתי בטלפון עם חבר יקר מהתכנית, והנס השני, הגעתי נקי ברוך השם ליעד עם הרגשה של רוממות.

לסיכום והלקח בעבורי.

בזמן קריז המחלה משכנעת אותי שאני לעולם לא אצא מזה כל עוד לא אשתמש ! המחלה אומרת לי שבטוח אפול אם לא היום מחר ! המחלה אומרת לי שאם אני לא נקי לגמרי אלא קצת מועד, שעדיף לי כבר ליפול וגמרנו.

וכל זה שקר, הנה אותו היום הקשה הסתיים עם רוגע וחופש. מה היה קורא אם הייתי הולך להשתמש חס וחלילה ?

לתת לגל לעבור כמה שזה קשה. באותם הימים ליסוע כמה שפחות בחוץ. לשוחחח עם כמה שהכי הרבה חברים, לשחרר ועוד לשחרר ואז הרוגע יחזור בסייעתא דשמיא.

באותם הרגעים לעבוד חזק לא רק על רק להיום אלא על רק לרבש שעה הקרוב, וזה אולי הפשט ב מעגלים.

סליחה על האריכות ומקווה שהדברים יהיו לתועלת לעוד אנשים.

אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117023

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

בזמן האחרון אני מרגיש שאני כותב לעצמי, בקושי עונים לי, מעודדים אותי, מחבקים אותי...
אבל ברוך השם שהשם נמצא תמיד איתי וקורא את כל מילה שאני כותב ושיש חברים שאפשר לשתף אותם בטלפון, וכו'
אז ביני לבין קוני, ולכל מי שירצה לקרוא, אסירות תודה להשם שהיום הרגשתי טוב לא היה שום מעידה, לא היה מלחמה, היו ויתורים בכיף וזה על אף שהיום היו כמה קשיים בחיים האישיים (ברוך השם קשיים מאד קטנים אבל שיכלו להוציא אותי מהשלווה).
הצלחה לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117029

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אאוהבים,
טיפ קטן,
הכתיבה פה זה הסימני דרך שלך להמשך החיים,
בעוד תקופה, תרצה לדעת לאן התקדמת, תקרא את השיתופים שלך פה בפורום, ותראה את הדרך שעשית,
ובמקביל, המון חברים קוראים ולא מגיבים,
זה המקום שלנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117036

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה אבי

אתה באמת אחד היחידים שמגיב כסדר!

אתה צודק לפעמים אני קורא את מה שכתבתי לפני כמה חודשים !

תוכל לשלוח לי את הטלפון שלך בפרטי כדי לחזק אותי מידי פעם ? תודה רבה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117039

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

לאבא היקר !
אני מאד מודה לך על הל"ג בעומר הראשון שלי בהחלמה !
כבר כ18 שנה שאני נוסע למירון ביום הנשגב הזה ושאני מזדהה עם השיר "מה מקווה מטהר את הטמאים אף הקב"ה מטהר את ישראל" ושאני מחכה ליום שסוף סוף אני אוכל באמת לחוות את זה.
והנה השנה יום ה204 יום חם במיוחד שבא אחרי ימים חמים במיוחד, הייתי אמור כבר להיות אחרי נפילות כואבות, אבל לא ... 
בנס אבא שמרת עלי נקי ורוב הזמן בלי מלחמות ובככיף !
אין לי מילים אבא יקר !
מבקש ממך אבא להשאיר אותי נקי בבקשה גם היום שיש שרב אדיר ובטח פריצות נוראה !
תודה רבה לך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117048

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים!

ממש תודה על השיתופים!

יש לנו אבא אוהב, שיכול לעשות נס. 

רק להיום.

מאחל

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117054

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב !
אסירות תודה על עוד ששת נקייה בה זכיתי לקום יחסית מוקדם, ובה זכיתי לכמה ויתורים בנוגע לתאווה.
בימים חמים כאלה זה ממש ממש לא מובן מאיליו !
מתפלל בשבי כולנו לשבוע נקי ומחובר ושפוי בלי מלחמות ובלי מעידות ובלי נפילות !
תודה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117059

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

ברוך השם !
עוד יום של ניסים !
בבקר היה מושא תאווה מאד מאד מפתה שעברה לידי והייתי בלי משקפיים, היצר רצה שאכנס בפנים להוציא את המשקפיים כדי לרוץ אחריה ולהסתכל, אבל בנס ויתרתי, ממש לא מובן מאיליו !
ואמנם אחרי זה הקריז הקטנה הגיע ! חבל לך לא ללגום קצת פה ושם... 
ופתחתי מעגל וזה עבר !
בערב מעידות קטנטנות בהיסח הדעת טבל ברוך השם נקי ומחובר !
מבקש מאבא היקר עוד יום אחד שפוי ונקי לי ולכולנו !
אמן !
אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117063

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך , ממש לא ברור מאליו. 
הקיץ הגיע ואתה בנסיונות קשים בכל מקום . כל הכבוד על פעולות של ויתור ועל חיבור עם חברים .

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117066

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
תודה רבה שבי על התגובה המעודדת.
הערב כמעט נפלתי אני לא מצליח להבין איך קרה. הייתי צריך לעבור דרך מקום מאד מסוכן אצלי שבעבר הייתי הרבה פעמים משתמש בשוטטויות, והאמת שכל שני בערב אני נוסע למקום ההוא במסגרת העבודה.
דיברתי עם חבר ופתחתי איתו מעגל, עליתי לרכבת ואני רואה מאחרי מושא תאווה מאד רציני, המשקפיים היו בכיס והצלחתי לוותר אבל אחרי כמה רגעים אני שם לב שמשמאלי עוד מושא תאווה נראה נורא מעניין, ולא הצלחתי להתאפק חבשתי משקפיים והתחלתי להסתכל.
אחרי זה המשיכו המעידות ועשיתי סיבוב בדוקא כדי ללגום עוד קצת.
היתה איזה מושאת תאווה מאד יפה, ועצרתי, חזרתי לאחורי כדי להסתכל עליה שוב והלכתי אחריה כמה שניות.
טוב שהייתי מאד לחוץ בזמן והמעידות האלו לא נהפכו לנפילה.
התקשרתי לספונסר ונבדוק ביחד אם זה באמת כדאי לי להמשיך ליסוע ברכבת.
אשמח לשמוע עצות וחיזוקים !
אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117070

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
אסירות תודה על עוד יום חם נקי, בלי מעידות ברוך השם ובלי כל כך מלחמות.
אני חושב שאני צריך להפסיק להיות כל כך קשור למחלה כל הזמן... להפסיק לבדוק כל הזמן אם אני מרגיש משוחרר או לא ואם אני מרגיש רגוע מהמחלה או לא, אלא פשוט לעשות את הפעולות כולם ולתפקד כמו אדם רגיל (וכמובן כשאני בחוץ לשמור מאד מאד על עצמי)
אוהב אותכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117082

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
ביום ששי בבקר הייתי מחובר ואפילו העליתי בכתב כאן את מה שכתבתי לעצמי לפני כמה ימים, לתועלת כולם.
למי שרוצה הנה הקישור : https://gye.org.il/forum/15-%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%9E%D7%94/117076-%D7%AA%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%99-%D7%95%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%A6%D7%94-%21%21#117079

אחרי צהריים הייתי צריך לצאת לטיול עם אחד הילדים ולפני שיצאתי מאד מאד היה בא לי לקחת בכיס את המשקפיים כדי שאני אוכל להסתכל פה ושם אם יהיו דברים מעניינים.

ידעתי שזה בא מהמחלה והתקשרתי לחבר ושיתפתי, התפללתי חזק להשם שיתן לי את הכח לוותר והשארתי את המשקפיים בבית.

כשהתקרבנו מהמכולת היתה אשה לבושה באופן פרוץ שמאד מאד התכופפה כדי לקחת מהמקפיא ארטיקים, ופשוט הסתכלתי קצת.

אחרי זה המשכתי את הטיול עם הבן... אלא שהאלרגיה גרמה לי באופן מטורף לרצות להסתכל עוד ועוד. אמרתי לעצמי שאם היא היתה לבושה ככה כנראה שבמקומות ציבוריים יש המון המון מה לראות...

בחוסר שליטה ועם דופק מהיר חזרתי הביתה, לקחתי את המשקפיים הודעתי שאני יוצא למקווה וכדו', ואמרתי לעצמי שאני יוצא רק כדי ללגום בבחינת מעידה ולא יותר.

הלכתי במכוון למקומות של פריצות והשתדלתי לא לתור אחרי אשה יותר מ2 דקות כדי שזה לא ייחשב לי לנפילה לפי ההגדרות שהגדרנו עם הספונסר.

אותה מעידה גדולה הזכירה לי : 

1- שהקיץ הגיע מבחינת הפריצות.
2- שאני ממש חוסר אונים מול האלרגיה אחרי ראייה ראשונה. פשוט אצלי ראייה גורם לקריז שיכול להוביל אותי לידי מעידות קשות.

אני לוקח על עצמי בסייעתא דשמיא להיזהר מאד מאד מראייה ראשונה. להשתדל לא להרים את המבט יותר מהרצפה ולא כי אני גיבור וקדוש וכו' אלא אדרבה מכיון שאני חלש מאד ולא מסוגל בכלל להתמודד עם ההמשך...

תודה לכם חבירים שאתם איתי.

שבוע טוב לכולנו כל יום רק להיום !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117085

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חבירים !
אחרי המעידות הקשות של יום ששי, ההכי טבעי היה שאני אמשיך היום במעידות וכמו שהמחלה ניסתה לשכנע אותי הבוקר !
בנס לא פעלתי כל היום על התאווה בכי הוא זה והיו המון ויתורים ופעולות, שיתופים עם חברים ודיבורים עם הקב"ה.
תודה לך הקב"ה על היום הנפלא הזה !
בבקשה תעשה איתי נס גם מחר רק להיום !
תודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117086

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
דרך ההחלמה רצופה מעידות , מכל מעידה ומעידה נוכל להפיק את הלקחים וכך נשפר את ההתמודדות וקבלת החולי. 

כל הכבוד לך על הדרך ועל הפקת לקחים. 

אוהבים את הדרך וההחלמה שלך .
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן