ברוכים הבאים, אורח

שברתי שיא ונפלתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שברתי שיא ונפלתי 1025 צפיות

שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113609

הצלחתי סוף סוף להגיע ל10 ימים, אני עדיין לא קולט איך זה טס
אבל הייתי לבד עכשיו ואמרתי לעצמי שעדיף לצאת לבחוץ. אבל הדחף היה להישאר ולקבל קצת מהדבר ה"כיף" הזה. לא מתייאש, פעם הבאה אני יראה לו מה זה ליצר הרע, אני אתן לו נוקאוט ב"ה בלי נדר

תגובה: שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113610

• HiddenLight
  • חבר קבוע
וואו, אני נזכר בימי הקרבות הראשונים שלי. תנצל את כוח ההתחלה כל עוד הוא עדיין כאן!

תגובה: שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113612

אוהב אותך, כל הכבוד על הקימה המהירה.
כדאי שתעצור שניה ותחשוב איך נפלת ואיך אתה יכול לשפר את זה לפעם הבאה (לפתוח מעגל, לדבר יותר עם חברים, לעשות פעולות וכדו').

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 8 חודשים על ידי חשוב טוב יהיה טוב.

תגובה: שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113613

• מוישי1
  • חבר קבוע

אייך תראה לו?

תגובה: שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113614

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אחי,
נראה לי שהגיע הזמן להצטרף לקבוצות,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שברתי שיא ונפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113621

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי
באמת שאני אוהב אותך, רק כי כנראה אתה מתמודד עם מה שאני מתמודד, ורק בגלל שאני כל כך מזדהה עם התחושות שלך. "היום היצר הרע ניצח אותי, מחר אני אותו, מחרתיים הוא אותי, וכו'...".
עד שלא הייתי כנה עם עצמי ואמרתי לעזאזל עם כל הנפילות האלו, אני לא מוכן לחיות בתוך הבוץ הזה אפילו יום אחד נוסף, אני לא מוכן לאונן אפילו עוד פעם אחת בחיי, עד שלא אמרתי שאני מוכן לעשות ה-כ-ל כדי להפסיק לנגב את עצמי מהלכלוך כל היום, לא קרה לי הנס.
ברגע שהורדתי את הראש ואת האגו ואמרתי שכנראה נכשלתי, כנראה אני לא יודע לפתור את הבעיה של עצמי, כנראה ישנם חברים (שהם כמובן הרבה פחות חכמים ממני..., אבל) שיש להם ניסיון איך לצאת מהבור, ואני מוכן לעשות את מה שהם עשו, ברגע שעשיתי את זה, נפתח לי הפתח אל האושר. הנס התרחש גם לי.

היום אני שמח להצהיר שאני נקי, והיום החיים שלי השתנו לגמרי לטובה.

מאחל לך גם.

אוהב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן