ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי 909 צפיות

נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113399

• תורה תבלין
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר קבוע

נפלתי...
אחרי 70+ ימים של נקיות...
מאוכזב מאוד מעצמי וגם קצת מהתוכנית..ביום שבו נפלתי(3 פעמים..) זה היה בבוקר ובאותו בוקר שיתפתי 3 חברים, הרגשתי מצוין, דיברתי עם הספונסר, וכשהרגשתי את התאווה מתקרבת דיברתי עם אלוקים מסרתי לו את חוסר האונים שלי..
ובעצם עשיתי את כל הפעולות שעשיתי עד היום וכלום לא עזר באותו רגע...
אני יודע ש70 יום להיות נקי זה דבר בפני עצמו.. לא חוויתי את זה קודם בחיי, אבל בחיאת.. הייתי כבר על הדרך הנכונה ועשיתי הכל (טוב. חוץ מללכת לקבוצות חיות) כדי שזה לא יקרה. אז למה??
מקווה לצאת מתוך הבור הזה בקרוב להתחלה חדשה 
תודה שאתם פה איתי 
אשמח לתגובות

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113400

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. אני יודע שזה כואב. מחוויה אישית.
בספר הגדול כתוב "רק לעתים נדירות ראינו אדם נכשל לאחר שהחליט ללכת בדרכנו בדבקות. אלו שאינם מחלימים הם אנשים שאינם יכולים או אינם רוצים להתמסר לתכנית פשוטה זו. בדרך כלל גברים ונשים שמטבעם אינם מסוגלים להיות כנים עם עצמם. יש אומללים כאלה, אין זו אשמתם. נראה שכך נולדו. הם אינם יכולים לפתח דרך חיים הדורשת כנות מוחלטת. סיכוייהם קטנים מהממוצע. ישנם גם כאלו שסובלים מהפרעות נפשיות ורגשיות חמורות, אבל רבים מהם מחלימים אם ביכולתם להיות כנים" (הספר הגדול, עמ' 51).
מה שאני מבין מזה, שאם הדרך לא עובדת לי, אני יכול, עם הכנות שלי, לדעת מדוע זה לא עבד בשבילי. 
אם בא לך להרחיב, אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי.

יום שפוי ונקי - היום.

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113407

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד,
היו לי תקופות שנפלתי על אף שעשיתי הכול וגם הלכתי לקבוצה, וכלום, אם כל זאת השתמשתי,
היום במבט לאחור, אני יודע שעשיתי כל הפעולות כי רציתי להישאר נקי, בלי לעשות צעדים, ניסיתי להיות בקשר עם ספונסר חברים דיבור לאלוקים, אבל בתוך תוכי רציתי לשלוט בכמה דברים של חיי,
טזה לא עבד, עד שהרמתי ידיים ומסרתי את חיי להקב"ה, וויתרתי לחיות על פי פגמי אופי של חיי שמנהלים אותי,
אולי כתבתי קצת עמוק, אבל הדרל להישאר נקי, לפעמים לוקח זמן, תמשיך לבוא, תתחבר שוב ושוב לחברים ולספונסר, ואולי עכשיו הזמן להרים ידיים ולהצטרף לקבוצות, ואני מאמין שניסים יקרו,
באהבה אין סופית אני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113410

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הנפילות שאחרי תקופת נקיות משמעותית הן הכי כואבות.

מנסיון של כמה כאלו, זה ממש קריטי לחזור לצעוד כמה שיותר מהר לפני שהנפילה תהפוך להתרסקות (וגם זה קרה לי)

למרות הקושי, אסור לך להתייאש.
החיים שלך תלויים בזה

תמשיך לשתף אותנו באבססיביות. זה רק יעזור לך
בהצלחה אחינו

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113427

• HiddenLight
  • חבר קבוע
נפילה זה דבר כואב. בעיקר נפילות אחרי תקופה ארוכה.
אבל, אם כל זה, חשוב לי שתדע כמה דברים חיוניים למצב שלך:
-הקרב לא נגמר בנפילה. כעת, הקרב האמיתי זה לקום כמה שיותר מהר. לקום בשבילי, זה אומר לא להכנס למרה שחורה, לא להפסיק לעשות את הדברים הטובים שאתה אוהב, ולא לתת לנפילה לשנות לך את סדר היום. הרב שלי סיפר משל על תחרות. שני רוכבים עולים על סוס, לוקחים חנית, דוהרים אחד אל השני על מנת להפיל זה את זה. הניקוד לא נקבע על כמה פעמים נפלת, אלא על כמה מהר הצלחת לקום אחרי הנפילה . מניסיון אומר, שהיו לי התרסקויות. נפילה אחת הפכה לשבועיים של מרה שחורה, הסתגרות והמשך שימוש. הברזתי מהלימודים ולא הייתי בקשר עם שום חבר בזמנים האלו. היום אני יודע שאילו הייתי מבין אז שבתהליך הזה זה נורמלי שיהיו נפילות, בעיקר בגיל צעיר, היום הייתי כבר נקי כמה שנים טובות.
-הפקת לקחים. זה כמו מצווה שהיא בדיעבד(די עבד= אם עשה. אל תרגיש רע עם המושג הזה ): יש איסור גמור לגזול. אם עברת וגזלת, יש מצווה של "והשיב את הגזלה". אותו דבר פה.אם נפלת, תעשה משוב. מה גרם לך ליפול? היית נתון במצב לחץ או במהלך שינוי כלשהו בחיים? למה הפעם העצות לא עזרו? למה זה היה שונה? לא רק שמשוב כזה יעזור לך להסיר מכשול לפעמים הבאות, הוא יעזור לך להרגיש שכל ה70 יום האלו זה לא היה סתם. ב70 יום האלו, שיפרת את יכולת ההתמודדות שלך, ובעקבות כך, עוד רבדים באישיות שלך  היו בעליה. מה היה הדבר המחודש שהפעם גרם לך ליפול? גם אם לכאורה זה נראה משהו שכבר היה, תמיד יש פרטים שונים. תזהה אותם, ואל תתן להם להפתיע אותך שוב. הקב"ה שולח לנו כל מיני מצבים כדי לבנות אותנו, "הקשיים שעברת בעבר הם שהכפו אותך למי שאתה היום". (הידברות, מקבץ חיזוק.)
-היה לי חבר טוב שהיה מנסה לעודד אותי אחרי נפילות. בין מילות העידוד והחיזוקים, הוא היה אומר לי תמיד: "תתחיל מהתחלה".
היום, לא אומר לך להתחיל מהתחלה. אני אומר לך: תמשיך את הדרך היפה שהתחלת ביום בו גמרת בדעתך להיגמל.

בהצלחה אחי
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 8 חודשים על ידי HiddenLight.

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113445

תורה תבלין היקר
תודה רבה על הכינות... כואב איתך....
אין לי מושג מה להגיב... רק אוהב אותך... ומתפלל שתהיה מאושר.... מתפלל להחלמתנו...

תגובה: נפלתי לפני 5 שנים, 8 חודשים #113471

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך על השיתוף ברוך שאמר. 
כמו שכתבו קודמיי לראות את הדבר הנפלא הזה של ההחלמה ושל הנקיון שהייתי בו , כל הדברים הטובים שקרו שם. כל כך הרבה פעמים שלא נפלתי, וומתוך הנפילה הזאת אוכל רק להמשיך בהחלמה ולהסתכל על המקום הזה שאני לא רוצה לחזור אליו, ולזכור את הכאב שזה עושה לי בנשמה. אז כל הכבוד לך על התקופה הנקייה שהייתה בה .
אוהבים אותך ומתפללים איתך לשפיות וחיבור עם עם אבא יקר ושנשאר נקיים רק להיום .

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן