ברוכים הבאים, אורח

תהליך התנקות
(0 צופה) 

נושא: תהליך התנקות 21887 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135898

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על התגובה דף חדש. מעש/מעשים זה בהחלט דבר חשוב ביום יום (אומנם בשביל מכור כמוני יכול להיות מצב שיש הרבה מעש ועדיין קיימת נפילה.. ככה שזה צד אחד בכל התמודדות אצלי.. לפחות ככה זה אצלי)..

אני נקי 52 יום, מקווה שאני אעבור את הלילה הזה נקי, האמת שהיית מאוד קרוב לנפילה היום, אבל ה' השאיר אותי נקי.. 

עד עכשיו נשארתי נקי במשך 52 יום. אני מתלבט האם לעשות ספירה נוספת, ספירה אחת של נקיות וספירה אחת של מפוקחות.
בספירה על המפוקחות אני אספור רק את הימים שבהם לא פעלתי בכלל על תאווה (אם אעשה את זה, אני צריך לחשוב מה נחשב פעולה על התאווה בשבילי ומה לא) ובספירה על הנקיות יישאר דברים שהגדרתי בעבר.

מצד אחד, אפשר להשיג ניצחון גובר על התאווה רק אם יש מפוכחות, אז ברור שמפוכחות תעזור לתהליך שאני עובר. אבל מצד שני אני בן אדם של או הכל או כלום (ואני יודע שזה לא דבר טוב) אז אם אפול במפוקחות אז יכול להיות שהכל ייפול (ראיתי את זה בנפילות שהיו לי בעבר, נפלתי פעם אחת ואז או שנכנסתי ללופ של נפילות או שאפילו עזבתי את התכנית)

אשמח לשמוע חוות דעת מהחברים פה

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135951

יוסי היקר,
אני אישית לא היית ממליץ לך לפתוח שרשורים נוספים וספירות חדשות, והסיבה לזה היא שזה מפזר את ההחלמה שלך על כמה כיוונים.
אנחנו בשלב קצת מוקדם, עדיין לא הגענו ל90 יום הראשונים ואנחנו כבר רוצים להגיע לשלמות.
לפעמים התחושה של נפלתי בשמירת העיניים ברחוב ואני צריך "לאפס" גורמת לנו לנפילה בראש ואז זה עלול לשבו אותנו.
לאט לאט שמוסיפים קדושה ניתן להוסיף ולהעלות.
זו דעתי מנסיוני הדל. גם אני התחלתי ספירה נוספת וזה מקשה מאוד גם לכתוב בשני המקומות וגם מבחינה נפשית.
ולכן זו המלצתי האישית, ואולי יבואו חברים ויחלקו עליי.
אף על פי כן אני חושב שאתה יכול לעשות את המאמצים שלך לשמור על מפוכחות ולעדכן אותנו כאן בשרשור שלך על ההצלחה בלא להסתכל ברחוב בעבודה וכו', תשמח אותנו בהצלחה שלך,
שבת שלום
המתגבר.

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135959

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני התחברתי מאוד לתגובה של, המתגבר 100 לפעמים אנחנו מתוך רצון טוב רוצים לפתוח עוד מטרות בדרך.. וכשלא עומדים דבר אחד זה לורם לעיתים תגובת שרשרת במטרות העיקריות שהצבנו לעצמנו..
(כמובן זה רק מבט שלי על הדברים) 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135966

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום
יוסי91 כתב on 05 מאי 2021 21:36:

עד עכשיו נשארתי נקי במשך 52 יום. אני מתלבט האם לעשות ספירה נוספת, ספירה אחת של נקיות וספירה אחת של מפוקחות.
בספירה על המפוקחות אני אספור רק את הימים שבהם לא פעלתי בכלל על תאווה (אם אעשה את זה, אני צריך לחשוב מה נחשב פעולה על התאווה בשבילי ומה לא) ובספירה על הנקיות יישאר דברים שהגדרתי בעבר.

אשמח לשמוע חוות דעת מהחברים פה

נדמה לי שיש כמה מהמגיבים כאן שעקובים גם אחרי, ועוזרים גם לי במסע של כולנו, ושמו לב שאני מנהל ספירה של מפוכחות, כך שדעתי במידה מסוימת שזה כן נכון. אני אמור לכתוב על זה עוד מעט ביומן שלי. 
הגבתי כאן, בגלל שיש כאן כביכול שגיאת כתיב, אך יש לה להרגשתי משמעות טיפולית בדרך שלנו. 
אני סופר מפוכחות, יוסי היקר אתה כותב שאתה רוצה לספור מפוקחות. 
אני אעתיק מאינצקולפדיה

פיקח (clever, smart) – אדם חכם הרואה דברים לעומקם, מעבר למה שגלוי לעין. כינויו של הפיקח ניתן לו משום שעיניו פקוחות . ובתלמוד: "פיקח שנשא חרשת" (יבמות קיב). לעומת זאת, - פיכח (sober) – הוא אדם נקי מאלכוהול, שראשו צלול. בתלמוד: "כד פכח ממנו חמרא" (מגילה ז).
אני סופר מפוכחות, בגלל שאנחנו שיכורים מהתאווה, ואני סופר כמה ימים לא הייתי שיכור בכלל. הספירה העיקרית היא הספירה הכללית שהמערכת סופרת לך, במקביל בתוך היומן ממליץ דווקא כן לספור לבד ספירה נוספת. אני מקווה שאספיק עכשיו לכתוב ביומן שלי, ואם תרצה הרחבה לדעתי תקרא שם.
בכל מקרה מוסכם על כולנו שאנחנו צריכים להמשיך להאבק. 
תודה ובהצלחה ושבוע טוב לכולם.

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135970

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכל המגיבים.

הלכתי היום לקבוצה חיה אחרי איזה שבועיים שלא הלכתי.. זה הרגיש טוב .. מקווה שזה יעזור להתקדמות שלי.

לגבי התגובות , קראתי את ההבדל שאלי שומר כתב בין מפוכחות למפוקחות, אינני יודע אם זה רק שגיאת כתיב או שבאמת התכוונתי למפוקחות.. הכוונה שלי הייתה לגרום למוח שלי לחשוב בצורה נקייה יותר אם הוא לא יקבל תאווה, גם באופן שלא מוחשב בתור נפילה.

עדיין לא החלטתי.. אני רוצה להתייעץ אם עוד כמה חברים בתכנית בגלל שאני באמת חושב שדבר כזה יכול להרים אותי או להפיל אותי..

לגבי שבת, הייתה שבת עם המשפחה שלי.. היה ריב במשפחה וכרגיל הטינות הרגילות עלו. לפני רצף הנקיות הנוכחי דבר כזה היה גורם לי ליפול. אסירות תודה שבפעמים האחרונות זה לא גרם לי.
רוצה למסור לה' שאני מחפש דרך אחרת להתנהל מול הרבים המשפחתיים האלה. אני כל הזמן עושה את אותם פעולות ומצפה לתוצאה שונה. אני מתפלל אל ה' לקבל את המחשבות הנכונות ולעשות את הפעולות הנכונות.

תודה לכל מי שעדיין פה.

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #135982

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

אנחנו איתך לגמרי... גם אם לא תמיד מגיבים...
בהצלחה בהמשך הדרך! 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136023

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כנ"ל

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136306

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,
רשום לי שאני נקי 66 יום, אבל האמת שזה לא הכי נכון. אולי לפי ההגדרה של נקיות לא אוננתי בכוונה או צפיתי בפורנו או משהו בסגנון הזה. אבל אני בהחלט לא מרגיש נקי. קראתי פעם שחלק מההגדרה שאנו מנסים להגיע אליה היא: "ניצחון הולך וגובר על התאווה", אני אישית מרגיש שאני לא נופל בפועל אבל בהחלט פועל על תאווה. היום באמת שקלתי ליפול בכוונה כדי להגיע ל0 ימים. מכיוון שהתוצאה במקרה הזה בהחלט מרגישה לי משקרת. מצד שני יכול להיות שזה עצת היצר (או התאווה או התתמכרות אני  לא יודע איך להבדיל), לגרום לי ליפול פעם אחת ומאז להיכנס לתוך שורה של נפילות או אפילו לעזוב את התכנית.

אני יודע מה אני צריך לעשות, לחזור לעשות פעולות ולנסות לשבור את מעגל ההתמכרות ומחסום הבדידות. מזמן הבנתי שאלה חלק מהסיבות שהתמכרתי.
הבעיה היא, שאני לא מפסיק לדחות דברים. בדרך כלל אני כועס על עצמי שאני דוחה דברים. אבל בזמן האחרון אני מתחיל לחשוב שהדחיינות באה מתוך מקום עמוק יותר, מתוך מקום שאני מרגיש שאני לא במקום שאני רוצה להיות בו, הדחיינות פשוט מונעת ממני להסתכל על האמת כמו שהיא, על המציאות כמו שהיא וזה מפתה (קצת דומה למה שהתאווה עשתה/עושה בשבילי). אני מבקש מה' שיעזור לי להתמודד עם המציאות שאני בורח ממנה. כנראה שלבד היה קשה לי אז ברחתי ולכן אני מבקש מה' שיעזור לי במצבים שאני דוחה כדי להתקדם קדימה.

מקווה שהחזרה לכנות, שיתוף, חיבור יחזיר אותי למפוכחות ולא רק לנקיות. 

תודה לכל החברים/מגיבים/קוראים

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136309

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

יוסי אהוב לבי
קודם כל תודה על הכנות השיתוף
אתה עושה דרך נפלאה
יש הרבה מה ללמוד ממך
אתה איש חכם עם אישיות מיוחדת ונדירה
אתה מנתח דברים בצורה מאד טובה ובריאה
מאד מזדהה עם הנקודה של לא רק להיות נקי אלא להיות מחובר ומפוכח עם "ניצחון גודל והולך על התאוה"
בסופו של יום צריך לחוות חיים רוחניים ולהרגיש את הקשר ההכרתי עם אלוהים ולחיות כנסיך - בן של מלך, ולא כעבד או כפועל בנין, או כעובד פח הזבל...
אלוהים איתך
אתה לא לבד
המשך
בשיתופים תגובות והכל
אוהב מוקיר ומעריך 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136322

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

יוסי הרגשתי בחלק מהכיתה איכלו אתה כותב עליי את הדברים...

לי עצמי גם יש מועקה מדברים אחרים בחיים שרציתי שישתנו ומרגישים לי תקועים.. לפעמים זה משליך באופן ישיר על יכולת ההתמודדות שלי באופן ישיר... 
יש מן "מראה" שלא הייתה קיימת קודם פתאם אני מתחיל להרגיש אין. אני באמת בעבודת השם ובכלל בחיי היום יום הכי שגרתיים.. 

אבל אל תיתן לעצמך הנחות.. 66 יום זה יפה נכון חשוב תמיד לשאוף למעלה.. אבל כתבת נכון.  זה רק עצת היצר ליפול ולאפס.... 
אתה יודע טוב מאוד 'זה לא באמת ייתן לך הרגשה טובה יותר אם תיפול.. 

תתחיל ספירה משנית כמו חברים אחרים אם. 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136364

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

שלום חברים, אף פעם לא סיפרתי את זה פה, אבל הדבר שהכי מפעיל אצלי את התאווה זה חוסר שינה. (קראתי מספר פעמים על מודל עכב''ר ואני מרגיש שהמודל הזה עובד עלי באופן ישיר, בעיקר החלק של השינה). בליל רביעי לא הצלחתי ממש לישון מעדתי אבל בסוף לא נפלתי. אתמול, בליל חמישי התעוררתי ב2 לפנות בוקר (או שזה בעצם לילה) אם תאווה ענקית, במקום לעשות פעולות, עשיתי את מה שאני עושה בשבועיים האחרונים. פעלתי על תאווה באופן שכרגע אני מסכים לעצמי, הסתכלתי על תמונות צנועות והתחלתי.. לאחר מכן ניסיתי לחזור לישון אבל כל הזמן מחשבות בהמון נושאים רדפו אותי. הייתי על הקצה מ2 בבוקר עד שב6 בבוקר אחרי שכבר כמה ימים לא ישנתי. כבר לא עמדתי בזה ובטעות נפלתי. ואחרי זה כדי לוודא נפלתי בכוונה כדי שאני לא אגיד לעצמי שזה סתם מעידה או משהו כזה אלא שאני באמת יאפס ויתחיל מחדש.
אז בקיצור - נפלתי באוננות פעמיים היום.

רוצה למסור אסירות תודה על נקיות מפורנוגרפיה במשך 68 יום (גם היום לא ראיתי, מקווה שאני גם לא אראה בהמשך).
אסירות תודה על ההתקדמות שעשיתי עם עצמי.
אסירות תודה על ניקיון מאוננות במשך 68 יום חוץ משני מעידות.
אסירות תודה על כך שהבנתי שאני לא מפסיק לברוח מהחיים עצמם, וכל עוד אני לא אפתור בעיות שיש לי, אני אשאר מכור, וגם אם הבעיות "יצאו" בצורה אחרת שהם לא התמכרות אז אין בעצם הבדל והחיים שלי פשוט יפגעו מסיבות אחרות.
אסירות תודה על חברים שדיברו איתי על נושאים מאוד רגישים במהלך ה68 יום האלה.
אסירות תודה שיש תכנית לחזור אליה.

אני לא מתכוון לעזוב את התכנית, אני חושב שהמסר מה' הוא שאני נמצא על הכיוון הנכון, אבל עדיין לא בדיוק עושה מה שאני צריך לעשות. לכן מצד אחד קיבלתי מתנה של 68 יום נקיים (עם שני מעידות), אבל מהצד השני אני צריך לאפס עכשיו, כי אם לא הייתי מאפס לא הייתי משנה דברים נוספים.

תודה לכל מי שעדיין קורא.
מקווה להמשיך בשיתופים גם אחרי הנפילה.

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136365

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

אתה בדרך הנכונה אח יקר...

לפעמים אחרי הרבה זמן זה גורם לשבירה... 

אתה מסתכל על הצד החיובי שהשגת בדרך ולא על התוצאה בסוף.. 

בהצלחה בהמשך... אוהבים אותך.. 
שבת שלום 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 11 חודשים #136498

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד, נכון לפעמים האיפוס זה הדרך לנקיון. 
תמשיך, קוראים כל מילה שלך בשקיקה. 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 10 חודשים #136723

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

תודה לכל החברים שמגיבים.

לא מצליח להיכנס לרצף של נקיות. והאמת שאפילו אין לי חשק להיות נקי. הראש שלי כל הזמן אומר לי שפשוט תוריד את המינון ותחיה כמו שכולם חיים. אבל האמת שנכון לעכשיו אני לא יכול לחיות כמו שכולם חיים. אם אני אתחיל ליפול אני לא יודע מתי זה יפסיק.

מקווה שה' יתן לי את הרצון לחזור לעשות את הפעולות.

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 שנים, 10 חודשים #136734

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

נברך אותך שה' ייתן לך כוח להתחיל מחדש... אחרי זמן ארוך של נקיות...
קשה מאוד להמשיך לשמור את הראש מעל המים.. 
לפחות ככה זה אצלי... 
בהצלחה במסע.. אוהבים אותך... תמשיך לכתוב! 

זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן