ברוכים הבאים, אורח

מתרגש להיות כאן
(0 צופה) 

נושא: מתרגש להיות כאן 6654 צפיות

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 4 חודשים #110047

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

וואו מדהים!!!!!!
אוהבים אותך תמשיך להיות בקשר
אבי

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110389

• shayout
  • חבר חדש

שלום וברכה.
ב"ה אני 77 ימים נקי 
וזו התובנה שנכנסת לי יותר ויותר.
אני (ואולי עוד רבים וטובים כאן) לא קשור/ים לכאן.
כלומר כמובן שמדובר בכולנו שחווינו נפילות ברמה כזו או אחרת.
אבל זה מתוך תאווה שמחזיקה את העולם ואנו רק צריכים לרצות להתגבר עליה ואנו יכולים יחסית בקלות.
אני מתקרב ל90 יום ולא היה כל כך קשה. אני לא חושב שאני מוגדר מכור (בתורת 12 הצעדים מגדירים מכור - נשלט ולא שולט) ואני כאן 77 ימים כאשר כל מה שעשיתי זה להיות רשום ב90 יום ולכתוב מידי פעם בפורום. 
לא נכנסתי לשום קבוצה, לא ספונסר, לא 12 הצעדים, ואפילו לא קראתי את החיזוק היומי.

חלילה אני לא מזלזל במקום הקדוש הזה שעזר לי להבין הרבה ואני מאושר שנכנסתי לכאן, ואולי הטיפ הטוב ביותר שקיבלתי כאן הוא "לא להתניע את התאווה" כי אחרי שמתעסקים בזה נופלים במוקדם או במאוחר. אבל מכאן עד להיות נשלט ומכור, אין קשר.

אז בסיכום אם נתחזק ברוחניות עד שזה יהיה מספיק חזק נוכל להתגבר עם הכלים שקיבלתי/קיבלנו כאן.

יום טוב ושבוע נקי ומוצלח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110390

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם אתה מרגיש שאתה לא מכור, ובעצם הכניסה שלך והיציאה מהאתר מידי פעם, מרגיש שזה עושה לך טוב .
אשריך וטוב לך זכית.. 
מאחל לך המשך ותצליח לשמור על הנקיות שלך. 
אוהבים אותך❣ 

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110392

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תמשיך לעשות את מה שעובד בשבילך

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110394

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
אנחנו לא כופים על אנשים להיות מכורים,
שמח שתפסת את עצמך בשלב מוקדם,
זהו,
שמח בשבילך, ותזכור שבכל מצב בחיים , תאווה זה הרסנית,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110432

• shayout
  • חבר חדש

חס וחלילה תאוה היא לא הרסנית, על זה בנוי העולם. 
ידוע שחכמים ביטלו את ייצר הניאוף וראו שאין קיום לעולם כי אפילו תרנגול לא נזקק לתרנגולתו באותו הזמן. והחזירו את היצר לאחר ג' ימים.
כמובן כוונתך לתאוה לא נשלטת או לא מתועלת למקומות הנכונים.
יישר כח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 3 חודשים #110439

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

קראתי את השרשור קצת באיחור, 
אבל שמחתי בשמחתך,

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 5 שנים, 6 חודשים #114933

• shayout
  • חבר חדש

חברים יקרים, פורום קדוש, אנשים נפלאים.
אני בוכה בוכה בוכה לא מהתרגשות ולא משמחה, אלא מעצב עמוק עמוק לאין שיעור.

לפני תשעה וחצי חודשים הייתי כאן לאחרונה. ברור לכל מי שקצת מנוסה כאן מדוע לא הייתי כאן. כי שקעתי עמוק עמוק בתהומות ובנפילות הכי קשות.
ושוב פעם קבלות ושוב אלול וראש השנה עם ההחלטות הברורות והכי חזקות, אבל עוד בימי החגים בחול המועד חוויתי נפילה חזקה.
קראתי כעת את כל השרשור שכתבתי כאן. בתחילה כתב לי כאן מישהו שהכי חשוב להיות כאן בקשר גם אחרי תקופות ארוכות של ניקיון. אוי כמה הוא צודק.
בהודעות האחרונות שכתבתי לפני כמה חודשי, כתבתי שאני פוחד מאחרי ה90 ימים. לא חשבתי שאפול עוד לפני. 
יתרה מזו, יש שם הודעה שהיא היא בעיני עצת היצר וניצחונו. כתבתי שאני אחרי 77 ימי נקיות (דבר שלא היה לי שני רבות)  ובגדול זה היה קל, ובעצם אני נחשפתי לפורום בשביל לראות שאני תכלס יכול להתמודד עם זה לבד.
טעות טעות טעות. ברור לי שאני חייב את תמיכת הפורום ורק ההרגשה שאני יכול להסתדר הפילה אותי אחרי 80 יום.

טוב אז עם הפנים קדימה התחלתי היום שוב טבלת 90 ימים. חזקו ועודדו אותי כי אם זה לא יעזור, אאלץ להתמודד עם חשיפה לקבוצות חיות וכו' שאני מתביייש. ואולי רק המחשבה שזה השלב הבא תעזור לי להחזיק מעמד.
תודה רבה לכם חברים יקרים
תודה לפורום וחבריו הנפלאים.
ותודה רבה לבורא עולם. אנא ה' עזור לי.      

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 5 שנים, 6 חודשים #114934

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ראשית אוהבים אותך מאוד וגם תומכים בך.
כואב לשמוע על מה שאתה מספר וכותב , אך האמת שהתאווה כל הזמן משקרת אותנו ונותנת לנו תחושה כאילו שהיא מנוצחת .. זה ממש לא נכון . לכן צריך להיות בקשר עם חברים ושיתופים , ומה רע בקבוצה חיה ?
שם מקבלים החלמה אמיתית ואפשר להתחיל לעבוד עם ספונסר על פעולות וצעדים.
אשמח להיות לך לעזר אם תרצה כתוב לי בפרטי . בהצלחה יקירי

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 5 שנים, 6 חודשים #114937

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב מאוד,
ניסיתי שנה וחצי שלא להצטרף לקבוצות, ונכשלתי שוב ושוב,
חבל על הסבל,
קח אומץ ותצטרף אלינו, זה חיים חדשים,
אשמח לעזור.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 5 שנים, 6 חודשים #114942

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד. 
אנחנו פה כדי לאהוב. כדי לקבל אותך חזרה. 
כדי לומר לך שלא משנה מה עברת, מה עשית, היד שלנו מושטת כדי לעזור. כן, תקופה ארוכה היא הייתה מושטת אולי סתם, אבל עכשיו יש לך לאן לחזור. 
אני חושב שאתה יודע מהו השלב הנכון בשבילך, מתפלל איתך לעזרה לעשות את מה שנכון ולא רק בהכרח קל. 
באהבה.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 5 שנים, 6 חודשים #114960

כואב איתך, כדאי שתשב עם עצמך ותבדוק מה עשית בעבר ולמה נפלת ומה אתה יכול לעשות כדי שהדבר הזה לא יחזור על עצמו, אולי תוכנית מסויימת אולי קבוצות.
אוהב

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 3 שנים, 1 חודש #133566

חברים צדיקים פורום קדוש. 

מצבי כל כך עגום שאני אפילו לא זוכר את הקוד ונאלצתי לפתוח יוזר חדש. 
בעבר (לפני כשנתיים וארבעה חודשים) כתבתי כאן תחת השם shayout, כעת אפילו לא זכרתי את שם המשתמש, ורק בשיטוט בפורום נזכרתי. 

מה אומר ומה אדבר האלוקים מצא את עון עבדיך.
התהום כל כך עמוקה ובעבר רק בחיבור לפורום נשארתי נקי. 
אני מקוה שכעת זה יעזור לי, כי אני אפילו לא רוצה לחשוב על חשיפה. (אוי לנו מיום הדין... אוי לנו מיום התוכחה...)

אין לי מאיפה להתחיל לכתוב ולספר אבל מצבי עגום, הקב"ה נתן לי הכל אשה זהב טהור. פרנסה טובה,   ילדים בלעה"ר  ב"ה ב"ה ב"ה. ואני עסוק ב.......נפילות ועוד נפילות ועוד נפילות.
כעת אני מתחיל את 90 הימים ואני חייב חייב להצליח, ולא פחות מכך להמשיך. 

אוחחח איך אני מתגעגע לימי האתגר שפתאום המבט שלי על נשים היה ממש כמו על גבר כי אני הרי לא מפנטז עלייך על כלום, הפוך את יכולה להיות לי לכישלון אז אני משפיל מבט. כן (בעבר לפני כשלוש שנים ) כך הרגשתי לאחר כחודש נקי, זה תחושת השחרור הטובה ביותר. 

אני חייב חיזוקים ותמיכה כאן 

והעיקר אייבשטער תעזוווווווווור  לי פליייייייייייייייייייז.

אוהב אתכם. 
shayout
פתחו לי פתח...    

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 3 שנים, 1 חודש #133567

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר ואהוב!!! קראתי את כל השרשור מההודעה הראשונה וכל התהליך שעשית. איזו דרך מדהימה שעשית. אם תראה אותי כעת אני עם דמעות בעיניים! כתבת כל כך מדהים, כל כך ניכר הרצון שלך, הכאב שלך, הזעקה...
ראיתי את הדרך שעשית על פני שלוש שנים - מההתחלה שלך על קושי ב ז' נקיים ועד שהגעת גם ל80 יום!
אני יכול לשתף אותך מהפן האישי שלי, זה שגם לי הייתה עלייה גדולה בימים, אומנם פה בקטנה אבל היה גם לפני לתקופה ארוכה יותר, הנפילה אחרי היא כואבת לאין שיעור. תראה, היום זה יום חדש, יחסית לשעה אנחנו די בתחילתו של היום הזה, בבקשה תקום על הרגליים, תצא להליכה, תסתכל על השמיים, תכריח את עצמך לחייך, אל תיפול לתהום עמוקה יותר בהלקאה עצמית אפילו שזה המקום הטבעי שאליו אנחנו הולכים.
תמשיך לשתף!!! 
אתה לא לבד, שולח לך חיבוק תומך ואוהב, כל כך רגשת, איזה דרך שאתה עובר. תזכור - העיקר הוא לא להגיע ליעד אלא הדרך.
"הדרך ארוכה ומפותלת אני נופל וקם, אף פעם לא אפסיק ללכת..."
חבר יקר, תרים את הראש - כולנו פה איתך.
זמין בשבילך בהודעות פרטיות,
באהבה

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 3 שנים, 1 חודש #134018

בוקר טוב חברים יקרים ואהובים. 
היום אני כבר 14 ימים נקי. ב"ה. 

אבל למי שקרא את כל השירשור, כתבתי פעם (בשם shayout.)
שהקושי שלי כמו להרבה כפי שהבנתי, הוא בעיקר בזמן נידה ושבעה נקיים, שאז אשתי נקיה ואני רחוק מזה. 

נכנסתי לפני שבועיים אחרי כמה נפילות ואז נכנסנו לטהרה, כך שכל השבועיים האלה היו יחסית קלים לי כי ידעתי שאני לא נופל. כי אפול גם באתגר ה90. 
הפחד שלי משני דברים. 
א. תיכם אנו נכנסים לנידה ושבעה נקיים. 
ב. מה שקרה לי לפני 3 שנים כאן, שהצלחתי להגיע לכמעט 90 יום ואז הכרזתי לעצמי וכאן שאני מקלות מתגבר ואז....... נפלתי ונפלתי ונפלתי לתהומות לעוד 3 שנים. 

:pinch: אזהרה: ספוילר!
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן