ברוכים הבאים, אורח

התחלת התוכנית של 90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלת התוכנית של 90 יום 812 צפיות

התחלת התוכנית של 90 יום לפני 6 שנים, 5 חודשים #108913

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

השני פוסטים הקודמים שפרסמתי קידמו אותי, אז אני מנסה עוד אחד.
בעז''ה ה' לפני שבוע, החלטתי שאני מנסה את התוכנית של ה90 יום, אשמח לשמוע טיפים, עצות של אנשים שהצליחו לעשות את זה וחיזוקים.
נ.ב. אם בעז''ה אני אצליח לעבור את ה90 ימים האלה אחרי זה יהיה יותר קל/קשה? ולמה? (אשמח להסבר מפורט).
תודה רבה מראש

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי יוסי91. סיבה: שכחתי כותרת

תגובה: התחלת התוכנית של 90 יום לפני 6 שנים, 5 חודשים #108923

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה יכול להיות נקי 1000 יום, ופתאום תרגיש שאם את לא משתמש, יקרה לך משהו,
לא מזלזל בהתחלה של ה 90 יום, זה נותן איזה מטרה שאתה שואף, אבל במקביל, הכי קל, להתמקד בהיום, היום אני מתפלל ורוצה יום נקי, באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלת התוכנית של 90 יום לפני 6 שנים, 5 חודשים #108933

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

יש סיבות רבות שגורמות לנו להשתמש.
אחד מהם זה ההרגל.
אם נתבונן במה גורם לנו להשתמש נראה שלפעמים לא היתה סיבה מיוחדת, אמנם הסיבה הפשוטה היתה הרגל ותו לא.
הנקיון של 90 יום פשוט שובר את ההרגל.
אם יש עדיין סיבות נוספות להשתמש אז צריך לטפל גם בהם, אבל במקביל חשוב גם לעצור את ההרגל שהאו סיבה בפני עצמה.
בהצלחה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: התחלת התוכנית של 90 יום לפני 6 שנים, 5 חודשים #108983

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אין לי עצות כי לא הגעתי למעמד, 
אבל אני יכול להגיד שכל פעם אחרי תקופת נקיות יחיסית ארוכה (במונחים שלי) ששהייתי מדמיין את ריח ה90 יום.... הייתי נופל,,
זה לימד אותי הכי חזק שכל יום ביפני עצמו הוא יהלום

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התחלת התוכנית של 90 יום לפני 6 שנים, 5 חודשים #108987

השני פוסטים הקודמים שפרסמתי קידמו אותי, אז אני מנסה עוד אחד.

בעז''ה ה' לפני שבוע, החלטתי שאני מנסה את התוכנית של ה90 יום, אשמח לשמוע טיפים, עצות של אנשים שהצליחו לעשות את זה וחיזוקים.

נ.ב. אם בעז''ה אני אצליח לעבור את ה90 ימים האלה אחרי זה יהיה יותר קל/קשה? ולמה? (אשמח להסבר מפורט).

תודה רבה מראש

מחוויה אישית; קל, חיים מדהימים, חיים שלא הכרת, עולם אחר, כיף לך, אתה חי נרגש; קשה להסביר את זה מה מתרחש בעולם שאיליו הגענו לאחר נקיון א-ר-ו-ך, זה לא שהחלטת לוותר על משהו ואתה חי בלעדיו. להפך, אתה חי עם משהו שעד כה לא השגת. אתה חי בתחושה שיש לך את הכול לגמרי ובשלמות כמו שרציתה מלכתחילה בהתחלה.

אוהב. תצליח נשמה טובה.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן