ברוכים הבאים, אורח

האם הייתם מחשיבים זאת לנפילה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם הייתם מחשיבים זאת לנפילה? 922 צפיות

האם הייתם מחשיבים זאת לנפילה? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108149

• באתי לתקן
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

שלום רב. 
מתריע מראש שזה הודעה מאוד ישירה ואולי תהיה לא נוחה לקריאה על ידי חלק מהקוראים. 

אני בהתלבטות. התחלתי את המסע שלי ל 90 יום קצת לפני ראש השנה.
כדי לתת לכם קצת רקע אציין שאני בא מנקודת פתיחה של צפייה בפורנו לעתים קרובות וכמובן אוננות הנלווית לכך.
בכל אופן, כאמור התחלתי את המסע קצת לפני ראש השנה, לא נכנסתי לתכנים פורוגרפיים מאז ולא אוננתי. 
מעשה שהיה כך היה:
אחרי 8 ימי נקיות , בליל הטבילה, אחרי שאשתי הייתה במקווה, הלכנו למסעדה.
היה כיף ביחד אבל כשהגענו הביתה אני הייתי כולי להוט ומגורה וכאב לי פיזית והרגשתי שאני לא יכול להתאפק יותר
נכנסתי למקלחת ו...פשוט הרגשתי שאני מגיע שם לסיפוק...
כן, הכל מהגירוי הזה...
השאלה האם להחשיב את זה כנפילה? או שמא זה היה משהו חריג ועצם זה שלא הלכתי במסלול הרגיל
לראות פורנו ולאונן זה לא נחשב?

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי למען הסדר הטוב.

תגובה: האם הייתם מחשיבים זאת לנפילה? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108153

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

שלום לך וברוך הבא.
מהניסיון שלי יש אזורים "אפורים" שאי אפשר לענות עליהם בצורה מדוייקת. מה גם שאי אפשר לפרט פה הכל וגם מה שכן כתבת, צינזרו אותך.. אם הבנתי נכון את השאלה שלך, היה מגע זוגי חיובי בינך לאשתך, רק שהוא נגמר כשהיית עם עצמך..

אני לא יודע האם אתה מחובר לקבוצות-צעדים אבל בכל זאת אציע לך להתחבר לקבוצות הטלפוניות. מן הסתם יהיו לך שאלות רבות, אני  מניח שתוכל לקבל שם לא מעט תשובות. בהזדמנות זו אכתוב לך שכדאי לזכור שזה תהליך. לא הגענו ביום אחד לשימוש האינטנסיבי שלנו, וגם לא נחלים ממנו ביום אחד. אנחנו לומדים להיות כנים עם עצמנו ולהתרחק מהתאווה.

ולגופה של שאלה: אם אתה אדם שנוטה לעשות לעצמו הנחות, שאל את עצמך האם עצם השאלה הזו היא עוד "הנחה" שאתה מחפש לעצמך.. אם יש לך נטייה להחמיר עם עצמך, שאל אותך שוב.. האם זו עוד החמרה.. כך או אחרת, כדאי לך ללמוד להתנהל בצורה שונה. אתה לחא שלם עם מה שקרה, הסיטואציה עשתה לך לא טוב.

אני לא מכיר  אותך כדי להציע לך איך כן להתנהג, אבל אשתף אותך בניסיון שלי: היו זמנים שאמרתי לאשתי שמגע מסוג מסויים מייצר אצלי ריגוש גבוה מדי ולכן אני מעדיף שנמנע ממנו אלא אם אנחנו מתכוונים לקיים יחסי אישות.. כשאשתי ידעה על ההתמכרות שלי יכולתי גם לומר לה שיש דברים שמתקשרים אצלי לחלקים החולים (אזהרה: לא ממולץ לומר לאישה כלום אם היא לא יודעת בלי לקבל סיוע לפני זה מאדם עם ניסיון). 

בשורה התחתונה, אני מאמין שזו צריכה להיות תשובה כנה שאדם נותן לעצמו. "האם הוא מרשה לעצמו לעשות משהו שהוא יודע שלא טוב לו בהיתר.. או שהוא לומד להציב גבולות". בכל מקרה נסה להתבונן במה שקרה לך דרך "משקפיים" מגדילות - איך תצמח ותלמד התקדם בהחלמה מתאווה.

בהחלמה  

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן