ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33280 צפיות

מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105623

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים יקרים .
לאחר כ חודשיים בבילוי באתר שמור עינך , בהשתתפות בקבוצות. בשעה טובה ומוצלחת. 
צעד ראשון מוכן לשיגור .
אני עומד לקרוא אותו ביום ראשון בקבוצה בצפת ב 18.30 . אני מאוד מתרגש מהמעמד , מרגיש שאני הולך להיחשף לגמרי בפני אנשים אהובים וחברים טובים . אני מרגיש שאני עושה זאת בשימחה .
בעקבות הכתיבה צפו לי בזיכרון דברים ששכתי מהם לגמרי . והם גרמו לי לא מעט מעצורים בכתיבה. אך לבסוף התגברתי על כל המעצורים  , והכל יצא מהראש לנייר. 
אסירות תודה על הצעד הראשון .
אסיר תודה שאני כאן , שהשם יתברך כיוון אותי לפה. 
אוהב את הפירגון שלכם ואת האהבה שכל אחד ואחד מקבל פה .
אני ממש דומע מאושר בגלל האהבה שמחלחת אלי פנימה , ומוצאת דרך אל האהובים שלי .
אוהב אותכם. 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105630

אוהבים אותך!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105631

משמע שכבודו מזמינינו להשתתף?!
אבא בלנ"ד, אם אמצא דרך לכסות את פני. מסכה או משהו. לא חושב שכדאי לקחת את הסיכון.

אל תדאג, אני לא מגיע.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105638

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

תבורך.
"שבי", אתה עושה צעד משמעותי למען עצמך.
שיהא לתועלת לך ולשומעים.

"מישהו", הזכרת לי את הפוסט הזה.. 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105643

תודה. קראתי. התחברתי. גם אני הלכתי עם סוודרים על הראש....

ועדיין.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105652

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואלה, אתה מתקדם יפה בתכנית, אל ייאוש, תחזיק חזק, ונראה תקווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105803

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים .
טוב אמש הקראתי את הצעד ראשון שלי בקבוצה בצפת .
היה לי יום לא קל עם הרבה היתרגשות ודילמות איך אני חושף את עצמי בפני חברים , שוחחתי עם הרבה חברים לפני שהגעתי , כולם עודדו ותמכו .
היגעתי לקבוצה חברים תמכו וחיבקו . היה בסדר גמור תוך כדיי הקריאה היתרגשתי וחשפתי הכל . וואי זן היתה ממש הקלה עצומה בשבילי ,
אסיר תודה על  האפשרות לחשוף ולשתף .
אסיר תודה על ההבנה ההקשבה והתרגשות יחד איתי .
אסיר תודה שאני מחובר לכל החברים בזמנים קשים . ממשיך הלאה בשאר הצעדים ומבקש מאבא היקר להישאר נקי רק להיום .
תודה , אוהב אותכם ❤ 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105807

• מתאמץ
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש

כיף לך שאתה אחרי... אני צריך עוד יומיים להיחשף...והלוואי שכבר הייתי אחרי כי כל אדם שעובר לידי בין אם זה בבית כנסת או בסופר או כשאני לוקח את הילדים למוסדות שלהם אני חושב עליו אם גם הוא בקבוצה....ואיך הוא יגיב כשיראה אותי...ועוד כל מיני סרטים שנקווה שלא יחמירו כשאחשף

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105813

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני איתך בדרך, תתקדם ונתקדם בעז"ה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105872

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
מנסה לא להתלהב מהנקיות , רוצה לשתף במשהו. 
למחרת צעד ראשון , היתה לי התרוממות רוח , מעין הרגשה של מלך העולם , חופשי ומאושר ושמח .
וכל פעם הזכרתי לעצמי כמה שאני חלש וחסר אונים .ושזה סתם שיכרות מהמעמד שעברתי .
ואז אחה"צ התחלתי לשתף חברים במה שעובר עלי,  ולאט לאט השמחה וההתרוממות הפכו  לסוג של דאון. ואני זוכר שמתי מוזיקה שאני מאוד אוהב .
ולפתע התחלתי לדמוע והפך לבכי .
עכשיו שאני מביט לאחור . ממש סוג של התפכחות משיכרות.  חסדי ה' שהבנתי מה שאני עובר וגם דיברו איתי על כך , לכן היתה לי סוג של מוכנות לקראת מה שיעבור עלי .. אסירות תודה המקום הזה שאני נימצא בו , ונתן לי את הכלים להתמודד אם כל מה שעובר עלי .. אסיר תודה על ההזדמנות שניתנה לי להקריא את הצעד ראשון בשפיות ובראש נקי .
אוהב אותכם 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105873

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

יש לזה שם מההיי אל הביי.
שמח בשבילך שעברת את זה.

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #105881

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אתה במסלול הנכון
תמשיך לעדכן

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106012

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בס"ד 
השבוע גיליתי לאשתי כמה שיקרתי לה כדיי שהיא לא תדע מה אני עושה עם עצמי או עם אנשים אחרים . כל זאת לאחר שהיא יודעת שאני ההיתי מאונן באופן קבוע וההיתי בקשר טלפוני או וואצאפ עם גברים אחרים , סיפרתי לה שאני עכשיו נימצא בקבוצת שמור עינך,  זאת קבוצת תמיכה שנעזרת אחד עם עם השני כדיי להתרפא מהמצב בו אני נמצא, שזה סוג של התמכרות לסקס ( סקסואליסט).. עד כה היא קיבלה את זה די יפה אם לא מעט קשיים, ממש מודה והודתי לשם יתברך על האישה שנפלה בחלקי . ממש תמיכה טוטאלית . 
מה שקרה לפני יומיים , קיבלתי הודעת וואצאפ , ההי מה שלומך . אני ממש ניבהלתי לא הבנתי איך זה נפל עלי , שאלתי מי זה , ואז הוא כתב אלי .  הבנתי במי מדובר , כי השם שהופיע לי בוואצאפ כתבתי אותו כשם בדוי , כדיי שאישתי לא תגלה . אני אמרתי לבחור שאני כבר לא בקטע  שהוא חושב וביקשתי שינתק את הקשר איתי,  מייד שלח עוד הודעה , ואני מחקתי אותו וגם חסמתי .. כשהגעתי בערב הביתה , מיד סיפרתי לאביבה כי סיכמנו ביננו שאין ביננו סודות ולא שקרים והכל גלוי. אם ההיתי מספר רק על ההודעה יכול להיות שהכל היה נגמר בטוב . אני הוספתי ואמרתי שכניראה שלא מחקתי אותו מהעבר מיכוון שרשמתי אותו בשם בדוי כדי שהיא לא תגלה .                   כאן היא קיבלה את ההבנה ואת התחושה של כמה היא היתה מרומה במשך שנים .   זה מה ששבר אותה . 
נכון לעכשיו היא קיבלה החלטה שהיא רוצה שאני יעזוב את הבית . אבא יקר אני יודע כמה שהיא פגוע ומרגישה מרומה עד כדיי כך שהיא לא מוכנה לסלוח או לוותר , ואני מאוד מבין אותה . מה שהיא תבקש אני יעשה ולא משנה באיזה מחיר , כי היא הנפגעת העיקרית מכל הסיבוך הזה ..
חוזר לכתוב עכשיו צאת הצום,  חזרתי הביתה מצאתי שולחן מוכן עם ארוחת ערב , ישבנו יחד לאכול , ולאחר מכן שוחחנו והבנתי שלא קיבלה מספיק תמיכה ממני , לכן הגיבה היום בצורה קיצונית צ
חסדי השם.  כרגע המצב נירגע ויותר רגוע מקווה לטוב , מתפלל

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106015

איזה סיפור!

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106025

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מדהים!!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן