ברוכים הבאים, אורח

עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ 1482 צפיות

עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 7 שנים, 1 חודש #101070

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
אחד מפגמי האופי שלי הוא מחלת הפרפקציוניזם, ולכן לא רציתי לפתוח את האשכול של ה90 יום שלי מיד בתחילת המסע, כי כבר עברו עלי כמה פעמים "ארבעים ושתים מסעות" שכשלו ולא הצליחו.
עיני לשמים נשואות שיעזור לי להתמודד עם מחלת הפרפקציוניזם שלי, שבה אני לא מסוגל להראות ביצועים כושלים, אני פוחד מאוד מנפילות, אני רוצה מאוד להופיע תמיד הכי מושלם בעולם, אני יודע בתוך תוכי כמה אני אפס אפסים, ואני ממש מתוסכל מעצם הרעיון שהצלחתי בגלל מחלת הפרפקציוניזם שלי להופיע כל כך מושלם בעיני הסובבים אותי, על אף שאני לא מושלם בכלל.
כעת לקראת חצי המסע בן ה90 יום אני פותח אשכול זה של המסע הפרטי שלי, ולא משום הסיבה שאני חושב שבגלל שכבר עברתי 40 יום יש לי סיכוי להצליח ולעבור גם 90 בנקיות, אלא הסיבה היחידה שאני פותח את האשכול הזה הוא כי הגעתי היום להכרה באחד מפגמי האופי שלי שהוא מחלת הפרפקציוניזם שלי, ואני רואה צורך לשתף אותכם חברים יקרים שלי בלי לפחד מלהופיע לפני השלימות.
היום הזה הגעתי לתבונה כי הטיפול במחלת הפרפקציוניזם שלי זה מכלל הדברים שיש ביכולתי לשנות, וזה על ידי שיתוף המצב הנוכחי על אף שאינו מושלם.

אם יש כאן עוד חבר אחד או שנים שהתמודד עם מחלת הפרפקציוניזם והצליח אשמח אם ישתף כאן לתועלת שלי ושל כולם.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי אריה ענק משער האריות.

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 7 שנים, 1 חודש #101071

• הלוואי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 83 ימים
  • חבר קבוע
מדהים כמה לפעמים אנחנו בתוך בועה ולא רואים את הדברים ושמגיעים לתכנית מתחילים לראות את הדברים מהצד
זה פשוט מדהים !!!!
אסירות תודה לאלוקים מזדהה עם כל מילה שלך שאלוקים יתן לך ולנו כח להחלמה בכל הבחינות
אוהבים!!!!!!!

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 7 שנים, 1 חודש #101084

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

כולם כאן מספרים ומשתחררים.
ואילו אני...
מרגע שכתבתי את הפוסט שלי כאן אני בטירוף ענק של תאוה, וכמעט נפלתי.
לא יודע מה הסיבה.
מתפלל לעוד יום נקי.
אריה

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 7 שנים, 1 חודש #101130

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אריה היקר. 
מזדהה איתך דבר ראשון. 
רוב המכורים יש להם פרפקציוניזם וזה אחד מהפגמי אופי הכי בולטים שיש. 
ובאמת עם עבודה אפשר להשתחרר מזה. 
דבר שני זה שלא השתחררת אל תדאג מזה. אנחנו צריכים לעשות את מה שביכולתינו והשאר בידי אלוקים. כשאני משחרר אז אהי משחרר ומשאיר את השאר לאלוקים. 
בשבילי (ורק בשבילי) אם אני דואג על התוצאה אז לא שיחררתי באמת לאלוקים כי אני חושב על התוצאה. אני עושה את שלי רק להיום והשאר בידי אבא אוהב. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 7 שנים, 1 חודש #101182

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

הגיוני שהותקפת בקריז כיוון שאתה מציג את עצמך בפעם הראשונה מול אחרים כאדם לא מושלם.... 
כנראה שזה גורם לך בתת מודע (או במודע) אי נעימות או אי שקט.... כאילו אתה מתחיל לנפץ את המראה,

אין סיבה יותר טובה לגוף לדרוש מרוגע של תאווה מדבר כזה.... 
תחזיק חזק, זה יעבור, אין מה להרגיש חוסר שקט מזה....

אגב גם אני פרפקציוניסט לא קטן... וממש כמו שכתבו במייל היומי, אתמול פוטרתי מעבודתי.... הרבה בגלל פרפקציוניזם.... ( אולי מעט? ) בקיצור.... אם אתה מוצא דברים שעוזרים לטפל בזה אשמח!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 6 שנים, 6 חודשים #108035

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

יש לי פחדים גדולים שיפטרו אותי מהעבודה.
לוקח לי המון זמן להגיש עבודה מוגמרת לבוס בגלל פרפקציוניזם.
לא מבין איך כמה שנים לא פיטרו אותי, ממש חסד אלהים.
אנא אלהים תמשיך עם החסד הזה
ואם אפשר תקח ממני את הפגם הזה
כדי לההחלמה שלי תהווה עדות לאחרים.
אני מוכן לוותר על כל ההנאה שיש לי ממנו שיגידו שאני מושלם וכו'.
תודה.

תגובה: עָלָ֤ה אַרְיֵה֙ מִֽסֻּבְּכ֔וֹ לפני 2 שנים, 11 חודשים #135996

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום
גיימס כתב on 21 מרץ 2017 12:25:

אריה היקר. 
מזדהה איתך דבר ראשון. 
רוב המכורים יש להם פרפקציוניזם וזה אחד מהפגמי אופי הכי בולטים שיש. 
ובאמת עם עבודה אפשר להשתחרר מזה. 
דבר שני זה שלא השתחררת אל תדאג מזה. אנחנו צריכים לעשות את מה שביכולתינו והשאר בידי אלוקים. כשאני משחרר אז אהי משחרר ומשאיר את השאר לאלוקים. 
בשבילי (ורק בשבילי) אם אני דואג על התוצאה אז לא שיחררתי באמת לאלוקים כי אני חושב על התוצאה. אני עושה את שלי רק להיום והשאר בידי אבא אוהב. 
אוהבים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן