ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להיום 1585 צפיות

רק להיום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97574

• המכור

שלום חברים

אני מכור למין בצורה קשה והרסנית, חיי אינם חיים ולמרות שלפעמים נראה לי שהתרגלתי לחיות ככה כבר, זהו שקר.
איני יכול להמשיך ולחיות ככה יותר, השימושים הורגים אותי, נפשית ופיזית. החלטתי הפעם לנסות ולשתף כמה שיותר, 
לצאת מתוך הראש שלי, לזכור שאני לבדי באמת שלא יכול מול ההתמכרות ההרסנית הזאת. ניסיתי במשך 10 השנים האחרונות כל מידי מטפלים ושיטות, אך דבר לא הועיל ולפעמים נראה לי שמצבי החמיר אפילו. אני רוצה לפתוח באסירות תודה לבורא עולם על 30 שעות של ניקיון, זהו נס גדול מאוד עבורי. אני רוצה לזכור שאני נקי בזכותך אלוהים, בכל פעם 
שאני מנסה לקחת את הקרדיט לעצמי, אני מתרסק בסופו של דבר. אני מבקש רק להיום לוותר על השימושים, לזכור שהם
הורגים אותי. ההתנהגות המינית ההרסנית הזאת, לא רק שאינה פותרת את בעיות חיי, אלא מחמירה אותם. אני מבקש 
להיות נוכח ביום הזה, לא לברוח מעצמי, עלי ללמוד להתמודד עם רגשות או אירועים שקורים בחיי, שימוש אינו אופציה 
עבורי יותר. אני רוצה להודות לבורא עולם על כל הדברים הטובים שיש בחיי, על שפע של מזון, בריאות וכח, משפחה חמה
ואוהבת. תודה לך אבא שאתה איתי בכל רגע ורגע. תודה על אישה, אשת חייל שנתת בחיי. תודה על כל נשימה ונשימה שאני
נושם, תודה שאני עצמאי ואיני תלותי באף אדם אחר. אלוהים, אני לבדי לא יכול, כאשר עולה בראשי מחשבה על שימוש, 
אני חסר אונים מולה, אין לי כח ויכולת להתנגד לה, אני מיד מרגיש שיכור והתרגשות. בבקשה ממך בורא עולם, קח ממני את
הרצון החולה להשתמש, תן בי כניעה לעשות את רצונך הטוב. כל מה שקורה בחיי לטובה קורה, בטח שהכל בהשגחה פרטית שלך. תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את אשר ביכולתי ותבונה להבחין בין השניים. 
שיהיה לכולנו המשך יום נקי ומפוכח.

תגובה: רק להיום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97584

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן

תגובה: רק להיום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97619

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תישאר איתנו ותמשיך לשתף

זה יעשה טוב לך, זה יעשה טוב לפורום.
תוסיף טוב לעולם ובעז"ה גם לך יהיה טוב

תגובה: רק להיום לפני 7 שנים, 4 חודשים #97622

מזדהה, ושומע את את הנימה הנואשת מכתבך.
אני מתפלל עליך כדי לעזור לעצמי שאני במצב דומה.
אני מקווה שהתפילה שלי עליך תשחרר אותי מהאנוכיות שלי, למרות שאני עושה את זה כדי להישאר נקי בעצמי.
בהצלחה, אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן