ברוכים הבאים, אורח

עליתי על השביל הנכון, אבל....
(0 צופה) 

נושא: עליתי על השביל הנכון, אבל.... 134350 צפיות

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105563

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בין תקווה ליאוש, שם אני נמצא, 
אתמול נפלתי, יום של גלים עבר עלי, הצלחתי לשחרר פה ושם, להתקשר לחברים, אפילו פעמיים, דבר שעד אתמול מעולם לא עשיתי, ואז הגיע גל שלא הצלחתי לשחרר ונפלתי, הפעם לא הודעתי לאף חבר, אלה שאני איתם בקשר קוראים את זה כאן,
וכרגיל, אני רוצה לזרוק הכל, לא לחזור לכאן ולעדכן, לא להתקשר לחברים, אולי למחוק אותם מהטלפון, 
בא לומר די, ניסיתי, לא מצליח לעבור יותר מידי זמן ללא נפילה, אז נתרגל לחיות ככה,

ואז אני מחליט שבכל מקרה אני לפחות יבוא לעדכן באתר, על הכנות אני יכול לשמור,
ובין תקווה לייאוש אני עובר שלב,
בין ייאוש לתקווה,
הרי בסבב נקיות הנוכחי, קרו דברים שבאמת לא זכור לי שקרו,
1- עברו עלי לפחות כמעט כל יום גלים, היו ימים שהגלים היו ממש חזקים וגבוהים, והצלחתי לשחרר.... 
2- הצלחתי להתקשר לחברים בזמן אמת של גלים חזקים, קצת ליפני שאני מקליד שטויות במחשב, והשתחררתי
3- למדתי לחיות עם הרצון השיקרי לתאווה, ולא לממש אותו מיד.... הפעם זה לקח שמונה ימים, שאני מנסה להיזכר מה פרק זמן הכי ארוך שהחזקתי מעמד עם רצון לתאווה ללא מימוש..... לא יותר מיום, 
אז מה.? עכשיו אני התייאש? ירים ידיים? הסתכל על תסימיני ההחלמה והתעלם מהם?
נכון הם לא גדולים.... אבל לפחות הם פה, אחרי הרבה שנים שהם לא היו,
זה אדיר לקבל ימים של שקט ולהיות בהם נקי, 
אבל השבוע הזה שהצלחתי להיות נקי גם בימים סוערים.... נראה לי מעיד יותר על החלמה שבדרך,
תקווה היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא...
בין תקווה ליאוש הבנתי שאני חייב ללכת צעד אחד נוסף קדימה כדאי להגיע שוב לבין יאוש לתקווה....

מחילה מהחברים שאיתם אני בקשר וקצת נמנעתי מזה לאחרונה, אני לא יכול לומר שאני מחדש את הקשר הרציף, אבל בהחלט אני מודע לחשיבותו, ולכמה הוא עזר וליווה ותמך, ומן הסתם אני עוד יחזור לקשר רציף

מחילה מהקבוצה הטלפונית שכבר הרבה זמן לא ביקרתי בא.... וגם פה, ברור לי שאני אחזור, בדיוק עכשיו שאתם מסכמים צעדים אולי זה זמן טוב?!

בין תקווה ליאוש ובין יאוש לתקווה.... זה אולי שם המסע?

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105569

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב איתך,
אבל , אין כרגע פתרון אחר, תמצא ספונסר, תחיה צעדים, ורק זה מה שיוציא אותנו מהתאווה,
אוהב מאוד אח לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105604

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים לדרך,

היום קראתי את המייל היומי, 
לא זה של היום, יש לי מלא מיילים מפעם ואני משתדל לקרוא כל יום שלושה מיילים,

אם מישהו ישאל אותי מה משאיר אותי כאן כל כך הרבה זמן ללא הצלחה משמעותית?
אני יוכל לענות לו, המיילים היומיים, הם מספרים הרבה פעמים סיפורים של מחלימים, סיפורים של אנשים שהתמודדו בגבורה וכנות אם עצמם ליפני נפילה ולא רק אחרי (דבר שקורא לי לא מעט) 
אני קורא את המיילים, ורואה, דרך מסך המחשב איך אפשר גם להתעלות על הדחפים הקטנים שהניעו אותי, ועוד מניעים, אבל יש תקווה,
יש אנשים שהיו שם, בכל הכוח, עשו שם דברים שאני לא חולם לעשות, והם במקום אחר,
מקום נקי, שקט, שליו, וגם אם השקט מופר, הם יודעים לא לאבד את עצמם לתאווה, אלה לחוות גם את הרעש,

הדבר עודד לי את הרצון,
יום טוב

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105606

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
כייף להיות איתך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105610

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים פשוט שמח היקר
כמה לא פשוט לי בדר"כ להיות שמח..

תודה על השיתופים שלך,
כל רווק צדיק שמוכן לקבל על עצמו את אתגר ההחלמה באופן רציני, כמוך, נותן לי השראה לנסות ולהתאמץ לשפר חלקים בי שאינני מאמין כל כך שיש סיכוי לשפרם.
זה קל לכאורה לעשות השוואה של מספר ימי הניקיון ולהחליט על פיהם מי נחשב יותר ומי פחות, מי כבר מחלים בפועל ומי עוד לא. האמת לדעתי נמצאת (כרגיל) יותר בפנים, במקומות שרק אבינו האוהב בוחן כליות ולב יכול למדוד ולהעריך.
רחמנא ליבא בעי, ומנסיוני לוקח הרבה מאד זמן עד שהלב מסכים לזוז טיפה באמת בפנים, ולא רק כלפי חוץ כתנועה חיצונית שמטעה אחרים וגם את עצמי שהנה השתניתי אני כבר אדם אחר. שיפור פנימי אמיתי זה תהליך ארוך ואיטי מאד, וכל מה שנדרש מאיתנו זה רק לעשות עוד צעד היום בכיוון החיובי, רק להיום, טיפה יותר להתאמץ כל אחד במקום שבו הוא חש טעון שיפור. ולגבי התוצאות הנוצצות זה ברצון שלו יתברך, וכפי שהבטיח "את מספר ימיך אמלא"..

שנזכה להמשיך לרצות ולנסות להשתפר איש איש במקומו הנוכחי, רק להיום,
אוהב

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105624

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
פנימה,
נורא החמיא לי תגובתך בשרשור שלי,
אבי יקר, לא מובן מאליו הסבלנות הרבה שאתה מקרין, ואולי זה מה שמשאיר אותי בטוח להתקשר אלייך דווקא,

ברוך ה' יום מחובר

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105629

היום תמיד מחובר. צריך רק להתחבר...

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105686

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב, 
יום רביעי נסגר נקי,

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105688

רגע של אושר - שחרור מהתאווה מסתתר מאחרי רגע של יאוש...
אין מקום ליאוש כי וודאי יום אחד נעלה גם נעלה על דרך משלנו, כשלא נפסיק מלסייע לעצמינו בכל הדרכים שרק נוכל.

אוהב,
מאמין, מאמין לגמרי כי תוכל גם תוכל עוד לצעוד בדרכך החדשה - הנקיה ומשוחררת מכל תאווה שהיא.

תצליח נשמה,
מזדהיים, מבינים, ומחבקים, מהלב!

תצליח מתוק!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105696

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
לייק.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105708

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אתגר סופ"ש....

אולי בקרוב אולי אחרי החגים, מי יודע?

ובלילה בלילה התפילות הקטנות מבקשות עוד סיבה לקוות

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105713

בהצלחה! מאמינים בך וזמינים בשבילך..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105777

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

גודל הבושה על הנפילה של יום חמישי האחרון הרחיקה אותי,

גודל קודשת השבת איזן אותי, ויצא לי לחשוב,

האם הפורום הוא מקום רק לנקיים? או לאלה שבדרך לשם?
כי אם כן, אני נכון לעכשיו רחוק מזה, אני לומד עוד על בשרי כל פעם מחדש, עד כמה אני חסר אונים,
עד כמה תפיסות רבות שלי צריכות ניעור, ובעיקר עד כמה ההכחשה שלי משוכללת שאני לא מבדיל מתי אני מודע ומתי אני מכחיש,

וכל זה לא אשמת הפורום, בפורום יש אנשים מחלימים, אלה עם הרבה ימי נקיות, ואלה שבדרך לשם,
וגם כאלה כמוני, ( אם כי אני מרגיש בודד במערכה של השבים וקמים כל פעם מחדש) 
אלה שמבולבלים, 
מבולבל מהבדידות, בדיוק כמו מהביחד עם חברי הפורום,
מבולבל מהרצון הבילתי נודע, בדיוק כמו ההפתעה מהרצון המודע בזמן שיכרון התאווה,

ופתאום, תוך כדי כתיבה אני מתחיל לקלוט, 
אין אותי ואותכם בפורום.... זאת רק הגאווה שלי גורמת לי לחשוב עדיין שאני אין לי ממה להחלים, אני בסה"כ נופל,
אני בא לכאן כדי לעשות אתכם חסד ולשתף אותכם בחיי.... אלה המרוממים, שמידי פעם אני מאבד עליהם שליטה,

אין באמת תחרות בפורום,,,, על כן אין עלי להוכיח את עצמי, אני במסע 90 הימים, מרגיש שכלום לא באמת השתנה, שוב רוטינות חוזרות ונשנות של תקופות רגועות, ותקופות סוערות, ואני? אנה אני בא? לא מצליח להעמיד שובר גלים מול אותה תאווה, 

אז בתקופות הרגועות אני כאן.... מתנשא, מנפח את האגו, והסופר אגו... מנפח את הגדר, ההכחשה, אותם פיתחתי ושיכללתי במשך שנים, אומן ומקצוען להסברים למה עכשיו לא מתאים קבוצה טלפונית, למה עכשיו זה בסדר לגלוש באינטרנט כאילו אני כל יכול.... מתעלם מאיסורי דאורייתא.... קל וחומר מחיידקים שתוך שניה מפילים אותי למשכב, 
ושבת.... קרש ההצלה, מכריחה אותי ללכת למקווה, ולחשוב אחרת, לשבת וללמוד תורה, להזכיר לעצמי את מהות חיי, את מהות הרצון הזה להפסיק בכלל.... הרי לכאורה מצבי לא גרוע ואם היייתי מוציא את אלוהי מהתמונה,,,, לא היה מעניין אותי להפסיק.

והמרחק.... זה שלא נגמר.... ואני במסע עושה שני צעדים קדימה... אחד אחורה, מאט, וכל פעם שאני מתיישב לעדכן על נפילה, אני מנשא להרשים, להראות שהכל בסדר, שסך הכל עוד נפילה.... ואני מתקדם,
ואכן זה כך, אני מתקדם לאט.... אולי לאט מהמבוקש והנדרש והמצופה, אולי לאט שחלק מהחברה שדוחפים אותי בעליות נראה להם שבכלל לא בא לי ללכת במסע הזה,  ובכל זאת אני מוצא את עצמי בא לכאן, ומשתף בעוד נפילה, ועוד אחת ועוד ועוד ועוד.... ורק היום שסימנתי בטבלה שנפלתי, וקלטתי את כמות הימים שנצברו.... הופעמתי, נכון.... הם לא בשרשרת ארוכה, ונכון רובם אולי באו לי בקלות ללא מאמץ ועבודה,,,,
ואם כל זה אלו ימים שחייתי בהם כמו שרציתי, ימים שחייתי בהם כמו שאלוהי ציווה עליי..... ימים שבהם קילפתי שכבה ועוד שכבה ועוד אחת מרפש הטומאה והתאווה,

אני שוב מעדכן שנפלתי, ואני שוב אומר שלא התייאשתי, אני קם, להלחם על יום אחד, 
הרבה ימים אחדים צברתי, לא מתכוון לוותר עליהם.... אולי יהיו רצפים, אולי לא.... אותי זה לא מעניין, 
אני עושה דרך.... לא תמיד נעים לומר, לא תמיד זה מצטייר טוב ליד האריות כאן שנלחמים וצוברים תקופות ארוכות של נקיות, 
אבל אולי אני מכור לקימה הזאת.? אולי אני בכלל מחפש את התחושה של התקווה? שאין תקווה בלי יאוש....

וכמאמר השיר המפורסם, הדרך ארוכה ומפוטלת, אני נופל וקם נופל וקם נופל וקם אף פעם לא אפסיק ללכת....
אין לי פסגה, אין לי תחנת סיום.... אני בכלל לא אמור לצבור ימים, רק לקום.... ולקום ולקום ולקום......

אני מאמין באמונה שלימה שהבורא ית' שמו וכו'
ובאותה מידה אני מאמין שיבוא יום, בו אני אוכל להסתכל על השרשור הזה, ולשואב כוחות.... להתמודד עם דברים שלא נעים לי להתמודד איתם.

שבוע טוב!!!!

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105778

אוהבים!
מבחינתי, וודאי לי שיום אחד תעלה על דרך. זה רק שאלה של זמן ומקום. כך שביום שבו תהיה כבר על הסוס כל השביל שהלכת בו יהפך לך לעונג רב. (איפה הייתי.... .... ... ואיפה אני נמצא כעת היום! ברוך ה'! [לא מבינים את האור עד שלא נכנסים לחושך]).

בהצלחה נשמה!
מחזיקים לך אצבעות, מלא תקווה טובה מלא אמונה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 6 שנים, 9 חודשים #105789

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אין מה להתייאש, אם לא המקום הזה, הייתי מזמן מת,
תמשיך לבוא ולהתחבר,
אני רוצה לפגוש אותך ביום שלישי,תתקשר אלי.
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן