ברוכים הבאים, אורח

יוצא לאור לחיים חדשים
(0 צופה) 

נושא: יוצא לאור לחיים חדשים 46265 צפיות

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #105923

אסיר יצרי כתב on 06 יולי 2017 14:45:

ברוך השם אני במצב טוב.

אימצתי לעצמי מספר כללים פשוטים כדי להימנע מהתדרדרות. אין יותר אתרי חדשות. אין יותר גלישה תוך כדי עבודה. 

בינתיים זה עובד לי. מקווה שיהיה לי הכוח להתמיד עם זה.

יפה מאוד כל הכבוד!

אגב, אומרים שחיפוש מתמיד  מה קורה באתרי חדשות זה סימן [פנימי נסתר] שאנו מחפשים אחר תאווה  ולא מודעים לעבודה הזו. כשאני מחפש יותר מדי באתרי חדשות זה צריך להדליק אצלי נורה אדומה שמא התאווה מתחילה לפעול ולהיכנס אצלי...
האובססיה מתחילה לפעול כמה שלבים לפני התאווה. זה מתורגם ב- קריאת חדשות רבה, שיחות ארוכות מיותרות, קריאת עיתונים יותר מהצורך, שמיעת חדשות מוגזמת וכו'. כל אחד יכול להסתכל על ההיסטוריה שלו ויוכל לזהות ולראות שמקרים דומים ואירועים שכאלו קדמו לתאווה/לנפילה. בשביל שיידע לזהות מראש האם התאווה החלה לפעול אצלו שאז ימהר לעשות את הפעולות שהוא צריך לעשות אותם.   

בהצלחה

אוהב!!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #105956

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני עצוב ולכן עצבני. כל העולם מעצבן אותי. אפילו המעלית הצליחה לעצבן אותי.

בא לי לברוח מהכל, ואין לאן.

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #105973

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כן, הגענו לתכנית, והתאווה כבר לא הפתרון, אז לאן בורחים,
אני בורח לפינה ומדבר עם הקב"ה שהוא אוהב אותנו כמו שאנחנו, ואז אני ממלא מצברים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106033

חידושים מדהימים כתב on 06 יולי 2017 18:32:

אגב, אומרים שחיפוש מתמיד  מה קורה באתרי חדשות זה סימן [פנימי נסתר] שאנו מחפשים אחר תאווה  ולא מודעים לעבודה הזו. כשאני מחפש יותר מדי באתרי חדשות זה צריך להדליק אצלי נורה אדומה שמא התאווה מתחילה לפעול ולהיכנס אצלי...
האובססיה מתחילה לפעול כמה שלבים לפני התאווה. זה מתורגם ב- קריאת חדשות רבה, שיחות ארוכות מיותרות, קריאת עיתונים יותר מהצורך, שמיעת חדשות מוגזמת וכו'. כל אחד יכול להסתכל על ההיסטוריה שלו ויוכל לזהות ולראות שמקרים דומים ואירועים שכאלו קדמו לתאווה/לנפילה. בשביל שיידע לזהות מראש האם התאווה החלה לפעול אצלו שאז ימהר לעשות את הפעולות שהוא צריך לעשות אותם.   

בהצלחה

אוהב!!

זה מאוד נכון, רק שלא בטוח שאנחנו מחפשים תאווה ולכן אנחנו נכנסים לכל הדברים האלו, מה שמצאתי אצלי זה שאני מרגיש ריק ומחפש ממה להתמלא, ובסוף כששום דבר לא מצליח באמת למלא אותי אני הולך לתאווה.
בכזזה מצב אני חייב לרוץ לאלוקים, גם דרך פעולות וגם דרך תפילה, זה הדבר היחיד שיכול למלא אותי באמת.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106068

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום

ממש ככה. השעמום מביא לידי עברה.
אני עדיין מצליח לשמור על הכללים האלה ומרגיש שהרבה יותר קל לי. תקופה טובה סופסוף...

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106218

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
איזה יום קשה. כשאשתי אומרת שהיא כבר נשברת, זה קורע אותי. לא קשור אליי ולתאווה. אבל אני התרגלתי כבר להאשים את עצמי בכל הצרות. נזכר בעוונות שלי והגרון נחנק מדמעות. כנראה שאין שום מחילה. רק דחייה של החשבון. 
בא לי לעזוב הכל. ליפול בכוונה רק כדי להראות לקב"ה כמה אני כועס עליו. 

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106221

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, מכיר את המקום שלך, בתכנית הגעתי המון פעמים למקומות האלו, תאמין לי הייתי מגיע לכל מקום שרתה נמצא ולהוציא אותך מחושך, אבל....
זה הזמן להכניס אלוקים לחיינו, להבין שאנו יש לנו סעיף בראש ש... וחייבים להיות לקבל רצונו לא קשור לרגשות שלנו,
יש לי המון מה לכתוב לך, אבל תפוס את עצמך, תהיה איתנו תמשיך לחלוק, ואם יש לך טלפון מחבר תתקשר אליו אפילו שלא בא לך,
ותנסה לעבור את היום, מחר יום חדש.
אוהב באמת, אח לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106256

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אסיר, בהצלחה גדולה, 
מחכה לבשורות טובות

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106395

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום

בשורות טובות. זה נראה שדברים מתחילים להסתדר. חבר טוב אמר לי לתת זמן לקב"ה לסדר את הכל. מבחינת התאווה מרגיש מצויין כרגע.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106645

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום

אחח, כמעט השלמתי מחזור שלם בלי גלים.
טעות קטנה נתנה לתאווה פתח להיכנס. סדרה דוקומנטרית על היסטוריה, מה יכול להיות...?
המדהים זה שלא קמתי וברחתי מיד, כי הרגשתי שזה לא משפיע עליי באותו רגע. אבל האווירה של ההפקרות והדמיון השפיעו הרבה מעבר למעט חוסר הצניעות שהיה שם. בואו נאמר שלא עברה שעה וכבר רציתי לעשות משהו טפשי.
אח"כ היה לי קשה להירדם. החלטתי שהפעם אני לא הולך לפתרון הקל של מעידה. אני מתמודד עם ההשלכות ומה שיהיה יהיה. גם הבוקר היה קשה, רק עכשיו הגל מתחיל לעבור.

אלי, תן לי את השלווה לקבל את העובדה שאני לא יכול לצרוך שום סוג של בידור. תן לי את הכוח למלא את הזמן שלי בעשייה חיובית. ותן לי את התבונה לא ליפול בפח של כל הטריגרים המוסווים היטב של התאווה. 

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106652

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 9 חודשים #106685

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום

כנות היא הכרחית.

עוד מעידה. דפוס שחוזר על עצמו. 
הפעם דווקא לא עשיתי את זה בכוונה כדי להימנע מנפילה. פשוט הורדתי את ההגנות מתוך אווירה של ירידה. 

כמה חבל. החודש הכי טוב שהיה לי.
צריך לעמוד על המשמר כל הזמן. כל הזמן.  

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 8 חודשים #106705

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים… אותך מאוד .
קראתי חלק מהפוסטים שלך. 
חלק כואבים חלק משמחים .
דרל ארוכה עשית ועדיין היא בלי סוף , אנחנו צריכים להמשיך בדרך כאילו היום התחלנו.. 
אוהב

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 8 חודשים #106747

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום

נפילה. מאפס.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 6 שנים, 8 חודשים #106748

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

אל תישאר לבד חבר יקר. אוהבים אותך.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן