ברוכים הבאים, אורח

יוצא לאור לחיים חדשים
(0 צופה) 

נושא: יוצא לאור לחיים חדשים 46218 צפיות

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100725

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מרגיש בירידה. התקשרתי לגלגל הצלה הטלפוני אבל הוא לא עונה. אז אני כותב פה.

אני לא יודע מה יש לי בימים האחרונים, אני נמשך לאשתי כאילו אנחנו לא נשואים...
אולי זה טוב באופן כללי, אבל עכשיו זה מאוד מקשה עליי. אני חושש שזה יוריד אותי.

כמובן אני הרבה יותר חלש כשאני שתוי. השילוב הזה לא עושה לי טוב.

אל תשליכני מלפניך ורוח קודשך אל תקח ממני.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100727

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בהמלחה חבר

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100736

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
תודה חבר. דווקא הלילה היה יותר רגוע מקודמו...

עכשיו אני פשוט על הפנים, כל הגוף שלי בחולשה. לא יודע אם זה קשור. חשבתי שסיימתי עם יסורי הגמילה. אבל יתכן שטעיתי. אולי בגלל הירידה בימים האחרונים אני שוב מרגיש את הקושי הגופני?

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100738

אמנם אתה מרגיש לבד עכשיו, אבל תדע לך אחי שאנחנו איתך ביחד כל רגע וגם ה' לא עזב ידך. על כל התגברות הכי קטנה ועוד צעד בהחלמה הקב"ה שמח מאוד ומתפאר בך.
חזק ואמץ!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100739

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
תודה נחמן,
אני מדווח על מעידה. נכנסתי לפייסבוק של הבחורה שיש לי חולשה אליה ולא הפסקתי ללגום...
כבר ניסיתי בעבר למצוא אותה ולא הצלחתי. עכשיו היא קפצה לי במקרה ולא עמדתי בזה.
דבר אחד הרווחתי. הבנתי כמה היא זולה ורדודה. לפעמים דווקא כשאתה רואה הכל, כבר יורד לך כל הדמיון שבנית סביבה.

אוף, אבל בכל זאת מעדתי! איפה כל התשובה שעשיתי? איפה כל התפילות בירושלים? למה יותר קשה לי עכשיו ממה שהיה לי לפני שבוע?
אולי פשוט הייתי מוסח ע"י כל החגיגות על ה90 יום?
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי אסיר יצרי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100744

אחי היקר,
לא היית מוסח ולא כלום. אלא מה?
אנחנו בני אדם עם תאווה. זה נכון, יש לנו (ספציפית לנו) משהו שהוא יותר בגדר מחלה. אנחנו אנשים חולים. אנחנו לא יכולים להתחיל אפילו ללגום וקשה לנו עם זה. אבל אנחנו חושבים שכשאנחנו מחלימים ומצליחים וכו' אז זה אומר שאין תאווה יותר. והאמת היא שזה ממש לא נכון - כי יש תאווה ותיהיה תאווה. יכול להיות שהמעידה הזאת שאתה מתאר זה פשוט נובע מהתאווה ה"נורמלית" שיש לכל בן אדם להסתכל על נשים יפות ולאונן. ויש המון המון בני אדם שעושים את זה. אני מציע לך אישית, אל תקשר הכל למחלה. יכול להיות שזה לא עושה לך טוב ואתה לא יודע את זה כי זה בתת מודע. 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100758

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מעיד על עצמי, שכל פעם שחשבתי שאני כבר נקי מספיק כדי לראות איזה תוכנית או סרטון ביוטיוב.... בסוף מצאתי את עצמי באתרים לא צנועים. 

הגאווה שלי תמיד משבשת לי את הערנות.... יכול להיות שלך זה קורה אחרי 90 יום....
מאחל לך נחת.... נחת בהנה שכל הר הוא אתגר וכל אתגר ניתן לפיצוח, וזה לא חייב להיות לבד

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100767

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אסיר היקר אני יכול לומר מניסיון שהנפילות שלי קרו כשחשבתי שאני עם התאווה סיימתי. 
יכול להיות שלא כל דבר הוא תאווה אבל בשבילי כמכור זה 90 אחוז תאווה ו 10 אחוז אני עובד על עצמי שלא... 
הנקיות של ה 90 ושל המאה לא נעלמו לשום מקום כמו שההתמכרות שלנו לא נעלמת. 
בשבילי תמיד זה הזהירות והמחשבה שאני כבר סיימתי עם משהו מסויים (בנות ברחוב-סרטים כאלה ואחרים-סיטואציות מסוימות) שמפריעים לי. 
לי נהיה יותר קשה כשאני עושה פחות פעולות. 
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי גיימס.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100802

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסיר יצרי כתב on 05 מרץ 2017 22:36:
בסדר סוד היקר, אז לפי ההגדרה שלך לחוסר אונים באמת אין כאן מחלוקת. וכשהייתי חולה ומכור הייתי צריך עזרה מאלוהים ומאדם.
אבל ברוך השם הגלים האלה כבר לא תוקפים אותי. והיום אני ממש לא חסר אונים. אני מתמודד עם נסיונות ומצליח. אני לא מתעסק בגירויים שמסביבי בכפייתיות. אני נמנע מלהביט כדי לא לעבור על דברי התורה. וגם כדי לא להגיע למצב שאני לוגם ומתמכר שוב ח"ו.
עכשיו אני בעל בחירה חופשית. לא חסר אונים אפילו להגדרתך. ברוך רופא חולים. ברוך הוא וברוך שמו!

לא רוצה לפגוע בך, אני באמת אוהב אותך, אפילו שאנו לא מכירים, אבל חיכתי לתגובה שלך שהמחלה מדגדגת לנו,
אם אתה לא חסר אונים, ויש לנו בחירה, אז למה נכנסת לפייסבטוק של ההיא, לדעתי זה כמעט כמו פורנו, אבל אם תידע, שאנו מתמודדים עם משהו שיותר חזק מאיתנו, ואנו פועלים על התאווה נגד רצוננו, וכמה תהילים ששפכנו בכותל והבטחנו שוב ושוב, הבטחות האלו לצערי הם לא רלוונטים בקושי לאותו יום, רק על ידי חיבור לחברים וישום 12 צעדים בתחומיי חיינו, אנו לומדים להתמודד עם התאווה, ולהגיד לו בפרצוף "לא" היום אני לא פועל על התאווה, 
מוזמן לחפש החלוקה שלי כשהגעתי ל 90 יום, וגם שאלתי את השאלות איפוה כל התפילות שהתפללתי לאלוקים וכו' אבל.... התאווה מחכה לנו... ויש לו המון סבלנות...
ושוב אוהב אותך מאוד, וזמין תמיד בשבילך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100805

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

אסיר יצרי יקירי,

כנראה שהמאבק הזה אף פעם לא יפסיק...
צריך להתכונן למלחמת התשה.. כמו מול אויבנו גם כאן נדרש לסבלנות ולהפקת לקחים בצעדים קטנים. 

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100817

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף להנ״ל. וממקום אישי אני רוצה להגיד לך שההבנה שאני מכור וזה לא הולך לשום מקום חשובה מאוד להחלמה. 
כל עוד שאני חושב שאני לא חסר אונים ושיש לי שליטה אני במקום מסוכן. 
המעידה הכי רצינית שהיתה לי (ממש כמעט נפילה-על הקשקש) היתה כשחשבתי שאני חסין. 
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100838

אבי גולן כתב on 14 מרץ 2017 11:00:

אז למה נכנסת לפייסבטוק של ההיא, לדעתי זה כמעט כמו פורנו,

אני אוהב אתכם אבי ואסיר...
אני רוצה לשתף מהחוויה שלי אבל כל מי שקורא בבקשה לא לקחת את זה כתוכחה... (כי זה מה שאני הייתי עושה בעבר)

כשאני פעלתי על תאווה בצורה כזו, זה היה הרבה יותר גרוע ומזין את המחלה שלי מאשר פורנו, כי ההכחשה פה עובדת שעות נוספות, המחלה שלי היא חוסר כנות בעיקר עם עצמי, וכשאני מזין את התאווה שלי עם תירוצים היא אח"כ מתפוצצת בקול רעש גדול.

חברים, הנפילה האחרונה שלי לפני 3 שבועות הייתה בעקבות כאלו דברים, והמחלה שלנו אוהבת חושך.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100840

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
אבי היקר,
דבר ראשון אני שמח שאתה שם את הדברים על השולחן ואני לא נפגע מזה חלילה. מתחילת הדרך החלטתי שהשיתוף פה יהיה מבוסס על כנות, ואני דבק בכך.

לתפיסתי המחלה זו ההתמכרות לפורנו, כלומר צריכה בלתי רצונית ואפילו ללא תאווה. מזה אפשר להחלים! בנוסף יש גם תאווה למין, לנשים, לגירויים. כפי שכבר אמרתי זה לא הולך לשום מקום. זה ניסיון יומיומי במציאות שלנו. העניין הוא שאין סיכוי להתמודד עם זה כל עוד מכורים לפורנוגרפיה.

לכן, אני עומד מאחורי מה שכתבתי בזמנו, ואני מעיד על עצמי שלמרות הירידה והמעידה, לא דיגדג לי לרגע לצרוך פורנו. וזה אני אומר אחרי יום שלם לבד בבית (בגלל מחלה) שאני שוכב במיטה עם הטלפון.

אחיד, מסכים איתך שענף החיטוט בפייסבוק, שורשו בתאווה. בכל הכנות, העיקר לא היה חיפוש אחרי תמונות שלה בבגד ים (מודה שהסתכלתי גם בכאלה תמונות), אלא לראות מי בן הזוג שלה, בת כמה היא, איך היא נראית בשמלת ערב ובתסרוקת שונה וכו'. ולראייה לא המשכתי לחפש תמונות לא צנועות אצל בחורות אחרות בפייסבוק.
ובכל זאת, אם חלילה אתמכר שוב אין ספק שזה יהיה דרך דברים כאלה. לכן אני נלחם בזה ומשתף פה. מה שנקרא לנהל את המלחמה בשטח של האויב. וברוך השם ראיתי גם הצלחות בתחום הזה ואפילו עם הבחורה הזאת.

אומנם ציפיתי שהתפילות והתשובה יעבירו עליי רוח טהרה שתקל עליי את הנסיונות מהסוג הזה, והתאכזבתי לגלות שעכשיו קשה לי יותר.

אוהב
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי אסיר יצרי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100857

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך אסיר
נראה לי שמה שקורה פה זה ככה...
יושבים פה קבוצה של אנשים שעברו בצורה כזאת או אחרת את מה שאתה מספר מקשיבים בעצם למה שאנחנו אמרנו לעצמנו שנים עד שהגענו לתובנה...
ועכשו אנחנו פשוט מנסים לקצר לך את הדרך ויותר מזה קשה לי לזכור שגם אני הלכתי אם הראש בקיר לפני כן...
מהמקום שלי היום אני מאחל לך שתבין את זה במוקדם מאשר במאוחר היום אני כבר לא מצטער על הימים שהפסדתי אבל הייתי שמח אם הייתי מגיע להחלמה יום קודם...

רק תבין אותנו זה קשה לראות מישו עובר את אותם מכשולים ולא לגלות לו איפה המוקשים 
זה קשה לראות משו עמוד להחליק על בננה ופשוט לחייך
זה אנחנו, אנחנו מכירים את הדרך מנסיון אישי זוכרים את כל התרוצים ועדיין משתמשים בחלק גדול מהם

מוישי

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי יש_סיכוי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100858

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
כמו שאמרתי, יצר הרע לא הולך לשום מקום. וגם אני לא. שמירת העיניים והרגש זה עדיין נסיון עבורי, ואין לי כל כוונה לעזוב את הפורום שעוזר לי בזה. מעבר לזה, אני רואה בזה מצווה להשתתף בפורום וגם לעזור לאחרים.
בכל אופן מצפייה בפורנו אני מרגיש בחוש שנגמלתי. זה לא אומר שאני לא אתמכר בעתיד. מתפלל שלא.
יכול להיות שתיאורטית הייתי יכול להמשיך עכשיו רק עם ספרי מוסר והכלים הסטנדרטים של לוחמה ביצר. אבל אני לא רואה צורך לבדוק את זה.
כרגע אני ממשיך, לא יודע עד מתי.

והנה עוד ממה שכתבתי לסוד גם אז כשהרגשתי יותר חזק.

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן