ברוכים הבאים, אורח

יוצא לאור לחיים חדשים
(0 צופה) 

נושא: יוצא לאור לחיים חדשים 46243 צפיות

יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97523

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לאחיי הגיבורים,
פעם ראשונה שאני משתף את מחשבות לבי, בציפייה לשאוב מכם כוחות.
אני כבר שבועיים נקי ומאוד מאושר מזה. מקווה שהפעם זה יחזיק, אבל מביא בחשבון שתיתכנה נפילות.
בתחילת הדרך קראתי לעצמי אסיר יצרי. כשחשבתי על זה הרגשתי חסר אונים, בבור. כרגע מרגיש כמו אסיר נמלט שיכול להיתפס אם רק יתקרב לזירת הפשע...
הדבר הגדול שלמדתי כאן זו ההבנה שמדובר בהתמכרות, ולא תאווה בלבד. זה מסביר הרבה דברים ונותן מוטיבציה גדולה להתגבר.
לא כ"כ מתחבר ל12 צעדים. כשאני שומע "עשה רצונך" אני מדמיין כומר...
להילחם נשמע לי יומרני מדי. לעומת זאת לחמוק, להיחלץ, לברוח, נשמע לי יותר מתאים.
מה אתם אומרים?

שלכם,
י.ש.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97525

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
אסיר יצרי כתב on 18 דצמ' 2016 23:09:

שלכם,
י.ש.

אותי זה מצחיק.

ברוך הבא, מסע כשמו כן הוא, אין תאריך סיום, אנחנו החברים האנונמים שלך לגמילה, תבוא תשתף... אין לי הרבה נססיון\ אבל ברור לי שיהיה נחמד יחד
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97539

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה עם כל השאלות,
אבל אם אתה סובל ממה שאנו סובלים, הגעת לפתרון, להוריד את הראש, ולהשתתף פה מינימום חודש בפורום, ומאוד מומלץ ליצור קשר עם חברים טלפוני, ואחרי זה לשאול ביחד עם עוד חבר את כל השאלות,
על פי רוב התשובות מגיעות מכיוון שלא חשבת עליו,
בהצלחה בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97546

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
היום היה קשה במיוחד. הייתי צריך להישאר בבית. וזה הכי מסוכן. ברגע שקלטתי את זה נתקפתי פחד. דאגתי שהכל ירד לטמיון ומי יודע מתי עוד אגייס כוחות ליציאה מהבור. לקחתי את התפילין והתפללתי בכל הכוח לקב"ה. שמע ישראל. ולא תתורו. יושב בסתר עליון. שיר למעלות אשא עיני אל ההרים. אנא בכוח.
ברוך השם, הוא חילץ אותי מהבית. מסכם עוד יום נקי במסע הזה אל עצמי.
שלא תביאני לידי נסיון ולא לידי ביזיון.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97554

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

תפילת השלווה לא ניתנה לנו מחז"ל לכן אפשר לשנות לפי ראות עיניך
אני אומר כך
אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ תֵּן בִּי אֵת הַשַּלְוָוה וְהַנֶחָמָה, לְקָבֵּל אֵת הַדְּבָרִים שֶאֵין בִּיכוֹלתִּי לְשַנוֹתָם

כַּנְפֵי נְשָׁרִים אַבִּירִים, לְשַנוֹת אֵת אֲשֶר בִּיכוֹלתִּי,

וְהַשְׂכֵּל הַיָּשָׁר לְהַבְדִיל בֵּינֵיהֶם.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97555

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום
12 הצעדים
אני קורא להם תוכנית לתיקון המידות
נראה לי שכמעט בלתי אפשרי לצעוד להחלמה בלעדיהם
תנסה יהיה טוב

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97607

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
12 צעדים לא נתפס אצלי. אני אמור לשחרר והקב"ה יעשה את העבודה? ברצינות? איך זה אמור לעבוד כי להבנתי אני עובד אצלו ולא להיפך...
מישהו פה ניסה את שיטת taphsic? עם השבועה? נשמע מסוכן.
כרגע עדיין נקי אבל מרגיש את העייפות. אסיר נמלט מה יש להגיד.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97635

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
מישהו?

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97639

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אח יקר
הפורום באמת קצת התרוקן יחסית בימים האחרונים, כנראה כולם מתכוננים לאורות של חנוכה  

לגבי שאלותיך,קודם כל אמליץ לקרוא את הפוסט הזה - דע מה שתשיב הוא נכתב ע"י אדם ירא שמיים והוא הסביר לי כמה נקודות שהציקו גם לי בתחילת ההכרות שלי עם תכנית הצעדים.
אני אישית לא חושב שכדאי לערב שבועות ונדרים, אבל זו רק דעתי האישית, שמעתי על כמה חברים שהתחילו עם זה וזה הסתבך להם בטעות באיזה שלב, למשל הם שכחו להגביל בזמן את השבועה/נדר שהם עשו, וככה יצא שהם עברו עליה אולי באונס אבל עדיין הם מלקים את עצמם על זה וחבל. לי שיטת taphsic עזרה אבל היא באה ביחד עם טיפול פסיכולוגי שעשיתי במקביל וגם אז לקח לי כמה וכמה ניסיונות כושלים עד שזכיתי להשלים את מסע 90 הימים הראשון שלי בהצלחה, אפשר לקרוא קצת יותר על זה בסיפורי האישי שקישור אליו נמצא בחתימה שלי.

לגבי הבקשה שלנו מה' לתקן אותנו, גם לי זה הציק בהתחלה לא הבנתי את זה, כששאלתי חברים וותיקים בתכנית שהיה להם מסלול חיים דומה לשלי איך הם מבינים את זה, הם הסבירו לי שהתכנית לא אומרת לי להישאר פסיבי ולבקש מה' שיעשה בשבילי את תיקון חיי ומעשיי, אלא להפך, התכנית אומרת לי שהסיבה שלא הצלחתי עד עכשיו זה כי חשבתי שאני יכול לבד והאמת היא שאני לא יכול לבד, "אלמלא הקב"ה עוזרו אינו יכול לו", אבל ה' עוזר לי רק אחרי שאני עשיתי את המוטל עלי, אחרי שהתאמצתי ועשיתי גדרות ופעולות החלמה אז מגיע השלב של בקשת העזרה מה' שיעשה בשבילי את מה שאין ביכולתי לעשות בשביל עצמי, ואת זה הוא ייעשה בתנאי שאני עשיתי מה שבכוחי לעשות גם אם זה כרגע ממש מעט.

בהצלחה רבה אחינו היקר!
אוהבים אותך
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97667

• איציק4
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

סתם רוצה לספר מה אני חושב על זה.

דבר ראשון:
כמו כל שיטה שמתגלגלת בעולם יש לה הרבה ווראציות. ככל שעובר הזמן היא משתנה לפי המקום. והאופי של האנשים שעוסקים בה.
איכשהו נדמה לי ששיטת 12 הצעדים שלנו מכוון שהעוסקים כאן הם יראי שמים. אז גם השיטה די בסדר.
משפט שאולי במקום נוצרי הפירוש שלו "אני מרים ידים", הפירוש אצלנו הוא "הדרך הזאת לא עובדת , צריך לנסות דרך אחרת".

דבר שני:
חלק מהתכנית היא שאדם יכיר שהוא לא יכול לבד וכדו'. אתה לא צריך כבר להסכים עם הכל לפני שאתה נכנס לתוכנית. בשלב הזה אתה יכול לחלוק. ולאט לאט לראות עם אתה מסכים ועובר את הצעדים או שלא.

דבר שלישי:
כרגע זה התכנית המסודרת היחידה המוכרת שעובדת. אולי בהמשך יהיה עוד תוכניות.
לדעתי התהומות של ההתמכרות הרבה יותר קשים וחמורים.. מאיזה רמזים נוצריים שאולי נשארו.

זה מה שאני עונה לעצמי.. 

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97669

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
ימים נקיים אך קשים. הניסיונות באים אליי אחד אחרי השני. לא האמנתי שאני מסוגל. ערב לבד בבית, נפילה מובטחת כביכול. ברוך השם הצלחתי. זה תוקף אותי בלילה בחלומות, שאגב לעולם לא מגיעים בשגרה של נפילות, וגם שם יש הצלחות. הניסיונות לובשים דמות אשה, עומדת מולי מגרה אותי בנקודות הכי חלשות שלי. בתקופה שאני מרגיש את הצורך האמיתי במין, פיסית. במצב רגיל הייתי נשבר, מחפש את ההזדמנות לפרוק, היום עמדתי איתן. פתאום כשאני לא מחפש, התכנים האלה מוצאים אותי, והנה מצאתי את עצמי בורח לפני שזה מתחיל להשפיע עלי. אני נדהם לגלות את הכוחות האלה בעצמי. יש לי תקווה.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97675

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כיף לשמוע על הגבורה!!!!
מאחל לך הרבה הצלחה, 
כשלי מגיעות תקופות כאלה אני אומר לעצמי שזה הגוף מקיא עכשיו את כל הזבל שאכל.... אם אני ינצח... זהו עוד נקיון של הגוף!

מתפלל עליך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97686

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

רגע אם אני עובד אצל המעסיק שלי אז הוא לא עוזר לי ?
12 הצעדים לעניות דעתי עוזרים לנו להבין שריבונו של עולם מנהל את העולם ולא אנחנו
אנחנו אחראים למעשים שלנו ולא לתוצאות 
ואיך זה עובד אני לא יודע אבל מה שעבד לאלפי אנשים למה שלא יעבוד גם בשבילי
בא תנסה ותהנה מהחלמה ומפוקחות

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97697

לי עובד 12 הצעדים. אין לי אובססיה למין. אני מאושר גם בלי מין.
ויש לי קשר עם הקב"ה שמשאיר אותי מאושר ונקי. ואני היום אוהב את האדם שתמיד שנאתי, את עצמי.
האם זה יעבוד לך ? אם אתה דומה לי, למה לא.
בטוח שיעבוד ? אין לי מושג.
איך זה עובד ? אני לא יודע. אני גם לא יודע איך כדור משכח כאבים "אקמול" עובד. אבל למזלי, לכדור לא איכפת, והוא עובד גם על כופרים כמוני.
האם יש דרכים אחרות ? לא שמעתי על דרך אחרת שעובדת כמו הצעדים. וזה לא אומר שאין.
בתוכנית 12 הצעדים שמעתי על נקיות של עשרות שנים. עם שיטות שונות שמעתי על נקיות של שנה או שנתיים.
האם צריך להאמין ולהבין את הצעדים כדי שהם יעבדו ? מנסיוני, ממש לא. הם עבדו על כופר ומבולבל כמוני.
אמר מליונר אחד (אני לא זוכר את שמו) "Whoever isn't confused, doesn't know what's going on" (מי שלא מבולבל, לא יודע מה קורה).
מאחל לך בהצלחה לנקיות, ולא משנה באיזה דרך.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 4 חודשים #97700

אשרייך שבועיים בקרוב אצלי בע"ה !!

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן