ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כאב ראש 1337 צפיות

כאב ראש לפני 7 שנים, 3 חודשים #97519

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף
"אני יודע שיצאה שבת כשמתחיל לכאוב לי הראש" צחקתי פעם. גם אתמול הוא לא פסח עלי, ספק מן יסורי הנשמה על חסרונה עם צאת שבת, ספק מן הלחץ מפני השבוע המתקרב.

כשהתחלתי לעשן, לא הייתה לי שום משיכה לעשן אם כאב לי הראש. כשכאבים הפכו דווקא לטריגר לסיגריה - הבנתי שאני מכור. כל שאכטה העצימה את הכאב, הדגישה אותו, כאילו שנותנים לי מכות בראש, וככל שהתייסרתי יותר מהשאכטה הנוכחית, הרצון לשאכטה נוספת הלך וגבר. 

אתמול, עם הופעתו של הכאב השבועי, גם השיטות שבד"כ עוזרות לי, לא הביאו מזור. שכבתי במיטה מבלי יכולת לפעול כלום, וכרגיל במצבים כאלה רק רציתי לאונן. כל התחלה של התחכחות עם המיטה הרגישה כמו פטיש בתוך הראש ומיד גרמה לי להפסיק. וכך נאבק הכאב הראש הוא עם עצמו האם lglg יעבור את הלילה בנקיות או לא. הוא אשר רוצה להפיל אותי, הוא זה שמקשה עלי ליפול. 
לסוף, הסתובבתי לתנוחה שלא מאפשרת התחכחות, חשבתי שאני מוגן עכשיו, אזרתי כוחות  במנוחה במשך מספר דקות, עד שהיו לי מספיק אנרגיות להסתובב שוב, להתחכך ולגמור. ואז כבר הכאבים היו בלתי נסבלים. למעשה עד זמן כתיבת שורות אלו הם טרם הרפו. זה כל כך כאב שרציתי לאונן שוב, רק שתודה לה' שכבר ממש לא הצלחתי. 

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: כאב ראש לפני 7 שנים, 3 חודשים #97534

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אוי הקריז...
תודה על הכנות והשיתוף. בכלל לא מובן מאליו.
מאחל לך המשך שבוע מפוכח.
תמשיך לצעוד ואל תתייאש.

תגובה: כאב ראש לפני 2 שנים, 10 חודשים #136015

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
lglg כתב on 18 דצמ' 2016 19:46:

לסוף, הסתובבתי לתנוחה שלא מאפשרת התחכחות, חשבתי שאני מוגן עכשיו, אזרתי כוחות  במנוחה במשך מספר דקות, עד שהיו לי מספיק אנרגיות להסתובב שוב, להתחכך ולגמור. ואז כבר הכאבים היו בלתי נסבלים. למעשה עד זמן כתיבת שורות אלו הם טרם הרפו. זה כל כך כאב שרציתי לאונן שוב, רק שתודה לה' שכבר ממש לא הצלחתי.

כל כך מזדהה עם כזה מצב...
לזה אני לא רוצה לחזור, אתמול הייתי במקום דומה...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן