ברוכים הבאים, אורח

ישתבח שמו לעד!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ישתבח שמו לעד!! 2639 צפיות

ישתבח שמו לעד!! לפני 7 שנים, 5 חודשים #96604

• אנונימי3
  • רצף ניקיון נוכחי: 456 ימים
  • חבר חדש

שלום חברים!!
רציתי לשתף כדי לשמח ולעודד קצת את הנשמות הגדולות שנמצאות כאן.
ב"ה אני כבר נקי חודש ,אני בחור ישיבה ועד היום משהו היה עצור בי ,כבוי.ועכשיו אני פשוט פורח בישיבה אני מרגיש רצון ללמוד נפתח לי השכל להבין דברין יותר טוב.אני סתם משוחרר ושמח.התפילות שלי יותר טובות ,וגם מרגיש רצון להתרחק ההחטא והנפילה.
אני יכול לומר שמה שעזר לי זה:
1.לקחתי על עצמי שבועה(בתיאום עם מישהו מהאתר כדי לא לעבור על השבועה בטעות)
2.לחזק את העין טובה שלי על כל דבר במויחד על עצמי.לראות כמה טוב יש בעולם,כמה אני טוב ושייך לדברים גדולים ולרצונות גדולים(עצם זה שכואב לכם על החטא משמע שאתם לא שייכים אליו ובאמת לא רוצים בו אחרת זה לא היה מפריע לכם ולא הייתם קוראים את זה).להאמין בטוב ושהוא יכול לבוא.זה בעיקר ע"י לימוד אמונה ומחשבה.
אני אומר לכם שזה היסוד של הכל וזה עצת היצר ליאש אותך ולהראות לך כמה הכל רע וזו שטות מוחלטת "אין עוד מלבדו" כל העולם כולו מוקף בטוב ה' ברצון שלו להיטיב לנו ולהאיר את חיינו ולכן הוא מביא לנו ניסיונות. ניסיון מלשון להתנוסס להתעלות וכל המצוות הם לא חס ושלום נגדנו לעצור את חיינו וטבענו הפוך הטבע שלנו הוא להיות מחוברים לבורא עולם מקור החחים והטוב וע"י המצוות אנחנו מתקשרים ומתדבקים בו ואין יותר טוב מזה לך ולעולם כולו.וצריך לשנן את זה כל הזמן שאנחנו טוב והעולם טוב והקב"ה טוב גמור והכל כבר יבוא ממילא.
זהו רציתי להגיד לכם שאני אוהב אתכם מאוד אתם אנשים יקרים וחשובים עוזרים ותומכים אחד בשני בצורה שאין כדוגמתה אמיתיים שלא מטייחים וזורקים את החיים שלהם אלא אחריים מלאי אומץ וכוח להצליח לצאת מזה,וברור לי שאתם תצאו מזה כי איפה שהרצון של האדם נמצא שם הוא.בהצלחה גדולה

תגובה: ישתבח שמו לעד!! לפני 7 שנים, 5 חודשים #96612

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שמח לשמוע שאתה רואה ברכה בעמלך באתר. מאחל לך תקופת נקיות ארוכה ופוריה

רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן