ברוכים הבאים, אורח

מתי זה יסתיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתי זה יסתיים 1234 צפיות

מתי זה יסתיים לפני 7 שנים, 5 חודשים #96410

• איסי1
  • חבר קבוע

אני התחלתי ומאז שאני זוכר את עצמי אני נלחם במחלה או תקראו לזה ניסיון  נו נו ...
הגעתי לגיל או לתקופה שזה נהיה לי כמו אדישות או שיגרת חיים שגרמה לי כל חוסר חשק בכלל להתחיל עם  זה שמתחתנים אין את האש הזאת להילחם עם היצר כמו בנעורים דוגמא לא באלי לעשות סינון ארמטי לאינטרנט זה נשמע לי משעמם 
השאלה שלי האם יש כאן מישהו שמבין על מה אני מדבר נתקל בתופעה דומה ויודע איך אפשר  להחזיר את הרצון האז הזה להתקרב באמת לאלוקיים משהו שיעיץ בי ירתיח לי את אש התשובה ???ויגרש ממני את הקרירות הזאת שמחלחלת בי עמוק עמוק אל תאי הנפש והמוח שימיס את השעווה שעוטפת את הנשמה הטהורה שרבונו של עולם נתן לנו

תגובה: מתי זה יסתיים לפני 7 שנים, 5 חודשים #96423

לי לא עוזר אש התשובה, מפני שסוף כל אש להיכבות.
אני עושה מעשים שמעוררים אצלי את הרצון.
אני עושה צעדים, והולך לקבוצות, ומתקשר לחברים שיודעים על ההתמודדות שלי בענין ומשתף על הקשיים שלי ומקבל חיזוק מהם. רק התחלתי, וזה נעשה מעצמו כמעט.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: מתי זה יסתיים לפני 7 שנים, 4 חודשים #96745

• איסי1
  • חבר קבוע

רבאק כאילו מה להתקשר לחבר להגיד לו תשמע אני חרמן סוטה ואוהב להסתכל בפורנו ולאונן ??? זה נשמע לי מטורף אין לי אומץ לעשות את זה יחשבו שנדפקתי בשכל אני בן אדם שנראה נורמלי  נכון שבפנים יש ריקבון אבל עדיין איך עושים את זה ?

תגובה: מתי זה יסתיים לפני 7 שנים, 4 חודשים #96750

בהתחלה זה מפחיד, אבל זה עובר.
אני נותן את המספר טלפון שלי לחברים כאן באתר, ומתקשר אילהם בזמני קושי.
והם מבינים, כי הם עושים אותו דבר. אני מספר עם מה אני מתמודד, ואחרי שאמרתי, אל תישאל, כבר לא כ"כ קשה.
כאילו עכשיו ההיתמודדות כבר לא סוד שהורס לי את החיים, עכשיו אני מתמודד לא לבד, כי יש בן אדם שמבין אותי לגמרי כי הוא הרי היה באותו מקום אלפי פעמים כמוני. ואולי יש לו עיצות בשבילי.
תישלח לי הודעה כאן בפרטי עם מעניין אותך לשתף, חברים כאן באתר בקשר טלפוני עם רוב החברים כאן באתר.
זה שיא הנורמלי. כמעט כל אחד (במיוחד וותיקים) יסכימו להחליף איתך מספר דרך הודעה פרטית.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן