ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה מאוד!! 2462 צפיות

קשה מאוד!! לפני 7 שנים, 4 חודשים #95955

• אנונימי3
  • רצף ניקיון נוכחי: 456 ימים
  • חבר חדש

אהלן חברים רציתי לשתף אתכם בתחושותיי 
אני כבר שבוע נקי.בדרך כלל בזמנים האלו שלפני החזרה לישיבה הייתי נופל קובע,ומתרוצצת בתוכי עכשיו מלחמה ממש קשה.
אני מרגיש רצון טבעי וחזק להיות עם אישה.ובגלל  שאני רווק הרצון הזה בא לידי ביטוי בעבירות.ואני מרגיש שאין לי מספיק כוח ומחשבה ברורה מספיק למה לא ליפול.
ועוד נקודה שקשה לי שלמה ה' שם אותנו בניסיון כזה אני באמת רוצה לעבוד אותו ולקיים את רצנו בעולם ואני מרגיש קצת לא הוגן.וזה מעציב אותי שאני חושב כך אבל זה מבאס כמו לשים ילד בחנות ממתקים ולאסור עליו לגעת ככה אני מרגיש.
אשמח לעזרתכם ותודה על זה שאתם פה להקשיב זה המתנה הכי גדולה שאפשר לבקש

תגובה: קשה מאוד!! לפני 7 שנים, 4 חודשים #95964

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אהלן חבר

נסה לראות את הסרטים של פורטיפיי. 

כל כך מזדהה איתך, רק שאני כבר עזבתי את הישיבה, אבל כל סוף בין הזמנים הייתי באיזה בלומוס 

"אונן וראה סרטים כי מחר ישיבה". ה' מחייה אותך אז הוא מאמין בך, אין מה להיות עצוב.
צער הוא חיובי רק אם הוא נותן מוטיבציה.
בהצלחה גדולה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: קשה מאוד!! לפני 7 שנים, 4 חודשים #96029

אני מרגיש רצון טבעי וחזק להיות עם אישה.

זה תרתי דסתרי. רצון טבעי נעלם מעצמו.
אני נשוי, ותמיד חשבתי שזה הדבר הכי נורמלי בעולם להצטרך להוציא זרע כל כמה ימים. אז הייתי בטוח שכשאתחתן זה יעבור לי.
כשהתחתנתי גיליתי שלפעמים אישתי לא יכולה\רוצה לקיים יחסים איתי, מה עושים עם הצורך הבסיסי הזה? כמובן שזה הצדיק פורנו ואוננות. היום בזכות המקום הזה אני יודע שאדם בריא יכול ללכת שנים בלי להצטרך מין. הגוף שלו יפלוט כשצריך בשינה בלי שאני אחטא.

אני פרשתי מאישתי לתקופה של חודשיים, כדי להחלים את המוח החולה שלי שהיה משתגע בלי מין. ותתפלא, אני חי.
אני הצלחתי להבין שבלי מין לא יקרה לי כלום. היה לי יותר קל ברווקות מן הנישואים.
אחרי שהתחתנתי, אני מרגיש צורך להשוות נשים אחרות, ולטעום מכל הטעמים. הנישואים החמירו לי את ההתמודדות.
אני לא ממליץ להאשים את הרווקות, יותר קשה לי כנשוי.

לענ"ד, בתור אדם שכל יום אומר "תודה ה' שבראת אותי מכור למין".
אני לא חושב שאלוקים שם אותי רק בחנות ממתקים. הוא הביא לי כישרונות של יצירתיות ומחשבה, והמתנות האלה מקנות לי את היכולת לפנטז על סקס כשאני רואה בחורה. צריך להיות מאוד מדומיין כדי להצליח במשימה בכלל לא פשוטה. ההתמכרות שלי הוא צירוף של מתנות של כישרון. בנוסף, בלי ההתמכרות שלי לא הייתי בחיים מדבר עם אלוקים. בזכות ההתמכרות אני מוכרח לדבר איתו כל יום, אחרת אני נופל לחיים של שימוש ממורמרים.

נדירים הם האנשים שלומדים על חומרת המעשים שלהם ומפסיקים.
רובנו צריכים ללמוד איך לישמור על קשר חזק עם אלוקים שתציל אותנו מהיצר הרע שלנו.

תמשיך לשתף כאן, ואני בטוח שהנס של החלמה יקרה גם לך

אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן