ברוכים הבאים, אורח

בחזרה ליום אפס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בחזרה ליום אפס 3750 צפיות

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 4 חודשים #96006

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תתחיל מחדש

רק להיום

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 4 חודשים #96022

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

מזדהה מאוד עם התחושה. מכיר את זה עד כאב...

אני ממליץ לאפס... ולהתחיל מחדש.... אם לא נסמן על כאלה נפילות (שאצלי דרך אגב, הם העיקריות...) שנפלנו - אנחנו בעצם נותנים להן לגיטימציה... ומהר מאוד הם יגיעו שוב...
וגם לא כיף לראות בטבלה שאנחנו עדיין נקיים ותוך כדי להיות בתחושה שאנחנו לא ממש עונים להגדרה הזאת...
אם תאפס תוכל להיות בהרגשה שהמספר שרשום בטבלה באמת משקף את ימי הקניות שלך...
בנוסף, אם על כל נפילה כזאת אתה תאפס את הטבלה - אתה הרבה יותר תיזהר שזה לא יקרה פעם הבאה... (מניסיון)

עוד משהו- אם אתה שוכב במיטה ומרגיש שאתה לא יכול לדחוק את ההרהורים (שכמובן שזה הפיתרון האידיאלי והכי אפקטיבי) ואתה ממש ממש חייב להרהר עכשיו והתמונות והזכרונות תוקפים אותך מכל הכיוונים בלי יכולת להדוף אותם - תנסה לשכב על הצד עד שאתה נרדם... את ההרהורים זה לא יעביר, אבל יש הרבה פחות סיכוי שתגיע לגמירה בתנוחה הזאת... להשתפשף ולהתחכך זה לא ממש אפשרי כשאתה על הצד, ובמחילה, גם לעבוד עם היד זה הרבה פחות נוח ככה... שוב, ברור שעדיף לא להרהר, אבל אם כבר להרהר - תעשה את זה על הצד... פחות סיכוי שתגיע לגמירה... ובאיזשהו שלב כבר תירדם...

בהצלחה!

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 4 חודשים #96023

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

תודה רבה רוצה להיגמל.
כמו שפרסמתי לא מזמן בסיפור שלי, גם אצלי רוב הנפילות נראות ככה. לכן מצד האמת ברור שאני צריך לאפס, ומצד שני, לכן כל כך קל לי להיות עם ולהרגיש בלי. לכן אני מצליח להיזכר בבעיה רק כשיוצא לי ליפול מתוך עירנות מלאה.
בקשר לעצה, אני תמיד ישן רק על הצד. האמת שאצלי, מאז ומקדם אני מצליח לגמור רק על צד ימין ולא שמאל (לא יודע להסביר, ככה זה). אתמול בלילה שכבתי על צד שמאל וחשבתי שאני מוגן, ובשלב מסויים פשוט הסתובבתי.
דווקא מה שלקחתי מכאן זה שאני חייב להפסיק להתייחס להרהורים בסלחנות, כי גם אם כרגע אני נמצא בסיטואציה שאני לא יכול ליפול, במוקדם או במאוחר כל הרהור מקרב אותי אל הנפילה הבאה.

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 4 חודשים #96279

• lglg
  • דירוג כסף

חברים,
שוב אני מגיב פה לצערי, הפעם אחרי שבעה ימים. מנסה להבין מה קרה רגע לפני ופשוט לא מצליח. פשוט פתאום מצאתי את עצמי יושב ומסתכל בפורנו, בלי לתכנן, בלי שהרגשתי שאני עומד ליפול, פשוט ככה. ואני מודה, למרות שלכאורה ממש טרם מציתי את שלל הכלים העומדים לפני, כבר מחשבות של ייאוש מתחילות לפעפע.
האפשרות להגיע לשפיות כל עוד אני עדיין נמצא בצבא פשוט נראית לי לא הגיונית. אני מוקף כנחש בבנות יפות, העבודה שלי כרוכה בהמון לחץ, צעקות, מסביבי כל היום פוליטיקות משונות ומאבקי כוח וכבוד. בנוסף הלו"ז שלי לא צפוי, אני מתנהל מהרגע להרגע, מה שגורם לי שאני לא מצליח לקבוע לעצמי מראש שום זמן לעשות דברים חיוביים ושפויים, או סתם דברים שאני אוהב לעשות, או צריך לעשות כדי להתפתח.
ומצד שני, מי ששם אותי כאן זה הקב"ה, אמנם אני בחרתי להתגייס, אך הוא גם יכל לשים אותי במקום אנשים אחרים, אפילו שחולקים איתי אותו מסדרון, והחיים שלהם מעט יותר רגועים ומתוכננים. שבת שלום.

פרק א.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #96954

• lglg
  • דירוג כסף

נפלתי אתמול אחרי 19 ימים.
בימים האחרונים, אולי מתוך זחיחות שהכל בסדר ואני נקי, הרבתי להתבונן על בנות מהצבא. אתמול לא היה לי כוח לשבת לכתוב לעצמי כמו שאני משתדל בד"כ לעשות, ואני חושב שאם הייתי עושה זאת בוודאי זה היה משחרר את הלחצים שניסיתי לשחרר באוננות בצורה יותר בריאה.
צצה לי מחשבה "גאונית" שעוד שעה נגמר החודש הנוצרי ואיתו חבילת הגלישה הסלולרית החודשית, לכן יש לנצל את שארית הביטים הנותרים בשביל פורנו. לפחות זה היה רק שעה, קצר יחסית לנפילות שלי.
תודה גדולה לקב"ה ולכם על כל רגע ורגע מתוך תשעה עשר הימים האלה. מתחנן ומבקש ממנו שייסייע לי להציב תחתית ברורה לנפילה הזו ולא להכריז חלילה על התרסקות. להבין שזו הייתה שגיאה נקודתית, צריך להמשיך לעבוד קשה ויהיה בסדר.

פרק א.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי lglg.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #96957

• דודו2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1844 ימים
  • חבר חדש

גיבור על!!!
קודם כל יישר כחך שהחזקת כל כך הרבה זמן!
אני עברתי על השירשור שנראה כמו סיפור גרוע ופתאום לקרוא שאתה החזקת 19 יום, קשה להאמין.
לעצם העניין, אל תתבאס מהנפילה, הוכחת שאתה מסוגל לקום ולהתחיל מחדש ולהביא לעמצך תוצאות.
לגבי הצבא. לא הייתי מקבל את זה שגזירה היא מלמעלה שאתה נמצא במקום כלכך לא פשוט לנשמה שלך. אם אתה רוצה תישאר איפה שאתה ותתמודד בכל צורה שתחליט, ואם אתה לא רוצה לשרת באותו מקום, יש דברים שאפשר לעשות שיכולים לעזור מיידית או לגרום שתעבור מקום בטווח מסויים.
ועוד רעיון חצוף. תתקין סינון.
לצערי אני מבוגר ממך בכמה שנים. פעם לא היתה את התכנית  המדהימה הזאת ולא אפשרויות סינון וטלפונים כשרים וכדומה. היום אני מקווה שבעזרת הכלים האלה ובעזרת השם אזכה להפסיק לסבול ולגרום סבל לאחרים.
אני מאחל לך מכל הלב שתצליח כבר עכשיו. 

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #96959

• lglg
  • דירוג כסף

תודה רבה!
ממש לא חצוף, יש לי סינון ואני מאמין שלכל אחד צריך להיות סינון בלי קשר להתמכרות, בדיוק כמו שהתורה חייבה במעקה ואסרה את הייחוד. רק מה חבל שכמו שאפשר לטפס על המעקה, עוד לא הצלחתי למצוא סינון שאני לא מצליח לפרוץ. אני עדיין משאיר אותו כי יש כאן מבחינתי הצהרת כוונות, וגם אם לוקח לי פחות מדקה לפרוץ אותו, מבחינה נפשית אני לא אפרוץ אותו כ"כ מהר, כמו שהייתי מאוד מהר פשוט "מוצא בטעות פורנו" לולא קיומו.

פרק א.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #96961

אין ספק שזה אדיר ששרדת כ"כ הרבה זמן.
ואני בטוח שזה מבאס ליפול.
אבל אני מעריך את הכנות שלך.
יש מה לילמוד מכל נפילה. מה גרם לי ליפול ? מה מסתתר מאחורי הנפילה ?
מה מיתחבא מאחורי זה שניגמר חבילת הגלישה ?
אני יודע שאצלי זה, חוסר התמסרות להחלים, ועלי לעשות פעולות מעצבנות שיביאו לי התמסרות.
מקווה שנפילה זאת תהיה חלק מהשבעה נפילות של צדיקים, ע"י שתקום חזק וחכם יותר.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97099

• lglg
  • דירוג כסף

עדיין לא מצליח לקום.

פרק א.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97102

אחי, אני מצטער לישמוע.
הייתי שם, וכשאני נפלתי שוב ושוב, הייתי מאוד מבואס. אז אני מזדהה איתך.
אם יש דרך שאוכל לעזור, תגיד לי, אני שמח לעזור.
אישית עובד לי התוכני של 12 הצעדים, ושום דבר אחר לא עזר לי. לכן אמליץ רק מנסיוני על הקבוצות.
אני לא בא בתור אחד שניגמל והצליח לנצח את היצר הרע שלו.
אני בא בתור מתמודד כמוך, שמתומדד כל יום. ושיש לי ימים יפים, ופחות יפים.
אבל הקב"ה רק עזר לי דרך הקבוצות, משום מה.
על כן, אני חייב להם את חיי, ואני מליץ על מה שעבד לי.
קבוצות, או לא. אני מתפלל עליך להצליח להתמודד. ובאמת ובתמים אשמח לישמוע שאתה נקי גם בלי התוכנית.
אוהב

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97105

• lglg
  • דירוג כסף

תודה לך.
ישנן פעולות שאם אני מבצע אותן אני נשאר נקי כמעט בוודאות, בעיקר כתיבה אישית, אפילו סתם עצירה לחשוב רגע (גם לשתות, אבל מעדיף שלא לנקוט בכלי הזה..).
איך שאני תופס את זה עכשיו, עיקר המאבק שלי הוא על עצם ביצוע הפעולות האלה. כשיש לי סתם חשק ליפול, אני יכול להתגבר עליו בכל מיני דרכים, צברתי כך ימי נקיות יפים. כשהחשק הופך לרצון זו כבר בעיה קשה. אני מפעיל כוחות עצומים כדי להשתיק בכוח כל מחשבה שפויה שעולה בי, משקיע את כל כולי בכך שלא אבצע בטעות שום פעולה שתעזור לי לצאת מהמצב העגום.
אתמול היה לי יום קשה ומבעס. בערב הרגשתי שאני לא מסוגל לפתוח גמרא, לא לקרוא ספר, או לשמוע מוזיקה, הייתי בדיכאון. שילך לעזאזאל כל המסע הזה חשבתי, וגם כן האתר הזה עם האנשים המתוסבכים האלה, שמתעלל בי ומנסה לגזול ממני את שארית ההנאות הקטנות. וכל הכתיבה המטופשת הזו שרק מעמיקה לי את הבעסה.

פרק א.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97117

מזדהה.
כשאין חשק\רצון, אני קורא לזה "חוסר נכונות".
לכולנו יש ימים קשים. ועלי ללמוד בימים הטובים איך להתמודד עם הימים קשים.
מבחינתי 12 הצעדים או קבוצות לא משאירות אותי נקי. הם נותנים לי כלים להשיג נכונות, כניעה, וחיבור שיעזרו לי להיות נקי דווקא בזמנים הקשים.
אז אני החלטתי שלא משנה מה, אני חייב לפחות קבוצה אחת בשבוע. ואני חייב לעעשות לפחות שני טלפונים לחבר ביום. ואני חייב לרדת על הברכיים כל יום ולבקש מהקב"ה להציל אותי מיצר שהוא הרבה יותר חזק ממני.
אם אחסיר יום אחד, לא יקרה כלום, לא בהכרח יהיה נפילה. אבל כשיגיעו ימים קשים, אני חייב כלים עוצמתיים אלו כדי להתמודד. לכן עלי להתמיד בימים קלים, כדי להצליח להתמיד גם בקשים.
בזכות 12 הצעדים, אני מסוגל להתמיד, ולהשיג נכונות. כי 12 הצעדים הם דרך שעובדת בשבילי להתחבר לקב"ה, שמאפשר לי להשתמש בכלים יעילים, ולהשיג נכונות.
אז אולי יש משהו שיכול לעזור לך בימים קשים, שתוכל לפתח, ולעבוד עליו גם בימים הקלים. אולי תפילה, מוסר, לימוד, ספורט.
לבנתיים אני מתפלל עליך לימצוא את מה שישמור לך על הנכונות.
אוהב

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97163

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך lglg 
גם אני חשבתי שמנסים לגזול ממני את ההנאה מחיי ידעתי רק הנאה אחת מגיל 5 
היא ולא צריך יותר 
ואז הגעתי לקבוצה הטלפונית וסוד מנסה להסביר לי שזה לא הנאה אלא בריחה ואני חושב בליבי שהוא צוחק עלי אבל מהנימוס אני שותק, ויום אחרי שואל שוב ועדין התשובה לא יושבת לי טוב בראש
אבל לאחר כמעט 130 ימי נקיות לא רצופים הבנתי שכל חיי ממש לא נהנתי הרגשתי כמו אדם שכל חייו הוסיף כמויות של מלח לאוכל שאותו אכל ויום אחד אכל במסעדת יוקרה 3 כוכבי מישלן ומזמין את המנה הכי יוקרתית וכשהוא מקבל אותה וטועם דוחף את הצלחת קדימה ואומר לסועדים איתו אין לזה טעם, וכשהם מסתכלים עליו הוא לוקח את המלחייה ושופך את תוכנה לצלחת שלו ומתחיל לאכול, לרגע אחד אף אחד בשולחן לא חושב שיש לו טעם מיוחד, אנין טעם, כולם יודעים שאין לו חוש טעם בגרוש 

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97167

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

lglg מאוד מזדהה עם זה שעיקר ההתמודדות שלי היא פשוט לבצע את הפעולות הנכונות.
סוד הכניעה כתב פעם פוסט יפה על זה שנקרא "אני לא חסר אונים!"

כואב לשמוע על הקשיים שאתה עובר.
מוזמן אלינו לשבת.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: בחזרה ליום אפס לפני 7 שנים, 3 חודשים #97218

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לי עזרה ההחלטה שבכל יום אכתוב לפחות תגובה אחת או פוסט אחד בפורום. גם בזמנים שאני מרגיש שהכל בסדר ואני נקי כבר תקופה. עדיין להכנס ולהשתתף במשא עם אחרים.זה מחבר אותי להחלמה.

מה שתארת על כל שהמח החולה שלך שידר לך שהכל בסדר ואתה כבר יכול להסתכל בלי ליפול זה חלק אינטגרלי מהבעיה שלנו. בעיית הלגימה הראשונה כפי ש-AA קוראים לה.

מאחל לך הרבה נקיות,
רק להיום
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן