ברוכים הבאים, אורח

הניתוח (שמור עיניך ) הצליח ,החולה מת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הניתוח (שמור עיניך ) הצליח ,החולה מת 952 צפיות

הניתוח (שמור עיניך ) הצליח ,החולה מת לפני 7 שנים, 6 חודשים #95497

• taz
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

לא באתי לחדש שום דבר .
סתם תחושה מוזרה שאופפת אותי תקופה מסוימת , הרי כל מקרה לגופו , פשוט הייתי בשיעור ליפני שבועיים והרב אמר שחייבים לעשות השתדלות מקסימלית בשביל להתחתן , ומה לעשות אני בחור ביישן וכל הקטע הזה לא ממש מסתדר לי ,אז ברור שהוא בסך הכל שליח , אז פתחתי כרטיס באתר הכרויות וזה גורם לי צער עצום,ויותר גרוע מזה מאז אני כל הזמן חושב בגעגוע על חיי הקודמים כחילוני שזה הכי מפריע לי כי אני יודע שהבורא קיים ותורתו אמת:disappointed_relieved:

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: הניתוח (שמור עיניך ) הצליח ,החולה מת לפני 7 שנים, 6 חודשים #95546

• new_day
  • חבר חדש

האמת כן ,גמאני מתגעגע לחיי כחילוני הכול יותר פשוט הכול מותר בלי שום דבר לא צריך לקום בבוקר ..
לישון אתה חופשי יותר תכלס@@
אין ישיבה ככה שלא צריך ללמוד גמרא כול היום , להתפלל מאן דכר שמיה..הרגשת אני מדבר לאוויר.
ושאני גם פתחתי כרטיס הצטערתי כי מה כולם שמה דתי לאומי דתי זיבי ואני איפשהו באמצע וכיאלו אני רוצה חופש ..ולא הולך .

ופעם היינו או לפחות אני מאוננים חופשי למי אכפת קצת עייפות אבל זה לא דיכא אפחד אחרי המחשבה של מה זה עושה לרוחניות כן נכנסים לדיכאון ...ואחריי שאתה מגלה מה קורה בכלל למוח זה עוד יותר מחליא !
ובכלל שאתה יודע שהתורה אמת  אבל סחף האבולוציה וחופשיות הקוף מהאדם רוצה לתת לנו כביכול בוא נברח יש אלוקים אבל אין לו דת ..

אבל מצאתי צוהר ביהדות אם תסתכל מה קורה עם כול החברים שלך כולם נסחפים לתוך תרבות פורנוגרפית שמקדשת עירום וככה גם יהיו הילדים שלהם והם ילחמו אבל לא יעזור התרבות תסחוף אותם ..

לערבים יש מושג שנקרא כבוד וכבוד זה יהרג ובל יעבור אצלם ואצלנו? יאאלה חפיף מה עם כבוד שלך בתור בנאדם.
רוב החילונים נסחפים לדיכאון כתוצאה מאיבוד ריכוז בחיים לקום לאכול לעבוד לישון . ילדים  ושם זה נגמר .

לנו יש טקסים ומלא טוב ורק צריך לדבר עם האלוקים ולבקש ממנו שהוא יכניס אותנו למקום הלוקסוסי ..
כי אנחנו יכולים לנסות לשים ציצית תורה והכול מבחוץ צריך לבקש שיכניס אותי לא בזמן התפילה אלא שעה חצי שעה ביום לפני השינה וזהו !

אתה תראה חיים משתנים כי הוא יתערב !

באהבה..

תגובה: הניתוח (שמור עיניך ) הצליח ,החולה מת לפני 7 שנים, 6 חודשים #95586

• taz
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה לך , באמת זה היה מחשבות ממש מוזרות  ,רציני לא הבנתי מה עובר עלי , 
תודה רבה 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?