ברוכים הבאים, אורח

זקוק לתמיכה והכוונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לתמיכה והכוונה 1331 צפיות

זקוק לתמיכה והכוונה לפני 7 שנים, 6 חודשים #95472

• בהדני
  • רצף ניקיון נוכחי: 8 ימים
  • חבר חדש

שלום כולם אני בחור בשנות ה20 לחייו, מאז כיתה ז' אני מוציא זרע לבטלה, נמשך לגברים וצופה בסרטי פורנו. כשהתחלתי ללמוד בישיבה הפורנו נגמר מיד, הוצאת הזרע הופסקה בערך אחרי 8 חודשים. והמשיכה התמעטה לה במיוחד בצבא, אולם בערך לפני שנה וחצי זה התפרץ, המשיכה לגברים גאתה, והוצאתי זרע, אומנם בתקופה זו זה היה משהו כמו פעם בחודש, אך לאחר כחצי שנה זה קרה לעיתים תכופות יותר. במהלך בין הזמנים הייתי נופל בפורנו, אולם זה היה ממש מעט (פעם/ פעמיים) גם עכשיו בביה"ז האחרון נפלתי. אבל זה לא יקרה כי ביטלתי את האפשרות לראות את זה. היצריות המינית שלי משתוללת, וכמובן שאני לא מסתכל על נשים מאז שלמדתי הלכות צניעות ואפי' לא מהרהר עליהן (אם כי בתחילת שהותי בישיבה הפניתי את ההרהורים לנשים) אז הכל פשוט מופנה לגברים, אני ממש לא יודע מה לעשות... תודה רבה על האתר.

תגובה: זקוק לתמיכה והכוונה לפני 7 שנים, 6 חודשים #95475

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ערב טוב חבר יקר וברוך הבא לפורום!

לא פנוי להאריך, אבל אני חושב שכדאי שתשים לב שהשאלה שלך מורכבת בעצם משתי שאלות.
יש כאן את עניין התאווה, ויש כאן את עניין המשיכה לגברים.

בעניין התאווה יש כאן מגוון כלים באתר שתוכל למצוא הן בדף הבית האישי שלך, והן במדריך התכנית של "שמור עיניך".

בעניין המשיכה לגברים, כדאי שתברר עם עצמך עד כמה זה מהותי והאם זה בגלל שנשים "לא זמינות" לך (למשל, האם אתה צופה דווקא בפורנו של גברים?) יש סקאלה רחבה של רמות משיכה לאותו מין, ולא תמיד יש מה להילחץ מזה.

בהצלחה, והעיקר שתישאר כאן!
דברים טובים קורים למתמידים!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 6 חודשים על ידי טהרני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן