ברוכים הבאים, אורח

אחד שרוצה להיגמל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחד שרוצה להיגמל 1086 צפיות

אחד שרוצה להיגמל לפני 7 שנים, 6 חודשים #95228

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

אהלן!

אני ב"ה כבר ביום ה11 לניקיון...

אבל אני לא ממש מרגיש נקי...

1) אני הרבה יותר מהרהר ומפנטז מאשר הרהרתי לפני הצטרפותי לאתגר... בזמנים בהם הייתי מאונן פעמיים ביום או שהייתי צופה בפורנו לפחות פעמיים בשבוע כמעט לא הייתי מהרהר... הייתי עושה מה שעשיתי בשירותים או במקלחת, וכשהייתי יוצא משם הכל היה נשאר שם... הייתי ממשיך בסדר יומי כרגיל כמעט בלי שהרהורים יפריעו לי...ואילו עכשיו אני מהרהר המון... במיטה, בשירותים, בתפילות, בשיעורים וכו וכו... ובגלל שאני לא נותן לעצמי פורקן באוננות ההרהורים פשוט נשארים אצלי...

2) כתוצאה מההרהורים אני חווה המון זיקפות, מן הסתם... ולפעמים כשאני חווה זקפה במקומות שהאיבר "משוחרר" (שירותים, מקלחת) אני פשוט מוצא את עצמי מאונן לזמן קצר בלי להגיע לגמירה כדי לפחות להנות ולהתענג מהתחושה המענגת הזאת של האוננות ולהיזכר קצת בתחושות של פעם... ואם אני לבוש אני קצת משפשף את האיבר דרך המכנסיים גם על מנת לחוות קצת את התחושה...

3) אני ממש לא שומר על העיניים... בכל הזדמנות שיש לי להתבונן על נשים (אפילו צנועות) אני מבצע את זממי... אני לא ממש מפנטז עליהם ומהרהר... אני פשוט נהנה לשבת ולהתבונן ביופי הנשי שלהם...
או שאני צופה מדי פעם (לא הרבה) בסרטונים לא צנועים... ממש לא פורנוגרפיה וגם לא עירום, אלא כל מיני סרטונים של זוגות שמתנשקים וכד'...
לפני כמה ימים הייתי במעיין ועמדו במרחק של כמה מטרים ממני שתי בחורות עם ביקיני שהצטלמו ועשו כל מיני פוזות מיניות למצלמה... פשוט לא יכלתי להפסיק לבהות בהם ולהוריד מהם את העיניים...

אז אמנם אני נקי ולא אוננתי כבר 11 יום... אבל אני מרגיש מלוכלך ולא באמת כמו אדם שעובר תהליך כדי להתנקות לגמרי...

בנוסף, אני ממש מרגיש שהמאבק שלי משתלט לי על החיים... אני חווה הרבה יותר מצבים שאין לי מצב רוח... אני מוצא את עצמי שעות מסתובב פה באתר ובפורומים וקורא כל מיני פוסטים מלפני 3 שנים... אני כל היום עעסוקבמחשבה על המלחמה שלי... אני מוציא המון אנרגיות והמון זמן בגמילה הזאת... אני לא מצליח להתרכז בשום דבר אחר שאני עושה, אני פותח את האתר לפחות כמה פעמים ביום, אני כל הזמן עסוק בלחשוב על כל מיני דברים שקשורים למלחמה הזאת ובמקום שזה ייתן לי שקט ומנוחה אני מרגיש שהמלחמה הזאת מתישה אותי ולוקחת לי את כל הזמן ומשבשת לי את כל סדר היום... אני שוב במיטה ורוצה לכתוב איזה משו קצר ומוצא את עצמי שעתיים קורא מלא תגובות בכל מיני פוסטים... בקיצור אני כל היום חושב על כל מיני עניינים שקשורים לגמילה הזאת ואני לא מצליח פשוט לתת לזה לזרום לידי ולהתרכז בדברים אחרים...

וחוץ מזה שזה מבזבז לי המון זמן ואנרגיות ולא נותן לי להתרכז בדברים אחרים, ברור שהרבה הרבה יותר קשה שלא ליפול ולהרהר כשכל היום עסוקים בדברים סביב העניין הזה... הרבה יותר קל לא ליפול כשלא מתעסקים בעניין... והרבה יותר קשה להישאר נקי כשכל היום קוראים פוסטים בעניין וחושבים על דברים שקשורים לגמילה... כי ככה זה כל היום נשאר בראש ולא נותנים לזה פשוט להיעלם ולשכוח מזה...

רוצה להיגמל

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 6 חודשים על ידי רוצה להיגמל.

תגובה: אחד שרוצה להיגמל לפני 7 שנים, 6 חודשים #95230

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום חבר,

מה שאתה כותב מצריך תשובה יותר ארוכה ממה שהזמן מאפשר לי כעת, אבל אנסה בקצרה.

אצל האלוכוהליסטים יש מושג שנקרא White Knuckle Sobriety שפירושו להישאר נקי במאמץ כל כך רב עד שפרקי האצבעות מלבינות. זה לא ההחלמה שאנחנו מחפשים.

למעשה, אנחנו לא מחפשים להיות נקיים או להחלים. אנחנו רוצים חיים טובים יותר, ואם החיים בהחלמה יהיו כואבים יותר מאשר בנפילות - עדיף להישאר בנפילות.

לכן, אנחנו מחפשים, כל אחד בדרכו, את התהליך שיתן לו שחרור. הדגש הוא על שחרור ולא על נקיות, החלמה או מה שזה לא יהיה.

לא משנה אם אתה הולך בצעדים, ב CBT או בכל דרך אחרת, הענין הוא למצוא מה שיתן לך חיים טובים יותר. הניסיון של רבים כל כך מאיתנו מוכיח שזה אפשרי. אמנם אף אחד לא מבטיח שזה קל ובטח לא מבטיחים לנו שכל החיים פתאום יהיו בלי קשיים בכלל, אבל ביחד עם זה מי שמחוייב לתהליך ולהשקעה מצליח.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אחד שרוצה להיגמל לפני 7 שנים, 6 חודשים #95234

אני מחפש מה להגיב ולא מוצא את המילים הנכונות.  נחכה ונראה מה כל השאר יגיבו 
ממליץ לעשות בדיקה עם עצמך לראות מה מכביד עליך ובעצם מה אתה מחפש מההתמודדות הזו,  לאיזה מצב אתה רוצה להגיע 
אבל אני קטונתי,  נחכה מה יגיבו האחרים 
אוהב אותך ומאמין בך! 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: אחד שרוצה להיגמל לפני 7 שנים, 6 חודשים #95363

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד, זה תהליך, בהתחלה של התכנית שרפתי כל יום יותר משלוש שעות כדי להישאר נקי ומפוכח, והיום אני עושה כמה פעולות בבוקר במשך 15 דקות ובהמשך היום עוד כמה דקות ואני מחובר ואין לי פנטזיות, אחרי כל כך הרבה שנים של שימוש קשה ביום אחד להפסיק לאונן ולא לחשוב על תאווה,  תמשיך איתנו ואני מבטיח תתאבד על התכנית ותמצא את עצמך במקום הרבה יותר טוב.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן