ברוכים הבאים, אורח

10 ימים הייתי נקי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 10 ימים הייתי נקי 1411 צפיות

10 ימים הייתי נקי לפני 7 שנים, 5 חודשים #95121

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

והיום נפלתי מרגיש נורא ואיום בעיקר כי זה עשרת ימי תשובה מרגיש שעכשיו זהו כל השנה שלי תהיה מרה ואיומה

תגובה: 10 ימים הייתי נקי לפני 7 שנים, 5 חודשים #95123

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף

ערב טוב חבר,
גם אני נפלתי אתמול, הרגשתי נורא, אבל מיד לאחר הנפילה נזכרתי בחברים שלי, כאן, בשמור עיניך,
אמרתי לעצמי, הרי היו כאלה שנפלו לא פעם לא פעמיים - כמוני, היו שנפלו עשרות נפילות, ובכל זאת הצליחו.
חידדתי אצלי את ההכרה כי אני חדל כוחות מול ההתמודדות לבד, והחלטתי להמשיך למרות הכל.
המחשבה הזו דוקא נתנה לי הרגשה שהנה, אני כל כך קרוב עכשיו אל ה', אני שב אליו, אני מוסר לידיו את הפיקוד על חיי, אני לא עושה, לא מנהל, לא שולט, הוא מפקח על הכל מלמעלה, הוא מסבב לפני כל מקרה ודבר שקורה איתי.
זה נותן לי את העוצמה לעמוד לפניו ולהכנע, להתבטל.
גם ממש עכשיו כשאני כותב לך את הדברים, יש לי קושי, אישתי לא מרגישה טוב, אני עייף, רעב, והכתיבה פשוט מחדדת שאת המצב הזה ה' הביא לי, אז אין לי מה לברוח, אלא פשוט לגשת לאישתי ולעזור לה...
מקווה שנתחזק מזה
לילה טוב ונקי
ישורון

תגובה: 10 ימים הייתי נקי לפני 7 שנים, 5 חודשים #95160

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תזכור שאלוקים אוהב אותך בכל מצב, תאמין לי מה שאני כותב, זה תהליך האמונה הזאת, אבל זה אמת, תמשיך איתנו, ממליץ לך מאוד להצטרף לקבוצות, ותמצא רת עצמך במקום שאף פעם לא היית, אנחנו איתך יד ביד לאורך כל הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 10 ימים הייתי נקי לפני 7 שנים, 5 חודשים #95162

אוהבים. מזדהה
אשמח שתשתף מה עזר לך בעבר לצאת מהמקום העכשווי של השימוש ומה יעזור לך עכשיו

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן