ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ניסיון 3812 צפיות

ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94712

לך תדע, אולי הפעם זה יעבוד.

לוקח את כל הקטע הזה כטריגר. מתפלל לא להיות מכור להתמכרות, ולתלות באנשים, בצפיות ותגובות. רוצה להיות כאן רק בשבילי.

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94736

בהצלחה
מאחל לך שתצטרף אלינו לכל אלו שכבר יותר לא שם. הנמצאים במקום יותר טוב.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94737

• Hanuka82
  • חבר חדש
[dir=rtl]בהצלחה !

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94761

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

ברוך הנמצא. שתהיה. אני זוכר שהיית. זמנים שזה עבד לך. אני מאמין שזה יכול לקרות עוד פעם. ויותר. חיבוק.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94771

תודה חברים. טוב לזכור שאתם עוד כאן ושיש תקווה. מתפלל לנכונות. אין לי כלום מהמצרך הזה.

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94772

והודעה באימייל:

שלום, אור יקרות,

אל ייאוש! קום על רגליך ונסה שוב! זוהי העוצמה שלנו ב"שמור עיניך".

כאשר תהיה נקי במשך יום אחד, תראה שוב את שמך בטבלת 90 הימים.

יהי רצון שד' יהיה בעזרך!

כפרה עליכם

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94774

הכאב, ייאוש.. או פחד לקוות שמא...
אוהבים

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94792

טוב, מנסה את התוכנית הזאת, פורטי-מה-שמה. נראה מה יהיה ואם. 

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94801

אחרי הפרקים של שלב 1.
מחשבה שעוברת לי בראש כשאני רואה את הבחור האסייתי שמדבר אנגלית ומשכנע שאני בסדר. אם ככה מושקע בתוכנית הזאת (מי לעזאזל מממן אותה?) ובעריכה (כמה רדוד שאני אשמע, אחת הסיבות הטובות שאני עוקב ונהנה), והוא מדבר על כל המחקרים האלה שנשענים עליהם והוא פונה תמיד בלשון רבים, כל זה אומר שיש עוד הרבה אנשים מכורים, ונגמלים, וזה אומר שהסיפור הזה הרבה יותר גדול ממה שנראה לי ושאני לא לבד, ובמקום שהמחשבה הזאת תרגיע אותי, תגרום לי לפורפורציות, אני רק מרגיש יותר עלוב, כאילו מה, יש עוד הרבה כמוני, אני לא המכור היחיד, ורב צדוק וכל צדקת הצדיק וזה, אפילו בזה אני לא מיוחד, ראבק.
(מסמן לעצמי לכתוב את כל הסיבות האמיתיות ללמה להשאר מכור. נדמה לי שעליתי על סטרטאפ בחיים שלי. אני נהנה מזה מסתבר הרבה יותר ממה שאני חושב. ואני לא מתכוון רק לאנדרופונים ססטומגרפים וכל הנוירונים או איך שלא אומרים אותם שעפים לי בראש כשאני מתשמש נונסטופ, בהנחה ונשאר לי מהחומרים האלה במח)

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94809

תודה על הכנות! 
כתבת בדיוק את מה שאני מרגיש..
גם בי טבוע הרצון לחשוב שאני שונה ומיוחד,
אולי בגלל זה אני לא הולך לקבוצות, כדי לא לגלות שיש עוד אנשים בדיוק כמוני. 

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94857

סיימתי את הפרקים של שלב 2. 
לוקח בעיקר את זה שזה בסדר להרגיש את החרדה, את הכאב, את התמהון-לבב, לא צריך ישר לכסות אותה בערימות חול, אבנים ופורנוגרפיה. סלואו מושן. תרגע רגע. תן נשימה. הנה, הכל בסדר.

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94926

כל אתמול הייתי בקריז, אין דרך אחרת להסביר את זה, מתחרפן, מתעצבן, מסתובב סביב עצמי, לא מתקשר. הנס שזה לא עף לתאווה, ובאמת אין לי מושג למה. מרגיש מנותק גם מזה. ולא ראיתי את שלב שלוש. לא היה לי מוטיבציה גם לזה. זה כרגע עיקר הבעיה, אני מונחה עם החלקים הנמוכים שלי. ואם אין לי כח, אז לא משנה מה האמת אומרת, אני לא זז מילימטר

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94963

ארבע ימים נקיות זה השיא בחודשיים האחרונים אם אני לא טועה. מה שלא מפריע למוצש להיות כמו כל מוצש, ואני אלרגי כמו לא יודע מה

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94991

והנה הנס קרה, עוד כמה שעות ראש השנה ואני מפוכח יחסית. פלא. מתפלל להיות מחובר, לאפשר לעצמי לקבל דברים חדשים בחיים, להפתח לזמן חדש, ובעיקר לוותר על כל הפנטזיות שמתחילות בתפילות מרוממות ונגמרות בכל מיני ציורים מאוד מדויקים על איך אני אהיה מאושר וכו, ולתת לאלוקים להוביל אותי, צעד צעד, ולהיות בנכונות

וקיפאון

תגובה: ניסיון לפני 7 שנים, 6 חודשים #94999

הזוי, אבל עדיין. 
ובנוהל מוצש, מרגיש את האלרגיה. 
ורק מלחשוב על עשרת (והסרט) ימי תשובה. וכל מיני דיבורים דרמתיים ואובר. וכל יום עכשיו עד כיפור כנגד כל יום. זה רק מגביר אצלי את הפריחה בתת מודע. 
מצד שני. אחרי שראיתי בפורטיפיי, לחשוב על זה שהם סובלות מוציא אצלי את כל הפואנטה. לא נגזים, את רוב.

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן