ברוכים הבאים, אורח

מרגיש שהולך ליפול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש שהולך ליפול 1642 צפיות

מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94316

שלום חברים 
למרות שרציתי שהטיפול הראשון שנפתח יהיה יותר היכרות איתי ועם הסיפור שלי,  יש דברים שיותר חשובים על הפרק..  
אני מרגיש בימים האחרונים שאני עומד ליפול..  אני נקי מאז ר"ח אלול,  טיפה לפני..  והיום זה ממש קשה,  אני לא מצליח להרגיע את היצר,  הוא תמיד שם,  וכל הזמן מנסה לדחוק בי לעשות משהו,  למצוא פירצה שהוא יוכל לגרור אותי אחריה.. 
אני לא רוצה ליפול!!  לא רוצה להתחיל מההתחלה!  לחזור לתאווה הזו שוב!  אבל אני מרגיש שזה רק עניין של זמן עד שאפול שוב..  זה בוער בי ולא נותן מנוחה
מה עושים??
הבנתי שיש צ'אט לאתר אבל לא מצאתי אותו..  למי פונים במצבים כאלה? 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94319

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום חבר יקר!

אני מציע לך ליצור קשר עם חברים מחלימים באתר. תוכל לשלוח להם הודעות פרטיות.
ואולי גם כדאי שתשתף כאן יותר בפירוט את הסיפור שלך. בתכנית 12 הצעדים יש משפט האומר "אני חולה כמו הסודות שלי". ברגע שאני משתף בכנות ובענווה במה שמתחולל אצלי בפנים, איכשהו זה נעלם. ההתמכרות שלי אוהבת חושך, ובאור היא נוטה להתפוגג.

אז כתבת בראשית דבריך שרצית שתהיה יותר היכרות איתך ועם הסיפור שלך. יכול להיות שזה עדיין רלוונטי. לפעמים כשאני זוכר בצורה ברורה את מהלך החיים שלי עם התאווה, לאיפה זה בדיוק הביא אותי, לאיפה אני כל כך לא רוצה לחזור, זה עוזר לי לעשות כל מה שאפשר כדי להישאר נקי.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94340

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אנשים נכנסים לאתר פעם-פעמיים ביום. א"א להסתמך על זה לתגובה מהירה לחיזוק טרום נפילה

אתה חייב לסכם עם חברים פה שתוכל להתקשר אליהם במקרה הצורך. תאסוף כמה טלפונים כי בדר"כ הרוב יהיו באמצע משהו ולא יוכלו לענות.

למרות שזה נראה מסובך, אתה חייב למסור את הנפש כדי להצליח. החיים שלך תלויים בזה.

מניח שאם לא היו לך קרשי הצלה, אזי מאז ההודעה האחרונה הספקת כבר ליפול. הדבר הכי חשוב כרגע זה לבצע פעולת החלמה. תשתף פה בפורום ובקבוצה

שיהיה לך יום נקי

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94343

ברוך ה' לא נפלתי,  מקווה להמשיך להחזיק עמדה..

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94345

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן. 
ממליץ בחום לראות את הסרטים של תוכנית פורטיפיי באתר.

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94346

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
נתן במתנה כתב on 19 ספט' 2016 10:09:

ממליץ בחום לראות את הסרטים של תוכנית פורטיפיי באתר.

בהקשר לכך, בדיוק לפני יום וחצי הקמנו כאן גם קבוצה שבה כל אחד מאתנו צופה בסרטון (או קורא את הטקסט שלו במידה והסרטון לא נגיש לו), ואחר כך אנו מפתחים דיון סביב מה שלמדנו מהסרטונים ומשתפים איך זה מתיישם אצלנו בחיי היום יום.

מוזמנים בשמחה רבה להצטרף כאן

(אתה ג'וש כבר הצטרפת, אבל רציתי לעדכן חברים נוספים שיקראו את השרשור הזה).

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94484

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

שלום אחי, אני רק מתחיל וגם לי קשה אבל עצה אחת שלפעמים עוזרת. תחשוב על זה כמו מסחר:
ליפול= הנאה רגעית שאני נהנה ממנה+ רגיעה רגעית בנפש+ תחושת כישלון+יותר תאווה שאני מכניס לעצמי שאצטרך להתמודד איתה מעכשיו ולהבא ..
להיות נקי= רגשות מאוזנות יותר+ סיפוק עצמי לאורך זמן> הנאה רגעית,+ הצלחה במטרות שהצבתי לעצמי+קדושה ושלווה+קנייה של עוצמת גבורה שלא הייתה לי בנפש לפני ההתגברות,שתעזור לי בהמשך   +קושי לזמן קצוב בלבד שצריך להתגבר עליו,למרות שקשה אבל זה עניין זמני.  
אתה בתור קונה של סחורה, מה שווה לקנות? את הנפילה או את ההצלחה? זה אפי' לא מתקרב להיות שווה.
שאתה מבין את זה אפי' קצת ומחליט אני  לא קונה סחורות גרועות, הנסיון יתחיל להיות יותר קל, כי היצר קלט שאין פה כנראה מישהו שרוצה ליפול  אז הוא ירפה ממך. בהצלחה אחי, מבין אותך לגמרי, גם עלי עברו דברים כאלה, בהצלחה רבה!!!אלוקים פשוט מחזיק לך אצבעות עכשיו שלא תיפול.      

תגובה: מרגיש שהולך ליפול לפני 7 שנים, 7 חודשים #94491

• חדש ונתחדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 61 ימים
  • חבר קבוע
[dir=rtl]לי מאד עזר לדבר אל עצמי ואל אברי..

[size=3][b]לְאֶחָד מִגְּדוֹלֵי מְקרָבָיו צִוָּה לוֹ בִּימֵי נְעוּרָיו שֶׁל הַמְקרָב הַנַּ"ל, שֶׁבִּשְׁעַת הִתְבּוֹדְדוּת יְדַבֵּר הַרְבֵּה בִּפְרָטִיּוּת עִם כָּל אֵיבְרֵי גּוּפוֹ וְיַסְבִּיר לָהֶם שֶׁכָּל תַּאֲווֹת הַגּוּף הֶבֶל, כִּי הֲלא סוֹף כָּל אָדָם לָמוּת וְהַגּוּף לִקְבָרוֹת יוּבָל וְכָל הָאֵיבָרִים יִבְּלוּ וְיִתְרַקְּבוּ וְכוּ' וְעוֹד דִּבּוּרִים כַּיּוֹצֵא בָּאֵלֶּה וְהִתְנַהֵג כָּךְ אֵיזֶה זְמַן וְאַחַר כָּךְ סִפֵּר עִם רַבֵּנוּ זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, וְהִתְנַצֵּל לְפָנָיו בַּאֲשֶׁר שֶׁהַגּוּף אֵינוֹ שׁוֹמֵעַ וּמַרְגִּישׁ כְּלָל כָּל טַעֲנוֹתָיו וּדְבָרָיו עִמּוֹ אָמַר לוֹ רַבֵּנוּ זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, חֲזַק בְּעִנְיָן זֶה וְאַל תַּרְפֶּה יָד מִזֶּה וְתִרְאֶה אַחַר כָּךְ מַה שֶּׁיִּהְיֶה מֵהַדִּבּוּרִים הָאֵלֶּה, וְשָׁמַע לַעֲצָתוֹ וְקִיֵּם דְּבָרָיו, עַד שֶׁזָּכָה. אַחַר כָּךְ שֶׁכָּל אֵיבָר וְאֵיבָר שֶׁדִּבֵּר עִמּוֹ בִּפְרָטִיּוּת נִמְשַׁךְ אַחַר דְּבָרָיו כָּל כָּךְ עַד שֶׁיָּצָא מֵהָאֵיבָר הַזֶּה שֶׁדִּבֵּר עִמּוֹ כָּל הַחִיּוּת מַמָּשׁ וְנִשְׁאַר בְּלא כּחַ וְהַרְגָּשָׁה כְּלָל וְזֶה רָאָה בְּחוּשׁ בָּאֵיבָרִים הַחִיצוֹנִים, כְּגוֹן אֶצְבְּעוֹת יָדָיו וְרַגְלָיו וְכַיּוֹצֵא בָּזֶה עַד שֶׁכְּשֶׁהִתְחִיל לְדַבֵּר עִם הָאֵיבָרִים הַפְּנִימִיִּים שֶׁהַחִיּוּת תָּלוּי בָּהֶם, כְּגוֹן הַלֵּב וְכַיּוֹצֵא הָיָה צָרִיךְ לְצַמְצֵם דְּבָרָיו מְאד בִּכְדֵי שֶׁלּא תֵּצֵא מִמֶּנּוּ הַחִיּוּת מַמָּשׁ כַּנַּ"ל
וְשָׁמַעְתִּי שֶׁפַּעַם אַחַת דִּבֵּר הָאִישׁ הַנַּ"ל עִם הַמְקרָבִים אֵלָיו מֵעִנְיָן אֵיךְ שֶׁהָעוֹלָם הַזֶּה אֵינוֹ כְלוּם וּמָה הוּא הַתַּכְלִית מִכָּל עִנְיְנֵי הַגּוּף וְכוּ' כַּנַּ"ל וּבְתוֹךְ דְּבָרָיו נִתְעַלֵּף וְהִתְחִיל לִגְוֹעַ וּבִיגִיעוֹת גְּדוֹלוֹת שָׁב וְנִתְעוֹרֵר בּוֹ חִיּוּתוֹ, וְאָמַר אָז שֶׁזָּכָה עַל יְדֵי קְדֻשַּׁת רַבֵּנוּ זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, לְמַדְרֵגָה זוֹ אֲשֶׁר בְּכָל עֵת שֶׁמַּזְכִּיר עַצְמוֹ הֵיטֵב מִיִּרְאַת הָענֶשׁ וְהַסּוֹף וְהַתַּכְלִית שֶׁל כָּל עִנְיְנֵי הָעוֹלָם הַזֶּה אֲזַי מַרְגִּישִׁין כָּל אֵיבָרָיו אֲפִלּוּ אֶצְבַּע הַקָּטָן שֶׁבְּרַגְלָיו מַמָּשׁ כְּמוֹ שֶׁשּׁוֹכְבִין כְּבָר וּמַרְקִיבִין וְכוּ' עַד שֶׁצָּרִיךְ הִתְחַזְּקוּת גָּדוֹל לְהַחֲזִיק חִיּוּתוֹ בְּקִרְבּוֹ שֶׁלּא תֵּצֵא נַפְשׁוֹ מַמָּשׁ רַחֲמָנָא לִצְלָן, וְשָׁמַעְתִּי בְּשֵׁם. רַבֵּנוּ זִכְרוֹנוֹ לִבְרָכָה, שֶׁאָמַר גַּם לְכַמָּה אֲנָשִׁים אֲחֵרִים, מֵחֲמַת שֶׁהַגּוּף שֶׁלָּכֶם עָב מְאד וְחָזָק בְּהַתַּאֲווֹת, עַל כֵּן דַּארְפְט אִיר אִיהם אַסַאךְ אָהן דּוּלֶען עִם דִּבּוּרִים קְדוֹשִׁים מֵעִנְיַן הַתַּכְלִית וּמִמֵּילָא מוּבָן שֶׁצְּרִיכִין לְדַבֵּר גַּם כֵּן עִם עַצְמוֹ דִּבּוּרִים הַרְבֵּה מֵעִנְיַן הִתְחַזְּקוּת כְּדֵי שֶׁלּא יִרְפּוּ יָדָיו לְגַמְרֵי חַס וְשָׁלוֹם

שיהיה לנו לרפואה שלמה!
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי חדש ונתחדש.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן