ברוכים הבאים, אורח

הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי 976 צפיות

הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94083

• סמואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 499 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם!

התחלתי את הסבב האחרון בתחילת חודש אלול,ידעתי שזה יהיה לי יותר קל,
מסיבה פשוטה אני לומד בישיבה עד אז היה חופש והייתי בבית הרבה פעמים לבד הרבה זמנים פנויים וזה מתכון ברור לבעיות.
בישיבה אני במהלך היום לומד ובשעות הפנאי נמצא עם אנשים כמעט כל הזמן ככה שמבחינה טכנית אפילו אם אני מאוד רוצה יותר קשה לי להכשל.
ופה באה הבעיה והפחד..רביעי בלילה..מחר יום חמישי מתחיל כבר להתקרב לסוף השבוע,סוף שבוע תמיד יותר ריק הרבה חברים נוסעים הבייתה,הסדרים בישיבה פחות מסודרים ומלחיצים,וגם יש אפשרות שאני יסע לבקר בבית.
אני כבר עשרה ימים נקי,
אני מלא תאווה זאת האמת, בסתר ליבי ובמחשבותי מידי פעם אני מתכנן שאני יתפרק בסוף שבוע כן קשה לי להודות בזה אבל זאת המציאות.
מחר בלילה, יום שישי..אני עם הרבה זמן פנוי ומאוד יכול להיות שחלקים גדולים אני יהיה לבד.
ואני מריח את הכישלון!
תעזרו לי! 
בבקשה,
לא יודע איך אם יש רעיונות תביאו.
מקווה שאני יצליח לשמור על עצמי.
תודה מראש לעוזרים.

(זה נכתב בשעת התגברות, ישבתי עם המכשיר וכבר רציתי להכנס למקום תועבה אבל בגלל המקום הזה שידעתי שיש לי איפה להביע את עצמי ומענין אותי הדברים פה הצלחתי להתגבר ולא להכנס אלא להכנס לפה)

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94096

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום סמואל היקר
עברו יותר מ8 שעות מאז שכתבת את בקשתך, אני רואה אותה רק עכשיו ועדיף מאוחר מאשר אף פעם.

כל הכבוד לך שאתה מסוגל להודות בפני עצמך שאתה מלא בתאווה, זה הצעד הראשון בדרך להשתחרר ממנה, להודות.
אשתף אותך שאצלי השינוי המשמעותי התחיל כשה' עזר לי להעיז ולדבר על זה, להודות בפה מלא שאני עושה מעשים כאלה בסתר, ויש לי הרבה רצונות לא הכי קדושים בלשון המעטה... לא חשבתי שזה ישנה בי משהוא, אבל זה ממש ממש הפתיע אותי וכן שינה, והרבה, מאז אני חווה עם עצמי את זה הרבה שכאשר אני לא נשאר עם המטען הרגשי שלי בפנים לבד, ואני מוציא אותו בפני חבר בטלפון או בכתיבה פה בפורום (בצורה רגישה), זה משחרר ממני הרבה מהלחץ הנפשי ומהרצון לפעול על פי הרצונות והתשוקות שלי באותם רגעים.

לגבי עצות מעשיות איך להחלים מהתאווה ממליץ מאד לקרוא את המדריך של האתר ולהתחיל ליישם את הכלים שמוצעים בו לאט לאט להורדה לחץ כאן - מדריך התכנית, ולהמשיך לשתף אותנו במה שעובר עליך ואני בטוח שהאנשים הטובים פה ישמחו להמשיך לעזור, וכמובן לא להפסיק להתפלל לאומץ שלווה ותבונה מאבינו האוהב.
ככל שנצליח יותר להתחבר לכח העליון שלנו, ולתקן קצת את עצמנו נזכה להיות יותר משוחררים ונקיים. 'רק להיום'.

בהצלחה רבה אח יקר
אוהבים אותך.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94097

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אייך אני יכול לעזור לך???
כל הכבוד על השיתוף בפורום, זה חלק מהחלמה, תנסה ליצור קשר עם חברים, וקשר יעזור לך להרגיע את התאווה, נשמח לראות אותך ממשיך איתנו בפורום.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94099

• hilony
  • רצף ניקיון נוכחי: 27 ימים
  • חבר חדש

צדיק גדול אתה, תמשיך להילחם, לעולם לא להרים ידיים וכך בעז"ה תוכל להצליח

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94100

• הלב1
  • רצף ניקיון נוכחי: 601 ימים
  • חבר חדש

מאחל לך שתצליח.
מתפלל בשבילך איש יקר.

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94162

אחי היקר! 
דבר ראשון,  מעריך אותך מאוד וגאה בך על האומץ לבוא ולחשוף קשיים ולעמוד מול האמת.  נדרש אומץ לב אמרתי ונכונות גדולה לשנות כדי לעשות דבר כזה.  כל הכבוד לך!!  אני מעריץ אותך! 
דבר שני,  מעבר לחיזוקים שנתנו לך פה,  תנסה לטפל בשורש הבעיה:  תמלא את הזמן ותנסה להישאר כמה שיותר בקרבת אנשים.  אולי שווה לחזור הכי מאוחר שאפשר הביתה,  אולי לקחת על עצמך תפקידים בבית/התנדבות כלשהי שלא תותיר לך זמן לתאווה

בסופו של דבר צריך לזכור שהתאווה היא גל.  ובסוף הגל יורד.  צריך רק להחזיק חזק שלא ליפול במהלך הגל ולחכות לרגיעה.  אני בטוח שתצליח,  מאמין בך עד אינסוף. 
אוהב אותך אחי היקר
תעדכן אותנו 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94175

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום "גוש פסטר" (מה זה פסטר?) וברוך הבא לפורום!

קראתי את ההודעות שכתבת מאז בואך לכאן. יישר כוחך על העידוד הרב לחברים המתמודדים. החברים שנמצאים כאן, ובייחוד החדשים מביניהם, זקוקים לעידוד לאוויר כנשימה. זהו חסד גדול שאין דומה לו. אני עדיין זוכר את ההתרגשות שאחזה בי בימים הראשונים שלי כאן למקרא כל הודעת תגובה לדברים שכתבתי.

יחד עם זאת, רציתי להאיר נקודה נוספת. הצטרפת לפורום למתמודדים עם התאווה, ואני גם רואה שיש לך ספירת ניקיון אישית, כך שאני מניח שגם אתה עצמך מתמודד עם העניין. הניסיון שלי כאן בשנתיים וחצי האחרונות מראה, שרק חברים ששיתפו בכנות בהתמודדות האישית שלהם הצליחו להישאר נקיים לאורך זמן. חברים שהסתפקו רק במילות עידוד לאחרים, על אף החשיבות הרבה שבכך (אודותיה הרחבתי קודם), לא נשארו נקיים לאורך זמן, וגם לא נשארו בפורום לאורך זמן.

אציין עוד, שהעזרה לאחרים היא חלק חשוב של תכנית 12 הצעדים, בה אני ואחרים כאן צועדים, אך לא ניתן להסתפק בחלק זה לבדו. דרושה גם עבודה אישית, ושיתוף כנה של חברים אחרים במה שעובר עליי. (כמובן, יש גם פתרונות אחרים. 12 הצעדים אינם מחייבים את כל מי שצועד כאן).

חשוב לי להוסיף גם, שאינני כותב את הדברים כלפיך באופן אישי. אני כותב זאת כלפי התופעה המתוארת בדבריי, מתוך רצון לסייע ביד החברים הנוהגים כך לעלות על דרך המלך להחלמה מן התאווה.

האוהבך עד מאוד וחפץ בהצלחתך,

טהרני

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94248

• סמואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 499 ימים
  • חבר חדש

יששששששש!!!

הצלחתי, התאפקתי ושמרתי על עצמי, והיה הרבה פחות קשה כשידעתי שאני בתהליך של המסע בן 90 הימים.
ועם התמיכה והעידוד של החברים פה.
תודה רבה רבה לכולם אוהב אותכם אנשים

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94254

כל הכבוד!! איזה כיף לשמוע! 
גאה בך! 
שיהיה שבוע טוב ונקי

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: הבעיה שמתקרבת..תעזרו לי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94256

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף
שמח בהצלחתך, תתבונן כמה שמח ה' בך, כמה כיף לחשוב על זה, לי זה נותן הרבה חיזוק
שיהיה יום טוב ונקי רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן