ברוכים הבאים, אורח

קושי שבדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קושי שבדרך 285 צפיות

קושי שבדרך לפני 1 שנה, 8 חודשים #143579

שלום ,אני ממש זקוק לעזרה.
קיבלתי על עצמי שמירה חזקה ,הבנתי שהכל תלוי בסוף עד כמה אני מוכן למסור את הנפש ולעשות הכל על מנת לא ליפול והגעתי ברוך ה' ל36 ימי נקיון ! דבר שלא הייה לי המון המון זמן!! והיו רגעים בשבוע האחרון ששחכתי מעט שאני עדיין בתהליך אז לרגע הורדתי מעט את השמירה והערנות וכמעט ונפלתי אך מייד החזרתי את עצמי למקום להבין שתמיד צריך לבחור בדרך הנכונה תמיד האתגר לפני ואסור להוריד רגל מהדוושה.
אך בימים האחרונים נהייה ממש ממש קשה! אני נמצא בבין הזמנים ומשתדל מאוד להיות עסוק ,מדי פעם עבודה או משהו אחר אך הימים האחרונים היו לא מלאים במיוחד בעשייה הרבה זמן פנוי וזה לא עשה טוב אני ממש נלחמתי קשות זה המצב:
אני מרגיש ממש כפות ,כמעט ואייני יכול לסרב אין לי שליטה כלל כמה זה כואב 
כאילו בוערת בתוכה אש פצצה מתקתקת שאני לא מוצא דרך לתת לה לפרוץ אז היא פשוט ישר שורפת אותי יחד איתה ,אני לא הצלחתי לעצור בעצמי ונכנסתי לרגע במודע אך לא בשליטה מלאה ,בעורמה,לראות דברים - אך מייד התעוררתי ויצאתי. ושוב לאחר זמן אותו המקרה וזה חזר על עצמו כמה פעמים ,רק הצצה רק רגע אבל ישר אני קם ויוצא .זה הייה ככ מתיש ככ כואב וריק ממש יצר הטוב ויצר הרע נלחמים.
אני צריך לשתף את זה ,קשה לדבר ,יותר קל לכתוב.אשמח אם תוכלו לחזק אותי כי אני דומע פה מפחד שגם הדמעות יפסקו יום אחד.
אמנם בסוף לא המשכתי לא נפלתי אבל אם לא אתחזק עכשיו מי אמר שבפעם הבאה יהיו לי הכוחות.
תודה 

תגובה: קושי שבדרך לפני 1 שנה, 8 חודשים #143581

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

עבודת החיים!!!!
אתה יודע כמה זמן אני מנסה להפסיק??? שנים של מאבק וניסיונות שונים ומשונים, אין ביטוח.
היו רגעים שכבר חשבתי שהנה זה מאחורי ונגמר הסיפור, אבל קיבלתי צחוק לפנים.
כל יום, רק להיום. תישמר.
אני הבאתי את עצמי למצב שגם אם אני רוצה - א י ן - ל י - א י ך ! 
גם כשהיה לי פלאפון מוגן הצלחתי לראות דרכו....
היום יש לי מקשים  ויש לי גישה לאינטרנט של נטפרי דרך חדרי מחשבים בבני ברק ואיפה שאני עובד שגם שם מוגן (וכבר בדקתי אם אפשר להתחכם עם ההגנה שם ברוך השם אי אפשר)

תמצא מה עובד לך הכי טוב, תחזק את זה.
בהצלחה

תגובה: קושי שבדרך לפני 1 שנה, 8 חודשים #143590

שלמירו יקר
ממש מבין ומכיר את התחושה…
הבעירה הפנימית הזו שעוד רגע שורפת הכל..אשרייך שהצלחת לעצור את עצמך, זה לא מובן מאליו! אני אישית התחלתי את המסע 90 פה באתר לפניי 30 יום וגם אני הסתערתי על המטרה בתחושה שחאלס…הגעתי לאיזשהיא מסקנה שנכון למדרגה הנוכחית שלי היום אני פשוט חייב לחסום לעצמי את הגישה לאינטרנט באופן כמעט הרמטי. זה אולי קצת קיצוני אבל המאבק ביצר הוא גם קיצוני אז אני יורה בכל התותחים שישי לי. אולי שווה לך לשקול חסימה כלשהיא..
תמשיך להגיע לפורום ונתחזק יחד..

רוח נכון

תגובה: קושי שבדרך לפני 1 שנה, 8 חודשים #143640

• שלוםכככ
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

אל תוותר לרגע תתחרפן על זה. זה אפשרי לפני חצי שנה לא האמנתי בכלל שיותר מ40 יום זה אפשרי והיום אני כבר אחרי 100 יום אמנם נפלתי אבל בע''ה אתגבר ואצליח לא ליפול עוד ובקיצור אל תוותר לרגע לא משנה מה וממש כל הכבוד לך לא הרבה מצליחים ככה בין הזמנים (כולל אני)

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן