ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22385 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן וואלה זה התקדמות לפני 1 שנה, 9 חודשים #143178

ב"ה. מ"מ מצפים לישועה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן וואלה זה התקדמות לפני 1 שנה, 9 חודשים #143250

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום
11 ימים לא הייתי כאן, ימים שהייתי עסוק, והייתי גם מפוכך, סגרתי 20 ימי פכחון, ולפני יומיים שוב, סתם, לא יודע להסביר מספיק מדוע, שוב נפלתי חזק בפכחון. 

כדרכי אני מחלק בין נפילה גמורה, שזה גלישה ללא חסימה באתרי זוהמה, וב''ה מזה אני ממשיך להיות נקי כבר 564 ימים. לבין מפוכחות, שזה כל פעולות שאני מרגיש באותו זמן שהם פעולות התמכרות, אם זה משנה למישהו, אז שוב זה היה גלישה ברמת הגנה נמוכה, וראיה של דברים רעים, כשאני מודע לכך שאני עכשיו פועל על תאווה. 

ב''ה קמתי שוב, ואני שוב מפוכך יומיים. 

כרגע אני בקריז, שוב קשה להסביר את הגורם, כמו שכבר הסברתי, הקריז כרגע עדיין לא אומר לי ליפול, אלא רק משאיר אותי על מצב לא רגוע, שאני לא יכול לעשות את העיסוקים הרגילים שלי, ומהניסיון מכאן ח''ו הדרך סלולה לבריחה למחשב  ולנפילה.

כבר לפני יומיים החלטתי שאכנס לכאן בהתמדה לפחות פעם בשבוע, שזה דבר שיעזור לי להמשיך. וכבר עכשיו כשאני כותב לכם את היומן, אני מרגיש שזה עוזר לי מעט להירגע. - מקווה להצליח להירגע ולחזור למקום שלי, ולעשות מה שאני צריך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 9 חודשים #143262

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר אתה עושה דרך מדהימה! הלוואי עלי כמות הזמן בה אתה לא צופה בזוהמה מפורשת.
עלה והצלח! תזכור מאיפה באת ואיפה אתה היום, עשית דרך. או כמו שאומרים, רק להיום... 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 9 חודשים #143268

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי! מזדהה איתך מאוד, בהצלחה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן וואלה זה התקדמות לפני 1 שנה, 9 חודשים #143315

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם חברים יקרים ואהובים. 
שמח בחלקי, אכן אם לא היית מזכיר לעצמי כל פעם מהיכן באתי לכאן, לא הייתי מחזיק מעמד. 
המשתוקק היקר דאגתי לך התגעגעתי אלייך, שמח לראות אותך אתנו שוב. 

לצערי הרב לפני ארבעה ימים שוב נפלתי, אמנם מעידה קטנה יותר, ולזמן קצר יותר. אבל שוב על תאווה, בדרך לתאווה הקב''ה הפיל לי את המחשב כמה פעמים, אך כמו בלעם הרשע, נתתי מכות לאתון. - הפעם עצרתי בעצמי באמצע, וב''ה שוב סופר מפוכחות. 
שמתי לב לאחרונה שבהתחלה כשהייתי כאן עבדתי על כל הדברים, שמירת העניים וכו'. היום העבודה שלי המחשב. אמנם אני נזהר מלהגיע למקומות עם בעיות, אך בדרך שחררתי לחץ, פתאום הגעתי שוב למצב שאני צריך לבדוק האם אנשים לא רואים לאן העניים שלי פוזלות. 
כנראה זה חלק מהבעיה שאני לא עובד על פכחון, אלא על מה לא לעשות. 
החלטתי שוב להתחזק, הקב''ה הרחום והחנון, שהבאני עד הלום, יעזור לי הלאה, אמן. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן וואלה זה התקדמות לפני 1 שנה, 9 חודשים #143320

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים איזה התקדמות מדהימה
מעידה - היא חלק מהדרך, העיקר שנשארים במפוכחות ונשארים במעקב וחשבון נפש. 
זה מדהים. להביא את היום הנקי למרות הכל...
שמחים שאתה איתנו אלי ותמשיך לעדכן. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן וואלה זה התקדמות לפני 1 שנה, 9 חודשים #143328

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני משתף.
ב''ה התחלתי לעבוד שוב, על כל הקופה. לא להחליף צורות התמכרות, אלא לשמור עניים מכל הצורות. [אסביר, לא הכוונה שאני הולך עם ראש באדמה, אלא לא מסתכל בשום דבר [b]בשביל ליהנות[/b], לא מחשב, ולא במציאות, לא בנשים חשופות ולא בצנועות]. 
היה לי ימים עם טירדות, שהפריעו לי בעבודת ה', והיה צריך להבין ולקבל שהקב''ה רוצה עכשיו שלא אלמד. 
הערב הגעתי למצב שאני עצבני [קריז בשפה שלנו], והחלטתי שאני נכנס לכאן לשתף. מקווה שעכשיו אוכל לחזור ברוגע לעבודתי. 
תודה לכל העוקבים והמגיבים. שיהיה לכם הרבה הצלחה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143349

ישבתי לקרוא עכשיו שלושה חודשים של התכתבויות היה לי תענוג גדול..לראות את הגבורה שלך לראות את הרצון ואת הלחיצה הבלתי פוסקת..מועדת לגדולות ולכן היצר מנסה ומנסה...
אתה מקור השראה בשבילי.. תודה לך על המאמץ להיכנס ולכתוב ממרום 500 הימים הנקיים שלך..
בהצלחה בהמשך עם הפכחון..

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143460

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לך המתגבר. תודה לכולכם.
אכן כשבועיים פכחון. 
היו ניסינות, אבל בחסדי שמים אין סופיים עמדתי בהם. 
אני זוכר שאני מכור !!! מתפלל להקב''ה
אשתף אתכם, עכשיו נזכרתי.
לפני ארבעה ימים, היו לי ניסיון, הייתי צריך שיפתחו את החסימה במחשב, בדרך כלל זה נעשה לצרכים מסוימיים ע''י מישהו אחר, וסגירה מיידית אוטמטית מיידית. היה לי ניסיון קשה, בלי שהוא ישים לב לגרום שהסגירה תהיה אחרי שש שעות. נלחמתי עם עצמי  ונפלתי, הגדרתי את החסימה שתשאר פתוחה. הייתי חייב לצאת מהמשרד למשך שעתיים עם תוכנית לצפות בתכנים כשאני חוזר. כשחזרתי היה מאוחר בלילה, והתכוונתי לצפות, ואז אמרתי לעצמי אני הולך להפסיד, התפללתי להקב''ה מעומק הלב, אתה יודע שאני לא רוצה לראות, המכור רוצה לראות. תפיל עלי עייפות, תעזור לי להירדם. ואכן הרגשתי עייף והלכתי לישון בלי לגעת במחשב. 
מכור פעם מכור לתמיד, הקב''ה איתו בכל רגע. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143495

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ב''ה ממשיך להיות מפוכח.
ימים קשים, בין הזמנים, הילדים בגיל הנעורים בבית, ועוד טרדות כאלו ואחרת. ב''ה לא בורח לתאווה בכלל.
המשך לסיפור הקודם, הייתי שוב צריך לטפל במחשב כשהוא בלי חסימה, פתחו את זה לכמה דקות, היה לי ניסיון של שנייה אולי אשאיר פתוח, ומיד החלטתי שלא. וודאי הכל מכוחו יתברך, אבל ככל שאתה עומד בעוד ניסיון ועוד ניסיון, בפעם הבאה כמעט ואין ניסיון. 
אני מתפלל להקב''ה שישמור אותי בבין הזמנים הקרוב, שלא אפול לתאווה בשום צורה שהיא.. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143518

אלי שומר היקר

אין ספק שהסיפור שלך מיוחד, הגבורה והמאמץ הבלתי פוסק שלך מעורר השראה לטירון שכמוני(כרגע נקי 22 ימים) אני מאחל לך למצוא את הנחת והשלווה שיש בתוך המסע הבלתי נגמר הזה, שתלמד גם לעצור ו״להינות מהנוף״ כשאתה כובש פסגה קטנה ולזכור שאין באמת הגעה אל היעד אלא עצם ההשתדלות והרצון הוא בפני עצמו דבר עצום שיש לשמוח ממנו..

תודה על השיתופים שלך
שנזכה!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143539

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לך רוח נכון, ולכל הקוראים, ובפרט למגיבים.
עוברים עלי עכשיו ימים מאתגרים, אני בגלות של חופש, מי שלא יודע מה קורה לי באמת, סביר שמקנא. כנראה אפילו בגשמיות זה כמו ברוחניות, לא כולם  יודעים מבחוץ מה קורה באמת בתוכו.
לעצם הדברים - חסדי שמים אין סופיים אני ממשיך להיות מפוכח, אפילו שהמצב מתוח.
לצערי נאלצתי להיות בימים האחרונים במקומות עם מראות מאד לא טובים, בחסדי שמים, אף פעם לא הסתכלתי [ראיתי, אבל לא הסתכלתי] חוץ מפעם אחת שהיה ניסיון מאד קשה, מראה מאד מאד גורם לכביכול סקרנות, שבעצם היא תאווה, ומחמת כבודכם לא אפרט, והסתכלתי כמה שניות שוב בכוונה. אך בסוף אמרתי לעצמי הרי באמת לא תראה, סתם להפסיד מפוכחות. 
 כרגע אני עם הרבה מתחים, נס שיש חסימה על המחשב. 
אוהב אתכם, ה' יעזור לכולם, בין הזמנים כשר ושמח [הברכה כפולה, ונצרכת מאד גם על הכשר, וגם על השמח].

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143541

• שלוםכככ
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

איך קמים אחרי 100 יום של נקיות ב''ה?

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 8 חודשים על ידי שלוםכככ.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143582

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משתף אתכם, שאחרי עשרים ימי פכחון נפלתי בפכחון. שוב גלשתי במודע למקומות לא טובים. אמנם עם חסימה עדיין, אך החיפוש היה לא טוב, וגם התוצאות לא הייתי מוכן שמישהו יראה אותי איתם. 
ביום הראשון שנפלתי, הייתי במצב של חטאתי ואחטא. ולכן יום אח''כ המשכתי. אחרי יומיים החלטתי לתפוס את עצמי ולספור שוב.
הסיבה לדעתי לנפילה, בגלל שצריך ללכת על כל הקופה, וויתרתי לעצמי בשמירת העניים ברחוב, בגלל שאני במקום עם ניסיונות מאד קשים, ולכן גרם ליפול בהכל. 
ב''ה שאפילו שהיה לי אפשרות לגלוש ללא חסימה זה לא עשיתי. לא אפסיד כמעט שש מאות ימי נקיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 8 חודשים #143583

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
שלוםכככ כתב on 10 אוג' 2022 21:13:

איך קמים אחרי 100 יום של נקיות ב''ה?

השאלה לא מספיק מובנת לי.
אשמח לענות אחרי שתסביר את השאלה ברור יותר. 

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן