ברוכים הבאים, אורח

זקוק לעזרתכם!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לעזרתכם!!! 279 צפיות

זקוק לעזרתכם!!! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143492

• אברהם1

בס"ד

אני כותב לכם בדרך לתפילת מנחה של תשעה באב, ב"ה אני מכור-נקי מיום רביעי האחרון.
אף פעם לא הצלחתי להחזיק מעל 40 יום, בטח שאף פעם לא הייתי בדרך ל-90, אני נמנע כרגע להציב לעצמי יעדים ומטרות (כי אני מכיר את עצמי, ואני יודע שאני חווה המון נפילות)  אבל וואלה, כבר נמאס לי מעצמי, התחלתי לדחות את עצמי! אני רוצה להתחתן, אני רוצה אשה, בת ובן. אני בן 27 כבר, וצריך לקחת את עצמי בידיים. אני לא רוצה יותר לפגוע בעצמי, בזיווג שמתעכב, בבריאות הנפש והגוף, ובעיקר אני לא רוצה שזה יפריע לעסק היקר ביותר שאני מנהל בחיים שלי, העסק של התורה. אבל אני לא יכול לבד, בטח בלי אשה. קשה מאד להחזיק מעמד אפילו יום אחד לרווק בת"א, ואני זקוק לעזרתכם. אני מנסה להציב לעצמי סייגים, דלת פתוחה בחדר, מנסה לא להימצא לבד, לא לישון לבד וכו', אבל לפעמים זה פשוט חזק יותר ממני ומשתלט עליי, והדמעות שבאות אח"כ... והצער... או אה! אני צריך חבר, חבר מרחוק, לאו דוקא דמות רבנית אבל דמות מעוררת השראה, שבשעה שאני מרגיש שאני עומד לחטוא אני שולח לו הודעה, והוא מונע בעדי לעשות את המעשה. אני ב"ה מצליח לנהל סדר יום יפה, מתעורר בחמש והולך לישון שעה-שעתיים לפני חצות, כך שאני לא הולך להפתיע את החבר בשעות לא שעות. הפורום הזה, החבר מרחוק שאני מחפש, הוא מבחינתי גלגל ההצלה האחרון לפני שאני טובע במקום עמוק, שיהיה לי קשה לצאת ממנו. אין לי מה להסתיר, אני מוכן להיחשף, ומצדי שאשתי לעתיד תקרא את הדברים שאני כותב אחרי שאהיה לא מכור אלא נקי, נקי לפחות מעל 90 יום!

שנחליף מספרים?

תודה.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 8 חודשים על ידי .

תגובה: זקוק לעזרתכם!!! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143493

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר והאהוב! מילים שיוצאות מהלב נכנסות אל הלב!
תודה שבאת.
אחת מקפיצות הדרך הגדולות שעשיתי היו לצאת מגבולות הפורום, להחליף מספרים, לשוחח, להתכתב וגם להיפגש! כולנו באותה הסירה, מה שאתה "מסתיר" אותו דבר גם אני.
כרגע לא מסתדר לי בחיי, אחרת הייתי נותן לך את המספר שלי בשמחה. אולי בעתיד.
מקווה שאחרים יקחו
אוהבים אותך

תגובה: זקוק לעזרתכם!!! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143542

מצטרף לדברי חברי. יותר ממוזמן ליצור קשר בהודעה פרטית...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן