ברוכים הבאים, אורח

יורה לכל הכיוונים ואשתי שומרת הסף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יורה לכל הכיוונים ואשתי שומרת הסף 283 צפיות

יורה לכל הכיוונים ואשתי שומרת הסף לפני 1 שנה, 8 חודשים #143439

אהלן חברים

רציתי לשתף במהלך של השבועיים האחרונים בתקווה להרגיש חלק, לשמוע דעות, עצות ורעיונות ואולי גם לעזור..

אז לפניי כשבועיים החלטתי לחזור לאתר ולתת הזדמנות אמיתית לשינוי. זה אחריי שניסיתי אין ספור פעמים להפסיק/להפחית וכד׳ ללא הצלחה.
הנפילה האחרונה הייתה ביז בתמוז והרגשתי ככ נמוך שאין יותר מזה…
אחריי הנפילה, בהשגחה החלטתי להיכנס לאתר מבלי להתחייב יותר מידי ומשם צללתי לאתגר ה90.

החלטתי ללכת על כל הקופה וחסמתי לעצמי כמעט כל גישה לאינטרנט. ז״א חסימה לאייפון להוריד אפליקציות ומס מוגבל של אתרים בדפדפן ונעילה של המחשבים בקוד.
את הקוד הפקדתי בידי אשתי ששותפה מלאה לתהליך. היא פותחת לי את המחשב כשאני לידה בלבד..

אני חייב לציין שאני קצת נבוך מהמהלך, קצת כמו ילד שלא יכול לשלוט בעצמו אך לצערי זה פשוט נכון במידה מסויימת..

בנוסף המהלך יכול להיראות כקיצוני..מצד שני מה שניסיתי עד היום לא באמת עבד..

בכל מקרה אשמח לשמוע את דעתכם על המהלך. האם למישהו יש ניסיון בהגבלה כמעט הרמטית של גישה לאינטרנט? 
האם אתם חושבים שזה קיצוני מידי?

בתקווה שנצליח יחד…

תגובה: יורה לכל הכיוונים ואשתי שומרת הסף לפני 1 שנה, 8 חודשים #143455

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הקפיצה פנימה והחלטה לעשות פעולות. אני ראיתי שאני לא יכול להמשיך לעשות את אותם דברים ולצפות לתוצאות שונות, כך זה שחסמת כמעט הרמטי את האינטרנט זה צעד שבעיני הוא חכם. אני הצלחתי ליפול גם עם נטפרי, לא מהמחשב שלי אלא ממקומות אחרים! זה מאוד חלקלק. הלוואי ותתצליח, תתחיל מ90 יום
אוהבים אותך

תגובה: יורה לכל הכיוונים ואשתי שומרת הסף לפני 1 שנה, 8 חודשים #143456

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אני לא חושב שזה קיצוני. ויש לי הרבה ניסיון עם זה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן