ברוכים הבאים, אורח

365 ימים בלי לאונן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 365 ימים בלי לאונן 1073 צפיות

365 ימים בלי לאונן לפני 2 שנים #141906

• מישהו2
  • חבר חדש
היום בדיוק אני שנה שלמה שזה :  365 ימים,  בלי לאונן! בלי לקיים יחסי מין! בלי פורנו!

זה לא היה קל בכלל. זאת הייתה שנה מאתגרת.

מה עכשיו? לאם ממשיכים מכאן?

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 2 שנים #141908

• עמי-אתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 203 ימים
  • חבר קבוע
הי זה מדהים  איזו בשורה משמחת באמת , לפי דעתי קודם כל לתת לזה מקום ולחגוג את זה ולא לקחת את זה כמובן מאילו, איזה מדהים!!!!
אבל הפרס האמיתי לפי דעתי הוא פשוט להמשיך לחיות בשפיות, בידיעה שאפשר ליפול שוב אבל גם בידיעה שיצרת הרגלים חזקים בריאים יותר, לטעום את החיים כפי שהם בלי פילטר האוננות והפורנוהפרס האמיתי הוא פשוט לחיות כך בצורה רגילה עד כמה שאפשר בלי זה , ואם אתה עוד לא נשוי וזה רלוונטי אז בע"ה גם להתחתן ולהביא ילדים ולקיים יחסי מין ממקום בריא ונכון ( שוב במידה ורלוונטי)שמע זה פשוט מדהיםםםםמדהיםםם ❤

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 2 שנים #141910

שאלת לאן ממשיכים מכאן??
 אתה צריך לספר לנו איך עשית את זה....
כמי שכבר שנים בתוך מעגל האוננות והפורנו הזה ורוצה לצאת כי אני סובל ומתמרמר מזה ועל סף ייאוש מה היית מייעץ לי??

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141913

• מישהו2
  • חבר חדש
עמי-אתה כתב on 29 מרץ 2022 11:32:
הי זה מדהים  איזו בשורה משמחת באמת , לפי דעתי קודם כל לתת לזה מקום ולחגוג את זה ולא לקחת את זה כמובן מאילו, איזה מדהים!!!!
אבל הפרס האמיתי לפי דעתי הוא פשוט להמשיך לחיות בשפיות, בידיעה שאפשר ליפול שוב אבל גם בידיעה שיצרת הרגלים חזקים בריאים יותר, לטעום את החיים כפי שהם בלי פילטר האוננות והפורנוהפרס האמיתי הוא פשוט לחיות כך בצורה רגילה עד כמה שאפשר בלי זה , ואם אתה עוד לא נשוי וזה רלוונטי אז בע"ה גם להתחתן ולהביא ילדים ולקיים יחסי מין ממקום בריא ונכון ( שוב במידה ורלוונטי)שמע זה פשוט מדהיםםםםמדהיםםם ❤

היי, תודה לך על העידוד והתמיכה, וגם כתבת יפה.
וכן אני בכלל לא לוקח את זה כמובן מאליו, זה היה די מאתגר כפי שאמרתי

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141914

• מישהו2
  • חבר חדש

למשתוקק ולאופטימי עם ניסיון.
הייתי מייעץ לכם פשוט לקבל החלטה  ולעמוד מאחוריה בכל הכוח, תציבו לעצמכם גבולות.
אם אתם מתקשים בהתחלה אז תתחילו בקטן, ומשם תעלו את הרף עד שתגיעו ליעד שהצבתם לעצמכם.
וכמובן להתעסק בדברים בריאים/תחביבים שאתם אוהבים בזמנכם הפנוי כדי להסיח את דעתכם למען המטרה שהצבתם לעצמכם

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 12 חודשים על ידי מישהו2.

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141917

• מישהו2
  • חבר חדש
1)לא, רק לא מזמן גיליתי את שמור עיניך, עד אז הייתי לבד בתהליך, אבל בכללי טוב שיש את האתר והפורום  הזה שעוזר ונותן עצות

2)ניסיתי לחשוב כמה שפחות על התאוות, כי הייתי חדור מוטיבציה לעמוד ביעד שהצבתי לעצמי (להתנזר למשך שנה שלמה).
וכמובן שלהעסיק את עצמך בדברים חיוביים, כמו תחביבים שאתה אוהב  

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141923

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

היי חברים
לקבל החלטה ולעמוד מאחוריה בכל הכח - פחות עבד עבורי, מי שמכיר את כוחה של ההתמכרות מבין שכניעה זה הדרך ולא מלחמה.
ועוד משהו קטן, אותי לימדו - כל יום רק להיום ולכן אני קם כל בוקר ועושה את הפעולות הנדרשות ומתפלל לקבל שפיות ומפוכחות רק להיום,
זה עובד!

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141924

• מישהו2
  • חבר חדש
המשתוקק כתב on 30 מרץ 2022 06:15:

תודה על התשובה.

תוכל לפרט עד כמה זה היה קשה?

היו ימים קשים יותר, וימים קשים פחות.
ניסיתי פחות לחשוב על הקושי אלא לחשוב על היעד שהצבתי לעצמי.
ובסופו של דבר מתרגלים לזה

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141928

רק שתבין אני חדש בשמור עינייך ולא הגעתי לפה במקרה ובעבר כבר קיבלתי החלטות כמה פעמים אבל לא יודע זה לא עבד החזקתי תקופות ועוד פעם נפלתי לזה אבל חשבתי שכל העניין הזה קצת קשור לזה שאני לא נשוי ואולי זאת הבעיה שלי הרי כל מי שיש לו פת בסלו חלק גדול בזה..
בכל אופן קצת קשה לי עם זה שאמרת שהתנזרת השאלה שלי אם זה בריא נפשית לעשות דבר כזה או לחפש כיוון של שידוך ולא לחכות??

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141952

• מישהו2
  • חבר חדש
אופטימי עם ניסיון כתב on 30 מרץ 2022 19:05:

רק שתבין אני חדש בשמור עינייך ולא הגעתי לפה במקרה ובעבר כבר קיבלתי החלטות כמה פעמים אבל לא יודע זה לא עבד החזקתי תקופות ועוד פעם נפלתי לזה אבל חשבתי שכל העניין הזה קצת קשור לזה שאני לא נשוי ואולי זאת הבעיה שלי הרי כל מי שיש לו פת בסלו חלק גדול בזה..
בכל אופן קצת קשה לי עם זה שאמרת שהתנזרת השאלה שלי אם זה בריא נפשית לעשות דבר כזה או לחפש כיוון של שידוך ולא לחכות??

שאלה טובה
קשה לי לענות על זה אם זה בריא או לא בריא נפשית לעשות זאת.
פשוט קיבלתי החלטה להתנזר לשנה ממין, פורנו ואוננות .
כדי להוכיח לעצמי שאני מסוגל, ועמדתי מאחורי ההחלטה מהזאת בכל הכח כדי להוכיח לעצמי שאני מסוגל.

ולגבי שידוך זה בהחלט תמיד טוב ללכת על זה ולא לחכות, כי אז תוכל להכיר מישהי אמיתית ממקום בריא! 
כפי שעמי-אתה הגיב לי בתגובה הראשונה אמר:
"להתחתן ולהביא ילדים ולקיים יחסי מין ממקום בריא ונכון"

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141956

• מישהו2
  • חבר חדש
המשתוקק כתב on 30 מרץ 2022 21:48:

ולפני כן היית מכור כמונו?

עד כמה היית תלוי בתאווה?

אף פעם לא הייתי מכור כי תמיד התעסקתי בדברים יצריים שמפתחים את הגוף והנפש.
אגב זה המתכון העיקרי להצלחה בהתמכרות, בכל התמכרות לא רק לפורנו
להתעסק בדברים חיוביים שמסיחים את הדעת 
אבל כן כמו כל גבר בריא לדעתי היו לי פה ושם תאוות , אבל לא נתתי לזה מקום להשפיע עליי

תגובה: 365 ימים בלי לאונן לפני 1 שנה, 12 חודשים #141959

• מישהו2
  • חבר חדש

יכול להיות
אבל במקום להגיד אני מכור כל הזמן, תנסה למצוא ריפוי להתמכרות על ידי זה שאתה מתעסק בדברים יצריים שמסבים לך אושר.
לא חסר קורסים ברשת בנושא NLP שעוזרים להתמודד עם התמכרויות מציע לך לבדוק שם

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 12 חודשים על ידי מישהו2.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן