ברוכים הבאים, אורח

נושא: יומן צ'(דיק) 4979 צפיות

תגובה: יומן צ'(דיק) לפני 3 חודשים, 2 שבועות #144185

בא לי לפתוח במילים - "בא'נה, כל הכבוד לי" אבל אני מסתפק כמה זה ראוי לי. אז היה אלול וחגים, וזה סיבה טובה להצליח להמנע. כל כך אבל כל כך מבאס ליפול אחרי [צפייה ולא שז"ל ב"ה (ואני לא רוצה להגיד לבינתיים), אני באמת עם דמעות בעיניים. זה תוקע אותי שוב במקום, בכל כך הרבה מובנים.

(נ.ב. אבל אני מאושר, בלי מילים אחרות, על אד"ם ימים של נקיות. ועם זה כל כך עצוב מהלכלוך שנפלתי אליו, מההנאה שנהנתי מזה לפני ממש חמש דקות).

ניסיתי, באמת שניסיתי להיות כמה שיותר מחובר, התפללתי, יצאתי מהבדידות שלי לדבר עם אדם בודד אחר מבוגר ולהיות לו לחברה. הקשבתי לתורה, לדרכי עבודה, ניסיתי להתחבר, זעקתי לאבא, "אני רואה את הגל מגיע" אבל אני חסר אונים. פשוט חסר אונים.

כל כך כואב לי להתרחק אחרי כל ההתרוממות הזו.

למה הסרטים כל כך פוגעים בנו ומדרדרים אותנו? נו, ברור לא? אנחנו קוראים לזה פה בריחה. [b]באופן עמוק ומסוים - זו פשוט שכחת אלקים[/b]. קשה לנו, באמת קשה לנו לשכוח אותו ולהתעלם ממנו (יש שיגידו שזה בגלל שאנחנו, כן אנחנו, אני ואתם שמתמודדים, אנשים ענקים ברוחנו) ולכן באים הסרטים, לאבד את דעתנו.

היתה עוד סיבה, והיא הוכחה בשבילי על המקום שלי ועל הסכנה שבו וההגדרה והמצב שזה מורה לי על החיים ובחיים שלי. 
יצא לי להיות בקשר אינטרנטי עם בחורה דתיה צנועה וכשרה והמתח שם כנראה דרדר אותי לפריקה. איך מתמודדים עם זה? אשמח למענה. אל תשאירו אותי ריקן...

משתוקק לאהבה, שתצא (ממני, אליו ית' [בעיקר כרגע]) ותבוא. חיל.

תגובה: יומן צ'(דיק) לפני 3 חודשים, 2 שבועות #144191

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 209 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר! אני מאוד אוהב אותך. תודה על השיתוף הכנה. סיפור חיינו, ירדנו לעולם, מלא ניסיונות על כל צעד ושעל, אחי היקר, זה לא נעים ליפול, אך גם האם אנחנו מושלמים וזהו לא נופלים יותר?
כל יום שהחזקנו מעמד הוא מדהים ולא מובן מאליו, הנה שבת בראשית, הזדמנות טובה להתחיל מהתחלה.
נניח ונפלת מקומה 45 (יום), לאן נפלת? עד קומה 0? אולי אתה בקומה 30? מה שבטוח על תיפול למינוס...
תעלה מחדש, מדרגה למדרגה, לא מוותרים על החיים שלנו.
כולנו איתך
הלוואי ותמצא את אהבת חייך בקרוב ממש, יחד עם זאת שלא תחשוב שהתאווה נעלמת...

תגובה: יומן צ'(דיק) לפני 3 חודשים, 2 שבועות #144197

תודה רבה על החיזוק שמח בחלקי!
מודע וחושש מן הנקודה האחרונה.

זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן

כלי זה יפתח לך בעוד שבועיים