ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש ברצינות
(0 צופה) 

נושא: מתחיל מחדש ברצינות 2049 צפיות

תגובה: מתחיל מחדש ברצינות לפני 2 שנים, 8 חודשים #138844

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום
הרוצה בחיים כתב on 06 אוג' 2021 13:21:

אני מרגיש שהנפילות האחרונות שלי לא היו בזמן קריז. רובן היו פשוט סתם. בףבזמן של עייפות/שעמום וכו' או סתם ללא סיבה הגיונית
וזה בדיוק מה שמעצבן אותי גורם לי להתחיל להבין שאולי הבעיה שלי קשה יותר ממה שחשבתי (שזה נובע בגלל שאני רווק וכו')
ההבנה הזאת ממש קשה לי ואני ממש מקווה ורוצה להאמין שהיא לא נכונה

ההבנה הזו היא תחילת הרפואה. כן אנו המכורים, לאו דווקא נופלים בקריז. לפעמים זה עם קריז, ולפעמים זה עם רוגע, דווקא בגלל שאין קריז אני צריך הרפייה. לפעמים זה מלחץ, ולפעמים זה משיעמום.
בקיצור יש לזה צורות רבות. 
אמשול לך משל, בתור מעשן לשעבר. המעשן יש לו הרגל שהוא חייב סיגריה, כשהוא רעב, וכשהוא שבע אחרי ארוחה דשיינה. כשהוא קם בבוקר אחרי שינה טובה וכשהוא עיף בלילה מאוחר. אחרי סאונה חמה, ובים קר. בקיצור אין סוף התנייות. הכל התנייות פסיכולוגיות שנוצרו במשך הזמן. וכשמפסיקים לעשן צריכים לעבור את כל החוויות הללו בלא עישון, שוב ושוב, עד שרוכשים את ההרגל החדש. 
כך גם ההתמכרות, ככל שנעבור יותר הזדמניות, של לחץ בלי נפילה, ושל רוגע בלי נפילה, וכן הלאה כך נקנה את הנקיות. 

תגובה: מתחיל מחדש ברצינות לפני 2 שנים, 7 חודשים #139072

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף

שלום לכולם,
אני בתקופה האחרונה בסיטואציה שמאפשרת לי להגיע בקלות לנפילות
ב"ה בהתתחלה התמודדתי עם זה בצורה יפה אבל בימים האחרונים נכנסתי לסחרור כזה שאני ממש מבזבז המון זמן על תאווה - מן הרגשה כזאת שכל הפעם היא האחרונה אז בוא נהנה כמו שצריך
ב"ה לא הגעתי ממש לשז"ל אבל הייתי מאד קרוב כמה פעמים

אז דבר ראשון שלחתי בקשה לסגור את הפרצה בחסימה
ובנוסף אני עושה עד דבר שתכננתי עוד קודם לכן אבל פחדתי להוסיף עוד מחוייבות
בלי נדר, מהיום ועד יום הכיפורים בכל פעם שאכנס במתכוון לראות טכנים לא ראויים *בכל מדיה* אתרום 50 שקלים, ואם חס וחלילה גם שז"ל אז עוד 50 נוספים
מקווה שזה יהיה לי לחיזוק נוסף ובע"ה יעזור לי להיות נקי בימי הרחמים האלו
אנא אבא רחם עלי!!

זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן