ברוכים הבאים, אורח

זה או לכתוב, או לבכות...
(0 צופה) 

נושא: זה או לכתוב, או לבכות... 1636 צפיות

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 8 חודשים, 2 שבועות #140371

• יתגבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 27 ימים
  • חבר ותיק
שלום לאחיי היקרים והאהובים!מודה לה' על עוד יום נקי, משתדל לחיות ולזכור כל הזמן כמה זה לא מובן מאליו. תודה ה' יתברך!
כל פעם שקורא את פרשת וישב, חושב על יוסף. מדי פעם מרגיש כמוהו. לפעמים אשת פוטיפר מציעה-מפתה... לפעמים מגיע הביתה "לעשות מלאכתי"... לפעמים גם אצלי יש מחלוקת למה אני מתכוון... לפעמים גם עליי אשת פוטיפר לוחצת... לפעמים גם אצלי היא לוחצת חזק... לפעמים אני יוסף, לפעמים לצערי לא.
מתפלל לא-ל עליון שיעזור לי לעבור עוד יום, רק להיום, רק להיום, בשמחה! שנזכה להפיץ את האור של חנוכה לכל העולם!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 8 חודשים, 2 שבועות #140376

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אני רואה שאתה נקי 8 ימים...  כנגד חנוכה.

המשך הלחה רבה בעז"ה

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 8 חודשים, 2 שבועות #140383

אמן בעז"ה!

תודה על השיתוף, מזדהה עם המילים.
תמשיך להצליח אח יקר.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140626

• יתגבר
  • חבר ותיק
שלום לחברים הצדיקים!
ב"ה הרבה עיסוקים ולא ממש הספקתי לכתוב די הרבה זמן, והרגשתי שה' נתן לי כוחות להתמודד. ב"ה, התקדמתי התקדמות משמעותית בהתמודדות ויכולתי להרשות לעצמי כשבועיים לא לכתוב. בחסד עצום הימים עוברים בטוב ומצליח לעבור ימים בשקט ובשלוה, ובאמת ניתנו לי ימים אלו במתנה.
חשוב לי לשתף, חושב קצת על המקום בו הייתי לפני כ10 חודשים, ומתמלא תודה לא-ל על הדרך, על הישועה המופלאה, על ההיכרות עם אשתי, על ההיכרות עם האתר, וגם זה מזכיר לי את חוסר האונים, את קטנותי, את האפשרות המפחידה שבעוד כמה רגעים, אם יהיה טיפה פחות חסד עליון חס ושלום- אני פשוט אצנח לתהום, לעומקי העומקים.
אז ברור, ממשיכה העבודה, והמסע לא נגמר, ולא נהיה קל יותר, אבל אחרי שקיבלתי במתנה את הכלים שבאתר, את ההבנות החשובות, את החסד האינסופי שבבחירה- אז ממשיך במסע מלא תקווה ואסירות תודה.
תודה ה' יתברך על עוד יום!
מאחל ומתפלל על כולנו שנדע שה' אוהב ומוביל את הדרך והוא רוענו גם בגיא צלמוות, שנזכה לקבל ממנו עוד יום מחובר, טהור וישר לעבודתו יתברך!
אסיר תודה לה' על כל נשימה ונשימה, על זמנים מפוכחים ושמחים, על רגעים מאושרים עם בחירת ליבי, על התקדמות אמיתית ומשמעותית בהחלמה, על עוד יום. יודע באמת באמת כמה זה לא מובן מאליו. יודע באמת לאן אני יכול להגיע.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 6 חודשים, 3 שבועות #141036

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

מה נשמע רבינו?

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 5 חודשים, 3 שבועות #141420

• יתגבר
  • חבר ותיק

שלום לכולכם, חברים אהובים למסע!
ב"ה המסע לא נגמר. מתחיל ספירה חדשה, אחרי נפילות פה ושם בכל מיני ענייניים. מודה לאל הגדול הגיבור והנורא שלא הגעתי לפורנו, יודע שממש בקלות היצר מושך אותי לשם ומודה לאינסוף ברוך הוא שמנע ממני והציל אותי מזה כבר כמעט שנה! חסד אל, משתדל להמשיך בדרך אליו יתברך ולעבוד אותו באמת, בלי סטיות ונפילות, לדעת שהכל מאיתו ובעזרתו אוכל גם לקרוע את הים. מקווה להצליח רק להיום, להיות עבד נאמן. אנא ה', ראה נא בענינו וריבה ריבנו ומהר לגואלנו גאולה שלמה! רק להיום!
תודה רבה לך משתוקק על ההתעניינות, מסתבר לי שבשבועות הקרובים אהיה פה יותר. מרגיש שצריך התחזקות והתעוררות. מתפלל שה' יכוון בדרך הנכונה אליו!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 5 חודשים, 3 שבועות #141433

• יתגבר
  • חבר ותיק

שלום אחיי היקרים!
מודה לה' על יום נקי. בכלל בכלל לא מובן מאליו. מתפלל שגם היום יושיעני מארסו של הנחש. מודה לה' על אישה טובה ואוהבת בכל מצב, על האתר הזה, על רגעים נקיים, על יום נקי, על למוד תורה מתוקה, על נתינה בתחומים שונים, על אהבת ה', ועל הרצון להידבק בו. אוהב ומעריך מאוד מאוד את כולכם! בהצלחה לכולנו בעוד יום נקי. רק להיום!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 5 חודשים, 3 שבועות #141439

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אמן!,,תודה על השיתופים, תמשיך לשתף אותנו.

המשך הצלחה רבה בעז"ה

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #141500

• יתגבר
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים ואהובים!
בעזרת השם יתברך אבינו האוהב, ממשיך ומתחזק בדרך. מקווה לסיים גם את היום, רק להיום נקי ומחובר לרצונות, לשיאפות האמיתיות שלי. לא ליפול ולא לשכוח. מעריך מאוד את כולכם, השותפים לדרך!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #141501

• יתגבר
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים ואהובים!
בעזרת השם יתברך אבינו האוהב, ממשיך ומתחזק בדרך. מקווה לסיים גם את היום, רק להיום נקי ומחובר לרצונות, לשיאפות האמיתיות שלי. לא ליפול ולא לשכוח. מעריך מאוד את כולכם, השותפים לדרך!

זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן