ברוכים הבאים, אורח

זה או לכתוב, או לבכות...
(0 צופה) 

נושא: זה או לכתוב, או לבכות... 2327 צפיות

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 9 חודשים #137832

תודה לך על השיתוף המפורט. זה בריא וטוב לשתף.

חזק ואמץ! ה' איתך.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 9 חודשים #137945

שלום לכל החברים היקרים,
זה היום עשה ה', נגילה ונשמחה בו.
אמנם שלושת השבועות, אבל אני מרגיש חג היום. 90 יום, צעד משמעותי מאוד.
חשבתי על זה ואני רוצה לשתף איזה כלים עזרו/עוזרים לי להתמודד ולהגיע ל90 יום ב"ה. בשביל להבהיר לעצמי על מה צריך לשמור טוב טוב כדי להמשיך להתקדם ואולי גם לעזור לאנשים שההתמודדות שלהן דומה לשלי.
1. שיתוף. הצלחה/ כישלון/ מעידה/ קריז/ התלבטות/ כל צעד שאני עובר ורוצה שיישאר בליבי, שיהיה משמעותי, שאדע שהתקדמתי ושהרווחתי ממנו משהו- לשתף. לשרשור שלי קוראים: "זה או לכתוב, או לבכות". זה אותם אותיות, אבל בסדר שונה, פשוט צריך לדעת לקרוא את הסיטואציה ולסדר את האותיות נכון. אם נפלת- אתה יכול לבכות על חוסר האונים, על הכישלון, לאבד את כל הכוחות הטובים שהיו לך, או לחלופין, אתה יכול לכתוב, לנסות להפיק לקחים, להרים את הראש, ולבדוק מה הצעד הבא, לאן מתקדמים. זה מה שהשתדלתי לעשות.2. קביעות כתיבה. מכריח את עצמי להתעסק עם ההחלמה, לעשות את ההחלמה אקטיבית, המון זמן ניסיתי לעשות אותה פסיבית, שלילית, מנסה לא ליפול, לא להסתכל, לא לראות, לא לחפש, לא לגעת, לא לאונן, לא לא ולא, וזה פשוט חסר. אני מובל ע"י המחלה, אם היא רוצה סבב לחימה- יהיה, אם היא לא רוצה- לא יהיה. אחרי אלפי פעמים, אני יכול להגיד, היא תמיד רצתה ותמיד תרצה. תמיד יהיו נפגעים לכוחותינו. אז צריך להתחיל להיות המוביל. אני בוחר להתחיל סבב לחימה, לתקוף, למרות שלא היתה לי עוררות- אני נלחם בתאווה, כותב כמה אני לא רוצה לחזור אליה, או כמה אני כן רוצה לחזור אליה. מה אני מפסיד מההחלמה, אבל מסכים לוותר עליו, שמח למחול על ההנאה הרדודה הזו.
3. רק להיום. כלי חשוב מאוד, של הבנה שגם המלחמה הכי גדולה, בקצה, מתנקזת לקרבות קטנים, גם המלחמה על החיים, מורכבת ממערכות יומיומיות, לפעמים קרבות קשים יותר לפעמים קלים יותר, לפעמים מערכה לוקחת 3 ימים קשים של תאווה, ולפעמים זה קרב של רגע. רגע לפה- ניצחון, רגע לשם- הפסד. ככה זה. וההבנה הזו- נותנת כוחות, דרך הכל יכול, לדעת שאפשר. גם אם כביכול אי אפשר להחזיק 90 יום נקי, את הרגע הקשה הזה- אפשר לצלוח, ועוד רגע ועוד רגע, והכל יכול מלמעלה לוקח את הקרבות שלנו, את הקרבנות שלנו, כל הוויתורים שלנו, ומצרף אותם יחד. 90 יום, נס גלוי.
אילו פינו מלא שירה כים ולשוננו רינה כהמון גליו- אין אנחנו מספיקים להודות לך.
תודה לה' שכל יום ויום הוא רק מכוחו האינסופי!
תודה לכם, שליחיו הנאמנים, על העזרה, העצות, התמיכה, ההזדהות, הכנות, האהבה, וההקשבה!
*חשוב לי להדגיש לעצמי שוב, הקרב על 90 יום אולי נגמר, אבל על היום הקרב רק התחיל, והיום ה91 לא פחות חשוב מהיום ה90. חשוב להמשיך את המלחמה, להמשיך את הכתיבה, להמשיך לדווח על נקיות, על הצלחות ועל אתגרים, חס ושלום על מעידות וחס וחלילה, חס ושלום על נפילות. ולהמשיך שפיות ונקיות רק להיום. רק להיום!
יהי רצון מלפני אבינו האוהב שבשמים שנזכה כולנו לעוד יום שפוי ונקי!
מאוד אוהב, מעריך את כולכם ממש ממש.
אור וטוב, יתגבר.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 9 חודשים #137948

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

נפלא מאד !!

יישר כח עצום !

חיזקת אותנו !!

בשעה טובה.

כדאי לשים לב אולי שלא יהיה עם ראש של מלחמה, אלא של כניעה כמו שאומרים בתכנית, והיינו כן להיות המוביל ולהיות אקטיבי אבל לא בקטע של מלחמה.

אוהב אותך !

בהצלחה ליום ה91

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 9 חודשים #137963

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב מזל טוב
90 יום זה דרך לשנות פלטפורמה של דפוסי המוח...
תמשיך בדרך אתה לא לבד
רק להיום, שיתוף, כנות = זה מהמלאכות הקשות שבמקדש

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 9 חודשים #137964

כדאי לשים לב אולי שלא יהיה עם ראש של מלחמה, אלא של כניעה כמו שאומרים בתכנית, והיינו כן להיות המוביל ולהיות אקטיבי אבל לא בקטע של מלחמה.

צודק לגמרי וחשוב לשים לב לזה. תודה רבה על ההארה!
בדיוק ראיתי את זה מובא גם בשרשור ישן שהקפיצו על יעקב ועשו, מוזמנים לראות... מחכים מאוד...

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139609

שלום לכל צדיקי הדור!
מושפל , בענווה והכנעה גמורה מגיע-חוזר לכאן, עם זנב בין הרגליים וחסר אונים לחלוטין.
לא יודע איך שכחתי, לא מבין איך היצר הצליח להכניס אותי לשאננות נוראה כזו. פשוט האמנתי שיש לי איזהשהו כוח. לא מספיק ישב לי ברמ"ח אבריי ושס"ה גידיי שהכל מכוחו. הכל בחסד אל. לא מכוחי.
ב"ה, בחסד עליון ענק ואדיר, כמעט חצי שנה הייתי נקי. ללא פורנו, ללא אוננות. חסד גדול כל כך. לא ייאומן כל כך. ובזמן השפוי הזה, זיכני ה' לפגוש באשתי היקרה, ולהקים איתה בית בקדושה, בחסדו, באהבתו אותנו. ועכשיו, ברוב גאוותי, שכחתי איפה אני באמת, כמה אני חסר אונים, חסר יכולת. אז ב"ה, במתנת אל עצומה לא נחשפתי לראיות אסורות, אבל אוננתי. פשוט שכחתי כמה זה קל, ונעים, ומגיע במהירות. והופ, תוך שניות, זרוק במעמקים, מובס ומופסד. ועכשיו בהכנעה, חסר אונים, מבקש סליחה שחשבתי שאני יכול. לוקח נשימה עמוקה, ובעזרת אבא אוהב רוצה להתקדם. לא מתקרב לשום מצב או מקום שיכול איכשהו לגרור לפורנו, ומודע לחולשותיי, מתפלל לה' ליום נקי, רק יום אחד. רק היום. לישון כראוי, ולקום מחר כראוי. בעזרתו יתברך.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139613

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הכנות, ואל תחכה ואל תחשוב שזה היה חד פעמי, תהיה עירני למצב שלך, על המחשבות וכו', אולי להיות קצת בקשר עם חברים ובעז"ה תהיה נקי ומפוכח, 
אשמח להיות לעזר עבורך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139638

שלום לחברים הקדושים!
מודה לה' על 2 ימים נקיים ושפויים. לא מכוחי, חסד אל גמור.
מתפלל לה', לכוחו הגדול ולטובו שימשיך הנס הזה לעוד יום.
תודה רבה לכל הקוראים, התומכים והמחבקים.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139641

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום לך יתגבר היקר!

כעת התוודעתי ליומן המסע המרגש שלך. ממש התחברתי לכותרת החזקה, וכשהסברתי שלכתוב ולבכות זה אותן אותיות - זה נהיה פשוט וואו. זה סלוגן שאני מאמץ לעצמי. זה נכון אגב, לא רק לגבי התאווה, אלא גם לגבי עניינים אחרים כמו רגשות שליליים. כשאני מקדיש את הדקות הספורות שנדרשות לכתיבת צעד 4 - משהו כמו גג ארבע או חמש דקות - זה משחרר אצלי מועקות שאני יכול להסתובב איתן ימים שלמים.

אני ממש מצטרף לדברים של אבי. אם זה חוזר אחרי החתונה מומלץ בכל לשון של המלצה לתפוס את זה חזק כשזה עוד קטן, לפני שזה צובר תאוצה, מתנפח במהירות ומתפוצץ עם חיי הנישואין בקול רעש גדול. מניסיון. מתפוצץ לא בהכרח אומר גירושין, אבל שבר שלוקח שנים לאחות וגם אז זה כנראה אף פעם לא סגור עד הסוף. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139668

שלום לכל החברים האמיצים!
פותח בהודאה עצומה לא-ל רחום וחנון, הפותח שער לדופקי בתשובה שנתן לנו דרך לחזור ומקבל אותנו באהבה. מודה על עוד יום נקי ושפוי, לא מכוחי כלל וכלל. רק מכוחו האינסופי.
תודה רבה על התגובות, מעריך ושמח בדברים מאוד.
טהרני היקר והאהוב, תודה גדולה על החיזוק והתמיכה! תודה רבה על העצה. בעזרת אבא אוהב הכל יכול  אני מרגיש שבאמת ניצלתי והולך בדרך הנכונה. ברוך הוא וברוך שמו, שהעיר אותי. הזכיר לי מהר איך ארגיש אם לא אתפוס את עצמי, אם אגרר עוד כמה צעדים. שוטטתי קצת באתר וקצת בשרשור של עצמי וזה היכה בי כל כך חזק, איפה הייתי, איזה חסד, איפה אני היום. ואיפה אהיה אם ח"ו ארפה, אם לא אטפל בהתמודדות. מתפלל כל יום לעוד יום נקי ושפוי שלא אחזור למקומות הרעים שהייתי בהם.
בתפילה ובתקווה לסופ"ש רגוע, שפוי ונקי. להיות מחובר לבורא ככל הניתן.
מאחל לכולנו רק להיום בריאים ושפויים בתוך שאר ישראל!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139788

שלום לכל החברים הקדושים!
לא יודע להסביר. חסר אונים לחלוטין.
ברוך השם, נקי רק להיום מאוננות. ברוך השם, בחסדיו האינסופיים נקי מפורנו כבר יותר מחצי שנה. לא מובן מאליו בכלל.
לצערי משתף בנפילה. ברוך השם בלי הסתכלויות אסורות, אבל באמצע הלילה, פשוט התעוררתי ואוננתי.
מבחינתי הנפילה באה להזכיר לי חוסר אונים, לא לשכוח להודות על כל דקה נקייה, לא לשכוח שהכל בידיו. לא להישחק. להיכנס יותר לאתר. בעז"ה, בלנ"ד, להיכנס לדווח כל יום על נקיות, כל שבוע לכתוב. ולקרוא כמה שיותר. להתחזק. מבין שאסור להרפות. צריך להיות עם יד על הדופק, ולהיות עירני, לא להיות שאנן.
מאחל לכולנו רק להיום שפויים, נקיים ומחוברים ולעבור את היום ואת הסופ"ש הזה בנקיות בעז"ה!
בעז"ה משתדל להרים את הראש, ולהמשיך להתקדם הלאה.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 6 חודשים #139862

שלום לכל החברים הקדושים!
מודה לה' על עוד יום נקי, שפוי ומחובר.
ברחמי ה' המרובים, לא מכוחי בכלל, רק מכוח חסדיו נקי כבר 6 ימים.
ברוך השם הימים עוברים בשלום ובשמחה. חוזר לפה כדי לרשום, לקרוא, להתחזק, כי אני יודע שאם אני לא אצא להתמודדות ואהיה מוכן- ההתמודדות תגיע אליי, גם אם לא אהיה מוכן.
אחיי היקרים, מתחזק מאוד לקרוא באתר, לכתוב, לקבל תגובות. תודה רבה לכם ואשרי העם שיש לו כזה אתר שמאגד סביבו כ"כ הרבה אנשים גדולים וחזקים שלא מוותרים לעולם!
מאחל לכולנו עוד יום מחובר, שפוי ונקי!
אוהב אתכם ומאוד מעריך את כל מי שנמצא פה.

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 5 חודשים #140038

שלום לכל החברים הקדושים!
תודה לאל, בניסים גלויים ובאהבתו העצומה אלינו, מדווח על ימים עמוסים, מחוברים ושמחים ב"ה. בחסדו הענק אליי, אין לי ממש ניסיונות קשים מנשוא לספר עליהם.
בזכות האינסוף ברוך הוא, ממשיך את המסע ומקווה לעוד יום אחד נקי ומחובר. רק להיום. מתפלל להמשך סייעתא דשמיא, כי לולא עוזרי איני יכול ליצר כי הוא מאש ואני בשר ודם. משתדל לזכור את חוסר האונים, להתמיד במהלכים של כתיבה אחת לשבוע, דיווח יומי, וקריאה באתר ככל הניתן. מתחזק מאוד מהאתר, ועל אתר זה ראוי להיאמר: "אשרי מי שבא לכאן...". אשריכם!
יהי רצון שיהיה לכולנו סופ"ש נקי, בריא, מחובר, קדוש וטהור!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 5 חודשים #140077

אחים אהובים שלי!
תודה לאינסוף ב"ה על כל הטוב אשר גומל איתי! בחסדיו המוחלטים ולא מכוחי בכלל נקי עוד יום רק להיום, וכבר 17 יום רצופים.
משתף קצת מדרכי, ב"ה מתקדם בטוב, בשמחה ובנחת. משתדל להרבות לקרוא באתר, לעדכן מצב יומי, ולכתוב לפחות פעם בשבוע.
משתף דבר יפה שראיתי שאהובנו מורנו, קיפ היקר, כתב לגבי האתר, שהוא כמין קביים ששלח לי הא-ל ברוך הוא על מנת לעזור לי ולנכים כמותי ללכת, אבל בעז"ה, יום אחד, עוד נחלים החלמה מלאה, אהיה שפוי ובריא ואוכל ללכת כבר בלי קביים. ובאמת בתחילת דרכי הייתי כתינוק, הנשען על כסא והולך איתו, והיום, בהשפעת הטוב המוחלט וברחמיו המרובים על בריותיו, ריחם עליי ולימדני ללכת מכיסא לכיסא, וכך לומד אני לעבור שבוע נקי, בלי לכתוב כל יום. אז נכון, קצת קפצתי מהר מדי ובלי מודעות מספקת להליכה ללא עזרים, וזה ההסבר לנפילה שחוויתי לפני כחודש וחצי, אבל אני במקום אחר לחלוטין מהיכן שהייתי כשפגשתי באתר לראשונה לפני כשמונה חודשים. ממש מקום אחר. (גם חתונה כמובן, שמשנה ב"ה את החיים מקצת לקצה) אבל גם בתחום האוננות והפורנו, פשוט בעולם אחר לחלוטין. כל כך יותר מודע, כל כך יותר מתמודד, כל כך פחות מכחיש, כל כך יותר מקבל את עצמי, פשוט חסד שאין לי מילים לתאר. תודה ה' יתברך!
ממשיך להתפלל על כולנו לעוד יום אחד נקי, מפוכח, וטהור לעבודתו יתברך!
כל הבא בשערי אתר זה, אשריכם!

תגובה: זה או לכתוב, או לבכות... לפני 2 שנים, 5 חודשים #140081

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

עוקבים אחריך, נהנים לראות אותך בדרך הנכונה, מתפללים להצלחתך

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן