ברוכים הבאים, אורח

רק תפילה אשא
(0 צופה) 

נושא: רק תפילה אשא 6419 צפיות

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים, 1 חודש #134453

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על הדברים.
עוד דקה, עוד שעה, רק היום.
אם לא אעשה את פעולות הנפילה ממש בעצמי, שום דבר אחר לא יכול להזיז לי את הידיים. אני מחליט שאני לא עושה את פעולת הנפילה, רק להיום, בכל מחיר.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים, 1 חודש #134472

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו זעיר אנפין אהבתי מאוד את המשל
מדויק! חיזק אותי מאוד.
הוא מדגיש בין היתר את העובדה כמה משמעות יש למבט שלנו
על ההתמודדות. כמה היצר הוא מעבר לנפילה המעשית
זאת מלחמת דעות, מלחמת מידות ומלחמת אמונה בעצמנו ואמונה בעולמו של ד' יתברך.
היצר לא טיפש. וככה גם צריך להתייחס אליו במאבק הזה.
לפעול בכל המישורים וגם אז אלמלא הקב"ה עוזרו אין יכול לו

ישר כח גדול אתה בכיוון טוב זעיר אנפין
תמשיך לעבוד ולהתקדם
אתה חיזוק משמעותי לחבורה
אוהבים תמשיך לשתף
שבת שלום

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134514

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

שבוע טוב, ב"ה, ממשיך במסע ומכוחו עדיין נקי. 

מעדכן שראיתי קרי-לילה הלילה. ב"ה ובזכות דברים שקראתי פה בפורום, לא התפעלתי ולא נתתי לזה לערער אותי. הצלחתי לקום, להתנקות, מקווה ולהתחיל יום חדש כמו חדש. כל-כך לא מובן מאליו עבורי. בעבר הייתי שוקע בזה עד כלות. מתעמק בפרטי החלום, מתבוסס בתחושת האשמה וכמובן ממשיך בנפילה חופשית מרצון...

תודה רבה על החיזוק ואווירת הנקיות, בזכותכם חברים יקרים. תודה. 

מתפלל על השבוע הקרוב, על כל ניקיונותיו והכנותיו שיהיו לטהרה בנחת-רוח ובטוב לבב, לרצון ולתועלת ושנשמח כולנו ביציאתנו לחירות, בפרטות ובכללות, בגשמיות וברוחניות. אמן. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134516

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

יש לי לומר רק שלושה דברים קצרים:
1. אמן
2. שכוייח עצום על המבט הנכון. אתה בדרך הנכונה.
3. תיקון: אתה לא מתחיל את היום כמו חדש - אתה מתחיל אותו חדש ממש!
כאמור אין לך חלק בקרי הלילה הזה. ולכן אתה מתחיל אותו חדש לגמרי בלי שום שאריות של אשמה...
סתם לצורך ההדגשה, נראה לי שכבר הבהרת את זה בדבריך
4. אני יודע שאמרתי 3 אבל דרכי תמיד להאריך אז הייתי חייב להמשיך בהרגל הזה...  
בהצלחה!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי KeepMovingForward. סיבה: שגיאת כתיב

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134651

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

ב"ה נקי גם היום. רק להיום. כבר 54 ימים.
לא קרה כלום.
​מחייב את עצמי לכתוב. מזכיר לעצמי כל הזמן. אני כותב קודם כל לעצמי. דווקא בגלל שטוב לי כאן מאוד בפורום, אני צריך להזכיר לעצמי כל הזמן, המוקד צריך להיות פנימה. לא החוצה. התהליך שאני צריך לעשות מחוייב קודם כל בשביל עצמי, אין לי עניין להיות חכם בעיני אחרים, אין לי עניין להיות עניו בעיני אחרים, צדיק בעיני אחרים ואפילו לא חוטא נורא ומכור כבד בעיני אחרים.

צריך לשכנע את עצמי שזה נכון תוך כדי שאני כותב בפורום שכנראה יקראו  בו כמה וכמה אחרים.  זה קשה.

אני מזכיר לעצמי כל הזמן, אתה בתקופה טובה בחסדי ה' ובחסדי ה' התקופה הזו יכולה להיגמר עוד דקה. עוד דקה אני יכול להיות עמוק בנפילה. הניסיון לצאת "בסדר" כאן בפורום, לצאת מדוייק וחכם לא ישרת אותי כשאתבוסס בגועל של עצמי, איזה פנים אלבש אז? באיזו שנינות אעטוף את האמת המרה "נפלתי"?

המעבר בין הפנים לחוץ, כל הזמן, מתיש אותי ויותר גרוע משעמם אותי. ועוד יותר גרוע מתאר לעצמי שהוא משעמם אחרים. מי שרוצה להעניש אותי, זה כל כך קל. פשוט להתעלם. אדישות תהרוג אותי. חוסר עניין לציבור זה גזר-הדין הכי אכזרי שאני יכול לתאר לעצמי. 

מתפלל לה' תחזיר אותי לעצמי מצד אחד, למיקוד שלי בעצמי, מצד שני תן לי ועזור לי להתחבר לזולת, לתת לחברים ולקבל מהחברים, בלי חשבונות, בלי דימוי עצמי מנופח כמו בלון, בלי צנזורה, בלי פחדים, בלי מחסומים. תן לי את הכוח לעמוד כמו שאני עם כל מה שאני, עם כל מה שעשיתי, תעזור לי להאמין שגם כשאעמוד ככה, ערום, אמשיך לנשום, אמשיך לחיות. 

תודה

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134660

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי חיזקת מאוד.
מאוד מתחבר למה שתיארת על הניסיון להצטייר בסדר בפורום
ובעקבותיו הפחד להודות בנפילה.
הכל של ד'!
ואם קשה לי זה גם של ד'!
ובחריפות... אם נפלתי זה גם של ד'!
בואו נתקדם מיפה הלאה!
לקח לי זמן להפנים את זה בפורום
וכשהייתי נופל אחרי תקופת נקיות שהתפארתי בה - ברחתי מהפורום לאיזה שבועים שלוש מהבושה
כבר מעבר מלהגיד לאחרים - להגיד לעצמי. אחרי שהייתי כל כך בטוח שאני סיימתי...

תודה על הדברים החשובים. וסליחה על האירוך כרגיל

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134673

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

ב"ה ממשיך במסע. נקי רק להיום 55 ימים. מכוחו.
מעדכן שלאחר שאתמול היה לי זיוף בסדר היום, קימה תפילה וכו' מה שגרם לי לאווירת עצבות ודכדוך מסויימת, הצלחתי לחזור אחר הצהריים בכוחות מחודשים ולהתעודד.
במקום המגורים שלי יש תורנות שמירה בין התושבים. 4 שעות לשבת בבוטקה, בדרך כלל הייתי מצטייד מראש בסרטים או פרקים לקראת הזמן הזה וגם כאשר תכננתי לנצל אותו לתועלת, אף פעם לא הצלחתי.
בדרך-כלל לאחר 4 שעות מסך, הייתי מוצא את עצמי ממשיך לשוטט גם אחר-כך בבית, לחפש עוד מידע ותמונות על השחקנית ההיא או ההיא שצדה את עיני, וכמובן מקנח בנפילה, הולך לישון מאוחר מאוד, גמור ומרוקן פיזית ונפשית. 
בחסדי ה' זו כבר השמירה השנייה ברציפות, בתוך תקופת הנקיות, שאני מצליח כל דקה, כמעט, מתוכה להיות שקוע בלימוד, התענגתי אתמול על שעות של הכנה לליל הסדר,
אבל יותר חשוב, הצלחתי להגדיר לעצמי מה אני רוצה לעשות בזמן שלי וללא שום אילוץ חיצוני הצלחתי לנהל את הזמן היטב וכפי שתכננתי, אפילו יותר טוב. מאז שנות בית הספר היסודי ועד שלהי התואר השני, עם שנות הישיבה הגבוהה בתווך, לא הצלחתי ללמוד בצורה יעילה, מרוכזת ולהרגיש שאני אדון לזמן שלי ושאני מחליט כיצד לנהל אותו. תמיד נוהלתי, נעניתי לכל משב רוח של עניין אחר או פיתוי חולף, בשנים האחרונות עם התגברות הזמינות של הפורנו בדרך כלל כל התפתות הסתיימה גם בנפילה. 
יכול להיות שחלק מזה זה הפרעת קשב מסויימת, מעולם לא אובחנתי או משהו, אבל לצד זה גם הרגל וסיגול דפוס שברגע של מאמץ, גם שעמום זה מאמץ, לצורך ריכוז, הבנה, ארגון וניצול של הזמן, המוח מחפש נתיב בריחה, ומרגע ש"הדרך אל האושר" בפורנו התגלתה לי, הנתיב הזה הפך להיות כביש ראשי, כביש 6 ממש. אני ממש בתחילת הדרך ומזהה לאט לאט כמו בשכבות אריכאולוגיות, עוד ועוד דפוסי התנהגות, דרכי חשיבה, תגובות אוטומטיות שקשורות להגעה לבסוף לתאווה כפיתרון. 

בנוסף מעדכן שעשיתי היום צעד משמעותי וביקשתי בהודעה בקשת סליחה ומחילה מאדם שפגעתי בו בצורה מאוד חריפה לפני מספר שנים. לקח לי הרבה זמן להודות שפגעתי בו ושהייתי לא בסדר. לכאורה היו לי הסיבות לחשוב שנהגתי כדין וכשורה ושתגובתו הפגועה היא הבעיה שלו, אולם היום הייתי מוכן להודות שלא כך. יש לי חלק משמעותי מאוד בכך שהוא נפגע ממני. מאוד. רגשית- נפשית וכלכלית. שלחתי לו הודעה. בקשתי מחילה ולקחתי אחריות על חלקי באירוע. הזמנתי לשיחה והבהרתי שזו זכותו גם לא לסלוח ולא להגיב. הוא באמת טרם הגיב. 
הזמן אחר כך עירער אותי וחיכיתי לתגובה ממנו ולא הצלחתי להתרכז בשום דבר אחר. ממש הרגשתי איך אני יוצא מאיזון. אחר כך ב"ה הצלחתי להתמרכז חזרה, ובזכות שיחה עם חבר יקר, הצלחתי להבין שעשיתי מצידי צעד משמעותי וכעת עלי לשחרר. להיות מוכן לתת לו את הזמן שלו לעבור עם עצמו את מה שהוא צריך לעבור, לסלוח לעצמי על הנקודה בה אני חושב שהייתי לא בסדר. לקבל את זה. להשאיר את הדלת פתוחה וגם אם היד שהושטתי לא תיענה בחזרה, זה כבר באמת עניין שלו ולא שלי. אני מרגיש הקלה גדולה. הסיפור הזה ישב עלי כבר כמה שנים טובות כאשר מדי פעם הייתי פוגש את האדם היקר הזה והוא היה מתעלם ממני במופגן. אני מקווה שיצמח טוב מהסיפור הזה. ה' יעשה הטוב בעיניו. 

מודה ל-ה' על התקופה האחרונה. על כל יום ויום בה. מרגיש מחובר הרבה יותר לעצמי, לרבש"ע, מתחיל להחלים ולהשלים עם עצמי. אולי בסוף אפילו אחבב אותי. תודה לכם. חברים בלי פנים אבל עם המון נוכחות בחיים שלי בזמן האחרון. תודה. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134698

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

חיזקת ושימחת אותי המון
יש לנו זכות גדולה להיות פה איתך בחבורה הזאת ולהתקדם יחד.
מדהים מה כוחו של דיבוק חברים...
תודה ד'!
תן לזעיר אנפין ולכולנו עוד כוחות ונקיות!
או לפחות דעת שאנחנו תלויים בך

אוהב המון זעיר אנפין
שולח כוחות
שבת שלום וחג שמח חבר יקר

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134783

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס''ד 

מועדים לשמחה. מועדים כפשוטו כמו שור מועד, לשמחה כפשוטה, שמחה על עצם החיים, על הרוחניות ועל הנקיות. 

חסדי ה' נקי 60 יום. מדהים. רק להיום. מתפלל ומודה על כל יום ויום. 

הרבה פחות זמין לפורום בחג, הרבה יותר עם המשפחה רק מעדכן כאן. ב''ה בטוב, בשמחה וביציבות. 

מרגיש את השינוי בפניות ובריכוז כלפי האישה והילדים. לומד להפנות למעלה בהכנעה כאשר מרגיש התמודדות. מכל סוג. רואה ברכה גדולה בעניין. 

ממש שמח על ההשתתפות כאן בפורום היקר הזה ובהיכרות, האנונימית, עדיין עם האנשים הנפלאים פה. 

חג שמח. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134848

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב
בס"ד

בוקר טוב, מועדים לשמחה,

ב''ה נקי 63 ימים. כל יום בחסדו ומכוחו. 
אתמול היה יום קשה. לאחר כמה ימים מאמצים מבחינת טיולים ומשפחה אתמול לא הרגשתי טוב. נשארתי במיטה. בלי תפילה ולימוד. המון זמן מסך, לבד. נפלתי בשמירת העיניים והפרתי כמה חוקים שקבעתי לי. ב''ה וממש לא מובן מאליו שבניגוד לעבר, בו בזמן מחלה במיטה, תמיד הייתי נופל לפורנו ואוננות כמה וכמה פעמים, אתמול למרות התחושות הקשות, הצלחתי לשמור. 

מנסה היום להתחזק מזה ולשמוח בזה. מנסה לפנות אליו יתברך מתוך חיבור ולמרות שלא הייתי 100%, עדיין להאמין באהבה שלו אלי ובקבלה שלו אותי. 

תודה על היכולת לשתף פה. ב''ה still alive!!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134850

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד חבר,
אתה אלוף,
תהיה חזק,
אני איתך.
אוהבים.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134851

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

ישר כוח גדול זעיר אנפין חיזקת אותי
ולעניות דעתי לא היית 100%...
היית הרבה יותר!

100% זה אתה כמו שאתה במאת האחוזים ולכן 100 אחוז זה היה ליפול
אבל התעלית מעל 100% שלך ולא נפלת.
לכן לא רק שכדאי שתשמח - אין אפשרות אחרת! חרגת ממנהגך ומהרגלך
זה ממש לא דבר של מה בכך...
נכון שלצערנו אנחנו נגועים בעוון הציפיות הדמיוניות וכיוון שמעדנו זה מעציב אותנו
אבל המבט הנכון לענ"ד - זה השוואה שלך לעצמך ולפי המדד הזה - הצלחת!
אתה בדרך נפלאה. כיף ומחזק לקרוא את מה שאתה כותב
אפשר לחוש את הכנות והפשטות שלך
את זה שאתה מכיל את המציאות המורכבת שלך
את זה שאתה מתמיד בכתיבה ונלחם בכוחות נפש עצומים למען טהרך וחירותך

אשריך אחי אתה מחזק אותי
שבת שלום וחג שמח!

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134877

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

ממשיך את המסע. בחסדי ה' נקי 65 ימים. כל יום רק להיום. 

אין הרבה חדש, עדיין יציב אך זו יציבות שכבר דורשת מאמץ לשם האיזון, כמו אדם על שפת צוק, חלות תנודות במצב הרוח ומדי פעם משבי רוח-פרצים מעט מזעזעות את העמידה. ואני חש את כוחות התאווה והיצר מתגברים, נאספים ומתחילים להצטבר ולהזדחל לקראת המערכה וברור לי כי נכונו לי עוד מלחמות ומאבקים. 

א. צריך לסגור את נושא החסימה לטלפון. להכריז מלחמה ולא לחכות לתרועת ההסתערות של האוייב. המחיר שזה דורש ממני ממני, המעקה שזה יציב לי, מקווה שיתנו לי תנופה לחזור לתנועת הסתערות ולא להיות במגמת בלימה.
ב. לחזור לשגרה. שגרת קימה, שגרת נוכחות וכתיבה בפורום, שגרת תפילות. מזמן לא חיכיתי לשגרה כמו עכשיו. החג היה טוב והיו לו יתרונות אך השגרה לפני-כן הייתה לי ממש טובה ומחלימה. 
ג. לחזק את הקשר עם חברים מההחלמה. קשרים שהתחילו להיווצר ובגלל החג קצת נותקו. הרגשתי מאוד לבד ביומיים האחרונים וזה חיזק את כוח התאווה. ממש כבר הרגשתי את המקום ה"בודד והנטוש" שאני כל כך מכיר ויודע לאן זה מוביל. לא רק לנפילה וודאית אלא גם לחוסר יכולת לשתף אחריה ולניתוק, שוב, מהחבורה הנפלאה שיחד איתה וגם בזכותה הגעתי עד הלום. 

תודה. צריך את החיזוק וצריך את היחד. 
מתפלל לה' שלא יעזוב חסדו מאיתי ומכל עמו ישראל. אמן. 

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134987

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

ב"ה נקי 67 ימים. רק להיום. ממש לא מובן מאליו. כל כך לא מובן מאליו שכבר התרגלתי...

עייפות מצטברת.

התקנתי חסימה בשעה טובה אתמול לנייד. נטספארק. שמעתי וקראתי פה בכמה וכמה פוסטים עד כמה זה לא מספיק רציני אבל אני כל כך לא מבין בזה ובפריצות וכו' וכמו שציינתי בעבר יש לי נגישות כמעט ולא מוגבלת למכשירים אחרים ואמצעים אחרים שאין לי יכולת לחסום אותם, אבל הרגשתי שנכון שיהיה לי מעקה כלשהו על הנייד כדי שלא אגב שוטטות סתמית אפול לטריגר שיגרור התקף. בע"ה שהיה לתועלת. 

מרגיש עקצוצים מוכרים חוזרים ועולים. לא דחף לתאווה, בכלל לא. צורך ודחף בבידור. מרגיש את הצורך לצרוך סדרות, סרטים לשוטט יותר ביו-טיוב בלי מטרה וברור לי  שזה יכול להיות טריגר חריף. תקופה ארוכה שהדחף הזה כמעט ולא הטריד אותי וכעת הוא חוזר. מנסה להבין את הנקודה הזו של הצורך לצאת מתוך החיים שלי לסרט של חיים אחרים ולחוות סדרה של ריגושים או חוויות שלא קיימות ביום יום שלי. מה חסר לי? למה יש זמנים שלא מספיקה לי המציאות? ואיך יש זמנים שהיא כן מספיקה? איך אפשר לזהות את המעברים? מה אפשר לעשות כדי לשמוח בחלקי, בעמלי ובעולמי?

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי זעיר אנפין.

תגובה: רק תפילה אשא לפני 3 שנים #134988

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

זעיר אנפין, הכתיבה שלך מרתקת. אני מאוד נהנה מסגנון השטף והדקדוק...
מאוד מזדהה עם החלק ששורף זמן, זה כל כך מבאס, ימים הולכים לפח...
כל הכבוד על ההגנה, התקנת מעקה זו ממש מצווה מן התורה.
אתה שואל שאלות מצוינות ועצם זה שאתה שואל אותם זה כבר דבר טוב,
מתוך הכתיבה מגיעים לסוג של התבוננות עצמית נרחבת, תמשיך לשקיע בעצמך, תמשיך ללכת, כבר יגיע נוף יפה. כבר עכשיו יש נוף יפה.
אתה במסע חייך, חי את חיך מתוכך לחוץ, חווה ומרגיש, חושב ומתבונן,
הכל חלק מסך החוייה הכללית השלמה. לא חייבים רק רגשות חיובים,
הכל בסדר.
אוהב,
שמח בחלקי. 
למה אני שמח בחלקי? או לפחות משתדל...
זה עניין של הערכה,
גם מתוך החוסר הרבה פעמים מעריכים את היש,
כשבאפריקה אין חשמל ומים זורמים, אני יודע להעריך שלי כן יש,
וכן על זו הדרך בכל תחומי החיים,
הגעת ל67 יום, זה הישג אדיר, תעריך. תמשיך.

זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן