ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 808 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שבוע, 4 ימים #134820

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 32 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה גיבור חבר,
קודם כל שאפו ענק על  ה90יום אתה אלוף,
אשריך,
ועל המעידה,
אל תיבהל מהיצר שיגיד לך הנה נפלת,
תהיה חזק,
אוהבים.
וחג שמח.

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 4 ימים על ידי קדימה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שבוע, 2 ימים #134861

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 104 ימים
  • דירוג כסף

ממשיך לעדכן אתכם אהובי, חברי לדרך הארוכה. 
לצערי, מאז עוד פעם אחת בדקתי את החסימה. לשמחתי בחסדי שמים כנראה החברה עלתה על הבעיה, והחסימה עכשיו חסמה לחלוטין. 
אבל זה שוב הזכיר לי את אילמלא הקב''ה עוזרו אינו יכול לו. אני לא יותר טוב משני חברים כאן שהיינו צמודים והם נפלו. פשוט הקב''ה שמר עלי ולא נתן לי את הניסיונות שנתן להם. - במה אני שונה ? להקב''ב פתרונים.
מה שכן, בהחלט המשכתי לשמור על העניים, גם בחוה''מ, גם במקומות הומי אדם. לא כמו אדם שכולם רואים שהוא שומר את העניים, אלא פשוט אמרתי לעצמי שאני לא מתכוון להסתכל, לא הסתכלתי מבט שני, ורוב הזמן במקומות הציבוריים הייתי עסוק. או עם המשפחה שלי שנתתי להם את היחס המגיע להם, או בטלפונים עם כל מיני אנשים שהיו צריכים אותי. -והקב''ה ברחמיו לא נתן לי ניסיונות גדולים מדי. 
כרגע אני מסכם חג, יפה, נקי. מאמין שבעז''ה אמשיך להיות נקי כל ספירת העומר, וכן הלאה. 
תודה לכולכם שמחזקים אותי, שבת שלום וחג שמח. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שבוע #134883

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי היקר! אוהבים אותך מאוד! מעריכים אותך מאוד!

תמשיך לשתף ולחזק אותנו בעז"ה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 ימים, 2 שעות #135073

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 32 ימים
  • דירוג פלטיניום

בראבו על ה100 יום כל הכבוד,
,
תמשיך להשפיע עלינו מטל אמריך,
אוהבים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 ימים, 1 שעה #135074

• אלי שומר
  • דירוג כסף

השיתוף הזה היה צריך להיות כבר לפני כמה ימים, ואולי בגלל שהוא התעכב, לצערי הוא נהיה גדול וסוער יותר .......... 
מדוע התעכבתי, קודם כל כי אני אדם מאד עסוק, עד שזה לא מובן מתי אני בכל זאת הייתי מוצא זמן ליפול. אבל כן היצה''ר מוצא את הזמן שלו. בדרך כלל זה אכן היה מתחיל בסוף היום אחרי חצות, קצת הרפיה, חדשות, ולאט בדיקה של חסימות, וכך גלישה שעה לפני עלות השחר, מנוחה של שעה, וריצה למקווה, ותפילה בנ''ץ עם שבועה שזה פעם אחרונה. שהחזיק מעמד עד הפעם הבאה. 
אבל גם לא שיתפתי, בגלל שרציתי לכתוב ממקום יותר טוב, וכנראה בגלל זה אני מגיע לכתוב ממקום יותר נמוך.
אחרי ההקדמות משתף. פסח עבר בנקיות גדולה, התרוממות רוח. אך במוצאי פסח אחרי שסיימתי לעזור לפנות את הפסח, ולשמור על רוגע עם כל הקושי. נכנסתי לחדר שלי, ורציתי קצת הרפייה מהמתח. ואז הורדתי רמת הגנה להגנה בסיסית, וגלשתי וחיפשתי בטויטר, ואכן הגיע למקומות מאד לא מוצלחים. למעשה שיתפתי את זה בקיצור. שוב שלושה ימים של מאבקים. 
ואז הגיע יום שלישי השבוע, היום המאה לנקיון. - התחיל מעולה, התפללתי נ''ץ, והחלטתי שאני קודם כל כותב איזה בירור הלכתי שאני צריך לכתוב, לפחות עד השעה 12, לפני שאגע בכל דבר חולין, למעשה למדתי רצוף משעה 7 בבוקר, עד מנחה גדולה. ואווי. ואחה''צ, שוב עם חברותא, וכן כל מיני דברים מאד חשובים. ממש יום נפלא עד השעה 12 בלילה. ואז ... החלטתי שאני צריך לבדוק את ההגנה של המחשב. ואח''כ לעבור על הקבלה ולהזיז לבסיסי. והמשכתי גם אחרי שהיה תמונות מפורשת, בגלל שהרי זה לא עושה לי זה לא סירטונים, ואחרי שהחיפושים הניבו סירטונים, נמנעתי ולא הסתכלתי בגלל שזה מגעיל אותי [מזהים את המשוגע, גם לכם זה קורה ?] כשהגיעו סירטונים מסוימים, סוג שאהבתי, והתחלתי להרגיש את הרעד, תפסתי מה אני עושה, ועצרתי אחרי 10 שניות.
ב''ה עברו מאז יומיים נורמליים. אתמול בלילה נכנסתי לפורום, לא היה לי כוח לכתוב שיתוף כזה, אבל התכתבתי עם חבר בפורום. והיום בלילה כשרצתי את ההרפיה החלטתי שאני גם חייב לעצמי ולכולם את הכתיבה כאן.
ועכשיו למה לא איפסתי ? קודם כל, בגלל שזה רחוק מאד מחוסר השפיות שהייתה פעם. עצרתי אחרי שניות שהרגשתי את הקריז. פעם זה היה עד הבוקר, ועד שהייתי מרגיש הקאה. [כן אני תמיד הרגשתי כמו השיכור בהתחלה שותה עוד ועוד אלכוהול, עד שמקיא]. ודבר נוסף בגלל שאני מרגיש שאם אאפס יהיה לי קשה מאד התחלת הספירה
אבל אני זכור, בעצם יש לי שני ספירות, מיום מאה תתחיל ספירה חדשה של נקיות לגמרי.
ותודה לכם חברי הגיבורים הלוחמים, על כך שאתם איתי במסע הזה. - בסוף גם אנחנו נסמן אלפי ימים נקיים, נוצצים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 ימים, 17 שעות #135086

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם לא היתה הוז"ל במכוון אז לפי הגדרת האתר אין מה לאפס.

אוהבים אותך!

קורה, קורה....  

בהצלחה רבה בעז"ה. אל תעלם לנו יותר  :-)

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 ימים, 7 שעות #135127

• אלי שומר
  • דירוג כסף

חסדי שמים, לא הייתה הוז''ל גם לא בשוגג. אבל הספירות שלי וחוסר השפיות שלי הם פחות על הוז''ל הם על עצם הגלישה. - והסיבה כאמור שלא איפסתי, בגלל שעצרתי את הגלישה ברגע שהגעתי לקריז, ולא אחרי שסיימתי. 
תודה לך.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 ימים, 17 שעות #135141

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג זהב

אלי שומר אוהבים מאוד !.

מאוד מזדהה עם המצב שלך , באופן כללי שאני עושה מהלך של שבירת גדר בתחום הזה. למחרת אין לי סיכוי שלא לחזור עליו... רק שיתוף בזמן אמת יכול להציל אותי . 

מאחל לך הצלחה רבה בהמשך הדרך אוהבים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 ימים, 10 שעות #135155

• אלי שומר
  • דירוג כסף

תודה. 
אין ספק הכלל תמיד כשאתה עובר על גדר, אח''כ יותר קשה שלא לחזור על הנפילה. זה בעצם הרעיון של אתגר התשעים יום, ככל שעובר זמן נקיון יותר קל. ובאמת היה לי תחילת השבוע שבוע מאד קשה, בגלל שנגעתי בגדרים.
משום מה דווקא אחרי המעידה האחרונה, שהייתה קשה יותר, מאז שעצרתי, ושיתפתי, לא עולה לי זיכרונות, אני שולט על הרצונות, מיד כשהם עולים אני דוחה אותם. שוב חזרתי למקום נקי. אולי זה בגלל השיתוף, אפילו שכבר תחילת השבוע שיתפתי, הפעם שיתפתי ממקום יותר אמיתי. או שהסיבה לזה באמת רוחנית, הקריעה והסגירה בתחילת הקריז, לפני שהמשכתי לראות, היא גרמה לתיקון. אני לא יודע. משתף ותאמרו אתם מה הסיבה. 
העיקר חסד ה', מרגיש נקי, ונעים. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 ימים, 9 שעות #135161

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 139 ימים
  • דירוג פלטיניום
"יג. לספר בכל פעם לפני המורה לו דרך השם, ואפילו לפני חבר נאמן, כל המחשבות והרהורים רעים אשר הם נגד תורתינו הקדושה אשר היצר הרע מעלה אותן על מוחו ולבו, הן בשעת תורה ותפילה, הן בשכבו על מטתו, והן באמצע היום, ולא יעלים שום דבר מחמת הבושה, ונמצא על ידי סיפור הדברים שמוציא מכח אל הפועל, משבר את כח היצר הרע שלא יוכל להתגבר עליו כל כך בפעם אחרת, חוץ עצה הטובה אשר יוכל לקבל מחבירו שהוא דרך השם, והוא והוא סגולה נפלאה"
צעטיל קטן לרבי אלימלך מליזענסק. 

השיתוף (המפורט והכנה!) עובד! ואתה משתחרר! 
זאת לא המצאה של כמה "שיכורים גויים"... 
גם הרר"א מליזענסק ידע בדיוק מה כוחו של השיתוף! 
זאת לא רק המצאה 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 יום, 4 שעות #135175

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מדהים!
אני לא הצלחתי למצוא מקור לזה (לא שאני יודע בכלל לחפש) ואפילו בתחילת הדרך היו לי התלבטיות הלכתיות על זה.
שמח לראות, תודה!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 יום, 2 שעות #135185

• אלי שומר
  • דירוג כסף

צעטיל קטן לרבי אלימלך מליזענסק. 

השיתוף (המפורט והכנה!) עובד! ואתה משתחרר! 
זאת לא המצאה של כמה "שיכורים גויים"... 

תודה רבה עשר שמעון. 
בפרט ההדגשה על המפורט והכנה. הרבה פעמים אני נכנס לכאן וזה נותן הרבה מאד, אבל בהחלט אתה צודק זה מאד שונה אם אני מגיב באגביות, או כתוב בריכוז עם כל הלב והפנימיות. 

זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן