ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 21830 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148041

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

סליחה שאני משעמם אתכם.
אבל שוב סוף יום מלא עבודה לוחצת [זה תפקידי] רוצה להשתחרר, היה לי ניסיון האם להיכנס לכאן או לא, הרי אני לא רוצה לגלוש במקומות לא טובים רק תרפייה והגברת ידע. ומה יש לי לשתף, מה שהיה אתמול. - אבל זה לא נכון, אם לא אשתף כאן, אני עלול להיגרר. 
האמת זה שאני לא ממלא את הטוקמן, ומדבר עם ידיד נפשי זה יצה''ר. מקווה שאעשה מה שצריך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148107

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ביום חמישי החלטתי שאני חייב לעזור לעצמי יותר, ולדאוג לטלפון, שאוכל לדבר בו עם מי שיכול לעזור לי. התברר שהמספר שלי חזר לחברה, והיום אין כבר מסלולי טוקמן כאלו. 
בליל שישי, א' אלול עברתי על הקבלה שלי, נכנסתי למחשב בשעה 1 בלילה לצורך בידור. ועברתי עוד גדר, ועוד גדר. הקב''ה עזר שיש לה הרבה גדרות, והצלחתי לתפוס את עצמי בזמן, ולברוח. 
שישי שבת עבר בניצול זמן נפלא. וגם ברחוב שמרתי את עצמי. אבל כל הזמן פחדתי ממוצ''ש שהוא אצלי יום מסוגל לפורענות. בחסדי שמים הקב''ה עזר לי להיות חזק ולא לעבור על אף גדר. וב''ה הלכתי לישון יחסית מוקדם, קמתי היום מוקדם, התחלתי את הזמן בהצלחה ובהתלהבות.
וממקום לא צפוי, בשעות אחה''צ הגיע חשק ליפול. - לא לקח לי הרבה זמן, אלא להבין שאני חייב להיכנס לכאן. אני נמצא כאן די הרבה זמן, נרגעתי, ועכשיו אחזור לעבודה עם כוחות מחודשים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148112

אלי היקר
אוהבים אותך
בהצלחה רבה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148115

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

עכשיו השעה אחת וחצי בלילה. 
אחרי שיצאתי מכאן, עדיין לא הייתי בריכוז לחזור לעבודה המלאה שלי. ב''ה יש לי משהו אחר לעשות כשיש לי פחות כוח. ב''ה הייתי עסוק עד השעה 11 בלילה. יצאתי להליכה, ולעבודה, ואני מגלה שאני בגל. כל מראה הכי פשוט ברחוב, מהווה בשבילי ניסיון. חזרתי בשעה עשרה לאחת, כל הדרך חשבתי אכנס לגלוש מעט להרפות.
ואז התחילה המלחמה שלי עם עצמי. 
נזכרתי יש לי קבלה שאני לא נכנס אחרי 1 בלילה. לא נורא, עכשיו זה עדיין לפני 1. אבל אני יודע שזה יימשך. וכך כמעט התייאשתי, לא נורא אכנס עם חסימה [אפילו שאני יודע שבכל מקרה זה רע, ובחיפושים "מקצועיים" יש לי נפילות]. ואז אמרתי לעצמי, בסדר, תיפול, אבל קודם כנס לשמור עינך. 
אני כאן כבר חצי שעה, וזה עזר לי, אני הולך עכשיו לישון. 
מקווה שמחר אקום ליום רגוע יותר, אסיים עם הגל הזה בשלום, והים יהיה נוח. 
נ.ב אפילו שאני כאן כבר כמה שנים, אני קורא את מה שכתבתי ומתבייש מעצמי. איך אני אדם מכובד, כך נוהג. אין לי זמן לקרוא עיתון, ולא לפטפט, אדם עסוק ומועיל. עד שאני מגיע להתמכרות. - הניסיון מראה שהכתיבה הזו כנראה עוזרת.

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148121

אלי שומר כתב on 20 אוג' 2023 15:03:

ביום חמישי החלטתי שאני חייב לעזור לעצמי יותר, ולדאוג לטלפון, שאוכל לדבר בו עם מי שיכול לעזור לי. התברר שהמספר שלי חזר לחברה, והיום אין כבר מסלולי טוקמן כאלו. 

הרבה דרכים למקום!!!
חזק ואמץ!!!
אוהב ומעריך מאד!!!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148123

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר,
כל הכבוד שבתוך הגל הצלחת לפעול מתוך חיבור ולא ניתוק לכיוון התאווה (אני חושב שכולנו מבינים כמה זה קשה).

נ.ב.
השיטה שהשתמשת בה עוזרת לי לא מעט.. הרבה פעמים שאני רוצה ליפול אני אומר לעצמי קודם כל תעשה פעולה מסויימת (להיכנס לשמור עיניך, להתאמן, להתקלח וכו') ולאחר מכן תיפול. ואז אחרי הפעולה הגל חולף או בעוצמה פחותה יותר (ואז אני עושה פעולה נוספת)..

בהצלחה חבר!
זה מצליח מאוד 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148155

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אתמול בלילה, נפלתי, בהתחלה התחלתי לגלוש קצת לפני השעה 1 בלילה, במקומות טובים, רק להרפיה, וזכרתי שהקבלה שלי אחרי 1 לא לגלוש. וחשבתי שבאמת אגלוש רק עד 1. אח''כ אמרתי לעצמי שהיות והתחלתי אחרי 1 אפשר להמשיך, וכך התדרדרתי והדרדרתי, ב''ה לא הגעתי למקומות מפורשים, ולכן אני לא מאפס את הספירה, אבל הרחק מפכחון. 
ולא פלא שעכשיו אני בקריז מטורף. - מתפלל להקב''ה שיעזור לי לעמוד בניסיון, אשוטט כאן, מאמין שזה יעזור לי.

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148163

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מעדכן שבזכות שנכנסתי לכאן עברתי את הלילה בהצלחה. וכמובן הדברים התהפכו לטובה. לא גלשתי אז ישנתי מוקדם. מימלא קמתי מוקדם להתפלל במניין הראשון. נשאר זמן לפעילות גופנית בבוקר שגורמת להגיע רענן לעבודה.
מדוע אני לא מצליח לזכור ולחיות  את הגלגל הזה תמיד ללפני הנפילות. 
תודה לכם חברים גיבורים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148166

זה מלחמה קשה לפעמים, להיות מצד אחד במקום שאתה לא רוצה להיות בו, אבל מצד שני זה עדיף מאיפה שהיית.
אל תאפס את הרצף.
עבדת קשה, כל יום נחשב.
המוח שלך עכשיו דורש את זה כי התקרבת קצת והוא נזכר.
אבל זה עובר.
תודה על הכנות והשיתוף, זה עוזר גם לי בעצמי להיות חזק.
אוהב אותך אחי, מחזיק לך אצבעות.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148175

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לא היה לי זמן לנשום עד לרגע זה. הייתי אמור לעשות הפסקה בין דבר לדבר [כן יש לי עוד עבודה הלילה], וחשבתי רגע להיכנס לגלוש במחשב ביידע כללי, לא ח''ו משהו לא טוב. 
אבל עשיתי עם עצמי חושבים שבדרך כלל בשעות הללו גם אם אני נכנס למקומות טובים, מהר מאד זה גולש, החלטתי קודם כל להיכנס לכאן לחזק ולהתחזק. ה' יעזור שאחזור לעבודה, ואסיים את הלילה בשלום.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148179

בהצלחה אחי, אמרת שב1 אתה מסיים.
גם אם ננפלת בגדר הזה, זה לא סיבה לנפילה הבאה...
אחי אתה גיבור ויש ל יכולות כנות ויכולות אומץ..
אתה תצליח ברור.

תחשוב על זה: אני חושב עליך עכשיו למרות שאני לא מכיר אותך ואומר לך שאתה יכל להצליח ובגדול. כי אתה גיבור לפי מה שקראתי...

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים #148291

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ממוצ''ש ועד עכשיו אני עובר זמן מטורף מבחינת ההתמכרות.
שבוע שעבר לקראת סוף השבוע, נפלתי קצת בגדרים. וכידוע נפילה גוררת נפילה. במוצש''ק נפלתי עמוק מאד, לאותו מקום של לפני שבועיים. ומאז לא מצליח לחזור לעצמי. אמנם ביום ראשון ושני היה יותר טוב מאשר מוצ''ש, אך עדיין נפילות לא קטנות. ביומן הפרטי שלי הם מחייבות איפוס.
עכשיו אני שוב בקריז נורא. אני כבר מנסה יומיים לאפס את הספירה בשמור עינך, משום מה זה כל פעם מסובך לי. ואז אמרתי לעצמי בין כה וכה אני לא נקי מי יודע מה, אם כן לייזיל אתנהה מהאי עלמא. 
ה' ירחם עלי ויעזור לי

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 7 חודשים #148304

אחי, איזה מבאס זה.
אני מכיר את ההרגשה הזו של "עכשיו אני בכל מקרה למטה אז אני ישאר כבר שם" זה משהו שמושך אותנו לשם, וזה בסדר, זה מה שבאתי לומר לך. זה בסדר גמור להיות למטה וליפול שוב ושוב. זה מגיע בדרך כלל כשאין לך כח להילחם, תן לעצמך להיות שם קצת, תכתוב לעצמך מה ההרגשה הרעה הזו של להיות שם, למרות הסיפוק שזה נותן, ומתי שהוא בעוד יום יומיים שבוע חודש יבא לך רצון חזק לצאת משם ויהיה לך את המכתב הזה ויהיה לך אנגיה מחודשת לצאת לקרב ולהלחם.
מאמין בך שתצליח. תמשיך לעדכן.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148472

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

יש לי את הכוח היקר, תודה על דברי החכמה, ועל הכוח שהעברת לי.

אכן לפעמים החכמה להרפות, קצת הרפתי ליום יומים, אבל בסוף הבנתי שבלי לקחת קרשים לצאת מהבוץ לא אצא ממנו לעולם ואשקע יותר ויותר. ומה אני חושב איך להגיע לסליחות. 
לכן ביום חמישי האחרון החלטתי שאני שוב חוזר בכל הכוח. בלילה היה לי קשה מאד מאד, ולכן ברחתי למיטה לישון, לפני השעה אחת בלילה כבר ישנתי, נדיר אצלי. - מוצש''ק, שוב לילה מועד לפרענות אצלי. החלטתי שאין לי ברירה רק לברוח לישון, בדרך כלל במוצ''ש אני עובד עד השעה 3 בלילה, שוב ברחת לפני 1 לישון, היות ואני יישן שבת בצהריים היה לי קשה להירדם, התפללתי להקב''ה שארדם, שכבתי במיטה ואמרתי לו אתה יודע כמה קשה לי עכשיו המאבק המפיל חבלי שינה תפיל עלי חבלי שינה. - ביום ראשון בבוקר כבר קמתי מוקדם, והתחלתי שוב מוצלח. ב''ה מאז נוצץ, לא היה לי אפילו זמן להיכנס לכאן לשתף, אבל הבנתי שאני חייב לשתף. כי יש זמנים שאני לא יכול בלעדיכם, לכן צריך לבשר לכם גם בשורות טובות. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148562

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כבר מעל הטבע, יותר משמונה ימים מפוכח לגמרי ב''ה. זה משפיע בכל מקום, גם ברחוב בצורה טבעית.
הגיע גל קטן, נכנסתי לכאן קראתי שיתופים, ומשתף אתכם, ה' יעזור שאצליח. 

זמן ליצירת דף: 0.85 שניות

Are you sure?

כן