ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 21857 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144769

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

משתף אתכם. 
מתוח, עמוס, רוצה לברוח, לא ניתן לקרוא לזה קריז. בגלל שב''ה כל כך הרבה זמן אני נקי, אז הקריז רחוק ממנו. אבל כן יש לי דגדוג או חשק להרפות קצת. רק להסתקרן לראות מה קורה. - אני זוכר מה יקרה אם אפול, אצטרך לספור מחדש, ארצה שוב, אגיע למחוזות הללו שוב. 
לכן החלטתי במקום זה להיכנס לכאן לדרוש בשלומכם הטוב. 
תודה רבה על העידוד, נותן לי כוח. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144961

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שבועיים לא ביקרתי כאן. - יומיים אחרי הביקור כאן נפלתי בפכחון. גלשתי במחשב עם רמת הגנה נמוכה יותר. 
עוברים עלי ימים קשים, לחצים מסביב, שגורמים לי לעבוד בכוח ההמשך בלבד. 
אבל כאן מגיעה הבשורה הטובה והגדולה, ב''ה אני מפוכך כעשרה ימים, לא נפלתי בכלל. נכון שהיה לי חשק אבל בפועל לא נפלתי ב''ה. - זאת אומרת ככל שאתה מתרחק יותר ויותר מהנפילות פחות אתה מגיע אליהם. 
אני דואג לקבל את עצמי, לא תמיד יש אנרגיות, יש מושג שנקרא ימי השנאה, הקב''ה לא מצפה שתהיה בימי השנאה במקום שאתה בימי האהבה. מודדים רק עד לאיזה מקום אתה נופל בימי השנאה. וב''ה אני במקום טוב יותר בהכל, והחשוב שב''ה בכלל לא נופל בזוהמה. 

ולך ידידי המשתוקק היקר. כשנכנסתי לכאן בהתחלה לפני קרוב לשנתיים, היית הסמל והדוגמא בשבילי להאבק. ב''ה הקב''ה ריחם עלי ולא איפסתי מאז שנכנסתי לכאן, אבל אתה נשאר דוגמא וסמל, לאדם שנאבק ללא לאות. 
תודה על כל עידוד מכולם, ובפרט ממך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145123

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
היום יום הולדת לאלי שומר

כן לפני שנתיים, בעשרה בטבת תשפ''א, בכיתי חזק להקב''ה, אחרי עשרות שנות מאבק עזור לי הפעם. הבנתי שאני צריך לעשות משהו, שלחתי הודעה לשמור עינך מה הם יכולים לעזור לי, כשאינני מוכן להחשף בשום אופן. חזרו אלי, וביום י''ב טבת תשפ''א נרשמתי לשמור עינך.

ב''ה במבט היום ב''ה זכיתי להיות בעל תשובה שלא שב לכיסלו עוד, לפי הביאור של הגר''י סלנטר. שביאר שאם אדם עלה במשהו בצורה גמורה, אפילו שעדיין נופל, אבל הנפילה היא שונה, ניתן לומר עליו לא ישוב לכיסלו עוד. 

ב''ה כפי שזכור לי מאז שאני כאן, עם כל הנפילות לא גלשתי באתרי זוהמה רשמיים, במודע באינטרנט ללא חסימה, ומה שברור מעולם לא הגעתי שוב לטומאה בהקיץ. 

וודאי ההתכמרות לא מתה. אני מכור. עדיין מתמודד. ידידי שעוקבים אחרי יותר, רואים את הלחצים. - אבל ב''ה ככל שעובר הזמן זה נהיה יותר קל, הרצון לברוח לטומאה קטן והולך. אני ב''ה שוב כבר מעל עשרים יום מפוכח. 

מוצא כאן הזדמנות להודות לכם ידידי העוקבים והמעודדים כל אחד בדרכו. זה נותן כוח לא נומלי. - כמובן להודות למנהלי האתר, על שליחות הקודש. 

ה' יעזור לכולנו להתקרב אליו בשמחה ובאמת. 
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145125

מזל טוב אין מילים!
מרגש ממש
אשריך! אשרי העם שככה לו!
איזה בנים קדושים יש להקב"ה
שרוצים רק טוב ונלחמים במשיכות הכי חזקות
לעשות רצונו ולהתקרב אליו
תודה "אלי שומר" חיזקתני!
אוהבים אותך תמשיך לבוא!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145127

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב אחי היקר!
אתה בהתקדמות נפלאה, עלה והצלח!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145130

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר היקר אתה עושה מסע מדהים! זוכר אותך כאן עוד בתחילת דרכי ודי תחילת דרכך, זוכר אותך עוד בטבלה של ה90 יום ומאז אתה ממשיך בגדילה.
מי יתן ותמשיך לגדול הלאה ותראה הרבה אור חדש ונעים בתוך חייך 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145141

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם יקירי על התגובות והעידוד.
היה לי יום עמוס ולחוץ, והחלטתי במקום לשוטט ברשת, להיכנס לכאן, ועודדתם אותי. 
אמן על כל הברכות
וכל המברכים יתברכו ממקור הבכרות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145180

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
ובכן החיים כמו שהם, מלאים עליות וירידות. 

אחרי שישי שבת נפלאים, של דבקות בתורה ויראה. הגיע שבוע עם לחצים גדולים. עולם המעשה עם הקשיים שלו, ואולי קצת יותר מהרגיל. דברים שגרמו לי להיות מתוח ולא נעים כלפי הסובבים. והתוצאה שלא היה לי טוב עם עצמי. וכמובן התוצאה היא לנסות לחפש. ב''ה הכל חסום, וזה אני מצליח לשמור על עצמי לא לנסות להגיע למקום בלי חסימה. 

ב''ה עומד לסיים 30 ימים של מפוכחות. תשאלו בצדק, החיפושים הללו אינם מפוכחות. התשובה בכל דבר יש רמות. למעשה אני גולש ברמת חסימה הרמטית, זה המפוכחות שלי עכשיו. מקווה לעלות בדרגה. 

מתפלל לה' שהטירדות יפתרו על הצד היותר טוב. ובעיקר שאדע להתמודד עם החיים בצורה יותר רגועה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145184

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

הודו לה’ שהכל חסום, וזה בבחי’ בעל כרחך אתה חי, וה’ יעזור לך שהכל תסתדר באופן הכי טוב בקרוב ממש.
אוהבים אותך ומתפללים להצלחתך

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145222

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כתבתי הודעה ארוכה מאד, ומשום מה נמחקה ולא נשלחה. הכל משמים
מעדכן שעדיין עובר קשיים.
לפני יומיים אחרי מאבק ארוך עם עצמי, ניסתי שוב לפרוץ את החסימה, וברחמיו הגדולים לא הצלחתי. 
וכמובן הרגשתי מאד רע שניסתי לפרוץ.
למעשה ב''ה מפוכח מעל שלושים יום.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145223

בהצלחה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145331

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
ד''ש מכף הקלע
אין לי איך לכנות את המצב שלי יותר טוב מהכותרת הזו.

יומיים ארי שכתבתי את ההודעה הקודמת. היה צורך מסוים שאוריד את רמת ההגנה, ואז ניצלתי לשוטוטת ברשת. הפסדתי את הפכחון שלי. 
ושוב התחלתי לספור פכחון מחדש, ואז הגיע ליל שישי, והגעתי למקום מסוים והתחברתי לצורך עבודה עם המחשב, ופתאום קלטתי שיש תקלה בסינון, ואין סינון. התחלתי לנצל את זה. - היה לי כמה מעצורים שעמדתי בהם, ובגלל זה לא אפסתי, אבל הרגשתי זבל. שבת עברה בהתעלות ומוצ''ש שוב רציתי לגלוש, ורבתי עם עצמי, והתפללתי להקב''ה שהחסימה תעבוד, ושוב ניסתי לבדוק את החסימה, והיא עבדה ב''ה. אבל ההרגשה היא נוראית. אפסתי לעצמי את ספירת הפכחון. מי שהחסימה שומרת אותו הוא רק ממפוכח, הוא בקושי נקי. 
נכון שיש לי עכשיו הרבה מאד מתחים. אבל אני לא מבין את עצמי, לאן אני בורח, זה הרי מגעיל כל מה שאני רואה שם.
בדיוק כף הקלע, לרגע זה מגעיל אותי, ואני רוצה רק תורה מצוות ומע''ט, ולרגע רוצה לגלוש.
אין לי מספיק זמן לכתוב תובנות איך הגעתי לזה. אבל בגדול התשובה, שצריך להאבק על נקיון מושלם. בכל הדברים. אסור לבנות כלום על החסימה [אפילו שבוודאי צריך אותה]
אנא ה' אלוקי, עזור לי, אתה יודע שרצוני לעשות רצונך, ואני פשוט חולה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145498

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

לא עדכנתי שבועיים. 
גם עכשיו אין לי מספיק כוח לעדכן באמת.
אספר לכם שנפלתי עמוק יומיים אחרי הכתיבה של ההודעה ההיא. עד לרגע זה לא החלטתי האם הנפילה ההיא מחייבת איפוס, ולכן אני לא מאפס ולא סופר, מחכה לתשובה מחכמים בעלי ניסיון.
מיד אחרי אותה נפילה התחזקתי מאד, והתחיל להיות מפוכח לגמרי לגמרי, אבל אני עכשיו שוב במצב שמה ששומר אותי זו החסימה. נכון שיש לידי מחשב אחר ללא חסימה ואני לא נוגע בו, נכון שאני לא מבקש שיורידו לי רמת הגנה במחשב שלי. אבל הראש שלי במקומות לא טובים.
שוב לצערי אני בתקופת לחץ, ובגלל שאני חולה, אני בורח לריגושים במחשב.
ה' ירחם עלי ויעזור. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145501

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר היקר, ריגשת אותי. כתבת בכנות והצגת צדדים של חולשה, פתחת לפנינו את כאב ליבך.
ליבי איתך בחזרה.
החיים מלאים עליות וירידות, קמת בבוקר ואמרת מודה אני? הריבונו של עולם עדיין רוצה אותך כאן בעולם.
אוהב אותך, תהנה מהיום הזה הכי בעולם, זה באמת מה שקיים כאן ועכשיו

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145506

• שפע-רב
  • חבר ותיק

ובכל זאת יישר כח על העדכון למרות שאין לך כוחות ואתה חולה!

זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן