ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22472 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 5 חודשים #140156

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום
נכנעתי
ב''ה לא נכנעתי לייצר, אלא כנראה עוד שלב בכניעה בהבנה של ההתמכרות.
אתחיל לשתף מהעובדות, במשך השבוע הגעתי לספירת מפוכחות יחסית ארוכה, אחרי שהתמודדתי עם כמה קריזים קשים. ואז הגיע יום רביעי בלילה, ומעדתי חזק, ושוב בליל שישי כבר בין כה וכה אני מפוכח רק יום, ושוב בזבוז של זמן רב מול המחשב, לא במקומות שאני יכול לקרוא לעצמי מפוכח אם אני גולש שם, אפילו אם אני יכול לקרוא לעצמי נקי. 
סיפרתי שיש לי בעייה שהבעה''ב שלי אחראי על החסימה, ולא הבין מדוע צריך להחליף חסימה הרי רק לי ולו יש את הקוד של המחשב. 
בעבודה שלי הייתה בעיה כלכלתי עם הזמנה שנתקעה. ניצלתי זאת ואמרתי שישי לבעה''ב שנראה לי שזה בגלל שהחסימה לא מסודרת, בתור סגולה שיחליף עוד היום. ב''ה החליף.
והסיום, כולם יודעם שקופת העיר עושים, מופתים, אולי גם צדיקים. ואני רוצה לספר שגם הקב''ה עושה. אכן בעה''ב סידר את החסימה, תוך 24 שעות הבעיה נפטרה. 
ובתור טיפ גם אני באופן אישי קיבלת ממקום אחר משכורת שהתעכבה שלושה חודשים, עד שכמעט התייאשתי. 

עכשיו את האמת הגיע הרגע הקשה. אני לא יודע איך מתמודדים עם הפכחון. בהתחלה לא רציתי בכלל חסימה, בשביל לעזור לעצמי להבין שאני צריך לשמור על עצמי ולנקות את עצמי. ועכשיו אחרי שסידרתי את החסימה, הגעתי לרגע הקשה, הרי אני לא שומר על עצמי, החסימות שומרות עלי, ואם כך היכן אני עובד על פכחון, על יציאה מההתמכרות. 
הקב''ה ירחם עלי ויעזור לי, למצוא את עצמי עובד נכון על פכחון. שאוכל להגיע למצב שאם ח''ו אגיע למקום ללא חסימה אשאר שמור ונקי, כמו שהיה בחצי שנה הראשונה שלי בשמור עיינך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 5 חודשים #140210

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני חייב לעדכן שיותר קל להתמודד עם זה שאתה לא יודע איך בדיוק עובדים על הפכחון, מאשר להמתודד עם הרצון ליפול עמוק, ועם הנפילות. 
ה' יעזור לי ולכולנו לצאת בעז''ה, מאפילה לאור גדול. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 5 חודשים #140268

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני הרבה פחות מבקר כאן, בגלל שהרבה יותר קל לי מאז שהמכשיר שלי חסום. המאבן בפכחון הוא לא קשה כל כך ולא יום יומי כל כך. ב''ה נכון לעכשיו אני שולט במחשבות, ובשמירת העניים ברחוב. 
אני לא מרגיש אני עובד כל כך על פכחון, הוא יותר בא מאליו. מקווה שאבין עם עצמי, מה התפקיד שלי ומה אני אמור לעשות. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 5 חודשים #140271

בהצלחה אח יקר!!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140364

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים.
עובר עכשיו ערב קשה, לחצים וכל מיני דברים. אם המחשב שלי לא היה חסום לגמרי הייתי נופל. ב''ה הוא חסום, כל המאבק שלי הוא לא לנסות לפרוץ, ובגלל שאני יודע שרוב הסיכויים שלא אצליח, לא שווה לי להפסיד את הפכחון, ולכן לא מנסה
עכשיו אני צריך לטפל בדברים שקשים לי ויש לי שני צורות, או להתמודד איתם, או לברוח לתורה. אך אין לי אפשרות לברוח לטומאה ב''ה.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140403

ואוו איזה כיף לקרוא את היומן שלך, מלא באופטימיות ובשמחה על המצב...
איזה כיף לראות שהמאבק שלך עבר אל מעבר לגדר אל שלב הפכחון והמאבק על התאווה ופגם הברית קצת זז הצידה...אני בטוח שאתה עדיין נלחם גם בזה אבל כל הגדרות והגבולות ששמת רק מעוררים בי יותר ויותר השתאות על הדרך שלך...
כיף לי לקרוא ולהאמין שגם אני יכול להיות חלק מהטוב הזה...
אז תודה רבה לך חבר יקר...

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140467

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים יקרים. 
איזה שמחה, החנוכה השנה. בכל השנים הייתי מסכל חזק על הנרות כדי לתקן מה שפגמתי, מבטיח שיותר לא, אינני יודע האם החזקתי כל החנוכה שלם. 
עכשיו בחסדי שמים אין סופיים, עוד מעט מסיים שנה, שלא גלשתי ללא חסימה אפילו שיכולתי. שנה של מודעות של מעקב. מתחיל להתקרב לחודש של פכחון.
נשאר זמן להאבק בעוד דברים, בניצול הזמן, בשלוות הנפש. 
כמה מסכן הוא המכור, כמה הוא בורח מכל מאבק, לשתות מי ים, במקם לטפל בבעיה.
כותב את זה לעצמי כדי לזכור ולחזק בעצמי את ההכרה, שכדאי לשמור על פכחון, ואולי יהיו אחרים שיקראו זאת ויעזור להם במאבק של עצמם. 
חנוכה שמח. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140503

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ממשיך להיות עסוק מתקרב לחודש פכחון, או טו טו, שנה כאן. 
נכנס כדי לעדכן שאני כאן, לא עזבתי כי אין דרך אחרת. ב''ה הרבה יותר קל לי.
בליל זאת חנוכה, עברתי לילה עם לחצים, אם הייתה לי אפשרות נראה לי שלא הייתי מחזיק מעמד וגולש. ב''ה מזמן מנעתי מעצמי את האפשרות. הלחץ עבר, המצב רוח חזר, והכל בסדר. איזה מסכן הייתי אם היה לי אפשרות לגלוש, כמה הייתי צריך לתקן כדי לחזור למסלול.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140508

ואוו איזה כיף לקרוא את הדברים האלה.
כל כך נותן לי תקווה להמשך, כל כך מחכה כבר להרגיש יותר שלם עם עצמי ועם מה שאני, כל כך מחכה כבר להגיע לנקודה שאני עושה את מה שאני רוצה ואוהב ואת מה שמשמח אותי באמת.
תמשיך לשתף ולעדכן, ובהצלחה גדולה עם הפכחון, אתה אלוף...

נקי רק להיום

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140678

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תמיד הייתי בטוח שבזמן שאגיע לי''ב  טבת תשפ''ב, אכתוב כאן טור ארוך ומשתפך על מלאות שנה למסע. למעשה משום מה הייתי עסוק מדי בדברים טובים, אבל אני חושש שבכוונה היצה''ר מרדים אותי, ואני לא נכנס לכאן, חושב כאילו אני נקי, מפוכך, אבל צריך תמיד לעבוד.
בהצלחה לכל החברים, היקרים, וגם לחדשים. 
אין דרך אחרת, זה המקום, והוא מצליח ונותן. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 3 חודשים #140690

בהחלט מחכים כאן לכתיבה שלך ולתובנות ממרומי שנה שלמה...עכשיו הגיעה הזמן למדרגה הבאה, כי כמו שכתבת היצר מנסה להרדים אותך אז אני בטוח שבחוכמתך תראה לו מי האחראי כאן...
בהצלחה בימים האחרונים, לפעמים הם הקשים ביותר, כי הם המעבר לשלב הבא, לקומה הבא למדרגה הבאה...
בהצלחה ונתראה בשנה הבאה...
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 3 חודשים #140696

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני יודע שהתכוונת לטובה באיחול להתראות בשנה הבאה.
אבל לרגע לא חשבתי לעזוב כאן ולקפוץ רק פעם בשנה. 
משתף, שעם כל החסימות, ועם כל זה שאני מפוכח, פתאום במוצש''ק, לילה מועד לפורענית אצלי, נפתח לי בלי חיפושים רבים, איזה משהו מאד לא טוב. כמובן היצה''ר אמר מותר כי זה מטושטש וכו', ואני רק רוצה לבדוק האם באמת נפתח, אבל נפלתי בפכחון. 
בקיצור מכור פעם תמיד מכור. אבל בגדול ב''ה מכור נקי כבר למעלה משנה. 
רק נשלחה לי תזכורת.
בעז''ה מקווה להתאפס עם עצמי, לעבור על היומן האישי שמופעי רק במחשב שלי, לעבור על היומן הציבורי, ולנסות אולי לשתף אחרים.
כמובן אינני מתיימר לדון אחרים, יש רבים שברור לי שלא הייתי עומד ברבע מהניסיונות שלהם, אך אולי כן יוכלו לקחת קצת תובנות מהדרך שעשיתי. 
אוהב את כולם אחי הגיבורים. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 3 חודשים #140721

אני יודע שהתכוונת לטובה באיחול להתראות בשנה הבאה.

היי סליחה שלא הובנתי כראוי, התכוונתי שניפגש בשנה הבאה כלומר ביום שאחרי השנה השלמה של הנקיות שלך...כלומר שתזכה להשלים את 365 הימים של השנה הנוכחית...
ואכן הצלחת ברוך ה'...
שיהיה בהצלחה..

נקי רק להיום

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 3 חודשים #140725

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

קיבלתי הודעה מהאתר, שהגעתי לדרגא הגבוהה ביותר. בעל תשובה. 
אוי אוי, כמה חיכיתי ליום הזה, כמה חשבתי איך אכתוב. - אבל חיים וולדר טרף את הקלפים.
חוץ מזה המאבק ממשיך.
אבל ב''ה היום הרגשתי, איך אני עוצר כל ניסיון בתחילה. הולך ברחוב, רואה מראה ממשיך מיד הלאה. הייתי היום במקומות שהיה ניסיונות, פעם הייתי נעצר מסתכל, הפעם אחרי רגע תפסתי שאני חוזר למחוזות ההתמכרות, והמשכתי הלאה. 
מכור פעם מכור לתמיד אבל העבודה הרבה יותר קלה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 3 חודשים #140726

אלי שומר כתב on 28 דצמ' 2021 22:21:

קיבלתי הודעה מהאתר, שהגעתי לדרגא הגבוהה ביותר. בעל תשובה. 
אוי אוי, כמה חיכיתי ליום הזה, כמה חשבתי איך אכתוב. - אבל חיים וולדר טרף את הקלפים.
חוץ מזה המאבק ממשיך.
אבל ב''ה היום הרגשתי, איך אני עוצר כל ניסיון בתחילה. הולך ברחוב, רואה מראה ממשיך מיד הלאה. הייתי היום במקומות שהיה ניסיונות, פעם הייתי נעצר מסתכל, הפעם אחרי רגע תפסתי שאני חוזר למחוזות ההתמכרות, והמשכתי הלאה. 
מכור פעם מכור לתמיד אבל העבודה הרבה יותר קלה.

חסדי השם יתברך, איזה יופי. איזה זכות. שמח מאוד בשבילך. בקרוב אצל כולנו בעזרת השם. כי אורך ימים ושנות חיים יוסיפו לך. שנות חיים דייקא, שנים בהם נחיה, לא שנות מוות. אוהבים

זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן