ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22383 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138843

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום
יום א' פרשת כי תצא - יום ראשון למפוכחות
הבטחתי להילחם ולהמשיך לשתף, ואני עושה זאת באיחור אמנם אבל עושה. 
לא קל לשתף, בפרט שיש כאן כאלה שקצת מכירים אותי יותר, אבל זה הדבר היחיד שכנראה כן עוזר. 
עברה על שבת של התרוממות, אבל פתאום היו לי פלאשבקים, של דברים שראיתי לפני למעלה משנה. דחיתי אותם מיד. הייתי צריך לזהות שהסכנה מתקרבת. לא ייחסתי לזה חשיבות, במוצ''ש המשכתי בשלושה עמודי עולם, תורה, עבודה, וגמ''ח. יתכן שאם הייתי נכנס לכאן לשתף הייתי שורד, אם הייתי פונה לחבר שיש לי קשר איתו גם לא הייתי נופל.
מאוחר בלילה חטפתי קריז, ועברתי על כל הגדרים שלי, שמעתי קול אומר לי תעצור, תבדוק אולי יש לך עם מי לחלוק את הקושי, במקום זה קיימתי בריצת רגליים להרע . התחלתי חיפושים. הקב''ה ברחמיו עזר, שהחסימה עבדה די טוב. וכשהיא לא עבדה מספיק טוב, די מיד סגרתי. אבל הייתי רחוק מלהיות מפוכח.
אני קורא לעצמי נקי, בגלל שהייתה לי אפשרות לגלוש בלי חסימה, ולא עשיתי זאת. 
האם יש לי תובנות. - כן לא חדשות.
ההתמכרות הולכת בגלים, ומשום מה אני שוכח את זה בקשר למפוכחות, ולכן אני לא מצליח לשבור את תקרת הזכוכית של שבועיים מפוכחות.
מתחיל עכשיו שוב, אשקיע יותר. מקווה שעכשיו שבועיים לפני ר''ה יהיה לי יותר קל להגיע לשבועיים, ואז עשרת ימי תשובה, וכו', יהיו ימים יותר קל.
ואסיים בתפילה להקב''ה, סומך נופלים, ומתיר אסורים, ורופא חולים. עזרנו כולנו, כי אלייך חפצינו. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138847

אלי היקר!

אוהב אותך ומעריך אותך מאד!
מתפעל ומשתאה מהמלחמה העיקשת שלך בלי פשרות, בלי להתעייף, ובלי פשרות.
ויותר מכך מהגבורה העילאית לשתף ע"ג הפורום!

הרבה למדתי ממך!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138875

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה נפש שוקקה היקר
יום שני כי תצא יום שני למפוכחות
חשבתי לקראת ערב שאשתף על שני ימי אהבה. היום אלו ימים של הצלחה בכל הדברים, תורה עבודה וגמ''ח. - אבל היום בערב התחיל שוב קריז. ב''ה עמדתי בו, לא נפלתי בגדרים, שמרתי על מפוכחות. אבל כן מלחמה. - בקיצור הקב''ה נתן לי זמן מנוחה בין מערכה למערכה בזירה.
לא היה לי אפילו כוח, ליצור קשר עם הידיד היחיד שיש לי אתו קשר אישי כאן בפורום, אפילו שהוא שלח לי הודעה. פשוט סחוט, הוא יבין אותי ויסלח לי. 
אבל ב''ה עברתי את הערב, בבחינת ישב ולא עשה עבירה, מעלה עליו כאילו עשה מצווה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138889

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק
אלי שומר כתב on 15 אוג' 2021 18:47:
יום א' פרשת כי תצא - יום ראשון למפוכחות
מאוחר בלילה חטפתי קריז, ועברתי על כל הגדרים שלי, שמעתי קול אומר לי תעצור, תבדוק אולי יש לך עם מי לחלוק את הקושי, במקום זה קיימתי בריצת רגליים להרע . התחלתי חיפושים. הקב''ה ברחמיו עזר, שהחסימה עבדה די טוב. וכשהיא לא עבדה מספיק טוב, די מיד סגרתי. אבל הייתי רחוק מלהיות מפוכח.
אני קורא לעצמי נקי, בגלל שהייתה לי אפשרות לגלוש בלי חסימה, ולא עשיתי זאת. 

אלי היקר שלום
ראשית, אני די חדש כאן ולא מספיק "התחברתי" אליך. אך כן מספיק כדי להעריך את הכנות שלך.
שנית, סליחה מראש על החפירה, אך אסביר גם למה היא חשובה לי.
מכיוון ואתה מהווה עבורי השראה (רצף נוכחי 200+), אני רוצה להבין יותר טוב מה שכתבת.
כתבת שלא איפסת כי היתה לך אפשרות לצפות בלי חסימה. מאידך, משמע שכן היתה לך חסימה (רק לפעמים לא עבדה טוב). 
ושוב סליחה על החפירה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138914

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משתף אתכם אחי אהובי. - שפסע הייתי ליפול ולאפס- את כל הספירה. רק חסדי שמים, כמו שהיה ליוסף הצדיק, בשניה האחרונה הקב''ה שלח לו את דמות דייקנו של אביו, גם לי בשניה האחרונה נתן את הכוח להתגבר ולא להפסיד את כל הימים.

מתחיל עם זה שנפלתי בפיכחון. אמנם לכאורה לא עברתי על גדרים שלי, אבל הייתי צריך לצורך מסוים לעשות חיפוש במחשב של משהו הלכתי שיש לו קונטציה לדברים שיכולים להביא תוצאות, אבל הייתי רגוע, הרי יש לי חסימה, ואני באמת צריך את החיפוש הזה לצורך טוב. בהתחלה באמת טיפלתי רק בזה, ואח''כ המחשב הביא תוצאות, ואז הייתה לי הרגשה [שעל הבעייה הזו אני מדבר כל הזמן] שהרי יש לי חסימה ואם המחשב נותן אפשר להסתכל. - ידעתי שזו לא מפוכחות, אבל בין כה וכה אני נופל כבר חודשים כל כמה ימים, אז "לייזל להתהני מהאי עלמא" - ואז כתבתי חיפוש, שהביא לי שורות שלמות של אתרי זוהמה, ב''ה ללא כל תמונה, אבל מיד הבנתי שאם יש תוצאות אלו סימן שיש תקלה ואין חסימה, ואם אלחץ על אחד מהתוצאות אפול מיד לגיהונם. הייתה לי מלחמה עם עצמי של עשרים שניות, וכיבתי את כל המחשב, כדי שהחסימה תחזור. היצה''ר אמר לי מה אתה מכבה את כל המחשב, יש לך הרבה קבצי עבודה פתוחים - אבל ידעתי שאסור לי לשמוע, ועדיף להפסיד את מה שכתבתי מאשר את הספירה שלי. 
לא יודע מה יהיה, איך אצליח כן לחזור למסלול פכחון, הקב''ה ירחם עלי. אנסה גם לתקשר יותר עם אחד מהחברים, וה' ברחמיו יעזור לי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138915

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
רגיש כתב on 17 אוג' 2021 11:49:

ראשית, אני די חדש כאן ולא מספיק "התחברתי" אליך. אך כן מספיק כדי להעריך את הכנות שלך.
שנית, סליחה מראש על החפירה, אך אסביר גם למה היא חשובה לי.
מכיוון ואתה מהווה עבורי השראה (רצף נוכחי 200+), אני רוצה להבין יותר טוב מה שכתבת.
כתבת שלא איפסת כי היתה לך אפשרות לצפות בלי חסימה. מאידך, משמע שכן היתה לך חסימה (רק לפעמים לא עבדה טוב). 
ושוב סליחה על החפירה.

רגיש היקר, היות ואתה אכן חדש אין לי זמן לראות את הרקע שלך ומה ההתמודדות שלך. בכל מקרה ברוך הבא, אין דרך אחרת, כולנו כאן נושכים שפתיים ונלחמים, אכן מעולם לא הגעתי לכזה זמן רב של נקיון.
אינני יודע למה התחברת ולמה לא, בשמחה אם יש לך עצות בשבילי אשמח לשמוע. 
לעצם שאלתך, אפילו שבסוף לא הסברת מה זה משנה לך, אענה. המחשב שלי יש לו חסימה. אך יש לי גישה למחשב אחר שאין לו חסימה. וחסדי שמים מאז שאני כאן 234 יום מעולם לא נכנסתי למחשב ללא חסימה, מהחלטה. וכפי שתראה בשיתוף שלי מהיום שמחשב שלי פתאום הייתה תקלה ושמרתי את עצמי, ויש לי חשש שאם לא היית נמצא תמיד מול הניסיון ועומד בו לא הייתי עומד בניסיון היום. מה שכן קורה לי שבמחשב שיש לי החסימה מפספסת לפעמים, כמובן לא דברים מפורשים אבל בהחלט שנותנים לי להבין שאני רחוק מלהיות מפוכח. אתה יכול לשאול מדוע אני לא מחליף חסימה. שני סיבות, א. אני צריך קצת מרחב לצורך עבודתי. ב. הסיבה השנייה היא סיבה שנתונה לויכוח, אבל זו דעתי, שאם אדם משליך את כל האנרגיה בחסימה הוא לא יתפכח, וגם עלול למצוא אפיקים חדשים להתמכרות, וגם יפול ברגע שתהיה תקלה, כי הרי הוא לא אשם. - אני יודע שיש חברים חשובים מאד כאן, שאני מעריך אותם שחושבים אחרת, אבל זו דעתי. וה' יעזור וירחם שלא אכשל. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138917

אלי היקר!
קראתי את השיתוף שלך הכנה והאמיץ שנכתב מדם ליבך הטהור, ברשותך, אני רוצה לכתוב את השיתוף שלך בנוסח שונה קצת, אני מקוה שאתה מרשה לי:

ובכן, בשיר וקול תודה, אני מודה לבורא עולם, שנתן לי את הכוחות לעמוד אתמול בנסיון עצום, הייתי כפסע לפני נפילה, אבל אבא אוהב בשמים הערה עלי רוח טהרה ממרום, ונתן בי עוז ותעצומות לעמוד בגבורה נגד היצר הרע שמבקש לטורדני מן העולם.

אני מרגיש סיפוק רב ושמחה עצומה על שזכיתי להתגבר ולשמח את אבא שבשמים, אני מרגיש שאני מגיע לראש השנה מוכן יותר וראוי יותר.

עד כאן.

איך נראה לך?

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138924

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

נפש שוקקה - מלא טוב - היקר
תודה רבה על הניסוח החדש של השיתוף שלי. 
מסכים איתך שזו באמת העבודה לראות את חצי הכוס המלאה. 
זו עבודה מאד קשה. שבע יפול צדיק וקם, אני עברתי מזמן את השבעים יפול. ואתה צודק שאני צריך לזכור שגם עברתי את השבעים קם. ממשיך לקום, לא נשאר על הקרשים. 
אחד הדברים המטרידים אותי ביותר, שאני מרגיש שבחודש וחצי האחרון הנפילות בפכחון תכופות יותר. אבל מקווה שזה חלק מהגלים, וחלק מהתיקון לקראת ראש השנה. - נדבר ונחשוב יחד על פתרונות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138925

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

היום יום חמישי פרשת כי תצא למלחמה !!! יום ראשון לפכחון
כמו תמיד לפני צהריים ואחה''צ עובר מצוין, עבודה אינטנסיבית של 12 שעות פוריות. ואז לפני המשך העבודה, אני מרגיש צורך לנוח, להתפזר, להשתחרר. היום כבר ידעתי מה לעשות, עכשיו אפילו לבנק אני לא נכנס, עכשיו נכנסתי לשמור עינך, קראתי תגובות כתבתי תגובות. ועכשיו אחזור לעבודה בעזרת ה', המוח מתחיל לקבל שבילים חדשים, ההרפיה היא לא מול האינטרנט, גם לא מול ויקפדיה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138961

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

היום יום ראשון פרשת כי תבוא יום רביעי לפכחון
מוצ''ש יום שבדרך כלל קשה לי ורגיש לנפילות, הקב''ה ברחמיו שלח לי עיסוקים כל הלילה עד ארבע לפנות בוקר, כך שסיימתי מפוכח ונוצץ. היום אחה''צ, עומס עבודה אך כשאין מישהו מולי גרם לי לרצות להרפות מול המחשב. ברחמיו הא''ס שמרתי את עצמי. הלילה עוד ארוך לפני, מתפלל לגמור אותו נקי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 8 חודשים #138963

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אלי שומר על ההתמדה, על הכנות, על הנכונות ועל הפעולות החלמה שלך !

אוהב אותך !

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139068

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אחי אהובי גיבורי החייל. 
נעלמתי, היה לי זמן מאד קשה במאבק, נפלתי בפכחון פעם אחת וכמעט לגמרי, בחסדי שמיים מעל כל טבע עצרתי ברגע האחרון. הקב''ה שלח לי מישהו בארבע לפנות בוקר רגע לפני נפילה, שיעצור אותי.
המשכתי שוב לספור פכחון, אני כבר כמה ימים. 
אין לי זמן לנשום, ולכן לא לעשות עבירות, אבל גם לא לעסוק בהחלמה, וזה בעייה. 
מקווה שאחזור למנוחת הנפש, ואחלים. 
הקב''ה יערה על כולנו רוח טהרה ממרום. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139110

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

חזרתי לבקר, להתעסק בהחלמה ב''ה. 
עכשיו רציתי קצת להרפות להתחיל חיפושים. נכנסתי לכאן, היה כאן רבים, שאז מצאתי את עצמי עוזר גם להם, ועל ידי כך עוזר לעצמי.
מודה לכל הגיבורים השותפים.
ויחזור לתלמודו

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139156

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין שתקאו את זה כבר אחרי ראש השנה, אך חייב לשתף.
אני יושב ועושה לי חשבון נפש, כמו עשרות שנים, ערב ר''ה. 
ובכל זאת השנה אחרת, אני מאמין יותר בכך שבעזרת ה' תכלה שנה וקללותיה. הרי השנה אני כאן. 
בזכות האומץ שאזרתי להגיע לכאן, בזכות התמיכה שלכם חברי הלוחמים האוהבים, ובחסדי הבורא האין סופיים, הגעתי לראש השנה הזה, במספר ימי נקיות שאני כמעט ולא זוכר את עצמי. 
נתפלל לרחמיו המרובים שיעזור לנו הלאה, שנגיע מכוח רק להיום, לראש השנה הבא, בלי נפילה אחת, לא בפכחון ולא בכלום. 
שמחים בבנין עירך וששים בעבודתך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139157

אשריך ר' אלי היקר!

אחד הדברים המדהימים שמביאים אותי להתרגשות שיא בכל ראש השנה מחדש, כאשר אני מנסה לתאר לעצמי את ההבדלים החדים כל כך בין משפט שמתנהל ע"י בשר ודם למשפטו של אבינו שבשמים, מעבר לחמלה ולרחמים, ומעבר להתחשבות בכל המעגלים הקרובים והרחוקים של הנידון, הרי בגלל שאבינו יודע מחשבות, בוחן לבבות, וגולה עמוקות, אז הדיון והתוצאות כל כך שונים.
כי האדם יראה לעינים, וה' יראה ללבב, והוא יודע כמה האדם השתדל והתאמץ, כמה כוחות נפש השקיע בלהיות קרוב אליו יותר.

עשית צעדים נועזים אשר דרשו ממך הקרבה מיוחדת, רק בורא עולם יודע עד כמה.

גמר חתימה טובה!!!
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן